• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
......tak holky......uz mi asi hrabe...ale tak me boli bricho, a zada...ze tu lezu po 4........jako ......fakt jsem zvedava jak poznam ze rodim (hold udel prvorodicky).......no prdel :slight_smile:

@dandy ......to byla asi ta co jsme minuly tyden....potkali na KTG s holkama.....dosla a cosik tam plancala, ja sla na ktg a holky ze ji praskla voda a hulakala ze je cela mokra :slight_smile: toz to bude asik ona :slight_smile:

Ja teda doufam ze za menou budou chodit a ze me zase daji doma tak tyden klidu, to fakt radeji porodku nez aby me otravovali hned druhy den doma....prece jenom si na sebe zvyknout, odpocivat, vetrat stehy atd....no uvidime.
10. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mnou přijde max manžel,kterého bych tam chtěla,každý den aspoň chvilku odpoledne jinak bych to tam sama s mimčem asi celý den sama nepřežila.Se spolubydlícíma si hlavu asi lámat nemusím, protože budu muset mít izolačku,kvůli akutnímu onemocnění.
10. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no jdu zariznout kacenu (oholit se) pro jistotu a zkusim dat vanu........a musim vydrzet do pul jedenacte :(
10. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska že by? uvidíš co po vaně... taky jsem řezala, doslova :cry: tam prd vidím, booože.
10. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc, jdu zalehnout k telce, se svařákem, zítra začínám 42. týden, jestli se tam už něco nehnulo, tak mě hrábne... papa
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Baru, to asi byla jiná občanka nebo kdo ví.....tahle byla na císaře, měla 16 roků a druhé dítě :confused: Někdy vám povykládám :sweat_smile:
10. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm návštěvám: já chci určitě, aby chodil manža s dcerou. Ale nebráním se ani ostatním, ale rozhodně žádné skupinové útoky :grinning: A rozhodně využiju chodbu, když to půjde. U prvního za mnou skoro nikdo nebyl a bylo mi strašně smutno. Záviděla jsem spoluležící kolegyni. Ale když ji pak vystřídala druhá a za ní přišlo tak 8 příbuzných, tak to už bylo teda moc :confounded: To bych své spoluležící teda neudělala :wink:
10. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
včera večer mě odešla zátka a noc sem měla úplně luxusní.....kvůli bolestem sem ju skoro celů prochodila,spala sem tak hodinu :frowning2: . Teď je to trochu lepší, tak su zvědavá jestli s toho něco bude nebo nee :unamused: :unamused:
S návštěvama su na tom podobně jak ty Kači, určitě chcu mojého a Terku, ale žádné velké procesí .......tak doufám, že to budou respektovat :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky z porodnice. Doktor se divil, že jsem v to úterý neporodila :grinning: každopádně mi zas naměřili tlak, tak už chtěl vyvolávat, ale když mě prohlíd, tak prý nejsem připravená :confounded: Takže kontrola znovu v sobotu, vzali mi krev a moč a kdyby byly špatný výsledky tak mi budou volat. Tak já už fakt nevím :cry:
11. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska uz me od rana to moje decko stve..co on dela a jeste budicek v 6h :angry: :angry: :angry:
ted sel s mamkou do obchodu

odpolko mame sraz s kamoskama a deckama tak uz se tesim :dizzy_face:

teda kacko ne ze porodis driv jak jaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry:

a bass taky?ja tady budu sama asi za chvilku...

slavicky....ja petana rodila v 42tt..tak te plne chapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se tyce navstev..ja jsem u petana nikoho nechtela a pak jsem jim volala at dojdou :grinning: me navstevy jinych nevadily
11. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já už to taky vidím, že za chvilku budeme v diskuzi jen my dvě a ostatní se přesunout do té nové maminkovské :frowning2: ach jo, já už fakt nemůžu...
11. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn..ja te chapu taky jsem byla na nervy :cry:
11. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky myslíš,že na to má vliv prodloužený cyklus? nebo se jim jen u nás tak líbí. Doktor se mě pokaždé ptal jestli jsem to měla pravidelně, nebo nepravidelně nebo prodloužený cyklus. Příroda si s námi jen hraje a zkouší co vydržíme :slight_smile: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada já nevím, co je to prodloužený cyklus. Spíš hrátka přírody. Páč vím, kdy jsme počali a vychází mi to na den přesně ten termín. Ale proč se těm prdolům nechce na svět, to nemám tušení :confounded: kurňa, já už fakt nevím, čím ten spodek podráždit. Bych i po schodech lítala, ale by mě dřív odešly kolena a ještě bych s sebou beztak praštila :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky udělat si Sama ten hamiltonův hmat, ale to by si tam musel člověk dosáhnout,že? :frowning2: :unamused:
11. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada :grinning: :grinning: :grinning: a víš co je na tom to nejhorší? Že mě ho dr. v pondělí udělala. Bolel mě celej spodek, krvácela jsem a odešla zátka... a jak vidíš, tak nic :confounded:
11. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky nebo vzít jehlicu...,ale to už by bylo sado maso.....lepší bude počkat, však ještě budeš vzpomínat na chvíle,kdy mimčo bylo v břoušku :slight_smile:
11. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada jéééžišmarjá :grinning: :grinning: prej jehlicu :grinning: :grinning: tak to už je teda saďárna. No nic, hezky si na ledničku dám papírek s odškrtáváním 7, 6, 5,.... dýl už to nepůjde tak i tak :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky taky bych to neudělala, ale aspoň že ses zasmála,jde vidět, že tě humor ještě nepřechází a máš sílu ještě ten nějaký den počkat...to jsem ráda :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
basska je asi v porodnici, že ? nebo ještě spí?nejspíš už to má za sebou.
11. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenka1408 taky asi do zítřka nevydrží...dávám jí pár hodin a bude to mít taky za sebou . a pak už se pomalu dostane řada na nás!!!
11. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada kéž by, ale teď je jakýsi klid :unamused: :unamused:
11. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada jooo, to já se i zasměju :grinning: ale včera jsem kupříkladu hodinu hystericky brečela :grinning: takže chudák chlap
11. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ta Basska je fakt možná v porodnici, ta se máááááá :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 si z nás dělají normálně srandu, že? se člověk naladí že už a pak zas nic... :angry:
11. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem měla včera záchvat nasr... malá do mě kopala celý den, navíc mám něco jako "křeče" v oblasti pánevní kosti, bolí mě pod levou lopatkou a v podbřišku, nic se mi nedaří a všechno mě štve. :confounded: ale doktorka říkala, že nachystané to ještě není :confounded:
11. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina jooooooooooo.... věta že to není nachystaný je moje nejoblíbenější.... a taky slovo VYDRŽ :grinning: :grinning: :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :grinning: :grinning: děvčata děkuji za gratulace.....................včera nás pustili domů...............jo rychlost to byla.............jak bude chvilka napíši průběh porodu k sobě jako článek..............ted mi oba usnuli,tak je chvilka a na PC.................jinak jsem ještě nějaká celá unavená,ale jinak je všechno v pořádku.................jo a malej je teda s bráškou :grinning: jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet :grinning: docela velká podoba :wink: stahuju fotečky pak hodím :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jedna ještě den před porodem.............a pak už Vašík :wink:
11. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina ahoooj, na fotečky jsme zvědavý a na článek taky. Stejně to byl fofr, to Ti závidím... :wink:
11. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek