• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojte kocky,
zak se hlasim, maleho na rujach a je to teda zaber. spi pres den, a v noci mame totalka pohotivost. k tomu hrozne koliky takze ja skoro nic nejim.........ale je to zlaticko.
zitra jdu na kontrolu, bo se me rozjely stehy a maleho nechat naockovat - tak se stavim za kackou :slight_smile:
18. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska krásnej :wink:
18. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar maminy, teda už je tady jenom pár čekatelek :dizzy_face:
Gratuluju Kačce k Sofince, Baru, moc ji pozdravuj......Malý Vojtíšek je krásný......Já mám toho našeho šmudlu taky na klíně a spokojeně si dudlá cumel :dizzy_face: Neuvěřitelné, že je to to samé miminko jak v noci :angry: Dneska zase stála za to....Máma aby se dospávala přes den :unamused:
18. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska Malý je krásný :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo pužu taky svámi mluvit :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek tak t ojsme na tom stejne, my mame v noci pohotovost....on mi ores den furt sou a furt je na prsu -jka ho zmahaji ty koliky,,,,,,,,taze ja nic neudelam.......:(
18. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basska My ani koliky si myslím nemáme, ale on prostě v noci jenom leží a čučí, žužle si palce i když je nacpaný k prasknutí, dneska měl dvakrát půlhodinovou škytavku, dostane dudel, spokojenost, ale jenom do té doby, než mu vypadne :angry: Ale jinak je to zlatíčko, ten jeho pohled mě vždycky odzbrojí :dizzy_face: Doufám, že bude ještě hezky, aby jsme mohly kočárkovat :wink: Jaký byl porod? Kterého doktora jsi měla?
18. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martin01 ahoj, zkus to :wink:
18. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka já jsem taky ještě celá i když se zase dneska kroutím :wink:
18. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to už jsme zbyly jen 3? :astonished: já zatím taky držím, ale já se teda ani nekroutím... :frowning2:
jinak gratulace maminkám a novým miminkům :slight_smile:
18. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat z porodnice :slight_smile: takže už jen tři čekatelky? Jinak článek o porodu hodím později, nebyla to sranda, trvalo to tři dny, ale hlavně, že už je Pavlínka na světě :wink: gratuluju k novým miminkům, dočtu sei vás ale později, malá celou noc nespala, tak jdu chvilku schrupnout :wink:
18. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno po prokojený a prokřičený noci...to byl zase dýchánek....

dneska jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jak vyrostl :dizzy_face:

@slavicky vítej doma!
19. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ahoj, u nás podobně. Malá je vejr :grinning: ve dne chrní a v noci vyvádí. Naštěstí k ní vstával manžel, takže jsem se dneska konečně po týdnu vyspala (když pominu ty trojhodinový intervaly mezi kojením).
19. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

my jsme moc hodní, ale máme problém se zácpou :unamused: , nevím co s tím, nožičkama cvičím, bříško hladím, kapičky máme a ne a ne se vykadit, poradíte mi, co ještě může zabrat, od středečního podvečera nic a bříško máme jako somáleček :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas se porad nic nedeje tak to pujdu popohnat asi nakupama :grinning:
veverus..kojene deti nemusi mam pocit 7az 10 dni kakajdit :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 říkali nám v porodce že je normální když mimčo kajdí 15 plen denně a nebo taky týden nic... ale radši bych před víkendech zavolala dětské... pro klid
19. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, hodila jsem si na profil článek o porodu...
19. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to snad není možný,

mám pocit, že mi exploduje :grinning: , kam to dává????

No děcké jsem volala a řekla mi to, co každý, kapičky, cvičit, mazat pupíkem a je jakási tyčinka, já jen myslela, že je i něco jiné a účinější....

Tak asi budu čekat, kdy vypukne plenkový atentát a trpělivě mazat, masírovat a cvičit s nožičkama :confounded:
19. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.. u nás už asi taky začaly problémy s prdíky.. takže cvičení a kroužení pupíku.. musíme vydržet, kolem 3 měsíce se to uklidní, jak se začnou více ti drobci hýbat. Naštěstí zatím jsou noci v klidu, tak se stíhám i vyspat, bo přes den je to fičák největší a jsem ráda, že jsem vůbec napsala v relativním klidu tak dlouhý příspěvek :grinning:
19. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nákupy ti schvaluju :grinning: . já se taky procházela v den termínu po ikei, s malou to ale ani nehlo :confounded:. no uvidíme, co bude v neděli na monitorech
19. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka moc, moc gratuluju k princezně :slight_smile:

Jinak my doma bojujeme v pohodě.......malý je andílek........přes noc spí 4 hodiny v kuse, pak se nají a zase chrní a přes den je teda vzhůru, ale ozve se jen když má hlad :grinning:...na to nejsu zvyklá........malá mě řádila celé noci, tak mě nejspíš Filípek rozmazluje :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Oskárek má za sebou první poradnu- 3650g a 52cm, takže přibral půl kila, což je reálný, ale že by vyrostl o 4cm???prý ho v porodce špatně natáhli :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pantomimo.. já mám taky pocit, že je Viki trochu nějak delší než byl v porodnici.. :grinning: v břichu byli celí zmuchlaní, tak je možné, že se ty děti natáhly.. Inka byla za 14 dní v poradně u MUDr. taky o 3cm větší než v porodnici..
19. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
Dnes máme své první MENINKY :slight_smile: :dizzy_face:
A pravděpodobně se budeme stěhovat do Británie ...:pensive:

@slavicky Vidím že Tě potrápila ale hlavně že už jste spolu :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky, dlouho sem tu nebyla, gratuluju k miminkum at delaji jen radost, u me je pry otevreni na dva prsty a dnesni noc byla zazivna,po 10-ti minutach, sem netusila ze se da i usnout na deset minut, krvaceni jak pri menstruaci..nevite jestli to je ta zatka? nebo mam hnedka supajdit do porodky?dekuju moc
20. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby okamžitě jeď, ať se na tebe kouknou!!! :confounded:
20. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis ze je to tak vazny? ono mi doktorka rikala ze po kontrole muzu spinit, to krvaceni neni moc silny...malej se furt vrti, tak ja si dam sprchu a po obede tam sjedu..jej
20. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
peknou sobotku :dizzy_face:
u nas se opet nic nedeje...toz nevim kdy budu rodit :confounded:

pokazil se me vysavac tak po O pojedeme do planea a pak ke znamim na navstevu...tak tu elenku musim nejak vychodit...prej chuze pomaha..tak budu letat po obchode jak splasena :grinning: :grinning:

ted jsem dobalila nejake darky a krom kosmetiky mam snad vsechno..

tak jdu zapnout polevku..dneska jen cockova a siska s vajickem... :grinning: se me nic nechce

taky nam dojel tatka na vik a jen v pondeli slozi a pak uz budeme cekat na elenku :dizzy_face:

sunny..delala ti dr.hamiltna?ja po nem taky spinila dost..ale pro klid v dusi bych jela :dizzy_face:
20. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby ahoj sunny, já měla to samý ! krvácela jsem a měla stahy po 10 min. řekli mi, že je to díky otevírání porodních cest a poslali domů. Ale každopádně si tam zajed, at se mrknou. Nemyslím si, že by to bylo něco vážnýho, u mě fakt stejnej průběh, ale radši jeď... co nejdřív
20. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki holky, tak tam odpo sjedu, hamiltona mi nedelali, teda nevim o tom :slight_smile:)ono dyztak si udelam prochajdu po obchodaku kampusu :slight_smile:)
20. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek