• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@slavicky No teď se mužík věnuje malé a zachvíľku se vystřídáme, chceme si udělat kalendář 2011 už máme prosinec a leden:grinning:
Tak držím palce, myslím na Tebe :slight_smile: Neboj ono to už brzy přijde :wink:
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,díky za gratulace.martulle:voda mi neodtekla,ale začaly mi bolesati,nejdříve po deseti až čtvrt hodině a pak se stupňovaly až přišlo na svět naše štěstíčko.
:sweat_smile:
10. lis 2010 v 09:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pěkně se to tady rozrodilo. Gratuluji k miminkům.Každý den je tady bujná konverzace hned od brzkéko rána....jen dnes to jaksi vázne. Vypadá to, že většina z vás,co tady ještě zbyla do rána porodila??
10. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
@adamada Ne, ještě jsem 2v1 :slight_smile: Ale bylo mě v noci nějak blbě, takže jsem teď dospávala.
10. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já taky ještě pořád 2v1. A už jsem na nerv. Zase o něco víc špiním, ale bolesti nemám, zítra to bude týden přenášení. Do toho si mužík potřebuje plánovat pracovní cesty, vím já, jak to bude... fakt to nedělám schválně :cry:
10. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Jéje, já vím, to štve, navíc to špinění. Vydrž holka, mimi musí ven i kdyby nechtělo :wink:
10. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky dej si dlouhou procházku, večer sexík(pokud to bude ještě možné) a do rána máš porozeno. :slight_smile: Já už bych to taky chtěla mít za sebou, ale pořád se prý nic akutního nechystá.Druhý porod vypadal tak, že jsem 2 dny přenášela a nakonec jsme to málem ani nestihli do porodnice.(10 minut po příjmu byla malá na světě)
10. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka děkuju :slight_smile: zítra se nenechám v porodce odbýt a zeptám se co a kdy se mnou hodlají dělat. Já vím, že je ještě teoreticky týden čas (když se nechává 14dnů přenášení), ale to mě dřív odvezou do blázince :confounded:
10. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada děkuju, procházku dám určo, ale sexík kvůli tomu krvácení asi nee :slight_smile: stejnak brzo vypnu ten mobil, co je komu furt po tom jestli už mám poslíčky a kdy to bude a tak, no ne... :angry:
10. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočeny :slight_smile:
Tak vás po dlouhé době zase zdravím a všem novým maminkám gratuluju a miminkám vinšuji jenom to nejlepší a hlavně zdravíčko :dizzy_face: My už jsme doma z porodnice, po 14-ti dnech...a musím říct, že to bylo náročné hlavně psychicky. Porod byl náročný a akorát vám řeknu, že holky které touží po vyvolání porodu před termínem at vydrží a jsou rády, že to půjde přirozeně !!!!Vydržely jste to 9 měsíců, ten týden nebo dva týdny jsou už procházka růžovým sadem :slight_smile: O porodu se radši vyjadřovat nebudu, protože to bylo moc náročné, vyvolávali mi ho tři dny a pokud cesty nejsou připravené, tak to prostě nejde a o to víc je to bolestivější a delší. Navíc mě docela dost nastřihli a to hojení bolí jak prase, chodím jak napr..ná :angry: No ale všechno zlé je zapomenuto a všechnu bolest mi vynahrazuje naše zlatíčko :dizzy_face: I když je to pěkný filuta, přes den andílek a v noci terorista :angry: Musíme si zvyknout na režim, má to nějak přetočené.Dneska se chystáme poprvé na vyjíždku, už se těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: Všem nastávajícím maminkám držíme palce!!!!
10. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek
10. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek je to fešák :grinning:
10. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek pěkné fotečky,nádherné miminko!!! :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina ty seš někde od Brna? Nechystáš se náhodou rodit na Obilním trhu? Jaké to tam je? Já tam budu muset také rodit. V pátek tam jedu poprve na domluvu.Tak ať vím na co se připravit.
10. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocenky,
tak....ja v noci opet KO, ale do rana vsechno preslo, ted mi zase tak tvrdne bricho ze hruza ale .....uz vim ze muj dneka o pulnoci dorazi takze ....to uz vydrzime :slight_smile:

@dandysek Maly je kouzelny.....a hlavne ze jste v poradku :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek krásnej chlapeček :slight_smile: přeju ať se brzo zžijete a dělá vám jenom radost. A ať se co nejdřív zahojíš.
10. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky kde se ty chystáš rodit? nevíš také jaké to je na Obilním trhu?
10. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada já budu u Milosrdných :slight_smile: ale kamarádka tam teď rodila, musela na CŘ a byla spokojená. Víš jak, všude je něco... jsem zatím u Milosrdných spokojená, je to tam takový klidný a doktoři i sestry fajn, tak snad to bude dobrý.
10. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada chystám :wink: . včera jsem tam byla podruhé na monitorech. já jsem vybírala mezi bohuniceme a obilňákem, nakonec jsem dala přednost obi - ale spíš kvůli tomu, že to mám nejblíž. personál je milý - nebo aspoň ti, co jsem zatím potkala, ta doktorka, co dělá v ambulanci je fajn. sem tam se tam obejví medici, ale vždycky se tě zeptají, jestli ti to nevadí a můžeš je odmítnout. porodní pokojíky jsou menší než v bohunicích, ale všechny mají sprchu a wc + jsou tam k dispozici vaky, balony, stoličky atd. v případě obilňáku si myslím, že za nadstandard je zbytečné připlácet, protože vypadá stejně jako ostatní por. pokoje - akorát má navíc tu vanu. na šestinedělí se nesáhlo, takže to prý nic moc a návštěvy tam na pokoj nemůžou. takže pokud bys to chtěla, tam je lepší vzít ten nadstandard, pokud bude volný. co by tě ještě zajímalo?
10. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek ahojky, malý je nadherný, ještě jednou moc gratuluju.
10. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkujeme a držíme všem palečky....rychlý a bezbolestný porod všem :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky z UH, porodní asistentky a přístup sestřiček na šestinedělí je naprosto skvělý :dizzy_face: Nemějte z toho strach, všechny jsou moc příjemné :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Zuzi a bylo neco co jsi zapomela doma - co si nemame zapoenou vzit s sebou do porodky?? Kdyz mam ten kufr nachystany tak jestli tam mam neco prihodit :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi pár lidí napsalo a na netu jsem si přečetla, že po tom krvácení se do pár dnů rozjede porod. Holky já bych byla nejšťastnější na světě kdyby to přišlo samo a přirozeně, juj :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas je dneska pekne :dizzy_face:
tak jsem byla na poste pak v lekarne....v tradixu na obklad a ve sparu....
narazila jsem a peknou cepku,rukavice a sal s masinkou tomasem..tak mam dalsi darek pro petana :dizzy_face:

dandy..prcek je krasny :dizzy_face:

bass..mas to kousek ..muzik skoci domu kdyby jsi neco zapomela :grinning:
10. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina ještě jestli bys mi mohla napsat, co tam dostanu,co si sebou nemusím brát ? Župan,noční košili, mens.vložky,plínky pro miminko a kosmetiku,jo nebo ne. máš nějaký seznam? Já totiž nevím, jestli si mě tam rovnou v pátek nenechají, nevím co mám očekávat---prý si mám raději vzít sbalenou tašku.Jenže jsem nikde žádné informace nenašla. Měla jsem původně rodit v jiné porodnici u nás na Sev. moravě, ale kvůli nějakým komplikacím jsem se minulý týden dověděla,že lepší bude Brno a gynekolog mě tam poslal i s předávacím protokolem,akorád mi nic jiného neřekl.Tak budu vděčná za ještě nějaké informace.sama jsem zvědavá jestli simě tam v pátek nechají nebo mě budou hnát 90 km domů. Dost se bojím,že to do porodnice nestihnu( mám to minimálně hodinu a půl cesty)
10. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Baru, nepotřebuješ nic navíc, dokonce i vložky dávají k dispozici, tak si zbytečně neber moc paklíků :slight_smile: Akorát nám věčně chyběly látkové pleny, s těma na novorozeneckém šetří, tak bych si možnávzala aspon ze dvě ze tři svoje :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem tak lezu, ale mam pro vas vzkaz od Casiopei :wink: :
"Tak uz jsem tu. Jmenuji se Tomasek, vazim 2880g a merim 48cm. "
10. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia velké gratulace, hlavně ať ste zdraví :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přecejenom do rána někdo porodil! @caiopeia moc gratuluji!!!!!A hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek