Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
slavicky
11. lis 2010
@jusina no krásnej klučina, tak ať vám dělá jenom radost. Jsi šikula 🙂
kacenka1408
11. lis 2010
@slavicky takových planých poplachů víc, tak mě potěš 🙂 🙂 ..... i když já su smířená s tím, že pudem s Adel až na Mikuláša......malou sem taky přenášela 🙂
kacenka1408
11. lis 2010
@jusina malý je nádherný 🙂 🙂
basska
11. lis 2010
Ahojte holky,
tak ja mela vcera krusnou noc, chodila jsem, lezela jsem stahy tak co 10, pak co 5 minut, pak co 3 a pak nic pak zase takze jsetli jsem naspala tak hodinu......rano opet.....valila jsem do porodky na KTG - cestou jsem mela tak co 5 minut stahy......zapnou me a ....nic celou pulhodinu ani jeden - k pousmani.

ALe nez jsem dosla domu tak zatka je papa..........a hlavne mam pruser jak mraky.....tak snad se to moje telo chysta 🙂

Pak jsem cekala hodinu a pul na poradnu, a vecedr si mam zajit znovu pro jistotu........takze ja se treba uz brzo dockam. TEd to merim - furt cumim na hodinky a ......mam tak co 10 minut.........tak uvidime jak dlouho....cekam jeste prasknuti vody.

Ale abyste byly klidne ted jsem sezrala asi 15 gk hermelinoveho salatu, 2 rohliky, jeden povidlovy zavin a ....sezrala bych aj vola 🙂
vcelaranka
11. lis 2010
Ahoj. Tak já jsem byla dnes ve cvičení. Jsem si říkala, že to trochu pohoním. Ale bolí mě z toho akorát tak podvozek jinak nic. ]-( Ta porodní asistentka říkala, že teď vyvolávají strašně moc porodů. Že zrovna od včera tam mají 3, co dostaly tabletu, dneska druhou, tak se to snad rozjede. A že máme dělat vše pro to, abychom nemusely na vyvolání. Ale radila klasiku: sex, tření bradavek, sladké dřeva, lněný olej, semínko, maliníkový čaj, skákání na míči.
sasulla
11. lis 2010
@jusina Holka drobeček je náádherný 🙂

@slavicky Ještě ne? Neboj ono to přijde 😉 Myslím na Tebe a moc držím aplčeky aby se to rozběhlo 😉:-N
A neboj s @ adelinka Vám zde neponecháme počkáme si na vašich mrňouskou 🙂
sasulla
11. lis 2010
@basska Myslím na Tebe a držím Palečeky 🙂
sasulla
11. lis 2010
@vcelaranka Neboj 😉 Mě strašili předčasným porodem a malá se narodila pouze 2 dny před termínem co už jsem uvažovala že budu přenášet 😉:-N
jusina
11. lis 2010
tak jsem vytvořila album Vašíka,tak kukněte 😉
iff_kov
11. lis 2010
@jusina nádherný klučík...hodně zdravíčka..
vcelaranka
11. lis 2010
@jusina šikula 🙂 hezké fotky.
dandysek
11. lis 2010
@jusina malý je krásný, ještě jednou gratulujem x-)
dandysek
11. lis 2010
Holky nezoufejte.....když to šlo dovnitř, tak to zákonitě musí jít i ven 😃 Už je to jenom o dnech, vydržely jsme to tak dlouho, tak užívejte ještě relativního klidu......Ten náš dáblík nám zase v noci dal.....řádil od půl druhé do půl osmé !!! ]-( Tyran malý....má to nějak obráceně, přes den spí jak andílek, před návštěvou zlatíčko herec jeden a v noci se z něho stává rebel ]-( Až si říkám, jestli mi v porodnici místo mého hodného chlapečka nedali výra :-|
sasulla
11. lis 2010
@jusina Nádherný chlapeček 🙂 x-)

@dandysek Tak jsme na tom nějak podobně, někdy jsou poměrné klidné noci ale někdy jsem už zoufalá 😞 A to neříkám přes den, Betuška je akční dítě 😃 :-p Po kom to má? 😃 Po mně? 😃 :-p
sasulla
11. lis 2010
Foto 🙂 Takto jsem ji naobliekala na balkon 😉
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sasulla/album...
dandysek
11. lis 2010
@sasulla To je ale krásný puclíček x-) No řekni sama, můžeme se na ty drobečky zlobit? :-p
sasulla
11. lis 2010
@dandysek děkujeme, věru na nich se nedá naštvat i když někdy nám zkoušejí trpělivost😃 Ale to patří k tomu 😉
adamada
11. lis 2010
Tak já se du dobalit a zítra vyrážím směr Brno Obilní trh. Sama jsem zvědavá jestli si mě tam nechají nebo pošlou domů.Nejlepší by bylo, kdyby to už bylo nachystané/což v úterý ještě nebylo/.Takže asi pošupu domů,ale to bude o nervy jestli mě to chytne doma,tak to netihneme.(hodina a půl jízdy po dálnici)Brzy se ozvu.
slavicky
11. lis 2010
@adamada budu držet pěsti, oni zas budou přihlížet k tomu z jaké dálky jsi... 😉 držím pěsti ať je to nachystané 🙂
vcelaranka
11. lis 2010
Co Kaccenka a Basska? Holky jste tu nebo už rodíte? 😃 Nějak je tu klid. Že by před bouří? 😃
kacenka1408
11. lis 2010
@vcelaranka já hlásím, že su pořád tu......většinu tvých doporučení (krom toho lněného semínka a oleje ) sem vyzkoušela a chystám se do peřin.....su zvědavá jestli budu spat nebo si užívat jak včerejší noc =-) =-) =-)
slavicky
12. lis 2010
Ahoj holky, teda mám za sebou noc :-| šla jsem spát v jedenáct a v jednu mě začalo tvrdnout břicho. Dostala jsem průjem a od té jedné do teď jsem se dopracovala k pravidelným kontra po 10 minutách. Tak čekám až to bude po 5 a jedeme... ale unavená jsem a vyčerpaná, bojím se jak to zvládnu 😕
dandysek
12. lis 2010
@slavicky Tak vidíš, vypadá to nadějně, konečně ses taky dočkala...průjem bývá většinou předzvěst, že se tělo chystá a čistí 😉 Neboj, to zvládneš, divila by ses, kolik síly se v tobě u porodu najde, já jsem taky nespala skoro dvě noci, pak si pěkně odpočineš 😉 Moc ti držím palečky, at už máš Pavlínku co nejdříve u sebe x-) x-) x-) Myslíme na tebe...
slavicky
12. lis 2010
@dandysek děkuju 🙂 zatím tu hopsám na míči a čekám až se to víc rozjede, zatím to co bych dělala tam, můžu i doma... naštěstí se to nezastavuje, ale nijak moc to nepokročilo... no snad dneska... maximálně zítra 😃
kacenka1408
12. lis 2010
@slavicky tak držím pěstičky, ať to máš co nejrychleji za sebou 🙂

U nás se vše uklidnilo a vypadá to, že se nic dít nebude.......spala sem celou noc jak zabitá. :-|

@basska Barčo a ty co???? Vyšlo ti to datum???? 😃 😃 😃 😃
dandysek
12. lis 2010
Tak a máme tu další maminku!!!!
Basska: Kuk, tak jsem tu 🙂 kluk jak buk ! Vojta 50 cm, 3100 g a čas vykouknutí 7:50 hod. Jsem fešák. Těšíme se až vás uvidíme Babuska a Vojta x-)

Moc blahopřejeme, hodně zdravíčka a štěstíčka!
kacenka1408
12. lis 2010
@basska Velké gratulace k Vojtíškovi 😃 😃 , hlavně ať ste zdraví 🙂🙂
dandysek
12. lis 2010
Teda tomu říkám poslušné miminko, vyhupslo přesně na termín 😃 😃 Tak Kači, Kači, Adel šup šup, at tam Barča není sama 😃
slavicky
12. lis 2010
Jé další mamina 🙂 Vojtíškovi vše nej nej do života, velká gratulace 🙂
kacenka1408
12. lis 2010
@dandysek kdyby bylo na mě, tak už su tam........ale vysvětli to Filípkovi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli