Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
adelinka
5. čer 2010
ahojky
u nas se od rana betonuje terasa...prvni dosel kamen pak sterk 😃 no ohromne

tak snad uz to za chvilku bude...

tak jsem si aspon okolo tujek okopala...

tak ja bych aj k mori jela ale nejak asi nebudou finance 😢 delame druhou kuchyn a terasu..a ja bych stejne neletela pac uz malo spokecnosti nas tehule vezme...tak jsem chtela aspon na par dni do chorvatska autem a kdykoliv muzeme odjet kdyz se neco stane..ale tak asi to klapne az pristi rok s deckama x-)
kwiki
6. čer 2010
Ahojky,

letecky letos opravdu vynechám, to bych si neriskla spíš jsem myslela autem do Chorvatska, nebo do Itálie, abychom se mohli kdykoliv vrátit, pokud by bylo potřeba. U nás je blbý, že oba s manželem musíme plánovat termín dovolené už v lednu, kvůli práci, a letos ji máme až v srpnu, nějak jsem netušila, že se nám´zadaří mimčo na tenhle termín, spíš bylo v plánu po novém roce. Když jsem čekala Jakuba, tak jsme byli v Chorvatsku - byla jsem v 5 měs. a bylo to bez problému.
Jinak za rok počítám s tím, že pojedem určitě k moři, s Jakubem jezdíme od půl roku, první tři roky autem ( taky kdyby byl problém, aby jsme se mohli vrátit ), pak letadlem.
V červenci jedeme na pár dní do Maďarska, tak uvidím jak to zvládnu, a pak budu uvažovat o moři. Třeba to bude hrůza, a jěště budu ráda doma.

Víkend byl super, rodiče konečně napustili bazén, tak Jakub neodolal a do tý studený vody vlezl. Ani se mně nebude chtít zítra do práce, no jěště chvíli to musím vydržet. 😃 😃

adelinka
6. čer 2010
ahojky
tak jsem doma z autoteku a utahana jak pes :-p
ale musim jit trosku uklidit pac vcera se makalo a nebyl cas a je tady jak po vybuchu :-p

sanny..tak byla jsi dneska?videla jsem slecnu v zelene kosilce ale to se me jen zdalo asi 😃
pantomima
7. čer 2010
Pěkné ráno!

To byl ale krásnej víkend, že jo x-) Byli jsme i u rybníka 😎
jusina
7. čer 2010
Dobré ráno po krásném víkendu,
tak v pátek jsem už definitivně identifikovla pohyby-super 🙂 v sobotu jsme byly u našich a odpo na hřišti-dětský den a neděle byla pracovní-seno a trochu na zahradě 😎 ale fakt bylo krásně,až mě to i chvilku vadilo.... :-N .....dneska to vypadá taky na pěkny počasi,tak asi sednu na zahradu a malej si bude hrát na pisku-jsem docela utahaná po neděli-bolí mě ruce a záda |-|
Ještě k tomu spani-malej vstává v 7-8hod.(teď ještě spí) odpoledne si jde většinou lehnout a večer usíná mezi 9-10.Když si nejde odpo.lehnout,tak je schopen usnout doma na gauči i kolem 17 hod a to pak večer usíná až až 😞 což kolikrát taky už jen čekám,abych mohla jít spat i já x-)
Dovolená se u nás žádná nekoná-peníze-akorát jednodenní výlety 😉
sunnybejby
7. čer 2010
hojky holceny 🙂))
adelinko nakonec sem nesla, jak se zmenilo pocasi tak me desne bolela hlava tak sem byla nepouzitelna, takze chlapik musel jit s kamaradem, ale urco si to lip uzil nez se mnou 🙂)))))))
hlasi na tento tyden 30 stupnu..nooo tak to si otestujem zdravicko jak funguje jestli sebou budu svihat 🙂)
jinak normalka sem jeste nepribrala ani deko, zhubla kilo, je to normalni?
pantomima
7. čer 2010
sunny- tak to se máš, s tou váhou, ale já jsem na tom snad líp, než s malou, s tou už jsem měla nahoře 11kg, te´d zatím jen 4, tak snad nebudu na konci jak mastodont :-S

na ty vedra se taky moc,,těším,, :-S
jusina
7. čer 2010
30' ?? tak to se máme na co těšit 😎 :-N
Kilo dolu neni taková hrůza - je to normální................ja na začátku šla dolů o 2 kila,ale je pravda že ja mám z čeho shazovat 😕
Taky doufám,že nepřiberu jak s malim 25kg,ale nevypadá to,i když se to pak může vyšplhat rychlostí blesku 😢 že!
sunnybejby
7. čer 2010
a dotazek, je pro nas tehule vhodny se koupat v koupalistich?
jusina
7. čer 2010
No? když by to nebyla příliš velká hrůza,tak bych do toho šla.............u nás je zatopená skala a po dlouhé době jsem tam byla s malim loni,jinak se brouzdal doma v bazénku a ja jsem se taky jen tak ošplouchla vodou s ním 🙂
sunnybejby
7. čer 2010
oki, sem slysela ze bych nemela abych neco nechytla, ze nej nejlepsi more 🙂 ale kurna nekradu 🙂)
vcelaranka
7. čer 2010
Ahoj holky.🙂 Sunny, já myslím, že každá z nás ví nejlíp, jak je náchylná k různým zánětům... Jinak na netu jsem četla, že vynechat by se měla hlavně přírodní koupaliště, že udržované bazény nejsou taková hrůza. Jinak u nás dovča zřejmě nehrozí kvůli neschopence. Chtěli jsme jet letos někde u nás😞
sunnybejby
7. čer 2010
ty mas vcelaranko neschopenku po cele tehotenstvi? jejdyk...to me mrzi...
adelinka
7. čer 2010
ahojky
tak u nas je tak krasne a tak jsem se dala do prani a velkeho uklidu :-p ale uz se me moc nechce 😃 :-p

sunny..aha no stejne bych te asi nepoznala..

koupani neresim pac jsem jak dyna a naposled jsem se koupala asi pred 5 lety...kdy jsem mela 60kilo

jinak ja jsem zhubla od pocatecni vahy 5 kilo tak se sunny neboj vse je ok x-)
sunnybejby
7. čer 2010
🙂)))proc musi byt clovek v praci, kdyz venku sviti slunicko?
vcelaranka
7. čer 2010
No sunny, od 8. tt. jsem doma a pochybuju, že by mě ještě poslal do práce. Když jsem si plánovala těhotenství, tak jsem počítala, že tak od 6 měsíce stejně budu muset být doma, protože mám dost problémy se zády. A ono ejhle se to vyvrbylo jinak. Za chvilku jsou prázdniny, tak aspoň budu s dcerou doma 🙂 , i když vycházky mě hodně omezuj ]-( í. Ale stejně, včera jsem byla 2 hod. venku, otvíral se u nás nově park a nebylo tam kde sednout (tolik lidí), tak jsem toho měla plné brýle. :-p
maryt2autor
7. čer 2010
Ahojky,

já jsem furt tak unavená, že bych nejradši skočila d postele, sluníčko nesluníčko 😉
sunnybejby
7. čer 2010
jejdyk zada, to je blby, a to mas jen pri tehotenstvi nebo te boli porad?a ty vychazky, myslis ze by poslali na tebe kontrolu? ja mam pocit ze moc nechodi ne?

a maryt 🙂 taky sem furt unavena, jak prastena panvickou po hlave 🙂))ten stejny termin je mazec, 🙂 tak sem zvedava jestli to bude zaroven 🙂))
vcelaranka
7. čer 2010
Záda mě bolí v podstatě každý den, když jsem v práci. Jinak podle toho, co dělám, tak se bolest stupňuje. Teď jsem dobrá, když se flákám doma a střídám polohy. 😉 I co se týká porodu, tak si velmi živě pamatuju, že mě bolely víc záda, než břicho. No a kontrola přijít může, kdoví no. Já jsem poctivka, tak to vcelku dodržuju.
jusina
7. čer 2010
Tak jsem byla pomoct se senem-nějak se u nás honí mraky 😕 Zítra poradna-se těším 😉 výsledky z triplů-nevolali,tak asi bude vše OK.Pomalu se mi blíží testy na cukrovku :-S na TO se fakt NEtěšim.
sunnybejby
7. čer 2010
holky uz treti den me desne boli hlava, asi me z toho vite co...v sobotu sem to nevydrzela a supla paralen..to bude beztak z toho horka...chjooooooo
testy na cukrovku o nich sem slysela, v kolikatem tydnu se robi?
jusina
7. čer 2010
😃 testy se nerodi...........miminko se rodi 😃 no mam dojem že kolem okolo 23-25tt,ale nevim přesně.Jo hlava to bude to teplo-změna počasí
adelinka
7. čer 2010
ma taky boli hlava jak prase :-p
ja jdu rano jen na krev na ty tripltesty :-N ..kdyz jsem byla s petanem na cukrovce tak jsem se pozvracela byl to hnus :-p :-p :-p

vcelar..ja mma taky desne problemy se zadama..kdyz jsem byla tehu s petanem tak jsem nemoghla ani dychavat..strasne 😞 😞 😞
pantomima
7. čer 2010
testy na cukrocku by se měly dělat ve 24tt, je to fakt požitek :-p
vcelaranka
7. čer 2010
Jo tak hlava mě bolela taky i v sobotu i v neděli. Dnes teda ještě ne, ťuk ťuk. Je šílené dusno, taky čekám bouřku. Mamka je diabetička, tak jsem si nedávno taky "dělala test" na množství cukru v krvi. Má ten glukometr. Zatím ok🙂 A je fakt, že já jsem hooodně na sladké.
casiopeia
7. čer 2010
Ahojky holky, já jsem nervní to je šílený. Za chvilku jdu na krev a UTZ doktor mě chce vidět dřív než ve 20tt kvůli problémům co jsme měli u malý. Tak doufám, že tentokrát to bude v pořádku |-| Jinak taky v pátek a v sobotu mě bolela hlava. Jsem to nevydžela a zobl paralen. ]-( Ale doktorka řkala, že ten je naprosto v klidu. Já jsem na změny počasí hrozně přecitlivělá. Až mi to leze na nervy, protože jsem totálně nepoužitelná. Jinak mám taky kilčo dole. A co si pamatuju u Kačenky tak jsem přibrala sedm kilo. Tak doufám, že to bude stejné 😉 Jinak s tím koupáním mi bylo řečeno, že jsou tampóny, které jsou do vody myslím od firmy Jessa, ale zkušenost s nima nemám. Ale taky bych se šla někam schladit. Tady v Praze když jsou vedra tak je to mazec ]-(
pantomima
7. čer 2010
casiklid, všechno určitě bude OK x-)

s těma tamponama..oni nějaký nejsou do vody???? =-) já se tedy venku v rybníku nekoupala, ale do upravenýho bazénu bych asi šla..i když tam zase prej je hodně chemie, aby voda byla čistá, tak si pak vyber, minule jsem se koupala jen u tchánů v bazínku na zahradě...a taky jsem léto přežila
pantomima
7. čer 2010
Paralen je OK, taky ho beru, neuškodí
casiopeia
7. čer 2010
Tohle jsou oni
http://www.lohmann-rauscher.cz/enid/D_msk__hygi...

tak já letím, držte mi palečky
pantomima
7. čer 2010
aha, tak to neznám, myslim ale, že normální by stačily 😉

¨palce držím

Začni psát odpověď...

Odešli