• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@martulle nene, poslali mě domů, že buď se to rozjede, nebo ne. Spíš to vidím na tu druhou možnost, ale kdoví, je to na přírodě. Děkuju za podporu :slight_smile:
9. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem včera přijela s Lukáškem z porodnice.Narodil se 4.11 ve 22.05hod. a měl 3.840g.Tak držím Vám všem které to máte ještě před sebou palečky a ať jsou Vaše miminka zdravá.Ahoj zatím
9. lis 2010 v 10:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medousek Hezkýýý, přeju moc štěstíčka a zdravíčka vám oboum. :slight_smile: To jsou krásný zprávy dneska...
9. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medousku tak ty už taky?teda posílám velikou gratulaci a hodně štěstíčka a zdravíčka.a jakto,že se narodil dřív?odtekla voda,nebo samy začali kontrakce?@slavičky divím se,že tě poslali dom,že tě tam nenechali a nepohlídali si tě,když jsi začala krvácet,ale aj tak,už ti mohli pomoct :grinning: tak se drž holka
9. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle no, ono to pak přešlo, jak jsem viděla doktora i krvácet jsem přestala :grinning: :grinning: , teď už jen špiním, tak je to asi normální. Ale říkám si, že s tou krví snad odešla i ta zátka a že se třeba příroda umoudří a spustí to sama...
9. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
výsledek včerejší kontroly v nemocnici: monitor museli přetáčet, dole to nijak nepostupuje, takže ve čtvrtek kontola a domluvíme příjem... přenášet mě nenechají a termín máme příští čtvrtek...tak mi trošku pomůžou...
9. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medousek gratulce nejvetsi

koukam se tu dejou veci, se tu kazdy zacina rozrozovat...ja ci pockam na ctvrtek a kontrolu co mi tam natoci a nahmataji :slight_smile:

Jinak zakusek a svarak s holkama supr :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Tak se nám to tady rozjelo, už to půjde jedna radost :slight_smile::sweat_smile:

@pantomima Panti .... holka, moc moooc gratuluji, Oskarkovi přeji hodně zdraví, štěstí, lásky do života a hlavně ať Vám dělá samou radost :slight_smile: :dizzy_face:
Krásný pozdrav a pusinky od nám k Vám letí: -* :slight_smile:

@medousek I Tobě moc moc gratuluji, přejeme hlavně zdravíčko, šťastíčko, lasocku a nech Vám dělá samou radost :-* :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Planý poplach? Tak držím palce a ať to je co nejdříve :slight_smile: :wink:
9. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima moc, moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko :slight_smile:

@medousek taky velké gratulace k miminku :slight_smile:

@basska jojo,zákusek byl fajn, tak to příští týden zopáknem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Dnes je to naštěstí již lépe :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem byla dneska na kontrole a porad se nic nedeje :angry:
pak s holkama na kaficko a na ktg po ceste domu jsem si konecne koupila kojici podprdu a jeste skakla mamce do lidlu...
ted jdu s petanem ven ale se me nechce ani prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je gratulace k miminkam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a stale jsi na 0 nebo uz se hybes?? :slight_smile:
Kaciii....ja uz v utery necuuuuuuu.........

....a abych vas pobavila ted mi vola muj ze .......musi zustat jeste jednu noc v nemecku....takze .......musime vydrzet ) uhaaaaaaaaaaaa si to predstavuje jak hurvinek valku
9. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bass...no nula uz ne ale nic extra taky ne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vidim to na mikulase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel: no vidis........pokroooook tu je :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já bych si s těma číslama hlavu nelámala. Včera na kontrole žádnej pokrok a dneska taková vřava :wink: může se to změnit během chvilky...
9. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda hlásím, že už jenom špiním a teď ze mě vyšel takovej krvavej chuchvalec :confused: holky, už to chci mít za sebou, jsem docela nervozni :confused: a břicho mě sice bolí, ale jen jak před menstruací, takže se to nějak nerozběhlo. Ach jo...
9. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Medousek a Panti moc moc blahopřeju! :slight_smile:
Zákusek s holkama byl dnes mňam :wink: Dala jsem i svařáček, ale akorát jsem byla po něm spavá a křivka na monitoru mezi 35 a 45, ale téměř rovná. Tož nic...
9. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - Panti - Medousek moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka. :slight_smile: Tak já dneska v poradně strávila čtyři hoďky - fakt by mi hráblo :angry: ale nic se teda neděje. Otevřená na špičku spodek klidový. Ale fakt nechápu, že kdykoliv jsem v poradně tak mi minimálně tvrdne bříško. A jakmile jsem doma tak pořád :grinning: Jo holky dr. mě trošku vyděsila mám prý vyšší tlak (135/80) a k tomu trochu bílkovinu v moči. CO to znamená? Udělala mi odběry a prý si mám za dva dny zavolat :fearful: Ježiš já už to chci mít z krku. No to asi všechny, že :sweat_smile:
9. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia já myslím, že ten tlak není až tak strašný. A ta bílkovina s tím může a nemusí mít spojitost... taky mívám vyšší a stopu bílkoviny, ale víš jak, to tělo už je teď celý rozhozený. Jen si Tě trošku víc ohlídají, ale neboj :wink:
9. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Moc děkuju, jsem zvyklá většinou , že mám spíš nižší tlak. :sweat_smile: tak mě to trošku vyděsilo. No vůbec se nedivím, že tělo je rozhozený. :sweat_smile: Ještě jednou děkuji. :wink: A jak jsi na tom?
9. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia ááále, dneska jsem vyplašená od rána... byli jsme v porodnici, ráno jsem krvácela, teď už jen špiním spíš, ale dost mě to vyděsilo, prý se takhle otevírají ty cesty... ale i tak.. no už jsme asi všechny pěkně na nerv, co? :confused:
9. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky To si piš, já jsem ani upřímně nepočítala s tím, že se dostaneme s malým takhle daleko. Jako jsem sice samozřejmě ráda, ale už bych to chtěla mít za sebou zajet se do nějakých kolejí a mít klid. Teď pořád jen řeším hlídání Kačenky abych mohla jít v klidu na kontrolu. Pak zase případně pro jistotu kamarádku, aby mi kdyžtak došla pohlídat malou kdybysme v noci jeli(mamča chodí ještě do práce a má kolikrát noční a převážet malou v noci se mi nechce) takže je to takový o nervy, že? :angry:
K tomu krvácení - to bych plašila taky. To se ti vůbec nedivím, no už abysme to měli všešchny za sebou. :dizzy_face:
9. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska nemysli já taky neeee :grinning: :grinning: , a myslím že nebudem sami :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát dem večeřet, pak se naložím do vany a pudu dospávat včerejší noc, doufám, že to pude :slight_smile: a nebudu dělat svetříky :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 ja ted dojedla toasty, piju zeleny caj na uklidneni a ......nestacim se divit co zas maly dela za vyrval v brusku......takze pockam az zkonci haus, mozna okouknu ulici a valim do vany :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky mě dneska příšerně bolí hlava :frowning2: to je hnus
9. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes mi volala mamina že v noci přijdou, (protože já nestíhám všechno navařit, obriadiť malou, ještě se i trošku vyspat:stuck_out_tongue_closed_eyes:) Takže se těším :dizzy_face:

@casiopeia Holka, znám to a nezávidím Ti :wink::stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vcelaranka Jaké choutky jsi mi udělala? :grinning:
9. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla to je super, aspoň si trochu odpočineš... :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Věru, od kdy je muž v práci dům je vzhůru nohama a ještě mi dal na starosti rybky:grinning::grinning:
A co ty jak se cítíš? :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla už dobrý, četla jsem si na internetu, že to tak občas bývá ten rozjezd, tak počítám s tím, že se do tří dnů přihlásí malá ven. Už má čas :slight_smile: tak si užij mamčinu pomoc a zkus si aspoň trochu odpočinout...
9. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek