• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@kacenka1408 Kači nezoufej, na Mikuláše je taky pěkné datum :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš moc blahopřeji k Vojtíškovi :slight_smile:
U nás nic. Dnes asi znásilním manžela :grinning:
12. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus velká gratulace... poslušný kluk, přesně na termín.. já už chci rodit taky :frowning2: ....
12. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky
Já jsem se ráno nějak začala cítit blbě a neustále jsem měla nutkání na močení - bylo mi i nějak chladnější ....
teď už vím přesně, že mám zánět močových cest --- mám silné tlaky při močení spojené s neuvěřitelnou úlevou až mi slza vyhrkne :unamused: ---- mám pocit plného měchýře --- už jen když se postavím z wcka .... dokonce se mi zdá, že i víc krvácím . :-/ ..... nehci jít nyní k lékaři, ved by mě ani nemohl vyšetřit:cry: :cry: :cry: :cry:
ležím zabalená v paplone ------------
můžete mi některá poradit, co si mám koupit ?--- protože zblbnou :frowning2:
Taťku jsem poslala ať koupí urologický čaj a nějaké léky z brusinek + brusinkový džus
12. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Katka, holka moc moc držím palečky a ať je to rychlé, možná už máš Pavlínku při sobe :wink::sweat_smile:
A neboj jak píše Dandy ani nevíš kolik síly najdeš v sobě :wink: I kdyz já jsem asi v spánku rodila jsem byla tolik vytrápená a unavená ale když jsem slyšet pláč naší bambulky na všechno zapomeneme a od tý vteřin je stredobon vesmíru ona :wink: :dizzy_face:

@basska
Gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ať jste zdravý, šťastný a ať Vám malý dělá jen samou radost :wink:
12. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Ale jak bylo již napsáno možná je to klid před bouří :wink::sweat_smile:
12. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
jak se vede?
u nas to jde......pupek uz me pekne zavaza :grinning:
dneska jsem byla cele dopolko u kamosky a tak bylo dobre :dizzy_face:

ted jdu hodit nejakou pracku a kuknou co me chybi do porodky.....

taky me dneska dosel balicek s bizu tak budu delat nejake vytvory :grinning: :grinning:

bass..uz jsem sice gratulovala pres sms ale i tak jeste jednou obr gratulace a dandy..myslim ze tam bude lezet sama :cry: no ja bych sla aj za nou ale nejak se elenka nema :confounded: :angry:
12. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla holka s tímhle není žádná sranda, zánět močáku je pěkný hnus....nezahrávej si a upaluj k doktorovi, já jsem se jednou taky tak kurýrovala doma, a pak se mi to málem dostalo do ledvin :unamused: Pokud je to počínající zánět močových cest, tak to rozeženeš tím čajem a brusinkama, ale pokud jde z tebe i krev a máš řezavku a pálí to, upaluj si pro antibiotika.
12. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla jo a vyšetření se neboj....zánět močáku se nijak nevyšetřuje, jenom dáš moč, takže to nebolí
12. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme ted došli z první poradny, máme krásné a zdravé miminko :dizzy_face: Akorát taky problém s očičkama, musíme kapat už od porodu, ale zatím se to moc nelepší :frowning2: Ted tatka fouká kolečka na kočáru a jdeme konečně na ten první špacír :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky to mohl mít už stokrát nachystané :angry: Než to nafouká, tak prcek bude řvát hlady a bude po prochajdě :angry: :angry: :angry:
12. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky bylo to vážně ono a už jsme doma :grinning: .
12. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 gratulace ke krásné holčičce. Přeju moc štěstí a ať vám dělá radost, prdelka :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, nebudete tomu věřit, ale normálně jsem i mezi těma kontra usnula. Už mám fakt dost. Každopádně je to furt kolem 8-10 minut, ale bolestivější, no uvidím. Chci se večer tak i tak ukázat v porodce, tak mi snad řeknou ... a odchází ze mě hnus fialovej, nechci být nechutná ale víte jak vypadá syrový játro? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: fuj se omlouvám, za takovej popis, doufám, že je to normální....
12. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla určitě se Saši zastav u doktora, to není sranda. A vážně Tě budou vyšetřovat jen z moči, maximálně trochu prohmatají bříško. Neboj se. Čím dřív to zaléčí, tím líp. Držím pěsti :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky děkujeme

Holky, kde se maže v nastavení to těhu, když Belinka už je tady :grinning: ???
Poradí mi někdo, prosím...
12. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj aktualni bruch
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/ :grinning:

veverus..ja myslim ze v nastaveni jak je fotoblog :confused:
12. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: veverus..mala je krasnaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:

slavicky..tak nejpozdej zitra mas mimi u sebe aspon to tak vypada :dizzy_face:
12. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka myslíš? Já v to doufám, ale pořád mi není tak nějak "pořádně" zle... :frowning2:
12. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 @basska gratuluju holky! :dizzy_face:

@slavicky a co myslíš, že to je? plodovka? špinění? no v každém případě to vypadá, že to bude hooodně brzo :wink:
12. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky bud ráda, až ti bude pořádně zle, to už nebudeš mít myšlenky jestli je toononebo ne :grinning:
12. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 moc gratulujeme, Belinka je kouzelná, taky pěkný puclík :dizzy_face:
12. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Moc gratuluju! Malá je kočka :slight_smile: nebo spíš koťátko :slight_smile:
@slavicky To jakože tak špiníš? Jako určo se radši v porodce ukaž, za to nic. Pro klid duše...
12. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka já už právě špiním od úterý a řekli mi, že je to tím otvíráním, pokud prý to není čerstvá krev není se čeho děsit. Nejhorší na tom je, že jsem si ted dala vanu a nic.... :frowning2: po 15hodinách to přešlo. Se na to už fakt... víte co... :rolling_eyes:
12. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Jj, vím, že jsi to tu psala. Tak to je ale k vzteku, že to přešlo. Tak to zkus něčím zase popohnat.
12. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen nakukuju a dávám info.V pondělí jsem jela na pohotovost měla jsem zvýšený tlak a silné bolesti hlavy.Nechali si mě tam až do dneška pro jistotu na pozorování.Naštěstí všechny výsledky mi vyšli dobře tak mě pustili .Jsem ale moc utahaná tak si jdu lehnout
Jinak gratuluju všem novým maminkám :wink:
12. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Jsme doma

gratulace všem maminám a poděkování za všechny!!

foto zde:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/album/oskarek-v-porodnici-a-cesta-domu/
12. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima krásný chlapeček :grinning:, ten vám musí dělat jen samou radost :slight_smile:
12. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitej doma pantomima :dizzy_face: oskarek je krasny a tech fotek z porodnice :sweat_smile: vypadas tak jako by to byla prochazka ruzovym sadem :confused: :confused:

lilly..tak hlaven ze je vse ok :dizzy_face:

12. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no, na začátku OK, pak už se to fotit nedalo...sepíšu později :wink:
12. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek