• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
jusina- teda upřímná závist, taková rychlost. To je mazec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka :wink:
6. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Justin: gratulace ať jste oba dav zdraví a daří se vám.Fakt rychlost :wink:
6. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!!

takže nic, ale sex byl :grinning:
7. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko :slight_smile:

@pantomima Možná pomůže:grinning::sweat_smile:
7. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: u nás deštivé :unamused:
tak mě celou noc bolely záda budilo mě tvrdé bříško a nad ránem mě brali bolesti podbříšku. jako by menstruační.
Dneska nemusím ani vařit jdeme ke tchánovcům :grinning:
7. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdeme na oběd, ale vařím, měla jsem to tu připravený na sekanou
7. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no já už mám maso na polívku v hrnci a vaří se a tchýňka teď volala ať příjdeme takže polívku mám pro sebe přes týden a filety ani nevytahuju :grinning:
A jak ti je?Včera se to tu nějak rozrodilo
7. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budud rodit asi na Vánoce :grinning:
7. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Moc moc blahopřeju!
7. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli včera na oslavě, akorát mě z toho sezení bolí záda. Na to že jsem toho ani moc nesnědla, tak jsem si připadala totálně přecpaná, jak malá tlačí na žaludek.
7. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
preji peknou nedelku

ja cely den jen polehavam..vcera jsem to asi nejak prehnala s uklidem a jsem uplne znicena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
aspon ze mame navareno

kuwa proc nas nikdo nezve na obed :angry:
7. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dneska vstávali v půl jedenácté :grinning: jinak se vůbec nic neděje, neba mě to... jsem zvědavá co zítra v porodce a jestli mi nabídnou Hamiltona tak do toho asi jdu... :unamused:
7. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
slav..vydrz mas to za par..ale vim jak se citis sem byla nervni u petana kdy to bude ale ja jeste 10dni prenasela :confused: a hamilton me nepomohl... :rolling_eyes:
7. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
volal nám mužov bratr s rodinou že nás přijdou podívat už jsem "sama bez sebe"
7. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Držím palečky holka!! :wink:
7. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nepomohl? :confounded: hmmm, no tak uvidíme, ale dýl jak týden tomu fakt nedávám. A odpočíváš?
7. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla to znamená, že z toho nemáš moc radost, co? :unamused: no tak snad vás nebudou dlouho zdržovat...
7. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tak to obrovska gratulace :slight_smile: zavidim

Ja cely den vcera lezla malem po 4, kontrakce jak svina, aj po 5ti minutach pak po 8, a pak to preslo, jsem mela vcera tak 4 vany, v noci jsem myselal ze opet umru bolesti bricha a spodku a .......nic z toho neni.
Dneska vylet do ZLina, okouknuti drahych hracek - hned jsem je zamitla a ........ted me muj oznamil ze zitr amusi do nemecka takez bych do stredy nemela rodit :slight_smile: hahaha
7. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasul..to ja jsem zakazala navstevy uplne..k mimi se nema chodit tak brzo po narozeni kor ted kdyz porad neco radi...sfouknu to vsechno s narozkama maleho..to delam vzdy obr oslavu tak to bude pri jednom..nesnasim to courani navstev a porad neco chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bass...kdyby neco tak volej pujdem rodit stebou :dizzy_face: muj ma volno taky az od 22 tak do te doby se u nas taky nesmi rodit prej :grinning:
7. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska no Ty si teda ty poslední dny užíváš :cry: nohy nahoru a do středy vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady a stále celá....
7. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima my dvě tu budeme strašit ještě o Vánocích 2v1 :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jsem zvědavá na zítra do porodky, co mi řeknou..
7. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já taky tak... a necháš si udělat toho Hamiltona? Adelka tady ráno psala, že jí to nepomohlo, tak jsem na vážkách... ale chci zkusit všechno...
7. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, on má cenu, poud jsi už otevřená, mě ho u Terky udělali po příjezdu do pordnice, kdy mi ráno odešla zátka a měla jsem kontrakce po pěti minutách, dr mi ho chtědělat minulý týden, ale já otevřená ještě pořádně nebyla a říkal, že by to za prvý bolelo a za druhý by to asi k ničemu nebylo, ale třeba na to v porodce budou mít jinej názor.....tenkrát se mi porod rozjel téměř okamžitě
7. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme zítra, fakt jsem zvědavá. Ale stejně říkám max do víkendu, víc už nedám, hlavně psychicky :frowning2:
7. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky co ja vim tak kdo ho mel rikal ze je to hrozne bolestive, kdyz se podivas na net co se vlastene deje, ze neco odlupuje....no diky............mam se rada :slight_smile:
7. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky uvidis co ti zitra reknou v poradne, to ja jdu az ve ctvrtek jak na KTG tak do poradny a rikam si ze .....to je taky max co asi snesu.......uvdime no :slight_smile:
7. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska já vím, taky jsem to četla, brrrr :frowning2: nechám rozhodnutí na nich, snad ví co dělaj... tak tak..
7. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky já chtěla doktorovi vykopnout zuby, když mi to udělal...bez varování, ale asi to tak bylo lepší, ale pak jsem se děsně bála, když mě na sále vyšetřovala doktorka
7. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek