Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
adelinka
12. lis 2010
to je me jasne.......
veveruska0504
12. lis 2010
holky, prosim, jak lze odstranit ty údaje o těhotenství, abych tam měla jen Bellinku???
dandysek
12. lis 2010
@veveruska0504 Nahoře máš nastavení....vyber těhotenství a rodina.....Stav-nechci říct,a pak už tam máš informace o dceři a datum narození 😉

Pantomima.....malý je šikula 🙂
sasulla
12. lis 2010
@veveruska0504 Bellinka je kouzelná holčička x-)
sasulla
12. lis 2010
@pantomima Nádherné fotky jste porobili, jste nádherná rodinka Oskárek je úžasný 😉 🙂
sasulla
12. lis 2010
@dandysek
@slavicky
Holky děkuji za "podporu" 😉 Uvidím jak se to přes víkend vyvine i tak s malou se v průběhu příštího týdne půjdeme ukázat pediatričke 😉 Tak to vybavím pod jedním :-N

Jo a zítra máme 2 týdny, letí to hrozně rychle 😞
kacenka1408
13. lis 2010
Holky asik se pojedu podívat za Baskou 🙂 .........mám kontrakce cca po 5 minutách, dvě vany za sebou a zkracuje se to.Čekám až dovalí můj s práce a asik vyrážíme.......snad to nebude planý poplach 🙂
slavicky
13. lis 2010
Ahoj holky, tak jsme se vydali ve dvě do porodnice, kontrakce sice po 8 minutách, ale už se to nedalo vydržet, navíc to trvalo 24hodin. No a verdikt malá chce ven, tlačí se hlavičkou, ale porodní cesty úplně uzavřený 😞 takže mi nabídli at tam zůstanu a léky proti bolesti. Obojí jsem odmítla, ted mi je zas na nic, je to druhá noc, co jsem nespala. Už nevím, co mám dělat 😞 v pondělí nástup na vyvolávačku. Ale do té doby asi chcípnu, měla jsem si ty léky vzít 😞
slavicky
13. lis 2010
@kacenka1408 držím pěsti at je to ono a rychlý a bezbolestný porod 😉
sasulla
13. lis 2010
@kacenka1408 Super 🙂 Možná už máš drobečka u sebe:-N Každopádně přeji rychlý bezbolestný porod a ať jste oba v pořádku x-) 🙂
sasulla
13. lis 2010
@slavicky Neboj do pondělí jsou ještě 2 dny 😉 Ani nevíš kdy to může přijít :-N
sasulla
13. lis 2010
Já se cítím již o trochu lepší ale asi fakt v pondělí skočím k lékaři:-p
A naše malá Betuška má již 2 týdny 🙂 🙂 🙂 Letí to hrozně rychle 😞
lucbuc
13. lis 2010
9.11.2010 se nám v 9:15 narodil malinkatý Alexek, 3630g, 51 cm.. oba jsme v pořádku, i když já jsem pěkně potrhaná.. prasklý čípek, ruptura stěny vagíny, epizotomie s poraněním 5. stupně a natržené pysky.. ale malý je nádherný.. :o))) Přikládám foto..
vcelaranka
13. lis 2010
@lucbuc blahopřeju k miláčkovi 🙂 Je mi líto, že jsi to zrovna tak odnesla. Tak snad tě dají pořádně do kupy a bude to dobré. Malý za to ale určitě stojí 😉
@kacenka1408 Tak doufám, že je to fakt ono a šlo to rychle 😉
vcelaranka
13. lis 2010
@pantomima Super fotky. 🙂
adelinka
13. lis 2010
ahojky
teda tady se rodi...
lucbuc gratulace a taky kacka uz mam filipka 49cm a 3550g x-)

tak uz nas tady moc neni....
vcelar doufam ze ty na me pockas at mam s kym v utery na pohar 😃
vcelaranka
13. lis 2010
Já jsem si holky v noci teda taky užila. Ale zřejmě díky tomu, že jsem včera zainteresovala manžela. Stahy po 4 min. do 2 do rána. Pak jsem dala vanu. Tak to bylo takové všelijaké. Ale jak jsem si potom lehla, tak jsem to nějak zaspala 😃 Tož zase nic...
Na pohár se Adel sejdeme asi samy 😃
adelinka
13. lis 2010
slavicky..teda chudino tak snad do pondeli porodis
adelinka
13. lis 2010
kacko abych tam nesedla sama 😢 😢 😢 😢 ja uz chci taky ..vsude to vypada aspon nadejne jen u nas nic 😢
vcelaranka
13. lis 2010
@adelinka No já jsem zvědavá, co mi řekne aspoň v pondělí. Jestli se to díky těm oslíčkům nějak pohlo. Na kolik tam jdeš ty v úterý?
adelinka
13. lis 2010
kacko na 10h a pak pujdem na to ktg x-)
vcelaranka
13. lis 2010
@adelinka Jj. Ale už toho mám dost, jsem jak po koťatech. :-S
adelinka
13. lis 2010
jasne me uz to taky nebavi ale ja tady budu jeste na mikulase 😞 😞
jusina
13. lis 2010
Zdravím mamky i ještě těhulky,napsala jsem k sobě článek o porodu...............
Držím pěstičky těm co je to ještě čeká..........................
Jinak Vašík se napapá a spinká...........přes den je někdy hodku dvě vhůru,ale nepláče jen se kouká-moooc hodný chlapeček to je 😉 Přeji všem hodná miminka 😉
sunnybejby
13. lis 2010
vsem maminkam obrovitansky gratulace k jiz narozenym potomkum...uz at to mam taky za sebou 🙂))at mali uzlicci delaj jen radost 🙂aspon do puberty 🙂
adelinka
13. lis 2010
jusin..teda cetla jsem clanek a nahlas zavidim x-)
lucbuc
13. lis 2010
@vcelaranka jj, stojí to za to.. ještě jsem se nekoukala, jak to vypadá, ale věřím tomu, že doktor co mně šil věděl, co má dělat.. 😃
pantomima
13. lis 2010
Ahojky maminy!!!
všem čerstvým gratulujeme!

malej je pěkná potvora, spí přes den a v noci řádí a už je pěně vyčůranej, jakmile je v postýlce, tak křičí, jakmile ho vezmeme k sobě, spiná jako andílek!!!

jdu taky sepsat porod 😉
sasulla
13. lis 2010
@jusina Tedy, to byla rychlovka 🙂 🙂 jěste jednou gratuli😉
sasulla
13. lis 2010
@lucbuc Moc gratuluji 🙂 Tedy odnesla sis to 😞 Já jsem také dole potrhaná skončila ale co už 😞 Hlavně že už máme andělíčky při sobě 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli