• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
malej má děsnou tu rýmu, mám pocit, že se chuděra udusí :frowning2: , kapu a odsávám snad non-stop
17. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka tak to se drž to je náročné ať ji to brzo přéjde :wink:
Jinak jsem pořád 2v1 po obědě chci přesvědčit manžu, ale netváří se že by se mu chtělo :unamused:
17. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.. na zvracení podávat tekutiny po lžičkách.. a vyčkat, až bude mít chuť na suchý rohlík nebo piškoty.. :frowning2:
Dneska dopoledne první procházka venku.. teda ale s Mužem pomocníkem, oblíkání tří dítek a ještě sebe, to bude zážitek, až se rozhodnu vyjít s nima sama :grinning: Viktor celou cestu prospal, ani neví, že byl venku.. spí ještě teď, budu ho muset vzbudit na kojení, už to jsou 3 hodinky..
17. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima S tou rýmou vás fakt lituju. To je hrůza u takového drobka :frowning2: Já se s tou svou aspoň domluvím.
Teď bych fakt ale rodit nechtěla. Jsem jak pochodující mrtvola, ale prostě neusnu :frowning2:
17. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
pekny svatecek :dizzy_face:

no me asi odchazi zatka ..je sice bila ale takove hnusne cosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vas precist :dizzy_face:

vcelar....po lzickach coca colu..osvedcene i dr me to rikala :dizzy_face: kdyz jsem mela salmonelu
17. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka coca colu nemám, ale můžu zkusit kofolu.
Ty hele: jestli porodíš dřív než já, tak to považuju za zradu :grinning: :wink: To bych si pak musela dát pohár i za tebe :grinning:
17. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko..neboj ja rodit nebudu :confounded: v utery na poharu te cekam :grinning:
zkus kofolu ale lepsi je ta cola fakt
17. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, 13.11.2010 v 6:25 se nám narodil Filípek.Sme oba v pořádku a už si na sebe zvykáme doma :slight_smile:
17. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jako můj nic nechce se nechat přesvědčit ani za nic.Tak jsem poklidila kytky pak jsem čistila akvárko-výměna vody a tak.Ale pořád je relativní klid.Chci jít ven ale k tomu se manža taky nemá :unamused: Uvažuju že půjdu vytřít a uklidit pořádně kuchyň a pak znásilním manžela i kdyby se na hlavu stavěl :grinning: Mám ještě čtvrtek pak má manža od pátku do nedělě nonstop inventury.Sice budu u našich ale to je mi celkem naprd :rolling_eyes:
@kacenka1408 malý je moc krásný :wink:
17. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Malý je šikula :slight_smile: Pošli návod, jak se dopracovat k porodu :wink: :grinning:
@lillyzelvicka Přesvěč manžu, že je to i v jeho zájmu :wink: Můj v tomto směru spolupracuje dobře :grinning:
17. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka no já se pokouším, on jindy spolupracuje velmi dobře ale dneska se sekl a nic :angry:
17. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka někteří chlapy pak začnou mít obavy, že by mohly ublížit miminku, ale to je neopodstatněné. Uvidíš, třeba si dá říct večer :wink:
17. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka tak pidi procházku máme za sebou tak uvidíme teď koukáme na večernici a pak se o něco pokusím
17. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes se již cítím lépe, léky zabraly ... volali nás na návštěvu tak jsme šli .. dostali jsme hezké Hello Kitty dupačky :dizzy_face::grinning: Dobře pokecali:grinning::sweat_smile:

17. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1408 Gratuluji :slight_smile: Ať Vám dělá samou radost, a přejeme mu hlavně zdraví, štěstí,lásočku ..... :wink: :dizzy_face:

@dandysek Děkuji dnes už je to lepší

@adelinka Už to přichádzí? :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenko ahojky..filipek je krasny :dizzy_face:

sasull...me uz to aj preslo kuwa :frowning2:
17. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Ono to přijde, budete spolu s vcelarankou :wink: :sweat_smile:
17. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mám jistotu že sex nebude :angry: a já fakt myslela že když to včera bylo tak nadějné že to dneska dotáhneme do konce
17. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Tak zítra si to vynahradíte :wink::sweat_smile:
17. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasul..nj prijde..uz bych aj hned
17. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno, stále zápasíme s rýmou, ale snad už se to bude lepšit, teď chci jít s malou na cvičení, ale musím se domluvit, jestli k našim můžu zaparkovat kočár s malým, jinak ho budu muset vtašce vzít sebou...což bych raději nedělala, když má tu rýmu a je ještě takovej mrňous :angry:
18. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
preji pekny den
dneska u nas prsi a tak mam kopr jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím nové přírůstky a ještě mamky čekatelky,
u nás je to celkem v pohodě.Pepula byl u našich těď 3 dny-udělala se mu vyrážka na rukou nohou a kolínkách-virová,tak byl raděj od nás pryč-to byl klid :wink: Vašík je hodné mimčo nají se pak je třeba hodku vzhůru a pak zase spinká.........už sme měli pár bolení,ale nic hrozného,za chvilku to přejde a pomáhá přiložení k prsu,tak někdy ho mam dýl u sebe,ale jinak v noci spinká pěkně po 2-3 hodkách se budí na papání :slight_smile:
Teď se nám počasí asi trochu víc pohorší,takže s kočárkem to nevidím nějak moc slavně :unamused: my byli včera chvilku poprvé venku........
Tak Vám všem přeji krásné dny s ratolestmi a čekatelkám již kratkou čekací dobu :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, malá je dnes hrozná ... stále pláče, vříská ---- jak utržená z řetězu :angry: :angry: :angry: :frowning2:

@jusina Máte se jakého synka máte :wink: Ta moje to je živel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcelaranka dnes porodila sofinku ve 12.50 ma 3700 a 49cm :dizzy_face:
tak na pohar uz jdu opravdu sama :cry: :cry: :cry:
18. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka obrovská gratulace, to byl tedy fofr :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@adelinka tak si dáš dvojitej, no :wink:
18. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam ze uz si nedam nic :angry: :angry: :angry:
18. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Je gratuluji moc :slight_smile: Přejeme hlavně zdraví, štěstí, lásočky... :dizzy_face: :slight_smile:

@adelinka Neboj pohár nebude, už budeš mít drobečka při sobě :slight_smile: :wink:
18. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasul..no tomu neverim :angry:
18. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek