• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojda,

maryt- mám podobné příznaky ode dneška, taky mně připadá, že na pohyby je brzo, od začátku těhotenství na střeva trpím, ale tohle je fakt jiný. :grinning:
3. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwiki- jako druhorodička už můžeš :wink: , já se taky od včera trochu víc pozoruju, taky mám pocit, že už se něco děje, ale ještě nehlásím :grinning:
3. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si teda pod pojmem pohyb představuju nějaký pohyb :sunglasses: Takže tohle mě třeba ani nenapadlo :grinning: Prostě mě zajímalo, komu ještě vrní břicho :grinning: :grinning: :grinning:

Kiwi, já to mám i několik minut :wink: až jsem se z toho musela jít projít, protože jsem se začala smát sama sobě :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teda na začátky u Kity ani nepamatuju, tak jsem zvědavá, jestli to poznám teď. Ke konci už to byla sranda, když se břicho stěhovalo zleva do prava, nebo někde trčela nožička :grinning: Teď když večer lehnu, tak sleduju, jestli něco nového :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak se zase po pár dnech hlásím a musim se tu fakt smát :grinning: .....maryt, já asi vim o čem mluvíš, sama bych si na to nevzpomněla, ale v prvním těhotenství jsem to párkrát měla taky a bylo to takový zvláštní až nepříjemný....mě to spíš připadalo jako bych cítila nějaký průtok, takové zurčení....taky jsem nevěděla a nevím co to je......ale mě se v tom tělě odehrávají takové zvláštní pohyby, že mě už snad nic nepřekvapí :confounded: .....navíc mám docela takové střevní problémý :unamused: ....já na to normálně netrpim, ale mám tam ty střeva asi nějak stísněný :frowning2:
Jo, jinak já byla dneska v poradně a tak jsem si dělala plány, že už by se mohlo mimčo ukázat a říct, jestli je holčička nebo kluk a paní doktorka mě převezla, když mi ani neudělala utz :unamused: ....jen poslechla srdíčko a řekla, že je vše v pohodě :cry: ......tak jdu až v tom 20. týdnu na velký utz
Co se týče pohybů tak nevim, někde píšou, že druhorodičky by měli cítit už v 16. tt a někde až v 18. tt, já teda zatim necítim nic...krom těch střevních pohybů :sweat_smile:
3. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem byla od rana pryc..byla jsem u kamosky a pak s ni na obidku a pak na vlasky..konecne trosku klidu bez petana..uz jsem to potrebovala :dizzy_face:

no a dojedu dom a vsude bordel ani nestacil ustlat o kuchyni nemluvim..no jdu teda makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ja jsem u petan citila az kolem 22tt a ted snad bude drive..ja jsem byla uplne paf kdyz se me hybalo bricho :grinning:
3. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: jdu se k vám přidat :wink: sice na internetu moc často nebývám, ale snad teď budu jukat častěji :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla dnes na té kontrole...a prý pěkně rosteme :slight_smile: ... JUPIII :slight_smile: .
Na ten velky UTZ jdu za necelé 3 týdny (24.6.)... těším se strašně moc!! Už jsem dnes vyzvídala, jestli by to nešlo... že Štěpánek si bere za určení pohlaví 150 kč, tak že bych ty peníze radši dala jemu - jako svému doktorovi, než cizímu. ... Prý si musím počkat až do toho velkého UTZ :angry: :cry: :grinning: ...

Ahojky Orsay... vítej :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, hlásím se do klubu, taky nemám moc času brouzdat, ale ráda na společný termín kouknu, když mi budu mít trochu času, malej mi dává pěkně zabrat, je to lump :grinning:
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné tady v Plzni slunečné ráno!!

Vítám nové listopadovky :slight_smile:

co plánuete na víkend???vymýšlím nějakou aktivitu a nic mě nenapadá :slight_smile:

mmch, včera večer jsem už zřejmě identifikovala pohyby, uvidíme dneska, jestli něco bude :dizzy_face: už tři dny něco pozoruju, ale zatím je to takový neurčitý :grinning:
4. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne ranko z Brna, tady je fujky pocasi..snad to do odpoledne prestane...vitam taky nove prirustky :slight_smile:
dneska me trocha ten vetrelec v brisku zlobi, nechce me nechat nasnidat :slight_smile:))jeste ze v praci je zachod tak blizko, uvidime jak bude vtipna cesta dom :slight_smile:))
4. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky....tak já zdravim ze Středních Čech a tady zatim docela svítí sluníčko....konečně po několika dnech deště :unamused: .....ale na víkend nepočítám s ničím jiným než s krásným počasím, protože se chystame vyrazit na Královský průvod. Pantomimo, vy to z Plzně nemáte zas tak daleko, tak se mrkni: www.kralovskypruvod.eu
Sunnybejby ty pořád ještě blindíš?.....tak to je mi fakt líto, to se tě drží fakt dlouho, mě už se ani moc blbě nedělá, spíš mě občas tak pobolívá břicho :unamused: , ale to asi patří k tomu, jak se roztahuje děloha
4. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)) blindim obcas :slight_smile: adneska 2x...tak snad uz to bylo naposled :slight_smile:)
uz tu sviti slunicko..no mazeeec :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas je dneska krasne a slunicko :dizzy_face:

ja o vikendu jedu s klukama do brna..je tam vystava kamionu..muj jezdi kamionem :dizzy_face:

jinak ja taky porad zvracim..u petana az do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

moji kamaradce se dneska narodil kristian 4,02 a 52cm cisarem :dizzy_face:
4. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinko, tak to je pěknej macík, to gratuluju :slight_smile: .....jinak já si pořád stěžuju kdovíjak blbě mi neni, ale nedovedu si představit, že bych zvracela.....to bych byla fakt nepoužitelná.....ale co, já když si málo stěžuju, tak si všichni myslí, že jsem úplně v pohdě a nemusí mě šetřit :grinning:
4. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,na Moravě(oblast Olomouc) svítí sluníčko,ale malinko fouká.............no hlavně,že neprší :sunglasses: dneska jdem na fotbal-u nás na vsi a zítra tu máme na hřišti dětský den-makrely kabanos hry pro děti a odměny :wink: a pivečko-jedno mi neublíží-na dobré trávení :grinning:
pantomima-pár dní se též pozoruji víc-něco tam je ,ale ještě nejsem přesvědčená zda je to mimi,tak ještě vyčkávám :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se pobavila :slight_smile: Na seznamu je článek o chytrých těhu testech,které určí pohlaví miminka už v 10. tt. Už se vidím, jak jdu u nás do lékárny a oni na mě hledí jak na blázna, cože to chci :grinning: Radši počkám na utz.
4. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem cetla ten clanek o urceni pohlavi :slight_smile:)))blbina....:slight_smile:))taky si radsi pockam :slight_smile:)))o vikednu je v Brně autosalon, taky sem byla donucena jit v nedeli:slight_smile:)))
4. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..ja jsem o tom cetla uz moc davno ale ten test stoji prej 1000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby stal 100 tak uz letim :grinning:

nik23..no sak u nas groteska .l.petan me porad v patach a ja zvracim na wc a on me za nohu taha ven :grinning: :grinning: ja jsem nepouzitelna skoro cely den..malokdy je me fakt dobre :pensive:
4. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..tak se treba potkame ale v tom davu asi ne....ani bych te nepoznala :grinning: tvuj se jen zajima o auta nebo je taky ridic :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej adelinko, to musi byt sileny zvracet furt, ja snedla ty dva chlebicky a zatim uspesne drzim..ale chce se mi desne spat a bolej me oci, protoze dycky u toho brecim :slight_smile:))ja mam pamet na obliceje tak treba te tam odchytim :slight_smile:)))jen se zajima o auta :slight_smile: seat atd..pro me je to jen priblizovadlo . -))))
4. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a zdá se Vám, že se něco změnilo tím, že jste už v druhém trimestru?....třeba jako, že už nejste tak unavené?....nebo, že se Vám srovnaly chutě?.....já jak jsem byla pořád tak unavená, tak jsem si zvykla chodit v poledne spát se synem a nějak se to nemůžu odnaučit :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z nakupu a muzu zase zacit setrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam novy sporak do nove kuchyne a taky stul a zidle na terasku a petan ma nove sandalky a ja nove tricko :grinning:

u nas bylo dneska krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cely den slunicko az me bylo necekane horko :grinning: ale dopol.musel muzik odcerpavat vodu pac mame ve sklepe cca 80cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz je tam zase :angry: :angry: :angry: :angry:

nik..ja s petanem nemam cas bejt unavena a taky bych si rada schrupla ale petan od roku a pul nespi :angry: :angry:
4. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinko, tak to ti chodí spát tak v osm, ne?!.....ten náš lump chodí čím dál později....teď jak je světlo dýl, tak chodí spát až tak okolo jedenácté.....a dřív neusne ani za boha....takže kolikrát čekáme než usne, abysme mohli jít taky spát....ty máš aspoň večer pro sebe :wink:
4. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nik..no kolerm desate tak uz spi..dneska v pul jedenacte..nechapu kde decka berou tu silu ja jsem uplne k.o. a to zitzra betonujem terasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak vecer pro sebe moc nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samou me to stejne nebavi..muj jezdi kamionem a tak je doma kdyz nema dovcu tak 4 az 6 dnu v mesici :frowning2:

no valim spat pa pa
4. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Adelinko, mě Kity taky nespávala a doteď je to noční dítě. Teď ji honím spát v devět s tím,že jde ráno do školy, o půl 7 vstává, ale stejně usíná až tak v 10 hod. Divím se, že jí to stačí.
Niky mě teda nebývá už tak blbě a vstup do 2. trimestru jsem poznala akorát tím, že chodím častěji čurat než předtím. V noci mě to pěkně otravuje :confounded:
4. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně.. noční čurání je pěkná otrava... :confounded:
4. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré slunečné ráno,
jsem tady jenom na chvíli, dopoledne mě čeká dost práce, na víkend hlásí luxusní počasí, tak musím všechno poklidit dopolko, abychom odpoledne mohli vypadnout někam ven.
nik..., já bych řekla, že ta únava je lepší, na začátku jsem byla kolikrát celý den k nepoužití.
na záchod chodím klidně i dvakrát za noc
příznaky prvních pohybů stále pozoruju, tak snad to bude ono :grinning:
vítám nové těhule.
Můžu se zeptat, plánujete v létě dovču u moře ? Každý rok k moři jezdíme, a nějak si to nechci odepřít. :grinning: :grinning:

5. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný ráno!

dneska bude krásně!

moje malá chodí poslední dobou spát až tak v deset, je to děs a každej večer boj, aby vůbec zalezla, s taťkou na sebe nemáme ani volnou chvilku :wink: běžně vstává v půl sedmý, jen dnes se oba dva ještě válejí..asi si užívají sobotní ráno :slight_smile:

nevolnosti hodně ustoupily, tak 2-3x do měsíce mi není ráno OK, ale jde to, únava už taky není tak šílená a čůrání???mnohokrát za noc, ale já i hodně piju, tak to ještě podporuju, ale co mi otravuje, že každej večer jsem nadmutá jak kole a sotva se valím, to mi vadí a to bych si klidně odpustila, ale s malou jsem to měla taky

dneska asi vypadnem na dětský den do ZOO, tak vytáhnu těhu šaty- konečně, zatím jsem chodila jen v riflích, při prvním těhu jsem je nosila snad celou dobu už od dubna až do porodu :sunglasses:
5. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,
Kwiki, my teda letos k moři asi nemíříme, ale spíš proto, že nejsme zrovna při penězích. Ale být tebou, tak jedu radši někdy ze začátku sezony, protože pak už bys mohla mít problém s pojištěním. Dost pojišťoven už tě v závěru těhotenství nepojistí. A stejně tak kdyby jste chtěli letět, tak některé letecké společnosti už tě od určitého týdne nepřepraví nebo jen s nějakým doporučením doktora, ale to si musíš zjistit u té konkrétní letecké společnosti.
Já spíš přemýšlim, jestli už to bude příští rok možný, když prckovi bude tak okolo třičtvrtě roku. S Páťou jsme byli v jeho roce a to bylo super, ale to už chodil.
5. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek