• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
bass..ty nepujdes semnou a s kackou na ktg? :grinning:

no ja nevedela ze me neco takoho udela..bylo dost hnusne a stejne nic..ted na to prdim pockam az to dojde samo...nejpozdej na mikulase. :grinning: :grinning: .kdyz budu pocitat 10dni prenaseni jak u petana....stejne mam jeste prace a muzika v ritce a ted se chystam na vyrobu bizu nausnicek a neco na vanoce atd..tak nemam stejne cas rodit :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka děláš naušnice z bižu? to je super. :wink: Taky jsem zabavila, vyšívala jsem takovej obrázek pro malou nad postýlku, ale už ji mám hotovou a nic novýho se mi začínat nechce... ale jestli mi zítra řeknou, že mám ještě týden čas, tak ještě něco vymyslím...
7. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima auuu :confused: bojim bojim...
7. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
slav..jj delam ..hrozne me to bavi...tak ted kdyz uz nedelam nehytky tak se musim necim bavit :grinning:
7. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já se pořád kroutím křečíky tak si teď dávám dvojku vína :grinning: A tvrdne mi bříško,tlak dobrý tak uvidím co v úterý.Já jsem četla o tom hemiltnovi a většina nadávala že to bolí jako čert :unamused:
@adelinka ty děláš gelovky?A drží ti i teď já je musela během těhu shodit strašně se mi odlupovali
7. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Katka ne nemyslela jsem to ve zlém :pensive: :sweat_smile:

7. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Naštěstí malá spala, dala jsem ji do ložnice a zdrželi se asi tak hodinu a pól :wink:
7. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla aha, nepochopila jsem to "sama bez seba " tak se nezlob, to je ta těhu demence :sweat_smile:
7. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly..jj gelovky..ja sama mam ted akryl pac gel me taky nedrzel....
7. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holčiny,
tak dneska další kontrola v porodce, prej to vypadá už pěkně a mohlo by to přijít každým dnem.. bylo mi doporučené omezit jídlo, hodně procházkovat, nechráněný sexík a svařáček.. :grinning: Co se týče toho Hamiltona, tak nevím, jestli mi ho prováděli, ale vždycky mně to vyšetření bolí a doktorka mně pak upozorňuje, že můžu špinit, že mi to tam dole "pozlobila".. tak třeba je to ono.. už aby to bylo za náma co.. :confounded:
7. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Ne jen já jsem jasně řekla že až tak po novém roce ať chodí ale oni zavolají že již jsou na cestě že přijdou :pensive:
7. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no tak, to jsou dobrý zprávy, ne? :wink: a co zub?
7. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak jsem to pochopila dobře :grinning: no tak jasné, taky jsem řekla že návštěvy až řeknu já... ale co naděláš, no... :rolling_eyes:
7. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tak to je ono, to zlobení :slight_smile:
7. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a to sis dělal kurz nebo jsi samouk?Mi se to líbí jenže už jsem uvažovala že bych i to dělala sama(ty nehty)
Holky ze mě jde pořád nějaký polobílí polo průhledný hlen je to ta zátka nebo výtok?
@sasulla ty jo s těma návštěvama to bude něco no.Mi jako nevadí , ale musí vědět kdy odejít což je pro mě tak po hodině :sweat_smile:
7. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka ze mě jde něco podobnýho, ale myslím, že zátka by měla být narůžovělá a rosolovitá, tak spíš výtok řekla bych...
7. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka to je jen těhu výtok, to já mám taky :wink:
7. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach holky s manželem stahujeme program zase je to nějaké zpomalené :rolling_eyes: :zipper_mouth:
7. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky zub je lepší, nakonec se to obešlo bez pohotovosti, mám jakoby váček z obou dvou stran stoličky a spouští se mi z toho hromady krve, ale čistím to mezizubním kartáčkem a Heparoidem a docela se to stáhlo, tak uvidím jak to bude vypadat zítra ráno.. @pantomima @slavicky a ohledně toho vyšetření v porodce dneska, tak určo je to lepší info, než že se od minulé kontroly nezměnilo nic, ale ještě nerodím.. :angry:
7. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky @pantomima jste mě nepotěšili :sweat_smile: holky nepečete některá dortíky?
7. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly..prvni jsem si to delala sama a pak kurz kdyz mel petan rok abych se nenudila doma....strasne me to chybi tak uz se tesim jak zase budu neco delat..snad petan pujde do skolky az bude mit mala aspon rok..pac u nas se chodi od 4 let...ted se bavim aspon bizu :grinning:

taky mam vytok..bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: zadna zatka..no ja ji nemela ani u petana :sweat_smile:

no ja jsem delala nejake fotky do ramecku na kalendare a uz mala kope..asi se ji nelibi ze sedim u pc :grinning:
7. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím trochu krve na papíru!
7. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jé takže do 24hodin to začne :wink: držím palce ať to klapne a vše je v pořádkua co nejmíň bolesti :wink: a pravidelně piš:slight_smile:
7. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já jem před týdnem dělala celý kalendář a malý nebyl vůbec nadšen mi pak bylo tak zle že jsem ho jen tiskla půl dne a hopsala u toho na baloně :confounded:
Já šiju tak se nenudím teď dělám plenkovou výbavičku pak chci šít dětem v rodině čepičky a pak mojemu malému z flísu kalhotky.Bižu mě taky láká jenže já sama to moc nenosím a do uší mám jedny náušnice jinak mi hnisají :angry:
7. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, bylo to malinko a teď už zase nic :slight_smile: , s malou se mi to rozjelo do půl hodiny, teď se nic neděje

kdybych náhodou jela c noci, tak jsem domluvená s kamarádkou, že vám písne mým jménem info :grinning:
7. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak snad už je to ono, čekáme na žhavé info :wink: držím pěsti
7. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima taky držím pěsti..!!! :wink:
7. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čučím do těch papírů, co mám od dr. do porodky a mám tam přepslána k preindukci... indukce je vyvolání, že? Ještě že jsem si dala svařák, by mě jinak pěkně lepila prcka. No jsem fakt strašně zvědavá, co se zítra dovim :fearful:
7. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ŽEny... Pantomimo..ať se to pohne a je to šup šup..
Já od cca 12h zase poslíčky.. ale docela pravidelné - co 15-20min. Jenže jsme byli na návštěvě, tak jsem si dala vanu až teď a je klid.. Zase jeden víkend za náma :wink:
7. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále se nic neděje, ale kdybych jela, tak písnu, teď jdu dát vanu
7. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek