• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sasulla Hezké fotky, hlavně ta na nich :wink:
@basska Já taky nic nemám. Teda kolotoč nad postýlku z mmb, ale ten nepočítám. Ale asi něco koupím jakože pod stromeček. Do té doby stejně nebude potřeba.
Byla jsem se venku projít. Ale šíleně fouká, tak mě pobolívá teď za krkem a uši. :angry:
6. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Tak budeme na tebe myslet, ať je to opravdu ono a ať je to hlavně rychlé, co nejméně bolestivé a ať jste obě v pořádku :wink:
6. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka děkuji, mám takové kontrakce, že téměř lozím po zdi a mám z toho i horečku, ještě počítám a tak kolem jedné jedu :cry: .
6. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 tak se drž a fakt ať je to ono a máš to rychle za sebou a pokud možno co nejmíň bolesti. :wink: drž se :wink:
6. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Držím palce ať je to ono a ať je to rychlé a bez bolestné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Mě teda u prvního pomáhalo hodně prodýchavat do břicha a hopsání na balónu, pokud máš doma. Nebo se nalož do vany, či sprchy a prohřívej.
6. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka JJ já trávila na čekatelským pokoji veškerý čas ve sprše :grinning: chudák druhá maminka se tam dostala jen jednou - jsem ji nepustila to se nedalo. :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si mysli,že by z toho dneska mohlo něco být........od 13:00 mam bolesti tak po 20-15 min......nejsou tak silné jak u prvního,ale to vubec tak byt nemusí........jen doufám že to nebude trvat třeba až do noci a rozjede se to rychlej :wink: hlen stále pomalinku odchází a bolí mě teda docela dost zezadu v kříži...............tak co myslíte,já myslim že jo........teda doufám :slight_smile: hodila jsem jednu sprchu a je to stále stejné...............
6. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jusino.. asi jedéééš :slight_smile: a na síle to ještě přidá, to se neboooj.. u druhé holčičky se to taky dalo nejprve vydržet a pak to byl sec mazec. Tak ať je to rychle za tebou a můžeš se pomazlinkovat se svým druhým synem!
6. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina
@veveruska0504

Tak holky, držím palce

u mě nic, teď jsme přijeli z nákupu, ale nic se neděje, sexík nebyl, malá nespí :grinning:
6. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Jé tak další v pořádí :grinning: tak hlavně taky ať to je rychlé a v poho. Nevím jak u vás,a le tady je naprosto šílené počasí. Teď tu byl slejváček až bouřkovej tak tajně doufám, že by ty změny tlaku :sweat_smile: . No pochybuji - jediný co mi je, že mě pálí žáha jak sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, člověk se tu chvilku nepodívá a takový změny. Babulky držte se :slight_smile:
6. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc zub? :confounded: no tak to je radost. Takže pokud do soboty nic, tak jdou na to? No hele, bude to znít asi blbě, ale aspoň nějakou jistotu máš... tak ať zoubek nebolí a snad se to rozjede samo...
6. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Malý si dal na čas :slight_smile: Holka drž se, rychlý a co nejméně bolestivý porod :slight_smile: A ať jste oba v pořádku. Myslím na Vás :slight_smile:
6. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Dívka držím moc moc palečky, stejně přeji rychlý a co nejméně bolestivý porod a těšíme se na infošku :slight_smile:
6. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky A co ty? :slight_smile: Pavlínka se ještě nechystá? :sweat_smile:
6. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla nechystá :frowning2: a to jsem dneska běhala po nákupním centru, že mě celej člověk bolí. Večer znásilnim manžela asi a dám svařák. Nevím ještě v jakým pořadí :grinning: :grinning: a co Tvoje princeznička, zvládáte to doma?
6. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Tak mužík je zlatý pomáhá :slight_smile: Jsem zvědavá jak to bude od pondělí skončila jsem mu dovolená už jde do práce:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snažíme sehrát se :slight_smile:
Neboj ono to přijde:sweat_smile:
6. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla no ty začátky jsou těžký. Ale Ty seš takovej optimistickej človíček, zvládneš to raz dva :slight_smile: a s kojením problém nemáš?
6. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci vám oznámit,že 17.35hod se sestře pod nickem JUSINA narodil chlapeček Vašík, 3,93kg a 50cm,bylo to rychlé, po čtvrté odjeli do porodnice....
6. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally.sm tak to gratuluju a přeju moc štěstí. A Jusina je šikulka :wink: taková rychlost
6. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky klop-klop zatím není i když pár krát se stalo že odmítla prso ale už je to lepší :slight_smile:
6. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally.sm gratuluju a doufám, že ji budu brzy následovat!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally.sm Posíláme Jusinke a Vašíkovi velkou pusinku a velikánské Gratulace letí k ním :slight_smile:
@jusina Jusi ... moc moc gratuluji, jsi velká šikulka, tak rychle :slight_smile: Přejeme hlavně vela zdravíčka, šťastíčka, lasocky ... :dizzy_face:
6. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima neboj již brzy bueš :slight_smile: :sweat_smile:
6. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tédy, já závidím tu rychlost, gratuluju a přeju hodně štěstí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer :dizzy_face:

navsteva je pryc,hracky uklizeny,petrik ve vane uz ho jen ulozit a mam padla..na tohle se tesim od rana :grinning:

no dam si vecer kaficko s vanockou a nalozim se do vany..dneska jsem utahana jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jusina...tedy to bylo rychle..velka gratulacka :dizzy_face:
6. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina velké gratulace a hlavně zdravíčko :slight_smile: , malý tě teda moc netrápil :grinning: :grinning: :grinning:

@adelinka taky zrovna Terku topím ve vaně a těším se až zalehne......... vanu taky plánuju, ale místo kafíčka to vidím na dvoječku červeného a manžela v posteli :grinning: :slight_smile: :grinning:
6. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko..no ja tady mam jen maleho :pensive: a ten uz lezi a je tam ticho tak snad chrape :grinning:
6. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už taky spí, ale s tím manžou v posteli nevim..všechno mi bolí a na sex ani pomyšlení :grinning:
6. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek