• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sunnybejby zkus to radši neodkládat, lepší jet zbytečně než pozdě. Jestli krvácíš hodně a krev je čerstvá, taky by to mohlo být něco vážnějšího. U mě to tak nebylo, ale každá jsme jiná. A třeba už budeš mít brzo prcka u sebe :wink:
20. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, máme 3 týdny letí to hrozně rychle :frowning2:
Dnes je malinká zlatučká poslušná, zítra v noci odcházejí moji rodiče zpět na SVK tak jsem zvědavá jak to budu zvládat :wink:

Dnes jsme byli na takových menších předvánočních nákupech, malé jsem nic nekoupila :frowning2: Asi je to fakt že nejlepší se nakupuje přes internet :wink: Ale za to já jsem si koupila věcí habaděj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a do pokojíčku jsme koupili takové hezké Připínáčky na záclony, když budeme mít new foťák vyfotím a abych nezapomněla byli jsme podívat ale ty ceny jsou nehorázné ve vyšší kategorii jaké jsme měli tak bude taková mini zrcadlovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Z čeho jsem nadšená zrovna neni ...
20. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby držím Ti palečky :wink:
20. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak 17.11. se nám v 10:30 narodila Eliška a má se čile k světu.. dneska nás pustily domů ... vážila 4370g a měřila 53cm.
20. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov tédy, to je kus ženský!!!! Gratulujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov velká gratulace :slight_smile: ať se Elišce daří a hezky rostete :wink:
20. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooc děkujeme.. :slight_smile:
20. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Moc gratuluji, to je ale buchtička :dizzy_face: :slight_smile:
20. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z nakupu a navstevy a nic :angry:
nachozenaaaaaaaaaa a me nic neni ani me nic neboli :confused: jo asi me prenaseni fakt nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iff..velka gratulace..jen doufam ze ji nebudu mit vetsi :confused: :sweat_smile:
20. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov taky moc gratulujeme ! :dizzy_face: To je ale macanda, obdivuju maminku, že to všechno tak zvládla :wink: At vám roste do krásy a radosti :slight_smile:
20. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, mě porazí podívejte se kolik je a ta moje ještě nespí:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nic nezabírá už jsme zkusili všechno, pěstování, zpívání, kočíkovanie po domě a nic ona se ještě vyškerí :grinning: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla no to znám... nachodila jsem celý noce v porodnici na chodbě... ale dneska spala dobře, tak snad... mají holt vlastní život,no... :wink:
20. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

Hlásím klidnou noc..byla jsem vzhůru jen třikrát :grinning: , sice pokaždý na hodinu, ale je to úspěch, jsem se i vyspala :grinning: :dizzy_face:
21. lis 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak já hlásím na hovno noc, každou půl hodinu, hodinu se probudila, brečela ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Holky a ještě jeden otázka nevíte jak se dá změnit heslo? Nebo někdo mi na něj přišel, fotky jsem měla přeházená, niektré vymazány :frowning2: :pensive:
21. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla tak to ti možná udělali admini, mě vymazali půlku alba, s tím, že nejsou vhodný..pohoršoval je pohled do pleny a některý moje fotky z porodního sálu, napsala mi to v IP...
21. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc gratuluji k novým miminkům a těm co zbývají přeji ať to co nejrychleji přijde :dizzy_face: . U nás noci byli původně v poho, ale teď asi třetí den je to na pytel, malej pořád tlačí a tlačí - no bolí ho bříško už taky nevím co jíst. Začínám přemýšlet o Nutrilonu Comfort. Jestli to takhle půjde dál. jediný co nám trošičku pomáhá, je sáček s třešňovými jadýrky na nahřívání :pensive:
Sasulla - mám prosbičku, kde jsi byla s malou kvůli těm očičkám? Vypadá to, že malej to má asi taky. Hlavně pravý, uslzený a hrozně se mu tam dělají ospalky. :frowning2: Jo a co jsi to psala o stěhování? Co se děje?
21. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem ted posnidala a muj zkousi novy vysavac :grinning:
vsem preji peknou nedelku

sasul..to bude adminka co to mazala..me uz toho mazly :angry:
21. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

@pantomima Panti .. já jsem koukala tvůj albumík z porodu, byl nádherný ... nechápu co jich pohoršovalo :frowning2:

@casiopeia Holka ráda bych Ti pomohla ale nás to chytlo v porodnici tak tam na na novorozeneckém dali takové kapky, ty jsem kapala do 1. návštěvy u naší pediatričky a ta konstatovala že jich už nemusíme kapat :wink:
Jaj a stahování ... no moje sestřenice jdou z UK pryč do Irska a ptala se že jestli chceme jejich byt, řekli jsme že popřemýšlime tak po večerech rozebíráme zda ano či ne ... ale do prosince se máme rozhodnout, pak v soukromé napíšu podrobnosti neboť mě tady už jedná "skvělá" známá objevila a mám pocit že nás tady čte :frowning2:
21. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasul..ja bych sla uz na novou hned..taky me tady ctou a neni me to prijemne...
21. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Adel... Můžeme, já jsem pro, co vy ostatní babulky?
.... A co ty necítíš se že by jsi šla rodit? :sweat_smile:
21. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite budou vsechny pro..
tady napiseme a dame odkaz kde se bude ted a je to....jen ja tohle neumim tak kdyby jsi to udelala..a myslim ze nejsme jedinne koho smiruji...

no me je dobre..jen ta zada..tak na poord to neni no :confounded:
21. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Témička je již na světě (ještě na začátku listopadu) kdo by náhodou neměl přístup tak mi napište přidám Vás :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/listopad-2010-/
21. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pak napišme adminovy ať toto téma zamkne :wink:
21. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak jak je?
21. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak gratulace k novym miminkum ....hlavne at se vsem dari a jsou vsichni zdravi.

No my co jsme se vratili nejak neposlouchame mamu, pres den spime a vnoci to je toco.........peklo hadra...uz aj ja to nezvladam a brecim s mojim malym prckem........budi se mi co 15 minut, nepije, nechce se ani prisat a jenom rve a rve a rve a rve a .....pak si ho veme muj a je treba aj na 2 hodiny klid - proste me vydira za to ze mam mliko :slight_smile: takze my bojujem s prdikama, kolikama a nespanim........paradicka :slight_smile:

Adel: tak .....v utery mam dojit na pohar :slight_smile:

21. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem taky pro novou diskuzi, se šmírováním tady mám bohaté zkušenosti, takže jenom souhlasím, už mě to taky mockrát napadlo, že bysme si založily privátní téma :wink:
@basska Baru, nic si z toho nedělej, my jsme na tom podobně :slight_smile: Sice nás tak netrápí prdíky, ale zase to máme úplně obráceně, přes den spí jak andílek, klidně i 5 hodin v kuse, za to v noci to je paráda, oči jak výr a ne a ne spát. Když má cumel tak je klid, to aspon dudá, ale běda jak mu vypadne, to se vzteká a spustí jak siréna :angry: Já bych ho klidně i nechala vyřvat :sweat_smile: ale na tom paneláku mě to nervuje kvůli sousedům :frowning2: Ve finále spí v noci třeba jenom 2 hodiny jako dneska :angry: a pak spolu spíme přes den :pensive: Jo a jinak taky nekakáme už druhý den, tak jsem z toho nervozní :confounded:
21. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,tak u nás je všechno v pohodě..........nevim jak se nám to povedlo,ale malej je moc hodnej.........teď 2-3 dny nás trápilo bolení břicha,mamka si dala játra dva dny po sobě-asi trochu těžké jídlo pro prcka :sweat_smile: ale nic hrozného...............dalo se to zvládnout.Dávala jsem si aji cibulku pod maso a ve vajíčkách,ale asi to taky na nějaký čas vypustím......ja myslela že osmažená cibulka nenadýmá,ale asi trochu jo,co?!???!!No to omezování v jídle mi trochu vadí,ale co nadělám..........jinak mam spíše chutě na sladké a zase pudink hodně pudinku..........mléko normálně nepiju,tak ho do sebe potřebuju dostat nějak jinak :dizzy_face:
Jo ještě jsem chtěla napsat,že máme široké balení-2pleny-u prvního jsme měli taky,tak snad to zase na kontrole v 6ti týdnech už skončí :wink:
Jdu spát,tak dobrou mamky mamky čekatelky :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casiopeia já jsem taky na dietě, malej Alexek byl v jednom kuse osypanej. Takže žádné koření, nic kyselého, žádné citrusy, exotické ovoce krom banánů, rajčata, papriky, mléko, ořechy. Místo pečiva ovesné vločky kvůli prdíkům.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska na oběd kuřecí vývar s mrkvičkou bez koření a soli, zítra spaghetti zukini bez rajčat a koření.. ale malej už je v poho.. jestli máš mlíčko, tak to nevzdávej.. :wink:
21. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Obrovská gratulace k miminečku, ať Vám dělá radost..!!! :wink:
21. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina taky máme široký balení, malá je v tom chudák dvakrát větší. Taky doufám, že to je jen na těch 6 týdnů. A dáváš ty plínky přes oblečení nebo na jednorázovku? Já přes oblečení, jinak bych musela vytáhnout asi 74 velikost :grinning:
22. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek