• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@jusina no krásnej klučina, tak ať vám dělá jenom radost. Jsi šikula :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky takových planých poplachů víc, tak mě potěš :slight_smile: :slight_smile: ..... i když já su smířená s tím, že pudem s Adel až na Mikuláša......malou sem taky přenášela :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina malý je nádherný :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak ja mela vcera krusnou noc, chodila jsem, lezela jsem stahy tak co 10, pak co 5 minut, pak co 3 a pak nic pak zase takze jsetli jsem naspala tak hodinu......rano opet.....valila jsem do porodky na KTG - cestou jsem mela tak co 5 minut stahy......zapnou me a ....nic celou pulhodinu ani jeden - k pousmani.

ALe nez jsem dosla domu tak zatka je papa..........a hlavne mam pruser jak mraky.....tak snad se to moje telo chysta :slight_smile:

Pak jsem cekala hodinu a pul na poradnu, a vecedr si mam zajit znovu pro jistotu........takze ja se treba uz brzo dockam. TEd to merim - furt cumim na hodinky a ......mam tak co 10 minut.........tak uvidime jak dlouho....cekam jeste prasknuti vody.

Ale abyste byly klidne ted jsem sezrala asi 15 gk hermelinoveho salatu, 2 rohliky, jeden povidlovy zavin a ....sezrala bych aj vola :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak já jsem byla dnes ve cvičení. Jsem si říkala, že to trochu pohoním. Ale bolí mě z toho akorát tak podvozek jinak nic. :angry: Ta porodní asistentka říkala, že teď vyvolávají strašně moc porodů. Že zrovna od včera tam mají 3, co dostaly tabletu, dneska druhou, tak se to snad rozjede. A že máme dělat vše pro to, abychom nemusely na vyvolání. Ale radila klasiku: sex, tření bradavek, sladké dřeva, lněný olej, semínko, maliníkový čaj, skákání na míči.
11. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Holka drobeček je náádherný :slight_smile:

@slavicky Ještě ne? Neboj ono to přijde :wink: Myslím na Tebe a moc držím aplčeky aby se to rozběhlo :wink::sweat_smile:
A neboj s @ adelinka Vám zde neponecháme počkáme si na vašich mrňouskou :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Myslím na Tebe a držím Palečeky :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Neboj :wink: Mě strašili předčasným porodem a malá se narodila pouze 2 dny před termínem co už jsem uvažovala že budu přenášet :wink::sweat_smile:
11. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vytvořila album Vašíka,tak kukněte :wink:
11. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina nádherný klučík...hodně zdravíčka..
11. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina šikula :slight_smile: hezké fotky.
11. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina malý je krásný, ještě jednou gratulujem :dizzy_face:
11. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezoufejte.....když to šlo dovnitř, tak to zákonitě musí jít i ven :grinning: Už je to jenom o dnech, vydržely jsme to tak dlouho, tak užívejte ještě relativního klidu......Ten náš dáblík nám zase v noci dal.....řádil od půl druhé do půl osmé !!! :angry: Tyran malý....má to nějak obráceně, přes den spí jak andílek, před návštěvou zlatíčko herec jeden a v noci se z něho stává rebel :angry: Až si říkám, jestli mi v porodnici místo mého hodného chlapečka nedali výra :unamused:
11. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Nádherný chlapeček :slight_smile: :dizzy_face:

@dandysek Tak jsme na tom nějak podobně, někdy jsou poměrné klidné noci ale někdy jsem už zoufalá :frowning2: A to neříkám přes den, Betuška je akční dítě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po kom to má? :grinning: Po mně? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla To je ale krásný puclíček :dizzy_face: No řekni sama, můžeme se na ty drobečky zlobit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek děkujeme, věru na nich se nedá naštvat i když někdy nám zkoušejí trpělivost:grinning: Ale to patří k tomu :wink:
11. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se du dobalit a zítra vyrážím směr Brno Obilní trh. Sama jsem zvědavá jestli si mě tam nechají nebo pošlou domů.Nejlepší by bylo, kdyby to už bylo nachystané/což v úterý ještě nebylo/.Takže asi pošupu domů,ale to bude o nervy jestli mě to chytne doma,tak to netihneme.(hodina a půl jízdy po dálnici)Brzy se ozvu.
11. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada budu držet pěsti, oni zas budou přihlížet k tomu z jaké dálky jsi... :wink: držím pěsti ať je to nachystané :slight_smile:
11. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Kaccenka a Basska? Holky jste tu nebo už rodíte? :grinning: Nějak je tu klid. Že by před bouří? :grinning:
11. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka já hlásím, že su pořád tu......většinu tvých doporučení (krom toho lněného semínka a oleje ) sem vyzkoušela a chystám se do peřin.....su zvědavá jestli budu spat nebo si užívat jak včerejší noc :confused: :confused: :confused:
11. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda mám za sebou noc :unamused: šla jsem spát v jedenáct a v jednu mě začalo tvrdnout břicho. Dostala jsem průjem a od té jedné do teď jsem se dopracovala k pravidelným kontra po 10 minutách. Tak čekám až to bude po 5 a jedeme... ale unavená jsem a vyčerpaná, bojím se jak to zvládnu :fearful:
12. lis 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Tak vidíš, vypadá to nadějně, konečně ses taky dočkala...průjem bývá většinou předzvěst, že se tělo chystá a čistí :wink: Neboj, to zvládneš, divila by ses, kolik síly se v tobě u porodu najde, já jsem taky nespala skoro dvě noci, pak si pěkně odpočineš :wink: Moc ti držím palečky, at už máš Pavlínku co nejdříve u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslíme na tebe...
12. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek děkuju :slight_smile: zatím tu hopsám na míči a čekám až se to víc rozjede, zatím to co bych dělala tam, můžu i doma... naštěstí se to nezastavuje, ale nijak moc to nepokročilo... no snad dneska... maximálně zítra :grinning:
12. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak držím pěstičky, ať to máš co nejrychleji za sebou :slight_smile:

U nás se vše uklidnilo a vypadá to, že se nic dít nebude.......spala sem celou noc jak zabitá. :unamused:

@basska Barčo a ty co???? Vyšlo ti to datum???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máme tu další maminku!!!!
Basska: Kuk, tak jsem tu :slight_smile: kluk jak buk ! Vojta 50 cm, 3100 g a čas vykouknutí 7:50 hod. Jsem fešák. Těšíme se až vás uvidíme Babuska a Vojta :dizzy_face:

Moc blahopřejeme, hodně zdravíčka a štěstíčka!
12. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Velké gratulace k Vojtíškovi :grinning: :grinning: , hlavně ať ste zdraví :slight_smile::slight_smile:
12. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tomu říkám poslušné miminko, vyhupslo přesně na termín :grinning: :grinning: Tak Kači, Kači, Adel šup šup, at tam Barča není sama :grinning:
Jé další mamina :slight_smile: Vojtíškovi vše nej nej do života, velká gratulace :slight_smile:
@dandysek kdyby bylo na mě, tak už su tam........ale vysvětli to Filípkovi :grinning:
12. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek