Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
slavicky
20. lis 2010
@sunnybejby zkus to radši neodkládat, lepší jet zbytečně než pozdě. Jestli krvácíš hodně a krev je čerstvá, taky by to mohlo být něco vážnějšího. U mě to tak nebylo, ale každá jsme jiná. A třeba už budeš mít brzo prcka u sebe 😉
sasulla
20. lis 2010
Ahojte holky, máme 3 týdny letí to hrozně rychle 😞
Dnes je malinká zlatučká poslušná, zítra v noci odcházejí moji rodiče zpět na SVK tak jsem zvědavá jak to budu zvládat 😉

Dnes jsme byli na takových menších předvánočních nákupech, malé jsem nic nekoupila 😞 Asi je to fakt že nejlepší se nakupuje přes internet 😉 Ale za to já jsem si koupila věcí habaděj 😃 😃 :-p Jo a do pokojíčku jsme koupili takové hezké Připínáčky na záclony, když budeme mít new foťák vyfotím a abych nezapomněla byli jsme podívat ale ty ceny jsou nehorázné ve vyšší kategorii jaké jsme měli tak bude taková mini zrcadlovka :-p 😞 Z čeho jsem nadšená zrovna neni ...
sasulla
20. lis 2010
@sunnybejby držím Ti palečky 😉
iff_kov
20. lis 2010
ahojky, tak 17.11. se nám v 1😇0 narodila Eliška a má se čile k světu.. dneska nás pustily domů ... vážila 4370g a měřila 53cm.
pantomima
20. lis 2010
@iff_kov tédy, to je kus ženský!!!! Gratulujeme!!! x-) x-) x-)
slavicky
20. lis 2010
@iff_kov velká gratulace 🙂 ať se Elišce daří a hezky rostete 😉
iff_kov
20. lis 2010
moooc děkujeme.. 🙂
sasulla
20. lis 2010
@iff_kov Moc gratuluji, to je ale buchtička x-) 🙂
adelinka
20. lis 2010
ahojky
tak jsem doma z nakupu a navstevy a nic ]-(
nachozenaaaaaaaaaa a me nic neni ani me nic neboli =-) jo asi me prenaseni fakt nemine :-p :-p

iff..velka gratulace..jen doufam ze ji nebudu mit vetsi =-) :-N
dandysek
20. lis 2010
@iff_kov taky moc gratulujeme ! x-) To je ale macanda, obdivuju maminku, že to všechno tak zvládla 😉 At vám roste do krásy a radosti 🙂
sasulla
20. lis 2010
Ahojte holky, mě porazí podívejte se kolik je a ta moje ještě nespí]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p
Nic nezabírá už jsme zkusili všechno, pěstování, zpívání, kočíkovanie po domě a nic ona se ještě vyškerí 😃 ]-( ]-( :-p
slavicky
20. lis 2010
@sasulla no to znám... nachodila jsem celý noce v porodnici na chodbě... ale dneska spala dobře, tak snad... mají holt vlastní život,no... 😉
pantomima
21. lis 2010
Pěkné ráno!

Hlásím klidnou noc..byla jsem vzhůru jen třikrát 😃 , sice pokaždý na hodinu, ale je to úspěch, jsem se i vyspala 😃 x-)
sasulla
21. lis 2010
Ahojte,tak já hlásím na hovno noc, každou půl hodinu, hodinu se probudila, brečela ach jo :-p ]-(

Holky a ještě jeden otázka nevíte jak se dá změnit heslo? Nebo někdo mi na něj přišel, fotky jsem měla přeházená, niektré vymazány 😞 |-|
pantomima
21. lis 2010
@sasulla tak to ti možná udělali admini, mě vymazali půlku alba, s tím, že nejsou vhodný..pohoršoval je pohled do pleny a některý moje fotky z porodního sálu, napsala mi to v IP...
casiopeia
21. lis 2010
Ahojky, moc gratuluji k novým miminkům a těm co zbývají přeji ať to co nejrychleji přijde x-) . U nás noci byli původně v poho, ale teď asi třetí den je to na pytel, malej pořád tlačí a tlačí - no bolí ho bříško už taky nevím co jíst. Začínám přemýšlet o Nutrilonu Comfort. Jestli to takhle půjde dál. jediný co nám trošičku pomáhá, je sáček s třešňovými jadýrky na nahřívání |-|
Sasulla - mám prosbičku, kde jsi byla s malou kvůli těm očičkám? Vypadá to, že malej to má asi taky. Hlavně pravý, uslzený a hrozně se mu tam dělají ospalky. 😞 Jo a co jsi to psala o stěhování? Co se děje?
adelinka
21. lis 2010
ahojky
tak jsem ted posnidala a muj zkousi novy vysavac 😃
vsem preji peknou nedelku

sasul..to bude adminka co to mazala..me uz toho mazly ]-(
sasulla
21. lis 2010
Ahojte 🙂

@pantomima Panti .. já jsem koukala tvůj albumík z porodu, byl nádherný ... nechápu co jich pohoršovalo 😞

@casiopeia Holka ráda bych Ti pomohla ale nás to chytlo v porodnici tak tam na na novorozeneckém dali takové kapky, ty jsem kapala do 1. návštěvy u naší pediatričky a ta konstatovala že jich už nemusíme kapat 😉
Jaj a stahování ... no moje sestřenice jdou z UK pryč do Irska a ptala se že jestli chceme jejich byt, řekli jsme že popřemýšlime tak po večerech rozebíráme zda ano či ne ... ale do prosince se máme rozhodnout, pak v soukromé napíšu podrobnosti neboť mě tady už jedná "skvělá" známá objevila a mám pocit že nás tady čte 😞
adelinka
21. lis 2010
sasul..ja bych sla uz na novou hned..taky me tady ctou a neni me to prijemne...
sasulla
21. lis 2010
@adelinka Adel... Můžeme, já jsem pro, co vy ostatní babulky?
.... A co ty necítíš se že by jsi šla rodit? :-N
adelinka
21. lis 2010
urcite budou vsechny pro..
tady napiseme a dame odkaz kde se bude ted a je to....jen ja tohle neumim tak kdyby jsi to udelala..a myslim ze nejsme jedinne koho smiruji...

no me je dobre..jen ta zada..tak na poord to neni no :-S
sasulla
21. lis 2010
Témička je již na světě (ještě na začátku listopadu) kdo by náhodou neměl přístup tak mi napište přidám Vás 😉
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
sasulla
21. lis 2010
Jo a pak napišme adminovy ať toto téma zamkne 😉
lillyzelvicka
21. lis 2010
@adelinka tak jak je?
basska
21. lis 2010
ahojky holky,
tak gratulace k novym miminkum ....hlavne at se vsem dari a jsou vsichni zdravi.

No my co jsme se vratili nejak neposlouchame mamu, pres den spime a vnoci to je toco.........peklo hadra...uz aj ja to nezvladam a brecim s mojim malym prckem........budi se mi co 15 minut, nepije, nechce se ani prisat a jenom rve a rve a rve a rve a .....pak si ho veme muj a je treba aj na 2 hodiny klid - proste me vydira za to ze mam mliko 🙂 takze my bojujem s prdikama, kolikama a nespanim........paradicka 🙂

Adel: tak .....v utery mam dojit na pohar 🙂

dandysek
21. lis 2010
Holky, já jsem taky pro novou diskuzi, se šmírováním tady mám bohaté zkušenosti, takže jenom souhlasím, už mě to taky mockrát napadlo, že bysme si založily privátní téma 😉
@basska Baru, nic si z toho nedělej, my jsme na tom podobně 🙂 Sice nás tak netrápí prdíky, ale zase to máme úplně obráceně, přes den spí jak andílek, klidně i 5 hodin v kuse, za to v noci to je paráda, oči jak výr a ne a ne spát. Když má cumel tak je klid, to aspon dudá, ale běda jak mu vypadne, to se vzteká a spustí jak siréna ]-( Já bych ho klidně i nechala vyřvat :-N ale na tom paneláku mě to nervuje kvůli sousedům 😞 Ve finále spí v noci třeba jenom 2 hodiny jako dneska ]-( a pak spolu spíme přes den |-| Jo a jinak taky nekakáme už druhý den, tak jsem z toho nervozní :-S
jusina
21. lis 2010
Dobrý večer,tak u nás je všechno v pohodě..........nevim jak se nám to povedlo,ale malej je moc hodnej.........teď 2-3 dny nás trápilo bolení břicha,mamka si dala játra dva dny po sobě-asi trochu těžké jídlo pro prcka :-N ale nic hrozného...............dalo se to zvládnout.Dávala jsem si aji cibulku pod maso a ve vajíčkách,ale asi to taky na nějaký čas vypustím......ja myslela že osmažená cibulka nenadýmá,ale asi trochu jo,co?!???!!No to omezování v jídle mi trochu vadí,ale co nadělám..........jinak mam spíše chutě na sladké a zase pudink hodně pudinku..........mléko normálně nepiju,tak ho do sebe potřebuju dostat nějak jinak x-)
Jo ještě jsem chtěla napsat,že máme široké balení-2pleny-u prvního jsme měli taky,tak snad to zase na kontrole v 6ti týdnech už skončí 😉
Jdu spát,tak dobrou mamky mamky čekatelky 🙂
lucbuc
21. lis 2010
@casiopeia já jsem taky na dietě, malej Alexek byl v jednom kuse osypanej. Takže žádné koření, nic kyselého, žádné citrusy, exotické ovoce krom banánů, rajčata, papriky, mléko, ořechy. Místo pečiva ovesné vločky kvůli prdíkům.. :-p Dneska na oběd kuřecí vývar s mrkvičkou bez koření a soli, zítra spaghetti zukini bez rajčat a koření.. ale malej už je v poho.. jestli máš mlíčko, tak to nevzdávej.. 😉
lucbuc
21. lis 2010
@iff_kov Obrovská gratulace k miminečku, ať Vám dělá radost..!!! 😉
slavicky
22. lis 2010
@jusina taky máme široký balení, malá je v tom chudák dvakrát větší. Taky doufám, že to je jen na těch 6 týdnů. A dáváš ty plínky přes oblečení nebo na jednorázovku? Já přes oblečení, jinak bych musela vytáhnout asi 74 velikost 😃