• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
to je me jasne.......
12. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosim, jak lze odstranit ty údaje o těhotenství, abych tam měla jen Bellinku???
12. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Nahoře máš nastavení....vyber těhotenství a rodina.....Stav-nechci říct,a pak už tam máš informace o dceři a datum narození :wink:

Pantomima.....malý je šikula :slight_smile:
12. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Bellinka je kouzelná holčička :dizzy_face:
12. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Nádherné fotky jste porobili, jste nádherná rodinka Oskárek je úžasný :wink: :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek
@slavicky
Holky děkuji za "podporu" :wink: Uvidím jak se to přes víkend vyvine i tak s malou se v průběhu příštího týdne půjdeme ukázat pediatričke :wink: Tak to vybavím pod jedním :sweat_smile:

Jo a zítra máme 2 týdny, letí to hrozně rychle :frowning2:
12. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asik se pojedu podívat za Baskou :slight_smile: .........mám kontrakce cca po 5 minutách, dvě vany za sebou a zkracuje se to.Čekám až dovalí můj s práce a asik vyrážíme.......snad to nebude planý poplach :slight_smile:
13. lis 2010 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vydali ve dvě do porodnice, kontrakce sice po 8 minutách, ale už se to nedalo vydržet, navíc to trvalo 24hodin. No a verdikt malá chce ven, tlačí se hlavičkou, ale porodní cesty úplně uzavřený :frowning2: takže mi nabídli at tam zůstanu a léky proti bolesti. Obojí jsem odmítla, ted mi je zas na nic, je to druhá noc, co jsem nespala. Už nevím, co mám dělat :frowning2: v pondělí nástup na vyvolávačku. Ale do té doby asi chcípnu, měla jsem si ty léky vzít :frowning2:
13. lis 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 držím pěsti at je to ono a rychlý a bezbolestný porod :wink:
13. lis 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Super :slight_smile: Možná už máš drobečka u sebe:sweat_smile: Každopádně přeji rychlý bezbolestný porod a ať jste oba v pořádku :dizzy_face: :slight_smile:
13. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Neboj do pondělí jsou ještě 2 dny :wink: Ani nevíš kdy to může přijít :sweat_smile:
13. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se cítím již o trochu lepší ale asi fakt v pondělí skočím k lékaři:stuck_out_tongue_closed_eyes:
A naše malá Betuška má již 2 týdny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Letí to hrozně rychle :frowning2:
13. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
9.11.2010 se nám v 9:15 narodil malinkatý Alexek, 3630g, 51 cm.. oba jsme v pořádku, i když já jsem pěkně potrhaná.. prasklý čípek, ruptura stěny vagíny, epizotomie s poraněním 5. stupně a natržené pysky.. ale malý je nádherný.. :o))) Přikládám foto..
13. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc blahopřeju k miláčkovi :slight_smile: Je mi líto, že jsi to zrovna tak odnesla. Tak snad tě dají pořádně do kupy a bude to dobré. Malý za to ale určitě stojí :wink:
@kacenka1408 Tak doufám, že je to fakt ono a šlo to rychle :wink:
13. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Super fotky. :slight_smile:
13. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda tady se rodi...
lucbuc gratulace a taky kacka uz mam filipka 49cm a 3550g :dizzy_face:

tak uz nas tady moc neni....
vcelar doufam ze ty na me pockas at mam s kym v utery na pohar :grinning:
13. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si holky v noci teda taky užila. Ale zřejmě díky tomu, že jsem včera zainteresovala manžela. Stahy po 4 min. do 2 do rána. Pak jsem dala vanu. Tak to bylo takové všelijaké. Ale jak jsem si potom lehla, tak jsem to nějak zaspala :grinning: Tož zase nic...
Na pohár se Adel sejdeme asi samy :grinning:
13. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky..teda chudino tak snad do pondeli porodis
13. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko abych tam nesedla sama :cry: :cry: :cry: :cry: ja uz chci taky ..vsude to vypada aspon nadejne jen u nas nic :cry:
13. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka No já jsem zvědavá, co mi řekne aspoň v pondělí. Jestli se to díky těm oslíčkům nějak pohlo. Na kolik tam jdeš ty v úterý?
13. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko na 10h a pak pujdem na to ktg :dizzy_face:
13. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jj. Ale už toho mám dost, jsem jak po koťatech. :confounded:
13. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne me uz to taky nebavi ale ja tady budu jeste na mikulase :frowning2: :frowning2:
13. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mamky i ještě těhulky,napsala jsem k sobě článek o porodu...............
Držím pěstičky těm co je to ještě čeká..........................
Jinak Vašík se napapá a spinká...........přes den je někdy hodku dvě vhůru,ale nepláče jen se kouká-moooc hodný chlapeček to je :wink: Přeji všem hodná miminka :wink:
13. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem maminkam obrovitansky gratulace k jiz narozenym potomkum...uz at to mam taky za sebou :slight_smile:))at mali uzlicci delaj jen radost :slight_smile:aspon do puberty :slight_smile:
13. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jusin..teda cetla jsem clanek a nahlas zavidim :dizzy_face:
13. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka jj, stojí to za to.. ještě jsem se nekoukala, jak to vypadá, ale věřím tomu, že doktor co mně šil věděl, co má dělat.. :grinning:
13. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy!!!
všem čerstvým gratulujeme!

malej je pěkná potvora, spí přes den a v noci řádí a už je pěně vyčůranej, jakmile je v postýlce, tak křičí, jakmile ho vezmeme k sobě, spiná jako andílek!!!

jdu taky sepsat porod :wink:
13. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina Tedy, to byla rychlovka :slight_smile: :slight_smile: jěste jednou gratuli:wink:
13. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Moc gratuluji :slight_smile: Tedy odnesla sis to :frowning2: Já jsem také dole potrhaná skončila ale co už :frowning2: Hlavně že už máme andělíčky při sobě :slight_smile:

13. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek