• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
To se ještě primář i pak sestřičky ptali jestli plánujem třetí......................prý jestli jo,tak abysme hned jeli jenom by mě tam píchlo :sweat_smile: :grinning: no ještě že neplánujem,sice jsem chtěla tu holčičku,ale už vím že do třetího nejdu dobrovolně :wink: mam dvě neteře,tak si holčičího budu užívat tam :grinning: :wink: :sunglasses:
13. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tak to se mě taky ptali u druhého porodu, když jsem měla druhou holčičku,jestli půjdeme do třetího,aby byl kluk.A já jsem řekla,že určitě ne. No a v úterý jdu na vyvolání. Po třech letech si pojedeme pro třetí zlatíčko, pro kluka. NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! Věkový rozdíl bude 6,3 a 0 roků. Takže jedeme na tříletky. Ale tentokrát říkám, že je to doopravdy naposledy, že budeme mít splněno. Jen aby to bylo rychléneměla jsem žádný porod vyvolávaný,tak nevím co mě čeká.Doposud šlo vše přirozeně a rychle.
13. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada No oni to mylseli spíše tak,že abych neporodila doma,že ty porody bývají rychlejší :grinning: :grinning: no jak sem psala dobrovolně do toho nepujdu,kdyby se povedlo nechtěně tak to pak budu jen doufat,že to bude teda ta holčička :grinning: :grinning:
13. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima seš šikula,žes to tak zvládla, malej je nádhernej .Už to taky chci mít za sebou,tiše závidím.
13. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem maminám gratulace :slight_smile: no už nás tady fakt moc nezbývá... já hlásím dneska pořád kontra po 10, už si na to zvykám, zjistila jsem, že mi pomáhá to rozchodit. Tak ještě vydržet zítra a v pondělí nástup na vyvolávačku. Teda v pondělí prý na rozháněčku a v úterý na vyvolávačku. Hlavně ať už je malá venku... :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc krásnej chlapeček, tak ať se rány brzo zahojí, ten popis vypadá hrůzostrašně...
13. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima :slight_smile: Zvládla jsi to a už se těšíte nejen z 1 ratolesti ale z 2 :slight_smile: :dizzy_face:

@slavicky Neboj mi Tě počkáme :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :sweat_smile:
13. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak podle tvého popisu porodíš dřív než do pondělí :slight_smile: Držím pěsti... ať už to máš za sebou!!je to ale týrání,co!! Ale uvidíš, bude to stát za to.!!
13. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívky dnes večer jdu na první pokus zkusit ušít nějakou takovou čepičku :slight_smile:
13. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
první koupání doma
13. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky drž se třeba ještě zítra odjedeš:slight_smile:
@sasulla tak pak déj foto čepičky :wink: já chci šít až podle malého
@pantomima jste šikulky a koupáníčko krásné
já dneska od rána bolesti v podbříšku střílení do kříže i s bolestma, ležet se nedá zabírá chození a balon , ale jen trošku.Ale upřímně je to mazec je to sílá.Jsem z toho unavená.Ale jsem rozhodnutá vydržet do úterní kontoli jen tak rychle se mi zpátky do porodky nechce
13. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti...no malemu se koupani asi moc nelibi co??

slavicky do pondeli je mala u tebe :dizzy_face:

sasul..krasne cepicky..no ja jich mam asi tak 20 tak treba pristi rok neco usiju :grinning:

konecne mam nejakou dekoracku do pokojiku pro elenku
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6368153 :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne mam darek pro petana k vanocum...snad se mu bude libit :confused: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31386410&tab=0

tak jdu do vany a lehnout pa paaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dívky čepičky se na první pokus celkem povedly:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přidám i foto jen dnes jdu ještě něco zmajstrovať :wink:

@adelinka Samolepky jsou nádherné :dizzy_face: :slight_smile: My něco vymyslíme Pooh nad postýlku :wink::sweat_smile:
Jo a trampolína také :slight_smile: Někdy si přijdu zaskákat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima
Líbilo / Nelíbilo? :sweat_smile:
Naše plakala o 106 :rolling_eyes: Oskárek je zlatučký :slight_smile: :dizzy_face:
14. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka samolepky jsou krásné a trampolína je super, synovec má a řádí o sto šest :wink:
@sasulla jojo déj fotečky jsem zvědavá :slight_smile: A Vaší malé se líbí koupání?
14. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky vůbec se neboj simtě, tohle nejsou standartní poranění při porodu, holt jsem měla pech.. ono toho bylo ještě víc, jakože alergická reakce na léky, nějaké spasmopanové čípky pro zesílení kontrakcí a pak díky tomu následně 3 infuze na sražení alergie, atd. Takže jsem pak rodila díky tomu "přirozeně", tj. bez absolutně jakýchkoliv medikamentů. Takže možná to udělalo svoje. Pravda je, že jsem vůbec neměla pocit, že bych měla tlačit, ale vyhrožovali mi klešťovým porodem, tak jsem tlačila bolest nebolest co to šlo. Holt těžký život alergiků.. :unamused: Doufám, že moje miminečko nebude alergik po mamině.. :sweat_smile:
14. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
peknou nedelku :dizzy_face:

no snad se zvdecim darkem pro petana :grinning: a kdyz ne zaskacu si sama

sasul..klidne taky dojdi pohopsat :grinning:
14. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc tyjo teď jsem pětně četla co sis zažila.jsi statečná.A ty jsi na co alergik?
14. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opožděné gratulace všem novopečeným maminkám..!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: PS: jak jste na tom s vyrážkama..?? My s tím bojujem od 3.dne po porodu, už mám zakázané ovocné džusy a veškeré tropické ovoce krom banánů ale olezlí jsme furt. V pondělí jdem k doktorce, ale bojím se, že nám řekne zkoušet metodou pokus omyl.. jsme jak muchomůrky, akorát naopak.. :-/
14. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka paracetamol, furantoin, acylpyrin.. a hromada věcí v přírodě.. na ty čípky to byla absolutně nepředvídatelná reakce.. :unamused: Nejhorší bylo, že ta 3. infuze byl Dithiaden, po kterým jsem byla další 3 hodiny tak oblblá, že mi klesly kontrakce z 2 minut na 8 a pak to začalo celý ještě 1x znova.. příště už bych věděla, že čípky nebrat, ale žádný příště už nebude.. :grinning:
14. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc malej se mi osypal hned druhej den v porodnici, s malou jsem si tenkrát myslela, že je to po půlce mandarinky, ale teď jsem nic takovýho nejedla a malej byl jako rak a samej pupínek, dostali jsme pudr DEVILAN, do druhýho dne super, ale zase byl suchej, tak jsem teď tři dny koupali v olejový lázni :slight_smile:

Toxoalergický exantém – zpočátku červené skvrnky přecházejí v tužší bělavě žluté pupencopuchýřkové eflorescence (kožní změny) na celém těle. Vyrážka má nejasný původ, může vznikat jako fyziologická reakce na mechanické či chemické dráždění nebo změnu teploty. Nevyžaduje léčbu, obvykle do dvou týdnů mizí.

Kopřivka novorozence (toxický erytém; toxoalergický exantém)

Druhý den se často objevuje vyrážka, která má charakter zarudlých kruhových skvrn se žlutým středem, nejčastěji bývá tam, kde se košilka a dupačky otírají o ruce, nohy a záda, výjimečně i v obličeji. Původ vyrážky není zcela jasný. Vyrážka může vymizet velmi rychle, ale někdy trvá i týden. Většinou nevyžaduje léčení. při větším rozsahu vyrážky se někdy používá tekutý pudr nebo koupele ve slabě růžovém roztoku hypermanganu.

http://www.porodnice.cz/node/19153

14. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Mě se třeba malá tehdy osypala potom, co jsem vypila kávu - nescafé bez kofeinu. Jak ji dr. viděla, tak strašila s atopickým ekzémem a ono prostě Nescafé :wink:
14. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek děkuji..... :slight_smile:
14. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavicky dnes asi už rodí,že?Už se určitě dočkala
14. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě včera večer asi odešla hlenová zátka(jestli to bylo ono) a poté jsem v noci asi 5 hodin měla kontrakce nejdříve po 10 potom po 5 minutách. když už se to nedalo snést,tak jsem se rozhodovala jestli vyrazit do porodky,nebo ne. A v tu ránu ty kontrakce přestaly. Tak jsem šla v půl paté ráno spát. Mimčo si ze mě asi dělá srandu. nevím co mám čekat. 3. porod a zase je všechno úplně jinak.
14. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada tak už se taky chystáš :dizzy_face:
14. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Mně je konečně alespoň trochu lépe :wink: Dnes si asi vyrazíme na první procházku:sweat_smile:

Zrcadlovka (foťák) se nám pokazila :frowning2: Dá se s ní fotit pouze v tmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak nám snad Ježíšek přinese novou a samozřejmě s vymakanejším objektivem :sweat_smile: :slight_smile:

Přikládám foto čepiček, dnes jsem udělala další komplet a ještě jeden je rozdělán :wink: Pofotím to večer protože se dá s ním fotit v tmě:stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
14. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada Je super tak už to přijde brzy :slight_smile: :sweat_smile: Držím palečky :slight_smile:

@adelinka Když do Petříčka omrzí my dvě si poskáčeme :grinning: :grinning: :grinning:

@lillyzelvicka Bohužel ne ale uvidíme možná časem ji to přejde :wink: :grinning:
14. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek