• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Dobré ráno..........před 6 ráno jsem musela na wc a myslela jsem že pojedem-takový stah :wink: ale nic přešlo to ........ale ráno na wc mi odešlo trochu růžového hlenu,tak doufám :wink: že dneska nebo zítra by to mohlo klapnout :grinning: uvidíme!!!!!
Dneska mám uvařeno,tak jen jsem zapla pračku a odpo jak pujde mladej ven s taťkou tak setřu zeme.......... :sunglasses:
6. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @jusina tak to už máš za pár..... :grinning:..se máš
6. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina sakra, já ti závidím, máš štěstí, že termínově jsi na tom byla včera a já dneska :grinning:
6. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no,ale mám určité rezervy-radči s tím nepočítám.........abys nebyla ještě dřív než já......ono to může přijít z ničeho nic a toho hlenu zase tak moc nebylo,tak nevim jestli ještě pude nebo to byl falešnej náznak naděje :wink: :grinning:
6. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, my máme termín 10.11 a před 14 dny mi to posunuli na 17.11. Takže nevím kdy to vlastně mam čekat. Ale dneska se citím nějaka plná elánu, že bych chtěla rodit treba hned:slight_smile:))))
Ahojky, tak u nás taky nějak nic nového. Každé ráno ze mě odchází trošku hleníku, ale toť vše. Jako bříško mi tvrdne snad pořád. Ráno jsem se probudila s menstruační bolestí, ale zase to přešlo. A to jsem včera uklízela jak o život a ještě jsem si dala vanu a prd velebnosti :grinning: . Ne oni si to zaříděj jak budou chtít. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@jusina tak o tom přemýšlím každé ráno. Protože s Kačkou toho hlenu bylo o dost víc. Ale teď je to už asi třetí den, jen taková troška. Tak si říkám, že malej si ze mě dělá srandu :grinning:
6. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia :grinning: jj já vím ono to může odcházet i několik dní.............u prvního mi nic nešlo,tak je to takové jiné.......no stejně si už každej den řkám :fearful: že třeba dneska,takže hlen mi k tomu přidal trochu víc nadějě,ale jinak se nic nového nemění :grinning:
6. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina s malou mě odešel hlen ráno v půl sedmý, pak jsem šla asi 4x jakože na velkou, zjistila jsem, že mě to nutí po pěti m inutách, tak jsme ljeli, v porodce jsme byli asi v deset, na sále ve dvanáct, voda odešla po klystáru ve dvě a ve třičtvrtě na pět byla malá venku..tak nějak bych si to představovala i teď :grinning:
6. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlen ze mě odchází každej den už nějakou dobu, ale je čirej..beru to spíš jako těhu výtok...ale už si připadám jako magor, kupuju jen bílej toaleťáka a pokaždým použití to zkoumám. jestli náhodou...
6. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima takže čekáš na hlen :grinning: tak to by se mi taky líbilo :wink:
6. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Já to myslím úplně stejně :grinning: taky už bych to ráda měla za sebou. Pořád jsem to čekala dřív a najednou šup a je tu skoro termín. :sweat_smile:
Panty - upřímná závist. :wink:
Já se vsadím, že to bude zase jako u Kačky. Protože to tak skoro vypadá - zase se nebudu otevírat. Malej už tlačí dole jak blázen a já ho nechci pustit :rolling_eyes: takže i když mi prdne voda a budou kontrakce tak se prostě nebudu otevírat. S Kačkou mi totiž prdla voda ve čtyři ráno, v šest jsme vyli v Motole, ale narodila se devět minut před půlnocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak byla malinká tak to bylo relativně v poho. Měla jsem jen dva stehy. To teď mám docela trochu strach. :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima A co vůbec Terezka, jak jí je?
6. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Ahojky taky hlásím pořád 2v 1 s úspěchem jsem "znásilnila" manžela :grinning:
Ale teď jsem mrtvá.Zase je mi mdlo a slabo.Ale tlak mám v pohodě :slight_smile:
Vánoce no musím začít nakupovat , abych pak nemusela lítat s malým
6. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka je v pohodě, vypadá, že jí nic není

sex nebyl, probudila se dřív než my :angry:

tak třeba v poledne :grinning:
6. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ty jo v poledne bych to nedala já když tak jsem schopná jen ráno :sweat_smile:
6. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano,
tak vam zavidim, muj byl vcera parit tak spal v obyvaku a dneska jde taky :(
Mimochodem d neska je uplnek a je pry hodne vhodny den na porod, ze pry se cosi meni v tlaku, takze ....unavit se maximalne, kdo muze aj sexovat a neni mozne :slight_smile:

Ja uz mam hlenovou zatku taky od uterka pryc a zatim nic, pry se muze odlucovat aj dlouho........takze to neresim :slight_smile:

Krasne je venku, u nas uz je 14C, muj ted odjel na nakup, tak asi .....zkouknu nejaky filmik, uvarim obidek a pak se pujdu projit.....co uz kdyz je tak pekne :slight_smile:
6. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pěkný den přeji :slight_smile:

Mužíka jsem poslala na nákupy a koupil nám pěkné dárky:sweat_smile: Malé nad postýlku samolepky a mně náušnice:grinning::sweat_smile: Protože dnes má náš nejdražší poklad přesně týden :slight_smile: :dizzy_face:
Letí to jak voda vždyť před nedávnem jsem měla na testík / / :slight_smile:

@slavicky Snad Tě už Pavlínka neechá dlouho čekat :slight_smile:

@pantomima Holka tak snad to budeš mít brzy za sebou :wink:

@lillyzelvicka Tak systém stále hledáme ale už se to lepší :slight_smile: noci jsou již neni až tae uplakané jako bývaly :wink: Tak snad to už bude jen a jen lepší:sweat_smile:
6. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Je, tak možná už jen hodiny Tě dělí od porodu :slight_smile::sweat_smile:
6. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla no to si nemyslim......jak znam maleho v sobe a sebe tak ...jeste tyden si dam :slight_smile:
6. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska :sweat_smile::grinning: Přesně u každé je to jiné:sweat_smile: :slight_smile:
6. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky mate uz pro male nejake hracky, chrastitka nebo neco?
ja jsem ted z hruzou zjistila ze nemam jediny kus.......tak jesti jsem divna, pocitam s tim ze kazda navsteva se necim poraduje :slight_smile:
6. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy..
@basska :grinning: mám dětských hraček plnou krabici, překvapivě..
Ale úplně malé miminko ještě nic nedrží, počkej si, čím tě obdarujou příbuzní a pak to mimčo začne zajímat tak za měsíc, jak už něco uchopí a chvíli podrží v ruce..
6. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já mam po prvnim a ještě jsem jen přikoupila od Lamaze žirafu-ale stejně ju dám na kočárek až bude trochu vnímat........jinak je to jen na oko pro okolí.................mimča stejně jen spí a jedí a vidí rozmazaně a to ještě tak na 20cm..............takže i když návštěvy nic nedonesou,tak pak budeš mět čas to dokoupit a nebo napsat Ježíškovi :grinning:
6. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holčiny,
tak na kontrolu do porodky už budem chodit co 2 dny, vyvolání porodu příští sobotu, váhový odhad jsem odmítla, že ho nechci pro klid duše vědět a otevřená jsem na 1 prst což je houby.. Z migrény se vyklubal zánět kolem zubu.. přeju všem brzké porody a krásně strávený víkend..!!! :wink:
6. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem se dneska dala do uklidu pac muj synek rekl ze tu mame bordel ale ze jsou to jeho hracky po celem baraku to ho nezajima :grinning: :angry: :sunglasses:
ale uz jsem zmozena hold 4+1 a dve wc a dve koupelny ...bleeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jdu pokracovat po O cekam navstevu tak tak je tu poradek :grinning:

bas..kamosce se na uplnek narodil chlapecek :grinning: tak terab dneska nekdo :dizzy_face:
ja mam pak hrkavek po malem co jsem nestacila vyhodit...pak si koupim neco na kocarek..na kolotoc asi prdim..maleho to nebavilo vubec..jedine bych koupila v bazarku nejaky levny...
6. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@adelinka tak mě bohatě stačí, že sem teď pouklízela to naše 2+1 a su hotová. Už jen čekám až dopere pračka a hotovo :slight_smile: .
Za chvilku bude obídek a pak s Terků hurá na dvě hoďky do hajan :grinning:
6. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z mužem jsme upravovali fotky můžete kuk do fotoblogu :slight_smile:

@basska My ještě nemáme máme pouze pár plyšáků :slight_smile:

@lucbuc I Tobě pěkný víkend, i Ty máš dnes termín s Pantomimou :slight_smile:

6. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak semnou to vypadá bledě.....

Celou noc jsem prochodila a počítala stahy, které mám cca po 7 minutách :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Vidím to opět na špitál a myslím si, že to je asi tady a zrovna dnes mám termín podle UTZ.
6. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek