Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
jusina
6. lis 2010
Dobré ráno..........před 6 ráno jsem musela na wc a myslela jsem že pojedem-takový stah 😉 ale nic přešlo to ........ale ráno na wc mi odešlo trochu růžového hlenu,tak doufám 😉 že dneska nebo zítra by to mohlo klapnout 😃 uvidíme!!!!!
Dneska mám uvařeno,tak jen jsem zapla pračku a odpo jak pujde mladej ven s taťkou tak setřu zeme.......... 😎
pantomima
6. lis 2010
😃 @jusina tak to už máš za pár..... 😃..se máš
pantomima
6. lis 2010
@jusina sakra, já ti závidím, máš štěstí, že termínově jsi na tom byla včera a já dneska 😃
jusina
6. lis 2010
@pantomima no,ale mám určité rezervy-radči s tím nepočítám.........abys nebyla ještě dřív než já......ono to může přijít z ničeho nic a toho hlenu zase tak moc nebylo,tak nevim jestli ještě pude nebo to byl falešnej náznak naděje 😉 😃
ja_gud_ka
6. lis 2010
Krásné ráno, my máme termín 10.11 a před 14 dny mi to posunuli na 17.11. Takže nevím kdy to vlastně mam čekat. Ale dneska se citím nějaka plná elánu, že bych chtěla rodit treba hned:-)))))
casiopeia
6. lis 2010
Ahojky, tak u nás taky nějak nic nového. Každé ráno ze mě odchází trošku hleníku, ale toť vše. Jako bříško mi tvrdne snad pořád. Ráno jsem se probudila s menstruační bolestí, ale zase to přešlo. A to jsem včera uklízela jak o život a ještě jsem si dala vanu a prd velebnosti 😃 . Ne oni si to zaříděj jak budou chtít. :-N :-N :-N :-N
casiopeia
6. lis 2010
@jusina tak o tom přemýšlím každé ráno. Protože s Kačkou toho hlenu bylo o dost víc. Ale teď je to už asi třetí den, jen taková troška. Tak si říkám, že malej si ze mě dělá srandu 😃
jusina
6. lis 2010
@casiopeia 😃 jj já vím ono to může odcházet i několik dní.............u prvního mi nic nešlo,tak je to takové jiné.......no stejně si už každej den řkám 😕 že třeba dneska,takže hlen mi k tomu přidal trochu víc nadějě,ale jinak se nic nového nemění 😃
pantomima
6. lis 2010
@jusina s malou mě odešel hlen ráno v půl sedmý, pak jsem šla asi 4x jakože na velkou, zjistila jsem, že mě to nutí po pěti m inutách, tak jsme ljeli, v porodce jsme byli asi v deset, na sále ve dvanáct, voda odešla po klystáru ve dvě a ve třičtvrtě na pět byla malá venku..tak nějak bych si to představovala i teď 😃
pantomima
6. lis 2010
hlen ze mě odchází každej den už nějakou dobu, ale je čirej..beru to spíš jako těhu výtok...ale už si připadám jako magor, kupuju jen bílej toaleťáka a pokaždým použití to zkoumám. jestli náhodou...
jusina
6. lis 2010
@pantomima takže čekáš na hlen 😃 tak to by se mi taky líbilo 😉
casiopeia
6. lis 2010
@jusina Já to myslím úplně stejně 😃 taky už bych to ráda měla za sebou. Pořád jsem to čekala dřív a najednou šup a je tu skoro termín. :-N
Panty - upřímná závist. 😉
Já se vsadím, že to bude zase jako u Kačky. Protože to tak skoro vypadá - zase se nebudu otevírat. Malej už tlačí dole jak blázen a já ho nechci pustit 8-( takže i když mi prdne voda a budou kontrakce tak se prostě nebudu otevírat. S Kačkou mi totiž prdla voda ve čtyři ráno, v šest jsme vyli v Motole, ale narodila se devět minut před půlnocí :-p Ale jak byla malinká tak to bylo relativně v poho. Měla jsem jen dva stehy. To teď mám docela trochu strach. 😃 😃 😃
casiopeia
6. lis 2010
@pantomima 😃 😃 😃
casiopeia
6. lis 2010
@pantomima A co vůbec Terezka, jak jí je?
lillyzelvicka
6. lis 2010
@pantomima Ahojky taky hlásím pořád 2v 1 s úspěchem jsem "znásilnila" manžela 😃
Ale teď jsem mrtvá.Zase je mi mdlo a slabo.Ale tlak mám v pohodě 🙂
Vánoce no musím začít nakupovat , abych pak nemusela lítat s malým
pantomima
6. lis 2010
Terka je v pohodě, vypadá, že jí nic není

sex nebyl, probudila se dřív než my ]-(

tak třeba v poledne 😃
lillyzelvicka
6. lis 2010
@pantomima ty jo v poledne bych to nedala já když tak jsem schopná jen ráno :-N
basska
6. lis 2010
Bre rano,
tak vam zavidim, muj byl vcera parit tak spal v obyvaku a dneska jde taky 😞
Mimochodem d neska je uplnek a je pry hodne vhodny den na porod, ze pry se cosi meni v tlaku, takze ....unavit se maximalne, kdo muze aj sexovat a neni mozne 🙂

Ja uz mam hlenovou zatku taky od uterka pryc a zatim nic, pry se muze odlucovat aj dlouho........takze to neresim 🙂

Krasne je venku, u nas uz je 14C, muj ted odjel na nakup, tak asi .....zkouknu nejaky filmik, uvarim obidek a pak se pujdu projit.....co uz kdyz je tak pekne 🙂
sasulla
6. lis 2010
Ahojte, pěkný den přeji 🙂

Mužíka jsem poslala na nákupy a koupil nám pěkné dárky:-N Malé nad postýlku samolepky a mně náušnice😃:-N Protože dnes má náš nejdražší poklad přesně týden 🙂 x-)
Letí to jak voda vždyť před nedávnem jsem měla na testík / / 🙂

@slavicky Snad Tě už Pavlínka neechá dlouho čekat 🙂

@pantomima Holka tak snad to budeš mít brzy za sebou 😉

@lillyzelvicka Tak systém stále hledáme ale už se to lepší 🙂 noci jsou již neni až tae uplakané jako bývaly 😉 Tak snad to už bude jen a jen lepší:-N
sasulla
6. lis 2010
@basska Je, tak možná už jen hodiny Tě dělí od porodu 🙂:-N
basska
6. lis 2010
@sasulla no to si nemyslim......jak znam maleho v sobe a sebe tak ...jeste tyden si dam 🙂
sasulla
6. lis 2010
@basska :-N😃 Přesně u každé je to jiné:-N 🙂
basska
6. lis 2010
..holky mate uz pro male nejake hracky, chrastitka nebo neco?
ja jsem ted z hruzou zjistila ze nemam jediny kus.......tak jesti jsem divna, pocitam s tim ze kazda navsteva se necim poraduje 🙂
kota
6. lis 2010
Ahoj ženy..
@basska 😃 mám dětských hraček plnou krabici, překvapivě..
Ale úplně malé miminko ještě nic nedrží, počkej si, čím tě obdarujou příbuzní a pak to mimčo začne zajímat tak za měsíc, jak už něco uchopí a chvíli podrží v ruce..
jusina
6. lis 2010
@basska já mam po prvnim a ještě jsem jen přikoupila od Lamaze žirafu-ale stejně ju dám na kočárek až bude trochu vnímat........jinak je to jen na oko pro okolí.................mimča stejně jen spí a jedí a vidí rozmazaně a to ještě tak na 20cm..............takže i když návštěvy nic nedonesou,tak pak budeš mět čas to dokoupit a nebo napsat Ježíškovi 😃
lucbuc
6. lis 2010
Zdarec holčiny,
tak na kontrolu do porodky už budem chodit co 2 dny, vyvolání porodu příští sobotu, váhový odhad jsem odmítla, že ho nechci pro klid duše vědět a otevřená jsem na 1 prst což je houby.. Z migrény se vyklubal zánět kolem zubu.. přeju všem brzké porody a krásně strávený víkend..!!! 😉
adelinka
6. lis 2010
ahojky
tak ja jsem se dneska dala do uklidu pac muj synek rekl ze tu mame bordel ale ze jsou to jeho hracky po celem baraku to ho nezajima 😃 ]-( 😎
ale uz jsem zmozena hold 4+1 a dve wc a dve koupelny ...bleeeeeeeeeeeeee :-p :-p :-p

no jdu pokracovat po O cekam navstevu tak tak je tu poradek 😃

bas..kamosce se na uplnek narodil chlapecek 😃 tak terab dneska nekdo x-)
ja mam pak hrkavek po malem co jsem nestacila vyhodit...pak si koupim neco na kocarek..na kolotoc asi prdim..maleho to nebavilo vubec..jedine bych koupila v bazarku nejaky levny...
kacenka1408
6. lis 2010
Ahojky,

@adelinka tak mě bohatě stačí, že sem teď pouklízela to naše 2+1 a su hotová. Už jen čekám až dopere pračka a hotovo 🙂 .
Za chvilku bude obídek a pak s Terků hurá na dvě hoďky do hajan 😃
sasulla
6. lis 2010
Z mužem jsme upravovali fotky můžete kuk do fotoblogu 🙂

@basska My ještě nemáme máme pouze pár plyšáků 🙂

@lucbuc I Tobě pěkný víkend, i Ty máš dnes termín s Pantomimou 🙂

veveruska0504
6. lis 2010
Dobré ráno holky, tak semnou to vypadá bledě.....

Celou noc jsem prochodila a počítala stahy, které mám cca po 7 minutách 8-( 8-( 8-(
Vidím to opět na špitál a myslím si, že to je asi tady a zrovna dnes mám termín podle UTZ.