• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
mmochodem co veveruska?? uz porodila??????? NEvite nekdo neco noveho??
8. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja uklidila cely byt a .....zadychala jsem jenom ale nic jineho :slight_smile:
Tak si jdu placat neco z Fima asik :slight_smile:
8. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska zatím je to ok a ani moc nebolí, tak nespěchám :grinning:
8. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tyjo, ja te obdivuju, ja uz bych asi jela......at neporodis cestou anebo doma :slight_smile: BOlet to nemusi prece :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska te´d mi přijde, že to přešlo, jak tu ležim u pc :wink:
8. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne :slight_smile:
tak jsem se prospala, vzbudila mě vrtačka nebo co. :angry: fuj .Tady se toho děje.
@pantomima drž se a ať je to rychlé co možná nejvíc bez bolesti a jste oba zdraví :wink:
Ale fakt ať neporodíš doma:wink:
Jdu umýt nádoby
8. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta asi pomalu pojedem, zase se to rozjíždí

malou musíme odvézt k našim, tak to chvilku bude trvat, než se tam dohrabem :grinning:
8. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak se drž, aby tě v porodnici nesprdli že sis dala na čas :wink:
8. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Holka, zlato držím moc moc palečky i z Betuškou, těším se na info a hlavně co nejméně bolestivý a rychlí porod a ať jste oba v pořádku :wink: Myslím na Vás :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Vidíš ani ta zde déle nebyla :wink::sweat_smile: Tak že by? ale teď mě napadlo dnes je 8.11. a dnes jí měly vyvolávat porod :slight_smile: :wink:
8. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no hezky pěkně, uháněj do porodky :grinning: myslím na Tebe...
8. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta já jedu, pa pa :grinning:
8. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ten odhad fakt ber v úvozovkách. Už toho je prostě moc, představovala jsem si jak to na mě příjde někde po cestě z obchodu, 14dní dopředu, chytnu se za břicho a jedeme do porodky. A přitom si to nakonec asi hezky "užijeme" do poslední chvilky a ještě musíme malé ukecávat :confounded: Pořád si říkej, že teď už je to OPRAVDU za pár :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Držím pěsti, ať to jde jako po másle :grinning:
8. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky :slight_smile:
Kdoví co Veveruska a Pantomima :wink:
Baby malá je dnes hrozná :frowning2: Stále pláče, vříska a ani se jí nechce spát :frowning2:
A dnes tatínek byl poprvé v robotke, od kdy se Betuška narodila:stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nevěděla kde mi hlava stojí: - /
Nyní se regeneruji při PC:stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning:
8. lis 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla žeby ji trápilo bříško? Kristýnka mi též hodně plakávala :unamused: Doufám, že s druhým to bude lepší :slight_smile: Aspoň doufat můžu, že. :grinning:
8. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu pořád a se mnou moji "oslíčci".. no to už se těším, zase prdíky, Babycalm, nošení v klubíčku a kdoví jaké cviky, aby se mimi vyprdělo.. navíc prý na to kluci trpí ještě více než holky.. uff..
Sasullo, holt my mámy to musíme zvládat přes den samy.. já budu ráda, když bude Muž se mnou doma ten den, co dojedu z porodky, pak ho holt tlačí projekty a budu doma se všema třema :grinning: no to bude kopec srandy..
8. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota Zkoušela jsi třeba u té nejmladší na prdíky probiotika? U mojí Kity ještě nic takového nebylo, tak nevím, kdy s tím došli na trh. Tak si říkám, že pokud to bude zase tak, že kdyžtak vyzkouším.
8. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, zkoušela.. malinká lahvička, stála skoro 600,- a vůbec to nezabralo.
Ještě se chci zeptat, zítra jdu do porodnice na monitor a nepamatuju si, jestli se i tam ještě nosí moč na kontrolu?
8. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota Hm, tak to já nosím jenom když jdu k mému dr. Na KTG do nemocnice ne.
Jo, prý jsou teď nějaké 2 druhy těch probiotik či co. Jedny jsou levnější a ty druhé se prý dají koupit na slovensku za půlku. Ale jak říkáš, pokud to nezabírá... No uvidím, až na to přijde, tak budu zkoušet asi všechno :wink:
8. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, ty co jsem kupovala byly na Slovensku za půlku.. každé dítě jiné, jak přijdou problémy, zkusím to taky znovu, co u jednoho nezabralo, může udělat u jiného zázrak :slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja se sem dostala az ted..mela jsem pochuzky po besedach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pak jsem sla na nehtiky posledni pred porodem tak je mam nenapadne a tak kratke ze nemuzu ani psat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zitra mam kontrolu tak uz se tesim :grinning:
8. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Asi už na net nepůjdu dnes a zítra ráno, takže počítám teda v těch 10:30 u kašny. Kdyby něco, tak si napíšeme.
8. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , jdu se vám sem trošku vloupat :grinning: , ale nesu vám krásnou zprávu od PANTOMIMY :slight_smile: :

Doslovný přepis od Pantomimy :wink: :
Oskar je konečně tady. 23:21, 3200g a 48cm. vše ok :slight_smile:

Tak Oskárkovi do života vše nej nej nej :dizzy_face: .

A vám ostatním přeji co nejpohodovější porod a hodná miminka :dizzy_face: .

Krásný den všem :slight_smile:
9. lis 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee tak Panti uz to ma zasebou :slight_smile:
@pantomima gratulace nejvetsi....at jste hlavne hodne zdravi a at prospivate tak, jak mate

tedaaaaaaaa.........normalne zavidim, to bude dneska nejaka sladka bomba s holkama anebo svarak na oslavu :slight_smile:
9. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabcav obrovská gratulace Panty :slight_smile: a Oskárkovi moc štěstí a zdraví do života. :slight_smile:
9. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu teda do mesta za holkama na pohar jako kazde utery :slight_smile:
Zatim papa kocky :slight_smile:
9. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, tak máme další miminko, huráá. Jen tak dál. Jinak my máme za sebou první falešnej výjezd do porodnice :grinning: :grinning: do tří do rána jsem měla bolesti (ale nic pravidelnýho) pak jsem usnula a v šest ráno jsem začala krvácet, tak jsme vyrazili. No a prý se to jenom chystají ty cesty, na monitoru sice kontrakce ale nepravidelný a doktor k tomu řekl tohle " no kontrakce tam jsou, tak se to bud rozjdede, nebo ne, ale já to nepoznám" :grinning: :grinning: takže jdem čekat :grinning:
9. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomi moc,moc blahopřeju ke chlapečkovi,hlavně zdravíčko a pohodičku vám obum.. :grinning: :grinning: @slavičky tobě přeju at to máš taky už za sebou a máš berušku u sebe,ty už jsi v porodnici?
9. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek