• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@basska :slight_smile: Ale naštěstí mi ho dala i sestřička. Konečně! Ale klidně si ho vezmu i od tebe, kdybych tam něco zprasila :grinning:
8. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, tak jsem právě byla vyměnit pejskovi slipovku v kalhotkách a podařilo se mi to opět až na x-tý pokus.. to chcu vidět, jaká budu šikovná mamina.. už se vidím, jak škubu tu papírovou plenu na centimetrový kousky.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka no me rikej, ja to psala dvakrat, ale vcera jsem to nechala podepsat mojeho, zabalila vsechny papiry do slozky, slozky dala do tasky a ted uz jenom...........

mela jsem teda dneska v planu sit, ale asi pujdu poradne pouklizet........a dam nejakou tu pracku at je doma klid :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka takže do konce týdne bys mohla být 1+1 jo :wink: Držím palce ať to výjde
Holky skáče mi teď tlak sedím nic nedělám a už jsem sí ho po pěti minutách přeměřovala.Jednou trošku vyšší pak v pohodě pak zase vyšší pak zase v pohodě.Asi si půjdu lehnout a zkusím se tak zklidnit co myslíte?Je zvýšený trochu 143/93
8. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja tlakomer nemam....radeji ale na to netrpim teda :slight_smile:

ted me tak boli bricho ale cele..........uz jsem vcera uplne blbla ze jestli poznam ze mam kontrakce...muj sem i smal ze uz blbnu. Tak me uz boli vsechno......ze to asi nepoznam :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky mě asi šibne, přišla mi první mateřská a všechno je špatně. Právě jsem volala na infolinku a blbě mi to spočítali a samozřejmě, že paní co se mi o dávky stará na kterou jsem dostala kontakt mi nebere telefon. Fakt super :angry: :frowning2:
8. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia boha jeho nestraš.. :confounded: Tak ať se to brzo vyřeší simtě.. :wink: Mně teprv před 14-ti dny došla nemocenská, kterou jsem postrádala, mateřská se zatím ještě neráčila objevit.. tak jsem teda zvědavá.. :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia tak to jsem cekala, proto jsem si nechala z prace vystavit kopii toho co posilali na socialku....zasla jsem si na socialku a nechala si to od nich vypocitat a ...........koukala jsem jako das, ale ja mela uz 5teho materskou na uctu!! Takze ja nemuzu rict ani popel.............
Zkus to posefovat co ti poslali z prace, kdyz tak zajit na socialku co mas v okoli a oni se ti kouknou kde je problem, je to celostatni sit...takze to zjisi.
8. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no takze jsi bohata co? Aspon ze to doslo vsechno pred porodem, jsem zvedava jak pak prijde to porodne. Uz jsem si vyzvedla na netu formular ale netusim kdo zajde na pracak ho pak zanest :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Já jsem byla hrozně překvapená, že mi to přišlo takhle brzy. Protože nástup na mateřskou jsem měla 5.10. a v pátek už jsem měla peníze na účtě - no a to se mi protočili oči. Tak jsem mluvila s kolegyňkou z práce co máme děcka měsíc cca. po sobě. ALe druhý měla rychleji. A právě mi potvrdila, že opravdu mám dostat o skoro třetinu více. :sweat_smile: Tak jsem zvědavá jak dopadnu. Jako já jim to neberu chyba se stát může, ale kurňa ať mi už vezme ten telefon. :confused:
8. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Kurňa to mě nenapadlo, jsem si říkala, že to budou mít jednoduchý z minula :confounded: a ono prd.
8. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia njn, stále ta samá písnička.. tak si říkám, že půjdu rovnou zavolat do práce, kde je sakra zase problém, že prozatím prašulky ještě nedošly.. mně to tak baví.. :angry: Jinak mně nějaké kopie taky nenapadly, moje blbost.. :confounded:
8. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka zkus si lehnout, nemyslet na to a přeměřit :slight_smile: mě to taky takhle vyskočí, nic si z toho nedělej. Ale pokud by byl vysokej furt, začala Tě bolet hlava, tak radši zajeď k dr.
8. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dostalo se ke mně vtipné motto, prej " dokud máma funí, zůstaň u ní..". To na vysvětlenou, proč zrovna já musím přenášet.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky zpátky z porodky, všechno v pořádku, ale cesty ještě nejsou připravený :cry: takže ve čtvrtek další kontrola a začneme se domlouvat na vyvolávačce. Říkala dr. že dýl jak do soboty to protahovat nebudeme (takže vlastně max. 10 dní po termínu). Jo a dělala mi odhad, malá má 3100g prý plus minus 10 %. Tak snad bych se do těch 3500g mohla vejít...
8. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky taky sobota, no tak to je fajn, my taky tak.. :wink:
8. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc mě se i celkem ulevilo... sobota je fajn :wink: to už není ani týden :grinning:
8. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jj, taky už to odpočítávám.. je to fajn, vidět už na konec tunelu.. :wink: Akorát mně naštvala včera doktorka, že mi práskla ten váhový odhad.. já ho minule vědět nechtěla, včera tam byla jiná doktorka a ta se mně ani neptala, jenom shrnula fakta a prej "můžete běžet".. takže ten můj hrochmut má váhový odhad 3,5 kg, což mně celkem naštval.. kdo to bude tlačit sakra.. :confounded: Ještě není na světě a už dělá samý problémy..
8. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc hrochmut? :grinning: :grinning: :grinning: jakože hroch a mamut dohromady? toe dobrý :grinning: no taky jsem se moc netvářila, že to jde zjištovat... stejně je to jen odhad a kdoví jak to bude, tak proč se plašit předem, že...
8. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady z porodky, mám za sebou hemiltna a kontrakce sílí, tak uvidíme, jdu dát vanu, co z toho bude

před hmatem otevřená na dva prsty, hlavička naléhá a všechno připraveno

takže jdu do tý vany, protože mám další kontrakci, pa pa
8. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak že by? Jsem zvědavá. Držím pěsti ať je to už to pravý... :wink:
8. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima No tak to už by se mohlo rozjet:slight_smile: Tak informuj, jestli pojedeš, držím pěsti :wink:
@lucbuc 3,5 kg není ještě taková hrůza, to dáš neboj :slight_smile: Musíš si říkat, že by mohlo být hůř :grinning:
8. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka taky mohlo být i líp.. :rolling_eyes:
@pantomima držím pěstičky, ať už..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
@slavicky stáhni si film "Rrrr".. tam jsou hrochmuti, prasemuti, ovcemuti, žížalomuti, srnamuti.. a Gérard Depardieu.. :grinning:
8. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no tak to se drz......a predpokladam Hamilton asi zadna sranda co?
Ja teda zacala uklizet, prehaovat loznici takze uz me boli totalka zada z tahani matraci - musime si vymenit s mojim misto k vuli postylce tak kdyz neni doma....vyuziju toho a udelam to sama .......

ted se jdu vrhnout na zbytek bytu, dala jsem prat pracku tak ......snad neco zabere, nevim jak vy ale me furt to brusko boli a mam ho jako kamen.......ale jk se znam tak to budou zarazene prdy :slight_smile:

Taky mate takovou zravou posledni dobou? ja bych jedla jak pominuta, ale hlidam se....ale pekelne se mi hybe vaha, asi se zavodnuju ci co, uz jsem musela sundat aj prstynky protoze jsem je nemohla sundat...tak snad je to voda, tech 14, 5 kila me docela zacina desit......uhaaaaa
8. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jakoze lidek, ja jsem se ptala dokrotky a rikala ze vahovy odhat plus minus 200g, ja si mylsel aze pul kila - to pisou tak vsude na netu ale ....pry nee.......toz ale jestli jeste tyden zustane tak dalsich 200 nahoru :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska naštěstí jsem taky studovala statistiku, tudíž na odhady nevěřím, dle hesla "když jeden lovec mine zajíce zprava a druhý zleva tak je zajíc statisticky mrtvý.." atd., atd. Tak jsem akorát naštvaná, že mi to doktorka oznámila, protože jsem o takový údaj v nejmenším nestála a akorát to posiluje můj vztek k malému, že se nechce narodit.. těším se na něho míň a míň a není to jen moje vina.. :wink:
8. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem venku z vany, měříme kontrakce, rozpětí 3-4 minuty, tak pomalu dobaluju sebe a malou k našim a asi odpoledne vyrazíme, chci to doma vydržet co nejdýl

hamilton nic příjemnýho není, ale dr mě předem upozornila a hlavně si namazala rukavici vazelínou, takže asi i díky tomu se to dalo vydržet..u malý mě to dělal doktor, takže pánská ruka a bez varování..nebo si dr dala pozor, když jsem jí řekla, že jsem měla pocit, že doktorovi vykopnu zuby :grinning:
8. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima snad to bude co nejdřív za tebou :slight_smile:

Holky z UH: už se na vás těším, snad se sejdem všechny :slight_smile:
Já včera večer zkoušela sexovat :grinning: :grinning: pak od jedné v noci do šesti nespala, měla kontrakve po 20 minutách a ráno prd velebnosti ..... tak nevím.......uvidím co řekne zitra na kontrole :slight_smile:
8. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panty - no tak to moc držím palečky ať to máš co nejrychleji za sebou :wink:
No já asi porodím vzteky. Bych firmu i sociálku zašlapala do země. Te´d už to vyřizujou mezi sebou a účetní mi má dát vědět jestli se do tří neozve tak tam volám a už asi slušná fakt nebudu. :angry: Na jednu stranu když už jsem se na tu socku dovolala, tak ta paní byla moc příjemná což se o tý holčině u nás na mzdovce fakt říct nedá. Z ní člověk tahá větu jak z chlupatý deky. :frowning2: Fakt nechápu, že musím být takový smolař. :rolling_eyes:
8. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jak odpoledne, bal se a mazej........tyjo 3-4 minuty to je docela dost malo ne? :slight_smile:
8. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek