• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@slavicky počítají ten podle utz 5.11. ale podle MS mam 6.11 takže to ani neni žádný rozdíl..........no uvidíme a počkáme si...........nic jiného nám nezbývá,že rodičky :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina aha, děkuju :slight_smile: to jsem ráda... no tak nějak vydržíme kdyžtak víkend a v pondělí uvidíme co a jak...
5. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten termín podle utz je podle toho utz z 20.týdne??
5. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov říkali mi, že nejpřesnější je ten z prvního trimestru. Každopádně mě sedí všechny UZV na toho 4. :slight_smile:
5. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly podle utz vždycky napřed :grinning:
5. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov už hrajeme o dny že? :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to už je zoufalost, viď, že počítáme dny :grinning:
5. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov no to je... nechci se dočkat toho, že to půjde na hodiny a minuty :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak zoufalé snad nebudeme muset být :slight_smile:
5. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vytřeno, uklizeno, vypráno...a pořád nic
5. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima nechces aj u nas? To ja uz na to sama nevlitnu, pockam az dojde muj a pomuze mi, nestoji mi to za ty bolesti vecer anebo hnedle po :slight_smile:

No me ted ultrazvuk - co jsem byla dneska ukazuje o tyden mene, takze kdo vi kdy porodim ja :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska když já si říkám, jestli se to nepohne...bolí mi úplně všechno, ale to není nic novýho
5. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma z venku a po ceste jsem nakoupila a byla na poste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pojedla jsem rohlik s anglickou a zajedla to bilou cokoskou ale jen jednim paskem :grinning:

ted se dam asi do uklizeni pac jak zasvitilo slunko jsem videla tolik prachu a drobku co muj milovany synacek dela :angry: :angry:
5. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam oba terminy 25,11.tak jsem zvedava kdy to vypukne.....klidne i pristi tyden aby elenka nebyla takovej obrik :confounded:
5. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak já jsem byla dneska na kontrole tlaku a byl vysoký tak mě poslala dr. do porodnice na vyvolání Tam mi natočili ktg přeměřili tlak změřili bílkovinu prohlídli i utz byl(zkontrolovali placentu průtok pupečníku no prostě všechno) a řekli že všechno dobrý že by do toho nedrbali aby nebyly ještě komplikace.Takže jsem doma dvakrát denně musím přeměřovat tlak a kdyby něco okamžitě jet.Jo a ptala jsem se na váhu malého a máme cca 3,1kg
A teď Vás jdu dočíst :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já si vždycky říkám "tak třeba dneska večer" :grinning: a tak mi běží den po dnu už 14 dní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak ten termín je myslim podle utz z toho prvniho měření.
Já mám v plánu zeme zitra,tak uvidíme...............no jo to vite je v teple a dobrej přísun stravy,tak co by se hnal ven.... :grinning:
5. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím sexíkem to já na něj chuť mám ale spíš ráno, ale manža se bojí takže nic pokud ho dneska nezdolám :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka no tak aspoň tak... to jsi na tom stejně jak já :slight_smile: taky se musím měřit a kdyby něco tak jet. Tak držím pěsti ať máš doma tlak v pořádku.
5. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina taky to plánuju na zítra :grinning: :grinning: ale asi je mi to prd platný :grinning:
5. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka ať se nebojí a přidá ruku k dílu :grinning: můj se nebojí ale mě se nechce :confounded: nemám na to ani sílu ani pomyšlení :cry:
5. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak já dopadla ve středu tak, že jsme valili do porodky, kde mě vyvolali o tři dny dříve porod a nic, malé se nechce :angry: :angry: :angry: .
Dnes jsem dojela domů a nechám to osudu, sama si poví kdy.
Jinak jsem na prst, malá má 4 kg a děsně mi naléhá hlavičkou na děložní hrdlo, to jsou vám bolesti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , hrůza děs...
5. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no to je přemlouvání a kolikrát fakt nic skoro ho musím znásilnit :sweat_smile:
Teď jsme měřili tlak a ten tlakoměr byl nějaký zblbnutý naměřil mi 224/178 :confused: vyměnili jsme baterky a mám 135/89 :grinning:
5. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 jejda tak se drž :wink: ať tě malá moc dlouho netrápí
5. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka no kazdou čtvrt hodinu mě naléhá tak, že mám pocit, že mi roztrhne spodek a explodujou mi kříže, ale co z toho, když jsem na prst a porodní cesty nejsou připravené a znova jsem vyvolávat odmítla.
5. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Ty brďo a to jde? Můžu se zeptat to Ti dávali takový ty tablety a infuze? A malá nic? A pustili Tě domů? Jsem z toho celá vyplašená :confused: no snad se to rychle spustí samo... takhle Tě nechat trápit :cry:
5. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no tady mate to vase vyvolavani, aj Dandysek se tatko trapila od pondelka a ......az ve stredu porodila :slight_smile:

Chce to klid a ....fakt pockat, porodni cesty nepremluvime.
A to tlaceni na hrdlo a stydkou kost - to znam....to je pekelne a zada ...mam pocit ze seme rozestoupily vsechny kosti :slight_smile:
Tak ja nastesti na 2 otevrena, ale aj tak to nic neznamena :(
5. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro vas nedockave :grinning:

http://www.emimino.cz/encyklopedie/jak-urychlit-porod/

veverus..teda musis asi pockat az mala bude sama chtit :pensive:
5. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla otevrena na 2 prsty dva mesice :grinning:
5. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka vtipne rady :slight_smile: .....sak ja pockam na vas aby mi tam nebylo smutno :slight_smile:
5. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky no já měla mít termínovaný až v neděli, ale ve středu jsem měla takové bolesti, že jsem volala do porodky a tam mi pověděli - středa, nebo neděle to je fuk. No a jeli jsme.
Večer mi dali preindukci do pochvy - to na noc a ráno to sísli a nic, indukce do porodních cest (tabletka Prostin) mi ráno zabrala do půl hodiny, ale s malou to ani nehlo. Kontrakce to vyvolalo a diky jejímu naléhání mám, ale porodní cesty nepřipraveny, malá mě tím mučí jako čert, ale radši jsem doma, než v porodce. Pojedu tam až se rozhodne úplně.
5. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek