• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@casiopea velka gratulace....jak vidno se rozmnozujem cim dal tim rychleji.......ma peknou vahu - takovy kralicek :slight_smile:
Tak at se vam vede moc dobre, at prospivate jedna radost a a.....at je na maminku hodny :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopea Ty brďo, veliká gratulace, tak to byla rychlost, ještě jsme si večer psaly :slight_smile: Tomáškovi moc štěstí a zdraví a ať vám dělá jenom radost. A takový krásný míry :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia Jé, no moc blahopřeju! To je supr, jen tak dál. Chtělo by to každý den jedno mimi :grinning:
10. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Ondrášek je šikulka:slight_smile: Má správné miminkovské škraňky :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Dnes jsem malou naobliekala a dala na cca 15 min k otevřenému balkónu spinkat, zítra, pozítří abychom mohli jít v sobotu, možná neděli na první procházku :slight_smile:

@casiopeia Holka, moooc moooooooc gratuluji! Přeji Vám hlavně hodně zdravíčka, šťěstí... a ať Vám Tomášek dělá jen radost :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek Překrásný chlapeček :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandýsku moc,moc blahopřeju,je to opravdu nádherný chlapeček a tobě @casiopea taky moc,moc blahopřeju,jen at vám děti dělají samou radost,já jsem z toho tak na měkko,že tu bulím jak.... :grinning: ale to ty hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je aspon frkot, tak se mi to líbí, už bylo načase,aby se prcci drali na svět :wink:
Casiopea.....obrovská gratulace, at vám Tomášek roste jako z vody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada na papírku, co jsem dostala je napsáno, že s sebou tohle: doklady (těhot. průkazku, OP, rodný list, oddací list), osobní hygienické potřeby, toal. papír, porodnické vložky, ručník, podprsenka na kojení, vložky do podprsenky, přezůvky, jednorázové pleny, kosmetika pro novorozence. A na nástěnce bylo, že doprovod k porodu má mít přezůvky a světlé triko. Pak telefon na porodní sál: 532 238 285 a do ambulance: 532 238 440. A neboj, přímo v areálu je lékárna a prodejna těhotenských potřeb Anita, tak zbytek můžeš dokoupit tam.
10. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina mám blbou otázku :grinning: proč světlé triko? Tmavý mít manžel nemůže? :confused:
10. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky taky jsem na to zírala... :grinning:
10. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina tak manžel na to : to aby bylo na první pohled vidět, jestli je to triko čistý :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina takže župan a pyžamo asi dostaneme, že?
10. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina díky moc za info
10. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky jo, něco na tom bude :slight_smile: to mě taky napadlo jako jediný možný zdůvodnění :slight_smile:

@adamada župan mám zabalený svůj - pro jistotu; ale košile si neberu
10. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky ta barva trika je určitě kvůli té naprvní pohled vypadající čistotě, protože manžel,když byl 2krát u porodu tak erární dostal zelený převlek kalhoty i triko plátěné jak doktoři( ale to bylo v jiné porodnici.Myslela jsem, že to dávají všude.
10. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina a na ty pokoje na Obilňáku opravdu nesmí chodit návštěvy? s tím jsem nepočítala.
10. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dalsi miminko..jen tak dale :dizzy_face: uz chci bejt taky na rade :grinning:
casiopea velka gratulace..tomasek je takovy prcek :dizzy_face:
10. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia tak gratulace!!! :grinning:
že by @slavicky ? tam už se to chystá, ne? :wink:
10. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

@slavicky já to nedopsala, původně tam mělo být, že budeš další :grinning:
10. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka No my si ještě počkáme, uvidíš :grinning: Nebo spíš už se vidím, tak za 3 týdny, jak v UH sedím sama v cukrárně a vy všechny (holky z UH) máte odrozené :grinning:
10. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko..neboj ja tam budu sedet taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada no myslím, že mi to někdo říkal. já to teda beru spíš jako plus, mj. i pro toto jsem se nakonec pro ten obilňák rozhodla. v bohunicích totiž není výjimkou, že početné návštěvy tráví na pokoji celé odpoledne... :sweat_smile:
10. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina ráda bych, ale dneska zas nemám bolesti, tak vím já :frowning2:
10. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to bude klid před bouří
10. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda já jsem taky pro aby návštěvy na pokoj nechodili. Když si představím, že tam vtrnou nějací Hujerovi :grinning: myslím, že nějaký soukromí a klid mimčo i mamka potřebují :wink: ale na nadstandard se myslím může...
10. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono s těma návštěvama....já jsem všem řekla, že nechci, aby za mnou chodilo procesí, takže po celou dobu 14-ti dní za mnou chodil jenom manžel, jedenkrát za mnou byla kamarádka a jedenkrát švagrová. Myslím si, že každý z rodiny by měl respektovat soukromí a přání maminky :slight_smile:
10. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek to jo, s rodinou se obvykle nějak domluvíš. :wink: ale vzhledem k tomu, jak se teď rodí, tak asi málokdo bude mít to štěstí, aby byl na pokoji sám... a pokud bude mít příbuzenstvo kolegyně jiný názor, tak z toho může člověk být akorát tak otrávený :sweat_smile:
10. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hojda, gratuluju k narozenym mimcum :slight_smile:) ja byla dneska zaevidovat se do porodky, bohunice, a skoda ze nerodim dneska, tam byl takovy klid volny pokoje, volny porodni saly....jen sem teda 3 hodiny byla v cekarne a to sem byla objednana no co uz :slight_smile: jinak mi rekli ze cipek stale je, takze porod nic, ale malej ma 3300g, neni to moc?bych brala tak jeste tyden a pak sup s nim ven :slight_smile:))))ty navstevy do porodky- ja asi budu chtit aby za mnou chodilo hodne lidi, protoze pocitam s tim ze se nevyspim a ze tam budu cely den sama a budu se modlit at uz je odpoledne a nekdo se mnou normalne promluvi :slight_smile: no uváidime jak to bude vsecicko :slight_smile:)) opatrujte sa holky paa
10. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina tak to je fakt, pokud ležíš s nějakou Hujerkou, tak je to na prd :frowning2: U mě na pokoji se naštěstí střídaly maminy, které měly podobný názor jak já, takže většinou za něma chodili jenom tatínkové. Ale v UH jsou pokoje po dvou, což je bezva a ještě jsme se snažily vyjít vstříc v tom, že jakmile mi přišla návštěva, chodila jsem s ní na chodbu, kde je taková návštěvní plocha, aby jsme jedna druhou nerušily třeba u kojení :slight_smile: Byla tam jedna holčina, která si vzala naštěstí nadstandart, ale to jste neviděly, kolik se jí tam denně řítilo příbuzenstva i s kameramanem :grinning: Vždycky jsme žasly, jak se jí do toho pokojíčku všichni vlezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jsme měly ještě štěstí, že zrovna v tu dobu tam byla maminka tmavší pleti a to jste panečku měli vidět, jak bylo na chodbě černo :grinning: To se všichni raději pozavírali do pokojů :unamused: Ale naštěstí se snaží dávat samostatný pokoj, ale nuda tam rozhodně nebyla, mohla bych vyprávět :sweat_smile:
10. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek