• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@slavicky peindukce je ten hemiltnův hmat teď jsem to četla indukce je vyvolání
7. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka aha, děkuju :slight_smile:no tak s tim tak nějak počítám... už aby bylo zítra...
7. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky koukni na tuhle stránku je to tam pěkně vysvětlené taky už ji studuju kdyby něco :sweat_smile:
http://www.levret.cz/doskolovani/nesnaze/postupy/files/indukce_porodu.htm
7. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka děkuju za odkaz, no klidnější nejsem :grinning:
7. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly..no ja to taky nenosim hnisaji me usi..muzu jen stribro a chir.ocel..ale i takove hacky se daji koupit...
siti taky celkem muzu ale jen na mimi a mimi veci pac jsem damska krejcova :grinning:
7. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ty jo, taky mě to vyšetření v porodce celkem dost bolelo a taky jsem byla upozorněná na to, že můžu špinit. ale předpokládám, že hamilton to nebyl, to by mi snad v 38tt a při otevření na 1 nedělala...

@pantomima taky držím pěsti, ať se to rozjede...

a jusina velká gratulace :dizzy_face:
7. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jo mě to taky nějak lehce vyděsilo :sweat_smile:
@adelinka jé já jsem taky dámská kréjčová, chodíš někam do obchůdku na háčky a tak nebo na fler?
7. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fler??kupuji pres net :dizzy_face:
7. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a písneš mi stránky?Já už se teď za stroj nevlezu a když tak mě hned malý narovná takže bych zkusila něco nového :grinning:
7. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

takže se vůbec nic neděje, jdu dát sprchu, odvéct malou do školky a hurá na domluvu do porodky, tak uvidíme :slight_smile:
8. lis 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno holky, u nás taky nic, jen jsem strašně nervozni, tak nějak mi došlo, že už jde do tuhýho :confused: Za 3 hoďky mám být v té porodce, no do té doby se asi zbláznim...
panty : jsem moc zvědavá, pak písni
8. lis 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak pak písni co ti řekli :wink:
@slavicky a to jdeš na kontrolu nebo na tu preindukci?
8. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka já nevím, tu preindukci mi tam napsal doktor do papíru, ale jestli se to uskuteční to nevím :confused: ještě si zabalím pár věcí navíc a v deset vyrazíme. Ty jo, zlatá maturita... to jsou nervy tohle... :grinning:
8. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky a to už si tě tam nechají?
8. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka já doufám, že dneska ještě ne, ale už začínám počítat se vším. Nejvíc se bojím, že mi zas vyletí tlak jak sviňa a budou vymýšlet nějaký hurá akce :confounded: no každopádně pak písnu, nebo manža :grinning:
8. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak se každopádně drž myslím na tebe :wink:
8. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak ja zase velke kulove,dneska jedine co me boli je hlava z toho tlaku a z toho deste :slight_smile:
Ja ted vzdy trnu hruzou kdyz se maly dlouho nehybe (si uvedomim ze treba aj 5 hodin a ....pak do neho stoucham) no a pak mi dava tak pokourit ze nadavam ze jsem ho budila :slight_smile:

Jak rikam ja musim pockat na stredu az se mi muj vrati.

Holky @adelinka zitra jdem na poharek?? v kolik jdete na kontrolu?? V kolik dame srazik?
Adel: ja musim na KTG tesne pred poradnou a tu ma primar jenom v pondeli a ve ctvrtek....takze musim ve ctvrtek :slight_smile:
8. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska ahojky no když musíš počkat do středy tak do prcka moc nešťouchej :wink: Ale já to dělám taky jak se mi nezdá že se malý dlouho nehýbe tak do něj šťouchám a pak mě zkope že myslím že mě břicho praskne :grinning:
8. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas leje jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted se chystam k tete na kafco a pak k mamce pac mam zitra kontrolu tak bude mamca hlidat.... :grinning:

bass...jasan ze dame poharek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste casu upresnim mame to kolem pul desate a desate?tak si mysli ze v 10.30 u kasny?a co @vcelaranka taky dorazi? :grinning:

lilly...tady si vyber ja pokazde obj.jinde podle toho jake jsou akce
http://search.seznam.cz/?sourceid=szn-HP&thru=sug&q=kor%C3%A1lky+komponenty
8. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina jó holka, to já Ti nepovím, co Ti prováděli.. :slight_smile: Sama se v tom moc nevyznám.. Každopádně včera večer po sexíku bolesti, že se mi kroutily i palečky na nohách.. a výsledek..??? Opět kulové s přehazovačkou.. :confounded: Závidím všem, které když už šly na to vyvolání porodu, protože přenášely, tak aspoň nevěděly, co jsou to poslíčky.. a znám jich takových dost.. :rolling_eyes:
8. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc a ty jdes na kontorlu kdy? treba ti uz taky neco reknou :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska měla jsem jít zítra, ale nakonec jdu až ve středu. A prej že jak do soboty nic, tak půjdu na to vyvolání porodu.. dýl jak 8 dní mně prej nenechaj přenášet.. což je u mně 14.11. ... Mně by se líbilo 11.11., jde do toho někdo se mnou..??? :grinning:
8. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja urcite, ja jdu na kontrolu 11.11 a me se to datum moooc moc libi, meli jsme svatbu 10.10 takze ...by to bylo supr - hlavne muj by na to asi nezapomel :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by se to taky moc líbilo.. když už nevyšlo 20.10., 30.10., tak to 11.11. je poslední takové zajímavé datum.. tak snad.. :wink:
8. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.. já beru jakékoli datum.. Elenčino narození je jen k vzteku, jak každý komentuje - jééé to se vám povedlo!
V noci jsem se krásně vyspala, mám sílu na tlačení.. ale nemám kontrakce, jen hnusné oslíčkové bolesti, které už mě nebaví.
8. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat z kontroly: otevřená na 3 prsty, hrdlo téměř nehmatné. Doma jsem měla i trochu krve na slipce, jak se ve mě požďáral, i když mě to vyšetření teda nebolelo. Váhový odhad dělal 2x, neb mu to nešlo. Jednou 3660 g, podruhé 4000. Tak prý to bude něco mezi tím. Mám si vybrat :grinning: Vzhledem k tomu, že před 3 týdny to bylo 3,5 kg, tak to vidím na to, že druhé bude správně :unamused:
8. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera po sexíku jsem měla dobré poslíčky, dokonce se to opakovalo pravidelně po 10 min., ale v noci to ustalo. Tož nic.
Zítra holky z UH asi teda dorazím. Neslibuju na 100%, ale měla bych jet i na ktg, takže asi jo.
8. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka jé tak to už jsi hezky nachystaná neříkal ti dr. na jak dlouho to u tebe ještě vidí?A váhový odhat máš pěkný ale stéjně je to +- :wink:
8. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka jj ti dam aspon ten papir na to jmeno :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka No on už říkal minule, že jsem hezky nachystaná, že už bych mohla rodit. Takže teď říkal v podstatě to samé, že to bude každým dnem. Ale kdoví...
8. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek