• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
sasull...ju pekne :dizzy_face:

tak kluci jsou venku tak mam klid na chvilku :dizzy_face:
chtela jsem uklidit ale dneska se fakt necitim seru na to....nevim kde se ten bordel bere kdyz jsem tu jen dva dny..snad me sem tajne nekdo chodi ten bordel delat :confounded: :angry:

taky chci aby se me to rozjelo uz :angry:
14. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dnes je nádherně! Byla jsem venku s kámoškou se projít. Všechny maminy venku s kočárkama, se mají. Já až budu jezdit, tak asi napadne snih :grinning:
Tak před hodinou jsem se lekla (ale radostně), že mi praskla voda, ale vzhledem k tomu, že se nic neděje, tak jsem si asi cvrkla :grinning: Hergot, jak to má člověk poznat? Zas tak akutně se mi čurat nechtělo :confused: Bolesti nic moc, prostě běžně, tak asi nic :angry:
14. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..no myslim ze prasklou vodu bys poznala...me to desne teklo i po nohach :grinning: na zem....
taky jsem kukala jak vsichni kocikuji a ja nez budu bude snih :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
14. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo fakt krásně, máme za sebou první procházku :dizzy_face:
14. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla pěkné moc pěkné
14. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jé holky vy jste alespoň jste přede mnou ale taky už čekám kdy to příjde a na úklid teď tak trošku prdím bolí mě břicho na dotek krom toho dokola :sweat_smile:
@vcelaranka já tohle mívám častějiš chvilku uvažuju jestli to není voda a pak si připadám trapně že jsem si ucrkla, ale bez toho pocitu že se mi chce na malou :rolling_eyes:
14. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár fotek z dnešního odpoledne :slight_smile:
14. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilly..ja neeeeeeeeeeeeeeeeejsem pred..taky na ukli seruuuuuuuuuuuuu

panti..super fotky ja uz chci takyyyyyyyyyyyyyy
14. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no já tam mám blbý týden doktoři mi o den posunuli termín takže jsem 38týden i když je to kousíček:slight_smile: :slight_smile:
@pantomima krásné fotečky sluší Vám to rodinko.A jak jsi spokojená s tou zavinovačkou emitex-je to ona ne?
14. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka je super, malej v ní jel z porodky a dneska tedy místo fusaku, je teploučká
14. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tos mě potěšila já jsem ji taky pořídila hlavně do té autosedačky v okolí ji nikdo nemá :fearful: sice mám pro toho našeho klučíka v barvě meruňka ale je to jemné a myslím že o může mít i kluk co??
14. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka klíďo, kdyžtak doladíš modrou čepicí :grinning:
14. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ani nevíte jak jste mě potěšili :slight_smile:
Udělala jsem další ,kuk můj fotoblog :wink:
A pár foto co jsme měli ještě v manželově PC :wink: :sunglasses:
14. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Krásná rodinka jste :dizzy_face: My jsme také byli na první procházce ale foťák je v p*či :rolling_eyes:

Muž zkoušel dát i druhý objektiv takže chyba je v těle fotoaparátu, ještě se dá přiblížení 2,4 ale dělá to proužkované foto :zipper_mouth: (Komplety jsem fotila s přiblížením a ve tmě)
14. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc gratulace k miminku :wink: a teda klobouk dolů, ty sis to teda vyžrala se vším všudy... :frowning2: .

holky, ty procházky vám závidím :dizzy_face:

my dneska konečně smontovali postýlku, tak aspoň tohle je hotové :dizzy_face:. já ještě musím vydržet do zítřka, kdy nám přivezou novou sedačku :wink: - výsledek včerejších nákupů :grinning: . a pak už můžu rodit :wink: akorát já teda zatím žádné pořádné příznaky nemám, akorát přetrvávají ty bolesti pánve...
14. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak běžte ven o půlnoci :wink:
14. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Ty brďo tak to jo. No tak už to Nescafé pít nebudu, taky jsem si ho totiž koupila.. :sweat_smile:
@pantomima Zítra jdeme k doktorce, tak se poptám..
Kujíííí :grinning:
14. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Tak třeba to nemáš z toho, ale já jsem to tak měla :slight_smile: Taky mě to hrozně překvapilo. Čekala jsem problémy ze strany ovoce, káva by mě v životě nenapadla. :wink: Zkusíš a uvidíš.
14. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, taky ty vaše čerstvý mimina pořád jen spí? malej prochrápal zase celej den, v noci na dnešek taky spal dobře, živější byl jen od 4 do 5ti ráno, jinak pořád chrní :slight_smile: , uvidíme, jaká bude dnešní noc, špatně spal jen tu první, co jsme byli doma

k nám přijde zítra doktorka domů po obědě :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ženy.. 9.11.2010 v úterý se nám narodil Viktor.. v 5:25, 3370g a 50cm.. byl to super porod, 4,5 hodiny od první kontrakce k narození, při pocitu na tlačení 2x prodýcháno a pak krásně vyšel na jednu kontrakci, bez potrhání, bez nástřihu.. prostě ukázkový porod :slight_smile: Všem takový přeju! A navíc, jak mě bolelo už úplně všechno od zad, nohou, stydké kosti a kyčlí, po porodu nic, všechno zmizelo a já se cítila, že můžu z fleku jít domů jak mi bylo dobře!
Lucbuc - jestli si rodila v Bohunicích, tak jsme tam byly spolu :grinning: nás pouštěli už v pátek domů.
14. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy ahoj, píšem za Katku (slavicky). Dnes o 16:53 sa nám u Milosrdných bratří v Brne narodila naša vytúžená Pavlínka. Má 3330g, 50cm a má sa čulo k svetu. Katka vás všetky pozdravuje a teší sa, keď sa tu s vami zase "stretne". Prajem krásny zvyšok dňa. Šťastný otecko Palo.
14. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavickyGratulujeme!!!Hodně štěstí!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota Taký Gratulace!!!!Ať jste zdravý!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní noc šílená spala jsem v kuse cca hodinu a půl, jinak semalej budil po půl hodinách, po hodině......asi brzy dojde k zavinování jako u Terky, ruší sám sebe ručičkama.....
15. lis 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Blahopřeji k novým miminkám :slight_smile:
Já jsem se právě vrátila z kontroly od dr. Ten nade mnou kroutí hlavou. Myslel, že už dnes nepřijdu a nechápe, že to pořád drží. Branka prý 3-4 cm, všechno nachystané. Ale to není žádná novina. Ve čtvrtek si mám zajít do rizikovky, ať rozhodnou jestli indukci, nebo mě ještě nechají. A prý kdyby mi začaly bolesti, tak mám upalovat hned, ať neporodím doma :grinning: Takže historie se opakuje. To samé jsem měla u první dcerky, u které mi museli rupnout vodu, jinak by se porod asi sám nekonal :wink:
15. lis 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka drž se a ať už se něco děje :wink:

malej chytil od Terezy pěknou rýmu, už jsem odsála a musím vymyslet nějaký kapky, má to pěkně hustý :confounded:
15. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Jéje, to je teda radost. Toho se právě bojím, že jak bude mimi, tak dcera zrovna něco dotáhne. Teď je to blbé období. Máš normál odsávačku, nebo tu na vysavač?
15. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka malá chvíli před porodem dostala antibiotika na močovou infekci a rýmu chytla potom, když jsme šli z porodky, tak jí měla třetí den.....ptala jsem se na to, jaký riziko je, že to chytnem, prej moc veliký ne, že prej má protilátky v MM, no, asi proti něčemu jinýmu...ale nedá se nic dělat, zvládnem to :wink:

mám jen tu odsávačku do pusy, u Terky nám taky stačila a ok..asi mám silnej tah :grinning:
15. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak jsi se taky konečně dočkala, přejeme s Bellinkou hodně štěstíčka a hlavně to zdravíčko :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek