• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@veveruska0504 Ďakujeme a pozdravujeme Bellinku. :slight_smile: Taťka
15. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem novým maminkám a miminkum přeji hodně a hodně moc zdravíčka,lásky a pohodičky.teda tady se toho událo....@pantomi moc vám to sluší na procházce...to je nádhera jít s kočárkem ven :grinning: my jsme pořád 2v1 a nevypadá to,že by se mimískovi chtělo jít ven.sice nám termín posunuly na 16.11,kontrakce sem tam jsou,ale vždy to přejde.už mě to taky na stará kolena dost zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne,nestěžuju si :grinning: to ty hormony :grinning: maminky tak at vám miminka rostou ve zdraví a v pohodičce
15. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota, @slavicky gratulace k miminkům :dizzy_face:
15. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dneska razime opet k mamce zitra mam kontrolu a ktg....
petr uz ma od ctvrtka volno pac ted jel nekolik sobot po sobe tak resi jak to udela kdyz neporodim..pac ma malo dovci a na paragraf s petanem jeste nemuze :confused:

@slavicky @kota vam velka gratulace k miminkam..uz nam to tady pekne bezi :grinning:

@vceralanka kuwa to uz tady budem strasit jen ty a ja ...se naseru..jdes semnou zitra na ktg?mam na 10h kontrolu tak kolem pul jedenacte bych mohla te nekde vyzvednout :dizzy_face: aj pohar dame ?jen ty a ja :cry: :cry: :cry:
15. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka To víš, že jdu. Na ktg mám jít taky, takže půjdu. Na pohár můžeme též zajít. Kdyžtak mi zítra napiš sms, kde parkuješ a já tam můžu přijít. Zajedeme na ktg a pak do cukrárny. Nebo naopak, to je fuk. Nebo jestli chceš jít před kontrolou, tak můžu též.
15. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak vidíš, přece ses dočkala....ale že to čekání stálo za to, co? :wink: Moc, moc gratulujeme, užívej si to mamčo :dizzy_face:
@kota taky velikánská gratulace, at Viktorek roste jako z vody a dělá vám samou radost :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka
no mam to na 10h tak snad o pul jedenacte u kasny?dame pohar na zlepseni nalady a pak pojedem na ktg...auto dam nekde jako kacka u posty nebo u vlaku kde bude volno
15. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Dobroš. Kdyby něco, tak si písnem sms.
15. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ok jako kdyby jsme rodily? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
karamelovy pohar to zitra jisti..a snad uz se tam uvidime naposledy..a pak az treba na vanocnim jarmaku s kocarkama
15. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky moc gratuluju k malé :slight_smile: jste šikulky ať jste zdravé

Holky já dneska stresovala vstávala jsem pozdě a malý ani pohyb nic jsem ho přemlouvala čokoládou třepala s břichem a jen slabě mě lechtnul.No byla jsem na prášky teď má škytavku a sem tam kope.Zítra jdu taky do poradny a ktg tak uvidíme jak jsme holky postoupili :wink: se budeme předhánět kdo je na dohled porodu :wink:
15. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka No, nemyslím, žebychom rodily. To by byla velká náhoda :grinning: Ale člověk nikdy neví. Třeba kdybych zůstala v zácpě. Na Bílovice je tam totiž semafor a někdy to prostě trvá dýl...
15. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan..treba bude cervas pomalej a nez tam dojedu :grinning:
15. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Taky obrovská gratulace k Pavlínce..!!! No vidíš, a je malinkatá nakonec.. a moc krásná!!! :wink:
15. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kota chichi tak to je fakt sranda.. :sunglasses: rodila jsem v Bohunicích, ale podle fotky si Tě vůbec nevybavuju.. :grinning: Jinak taky nás pouštěli v pátek domů.. byla jsem na pokoji č.5 - vysoké blonďaté stvoření s piercingem nad horním rtem na levé straně.. Každopádně taky obrovská gratulace k miminečku a taky k tak ukázkovému porodu.. chjo, já musela asi strašně zlobit, že mně se to taky tak nepovedlo.. :sweat_smile: Ale nevadí, dneska jsem byla na gyndě olaserovat šití nějakým laserem na hojení.. :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si davam malinik :dizzy_face:
a dam si vanu a zabiju bobra :grinning:
tak se holky mejte..pisnu zitra po kontrole a jak se nic nehlo tak me jebne :angry: :angry: :angry:

dobrou noc
15. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se konečně dostala k PC. MOc děkujeme za gratulace :slight_smile: Zatím se tak nějak všichni sžíváme, malej je docela v poho moc nepláče. Tak doufám, že mu to vydrží. Kačenka ho vzala zatím na milost. Všem novým miminkům přejeme moc zdravíčka a těhulkám ať maminky moc netrápí :dizzy_face:
Lucbuc - ty jo to je mazec, že jsi to takhle odnesla. Moc držím palce ať jsi co nejrychleji v poho :confounded:
15. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno

tak dnešní noc docela šla, malej se budil cca po 2-3 hodinách, najedl se a hned zase usnul, ale má děsnou hnusnou hustou rýmu :frowning2: , tak odsávám a kapu
až se probere, musíme zpátky dop porodky, včera mi volali z neonatologie, že mu neudělali vyšetření očiček na zelenej zákal, tak že se máme přijet ukázat, tak tam s nima hned tu rýmu zkonzultuju
16. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak u nás noc děs :unamused: Malý se vzbudil o půl jedné a chtěl si povídat....klidně bych si pokecala, ale do pěti do rána je fakt moc :angry: Nechápu ten jeho noční režim, někdy spí jak buk a jindy je celou noc vzhůru :unamused: Jinak je to zlatíčko :dizzy_face: Máma se jde dospat :sunglasses:
16. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Včera tu byl bratranec tak jsem neměla času sem jít :wink: :sweat_smile:

Dnes mám rozlítaní den :frowning2: Nejprve s Betuškou ukázat se pediatrička, pak já mému lékaři s tím že mám pravdebodobne zánět močové měchýře, jak jste psali vzali mi moč ale již podle příznaků mi řekli že je to na 90% zánět, tak mi dali antibiotika:stuck_out_tongue_closed_eyes:

16. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky Lásočka naše jsem ráda že už to má za sebou :slight_smile: Malá Pavlínka je nádherná :wink: :slight_smile: Vidíš nemusela si čekat do pondělí, ono to přišlo samo :slight_smile:
Gratulujeme! z celého :hearts:

Kdysi mi vypravela maminka, ze cap leta po svete a rozdava miminka. Nekdy kluk, jindy zas holcicka a Vam pry do domu pribyla malicka. Mate to nejvetsi stesti na svete, neni nic hezciho, nez usmev ditete

@kota Také moc moc gratuluji :wink:
16. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak hlavně se brzo uzdrav a bud pěkně v teplíčku :wink:
16. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po kontrole museli jsme dvakrát absolvovat ktg malý měl vysoký tep.No a mám pravidelné kontrakce takže mě poučili a kdyby se to zrychlovalo přijet dřív kvůli rychlým porodům v rodině.Dobrý je že mě vlastně nic nebolí občas to pocítím lehkou křečí jinak bolesti jako bych měla dostat menzes a sem tam mě pobolívají v zádech jinak mám pocit jako bych musela na velkou takový tlak
16. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme si dnes s Adelinkou osladily život v cukrárně a společně si zanadávaly, že stále nic... Na ktg dobré, ale bohužel se nic neděje. Tak doufáme, že se třeba příští týden už neuvidíme, že třeba porodíme, ale jak to vidím, tak si opět dáme scuka v cukrárně :wink:
16. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak snad už to brzy vypukne!!!
16. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima snad jo jen to čekání je na prd :grinning:
16. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dnesni kontrola dopadla dobre..ale kuwa porad se nic nedeje :cry:
total zabetonovana tak to vidim opet na prenaseni :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jako prenaseni by me nevadilo kdyby mala nebyla tak velka :cry:

to vse jdu si lehnout pac nemam ani naladu :unamused:
16. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka ; @adelinka tak to jsme na tom stejne. u me taky porad nic :angry: . dneska uz by mi byvala delala i hamiltona, ale nakonec si to rozmyslela, ze by to pro me jeste stale bylo moc bolestive, kdyz to dole neni nachystane :unamused:
16. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mám za sebou hroznou noc... Dcera ji celou prozvracela. Každou půl hodinu běhala na záchod, tak jsem samozřejmě nespala. Párkrát to nestihla, tak jsem měla co uklízet. Nakonec jsem to v 7 ráno vzdala, postavila k posteli kýbl a nakázala ať nikde nechodí. Nemělo to smysl. Pak jsem se aspoň 2,5 hod. vyspala. Doteď teda v sobě neudrží ani čaj :frowning2: Nemáte nějaký tip, co by jí to zastavilo? Mě už nic nenapadá...
17. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten čaj jen po lžičkách :frowning2:
17. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek