• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
u nas se od rana betonuje terasa...prvni dosel kamen pak sterk :grinning: no ohromne

tak snad uz to za chvilku bude...

tak jsem si aspon okolo tujek okopala...

tak ja bych aj k mori jela ale nejak asi nebudou finance :cry: delame druhou kuchyn a terasu..a ja bych stejne neletela pac uz malo spokecnosti nas tehule vezme...tak jsem chtela aspon na par dni do chorvatska autem a kdykoliv muzeme odjet kdyz se neco stane..ale tak asi to klapne az pristi rok s deckama :dizzy_face:
5. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

letecky letos opravdu vynechám, to bych si neriskla spíš jsem myslela autem do Chorvatska, nebo do Itálie, abychom se mohli kdykoliv vrátit, pokud by bylo potřeba. U nás je blbý, že oba s manželem musíme plánovat termín dovolené už v lednu, kvůli práci, a letos ji máme až v srpnu, nějak jsem netušila, že se nám´zadaří mimčo na tenhle termín, spíš bylo v plánu po novém roce. Když jsem čekala Jakuba, tak jsme byli v Chorvatsku - byla jsem v 5 měs. a bylo to bez problému.
Jinak za rok počítám s tím, že pojedem určitě k moři, s Jakubem jezdíme od půl roku, první tři roky autem ( taky kdyby byl problém, aby jsme se mohli vrátit ), pak letadlem.
V červenci jedeme na pár dní do Maďarska, tak uvidím jak to zvládnu, a pak budu uvažovat o moři. Třeba to bude hrůza, a jěště budu ráda doma.

Víkend byl super, rodiče konečně napustili bazén, tak Jakub neodolal a do tý studený vody vlezl. Ani se mně nebude chtít zítra do práce, no jěště chvíli to musím vydržet. :grinning: :grinning:

6. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z autoteku a utahana jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale musim jit trosku uklidit pac vcera se makalo a nebyl cas a je tady jak po vybuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanny..tak byla jsi dneska?videla jsem slecnu v zelene kosilce ale to se me jen zdalo asi :grinning:
6. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

To byl ale krásnej víkend, že jo :dizzy_face: Byli jsme i u rybníka :sunglasses:
7. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno po krásném víkendu,
tak v pátek jsem už definitivně identifikovla pohyby-super :slight_smile: v sobotu jsme byly u našich a odpo na hřišti-dětský den a neděle byla pracovní-seno a trochu na zahradě :sunglasses: ale fakt bylo krásně,až mě to i chvilku vadilo.... :sweat_smile: .....dneska to vypadá taky na pěkny počasi,tak asi sednu na zahradu a malej si bude hrát na pisku-jsem docela utahaná po neděli-bolí mě ruce a záda :pensive:
Ještě k tomu spani-malej vstává v 7-8hod.(teď ještě spí) odpoledne si jde většinou lehnout a večer usíná mezi 9-10.Když si nejde odpo.lehnout,tak je schopen usnout doma na gauči i kolem 17 hod a to pak večer usíná až až :frowning2: což kolikrát taky už jen čekám,abych mohla jít spat i já :dizzy_face:
Dovolená se u nás žádná nekoná-peníze-akorát jednodenní výlety :wink:
7. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny :slight_smile:))
adelinko nakonec sem nesla, jak se zmenilo pocasi tak me desne bolela hlava tak sem byla nepouzitelna, takze chlapik musel jit s kamaradem, ale urco si to lip uzil nez se mnou :slight_smile:)))))))
hlasi na tento tyden 30 stupnu..nooo tak to si otestujem zdravicko jak funguje jestli sebou budu svihat :slight_smile:)
jinak normalka sem jeste nepribrala ani deko, zhubla kilo, je to normalni?
7. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny- tak to se máš, s tou váhou, ale já jsem na tom snad líp, než s malou, s tou už jsem měla nahoře 11kg, te´d zatím jen 4, tak snad nebudu na konci jak mastodont :confounded:

na ty vedra se taky moc,,těším,, :confounded:
7. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30' ?? tak to se máme na co těšit :sunglasses: :sweat_smile:
Kilo dolu neni taková hrůza - je to normální................ja na začátku šla dolů o 2 kila,ale je pravda že ja mám z čeho shazovat :fearful:
Taky doufám,že nepřiberu jak s malim 25kg,ale nevypadá to,i když se to pak může vyšplhat rychlostí blesku :cry: že!
7. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dotazek, je pro nas tehule vhodny se koupat v koupalistich?
7. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No? když by to nebyla příliš velká hrůza,tak bych do toho šla.............u nás je zatopená skala a po dlouhé době jsem tam byla s malim loni,jinak se brouzdal doma v bazénku a ja jsem se taky jen tak ošplouchla vodou s ním :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, sem slysela ze bych nemela abych neco nechytla, ze nej nejlepsi more :slight_smile: ale kurna nekradu :slight_smile:)
7. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.:slight_smile: Sunny, já myslím, že každá z nás ví nejlíp, jak je náchylná k různým zánětům... Jinak na netu jsem četla, že vynechat by se měla hlavně přírodní koupaliště, že udržované bazény nejsou taková hrůza. Jinak u nás dovča zřejmě nehrozí kvůli neschopence. Chtěli jsme jet letos někde u nás:frowning2:
7. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty mas vcelaranko neschopenku po cele tehotenstvi? jejdyk...to me mrzi...
7. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas je tak krasne a tak jsem se dala do prani a velkeho uklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz se me moc nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sunny..aha no stejne bych te asi nepoznala..

koupani neresim pac jsem jak dyna a naposled jsem se koupala asi pred 5 lety...kdy jsem mela 60kilo

jinak ja jsem zhubla od pocatecni vahy 5 kilo tak se sunny neboj vse je ok :dizzy_face:
7. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)))proc musi byt clovek v praci, kdyz venku sviti slunicko?
7. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sunny, od 8. tt. jsem doma a pochybuju, že by mě ještě poslal do práce. Když jsem si plánovala těhotenství, tak jsem počítala, že tak od 6 měsíce stejně budu muset být doma, protože mám dost problémy se zády. A ono ejhle se to vyvrbylo jinak. Za chvilku jsou prázdniny, tak aspoň budu s dcerou doma :slight_smile: , i když vycházky mě hodně omezuj :angry: í. Ale stejně, včera jsem byla 2 hod. venku, otvíral se u nás nově park a nebylo tam kde sednout (tolik lidí), tak jsem toho měla plné brýle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

já jsem furt tak unavená, že bych nejradši skočila d postele, sluníčko nesluníčko :wink:
7. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejdyk zada, to je blby, a to mas jen pri tehotenstvi nebo te boli porad?a ty vychazky, myslis ze by poslali na tebe kontrolu? ja mam pocit ze moc nechodi ne?

a maryt :slight_smile: taky sem furt unavena, jak prastena panvickou po hlave :slight_smile:))ten stejny termin je mazec, :slight_smile: tak sem zvedava jestli to bude zaroven :slight_smile:))
7. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záda mě bolí v podstatě každý den, když jsem v práci. Jinak podle toho, co dělám, tak se bolest stupňuje. Teď jsem dobrá, když se flákám doma a střídám polohy. :wink: I co se týká porodu, tak si velmi živě pamatuju, že mě bolely víc záda, než břicho. No a kontrola přijít může, kdoví no. Já jsem poctivka, tak to vcelku dodržuju.
7. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla pomoct se senem-nějak se u nás honí mraky :fearful: Zítra poradna-se těším :wink: výsledky z triplů-nevolali,tak asi bude vše OK.Pomalu se mi blíží testy na cukrovku :confounded: na TO se fakt NEtěšim.
7. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz treti den me desne boli hlava, asi me z toho vite co...v sobotu sem to nevydrzela a supla paralen..to bude beztak z toho horka...chjooooooo
testy na cukrovku o nich sem slysela, v kolikatem tydnu se robi?
7. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: testy se nerodi...........miminko se rodi :grinning: no mam dojem že kolem okolo 23-25tt,ale nevim přesně.Jo hlava to bude to teplo-změna počasí
7. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma taky boli hlava jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jdu rano jen na krev na ty tripltesty :sweat_smile: ..kdyz jsem byla s petanem na cukrovce tak jsem se pozvracela byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcelar..ja mma taky desne problemy se zadama..kdyz jsem byla tehu s petanem tak jsem nemoghla ani dychavat..strasne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
testy na cukrocku by se měly dělat ve 24tt, je to fakt požitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak hlava mě bolela taky i v sobotu i v neděli. Dnes teda ještě ne, ťuk ťuk. Je šílené dusno, taky čekám bouřku. Mamka je diabetička, tak jsem si nedávno taky "dělala test" na množství cukru v krvi. Má ten glukometr. Zatím ok:slight_smile: A je fakt, že já jsem hooodně na sladké.
7. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem nervní to je šílený. Za chvilku jdu na krev a UTZ doktor mě chce vidět dřív než ve 20tt kvůli problémům co jsme měli u malý. Tak doufám, že tentokrát to bude v pořádku :pensive: Jinak taky v pátek a v sobotu mě bolela hlava. Jsem to nevydžela a zobl paralen. :angry: Ale doktorka řkala, že ten je naprosto v klidu. Já jsem na změny počasí hrozně přecitlivělá. Až mi to leze na nervy, protože jsem totálně nepoužitelná. Jinak mám taky kilčo dole. A co si pamatuju u Kačenky tak jsem přibrala sedm kilo. Tak doufám, že to bude stejné :wink: Jinak s tím koupáním mi bylo řečeno, že jsou tampóny, které jsou do vody myslím od firmy Jessa, ale zkušenost s nima nemám. Ale taky bych se šla někam schladit. Tady v Praze když jsou vedra tak je to mazec :angry:
7. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
casiklid, všechno určitě bude OK :dizzy_face:

s těma tamponama..oni nějaký nejsou do vody???? :confused: já se tedy venku v rybníku nekoupala, ale do upravenýho bazénu bych asi šla..i když tam zase prej je hodně chemie, aby voda byla čistá, tak si pak vyber, minule jsem se koupala jen u tchánů v bazínku na zahradě...a taky jsem léto přežila
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paralen je OK, taky ho beru, neuškodí
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to neznám, myslim ale, že normální by stačily :wink:

¨palce držím
7. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek