• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska to není MOJE vyvolávání, to mi řekl doktor :grinning: že to tak vidí, kvůli tomu tlaku a tím že se nějak nerozjíždím. Já vím, že to není sranda, ale jestli to má být pak akutní císař kvůli tlaku, tak....
5. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 děkuju za vysvětlení :slight_smile: to je teda potvůrka malá... takhle to asi všechno jen pořádně rozdráždili a nic... tak aspoň ať Tě to tak nebolí, snad to nebude dlouho trvat a malá dostane rozum...
5. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska jak řikáš, to vyvolání nebylo hrozné ale zbytečné, to vyšetření mi vadilo :angry: :angry: :angry: .

Zkusila jsem to, nevyšlo to, tak to nechám na Bellince, sama si poví...
5. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jj to chapu, Zuza tam byla taky k vuli tlaku.

Tyjo maly me ted ukopava jak brambory :slight_smile: Sranda........stejne co nam delaji v tom brusku
5. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska co nám tam dělají? :grinning: vymýšlejí si blbůstky. Nudí se tak kopou a hemží se a určitě se u toho i ksichtí :grinning: škoda, že je nemůžeme vidět...
5. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, teď jsem klečela u mísy, bylo mí na zvracení, ale dobrý, přešlo to, ale pupek mám tvrdej a spodek bolí :angry:
5. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to mam obcas taky, ale ja se vykosim.......at me to netlaci v zaludku :slight_smile:

jooooo davaji zabrat lumpici jedni
5. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nějak Vás nestíhám:stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2::sweat_smile:
Jen tak rychle jsem Vás přečetla, Alžbetka dá zabrat, jsem zvědavá co od pondělí muž jde už do práce jsem zvědavá jak to budu stíhat:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Myslím na Tebe snad se Oskárek umoudří a už přijde za Vámi :slight_smile::sweat_smile:
5. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Holka držím palečky :wink:

@slavicky Katka tobě nechť vyjde ten druhý termín a za pár dní se budeš těšit z Pavlínky :slight_smile:
5. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám za sebou horkou koupel a půjdu do peří....už aby to přišlo :sunglasses:
5. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to ja ted serzala pul plechu pecenych brambor a .......jdu funet :slight_smile:
5. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska mňaaam :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, k tomu sexu... u mě chuť i občas je, ale ty stavy, co jsem měla minule potom, co jsme na to vlítli.... Asi to v sobě fakt něco má. Skoro jsem nemohla chodit, jak mě bolely všechny kosti pánevní nebo co (a to jsme byli velmi opatrní, žádná divočina), pořád mi tvrdlo břicho a citila jsem tlak úplně dospodku a na kostrč a běda když se do toho malá hnula. Takže jo, věřím, že to porod může i spustit.
5. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Ahoj moje jak se máš? :slight_smile::sweat_smile:
5. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Ahojky, jo jde to, asi jako všechny čekatelky :wink: Každá máme nějaké bolístky, ale to už k tomu asi patří.
5. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdeme na oslavu, tak se tam určitě nacpu, že mi bude blbě :wink: Akorát jsem zvědavá, jak tam vydržím vysedávat.
5. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam dneska padla :grinning:
petan uz spinka coz normalne neni tak brzo ale byl unaveny :dizzy_face: tak mam klid

uvarila jsem polevku a rizoto na zitra....
..uklizet budu az zitra uz se me nic nechce..
pujdu se pekne nalozit do vany s penou :dizzy_face: :dizzy_face:

bass..no na me radej necekej jestli budu prenaset tak to vidim na mikulase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka jo to znám když chotě přemluvím tak pak mám pocit že pojedeme, tak ho zkusím ráno ukecat teď už jsem zralá do postele po celém tom dni.
A k tomu tvrdnutí bříška jak často může tvrdnout?Mi dneska ztvrdlo cca tak 10? ale vžycky to trvá min. minutu kolikrát i víc
@sasulla ty už jsi doma?
5. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Neboj dočkáš se :slight_smile: Vím že se to snadno říká :wink: :sweat_smile:

@adelinka :grinning: :grinning: :grinning: Tak by ste měli nejhezčí Mikulášský dárek :slight_smile: :dizzy_face::grinning:
5. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Jo od středy (3.11) :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasula..no ja uz mam doma silvestrovsky darecek :grinning:
@sasulla jé to se máte:slight_smile:A jak to zvládáš jsi moc utahaná?A co návštěvy máte jich hodně
@adelinka Magické to dětičky :slight_smile: :dizzy_face:

@lillyzelvicka Já jsem zatím řekla ne, pouze svokrovci zde byly a´v porodnici moje sestra :wink:
A také mi lezlo na nervy ty telefonáty že ještě se guláš, kdy se veme na svět:stuck_out_tongue_closed_eyes:
No spíš večer zalehnu do postele a během minutky spím, mužíček je hrozně zlatý snaží se pomáhat i nyní je při Alžbetke :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no magicke :grinning:
tak ja jdu do postele nejak se me neudelalo dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi prezrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Jako tak před měsícem mi dr. říkal, že by to nemělo být častěji než 5x za hodinu. Takže pokud ti tvrdne 10x za den, tak buď v klidu. Mě tvrdne mnohem častěji, hlavně když mám "blbý" den. :wink:
5. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jdu i já Betuška dává vědět o sobě že je hladová:grinning: Tak se tady mávejte :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak to má bý mám to taky tak nějak v plánu chci alespoň týden pro sebe bez návštěv ať si udělám trrošku systém a klid :wink:
@vcelaranka je tos mě uklidnila mamča mě pořád straší ýe břicho nesmí vůbec tvrdnout a nebo jen maličko a chvilinku :sunglasses:
5. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno

dnes je tedy den D.....a stále 2v1 :slight_smile:

@lillyzelvicka systém si hned tak neuděláš, bude se ti to hodně měnit......ale na klid máme samozřejmě v šestinedělí nárok!!!

a jak jste na tom ostatní!!!
6. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stále 2v1 :slight_smile: a v telce samý vánoční reklamy, už začínám počítat taky s Mikulášem :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek