• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
tak ja hlasim, ze jsme taky jeste 2v1, ale termin mam az v sobotu, tak uvidime, jak se to vyvrbi.

Taky se vas kazdy vyptava, jestli jste uz porodily? ja jeste ani nemam termin a uz mi denne chodi zpravy, jak na to jsme. Uz me to pekne stve :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
alushka...JOjo denně mi chodí sms typu,tak co jak jste na tom..Vy si teda dáváte na čas atd atd...už mě to celkem štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamka mi už volala,at prý už porodim,že jí taky všichni otravují:slight_smile:to čekání je dlouhý,ale dočkáme se:wink:

Holky vezmete mě mezi sebe?škoda,že jsem vás našla až po té co jste se rozhodly uzamknout,ted jsem jak vetřelec...:wink:pochopím,pokud tam nebudete chtíát už nikoho nového,asi jste na sebe zvyklý tak jak jste tu pohromadě od začátku:wink:
26. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spartanek já v tom problém nevidím, musí to ale udělat správce

to čekání ke konci je děsný....taky jsem si to užila a 14 dní předem už každej otravoval....je pravda, že první mimi se mi narodilo tejden před termínem, tak jsem si trochu myslela, že to taky tak bude
26. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,tak snad se k vám nějak dopracuju:wink: Já tajně doufala,že taky porodím nějak aspon kousek před termínem,když sem v zápřahu s malym..ale nic..Asi zase tak moc v zápřahu nejsem :grinning: Všechno mě už tlačí a večer nejsem schopná se zvednmout ani z gauče!!!!!!!Jen po ránu mám trochu energie:wink:ale ta brzy odejde!!!
26. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem těch telefonů měla taky dost a to jsem rodila den před termínem :slight_smile: Už mě to taky rozčilovalo :unamused: Mám takový malý dotaz. Jak se zapojují manželé (partneři)? Přebalují,převlékají,koupají atd. ? :wink:
26. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka ahoj, můj se zapojuje, až mám strach, že v práci usne :slight_smile: krmí, přebaluje, mazlí se s malou. Nemůžu si stěžovat. Dneska je poprvé naplno v práci, tak jsem zvědavá jak to po těch probdělých nocích zvládne :wink:
26. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spartanek jooooooo ty smsky jsou pěkně otravný. Rodila jsem 12dní po termínu, nepříčetná, zoufalá a ten telefon bych už nejradši bývala hodila do záchodu.
26. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky tak to máš teda super :slight_smile: můj muž se pořád bojí,že je moc malý a že to neumí a pořád nějaká výmluva :angry: no a v noci ho ani neslyší, natož aby vstal :frowning2:
26. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka no můj se taky ze začátku bál, přecejen je to drobotina. To se spraví, neboj... :wink:
26. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preji krasne rano. Tak v 7,00 jsem myslela, ze uz to zacalo, ale zase jen poslicky:frowning2: Ach jo :frowning2: Ale aspon si stihnu umyt hlavu a doma poklidit:slight_smile:
@alenkka Taky jsem zvedava, jak se muj manzel popasuje s mimcem. myslim, ze se ze zacatku asi boji kazdy chlap,ale kdyz si pak mimco "osaha" a vidi, ze nakonec neni tak krehky, tak snad se taky zapoji.
26. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. strašně dlouho jsem tu nebyla a koukám, že už jsem jedna z opravdu mála posledních :frowning2: .. dneska termín a nic se neděje, chjo.. jinak všem novopečeným maminkám moc gratuluji a všem mimískům přeji hlavně hodně zdravíčka a ať Vám dělají jen samou radost :wink: !!! dočetla jsem Vás jen ten konec, protože to se teda ani nedá :grinning: .. Jinak s těma telefonátama a esemeskama jsou už ti lidi opravdu otravní.. někdy to už ani nezvedám a pak jen odepíši sms, že jsem ještě celá :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To jsou všichni jako natvrdlí, když jim říkáme, že jim dáme vědět, nebo co :grinning: ?? Jinak, jestli bych ještě mohla požádat o přístup do soukromé skupiny, o které jsem se tu dočetla, tak prosím.. prosím.. Je fajn, že jste to uzavřely.. mě už tu taky "některé" špízlovaly a to jsem tu toho moc nenadiskutovala :slight_smile:.. tak se všechny moc opatrujte a ať se daří!!!
26. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky To tedy!!!!!Jak říkáš...Já už bych ho nejraději taky někam zavřela a vytáhla až po porodu,abych mohla všem napsat: TAK KONEČNĚ!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka já si dávám denně horkou vanu a po ní mám vždy takový super pocit,že pojedeme a ono mě to za hodinu přejde!!!!!!!!!!!holt už je to asi o psychice...nebo nevim!!!!Vytřela jsem předevčírem celý byt po kolenou a akorát mě z toho bolí kolena a záda :sunglasses: jinak vůůbec žádná změna :wink:
26. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spartanek Já jsem si 3 dny před porodem vařila čaj z maliníku, 2 dny před porodem vypila čaj s hřebíčkem 10ks. a skořicí. Po dopití tohoto čaje mi začala odcházet hlenová zátka a začala mít pravidelné stahy, které nebyly moc silné,ale byly pravidelné.Myslím,že se tím porod pěkně nastartoval. Bolesti jsem neměla až mi praskli plodovou vodu tak za půl hoďky opravdových stahů byl malej venku.Když to shrnu...pohodička bez nástřihu bez nálevu...
26. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada Tak takový porod Mohu opravdu jen a jen závidět:slight_smile: U prvního jsem měl vyvolávaný,ale nebylo to tak hrozný.bolesti mi začali v noci.jen takové,že jsem prostě cítila,že se něco děje.. ve tři jsem šla za sestřičkou,že asi už to začíná,na monitoru kopečky..řekla jen,jojo maminko dneska porodíte...v sedm mi dr udělal hamiltona,zavedl nějaký další prášek a za půl hodiny přišli parádní bolesti. 5íkali mi,že porodím v šest večer a před polednem byl malý venku:slight_smile:nic extra rychlého,ale nestěžuju si.. :slight_smile: Tak uvidíme jaký bude ten druhý..Ale čim dýl jsem vcelku,tim si říkám,že malinká roste a bude to těžší a těžší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem rodila poprvé,ale myslím si že napoprvé to bylo docela v pohodě. Ráno mi začaly kontrakce,ale žádné bolestivé,jen byly v pravidelných intervalech po 5 min. tak jsme na oběd raději jeli.Chtěli mě poslat domů,že nic,ale praskla mi voda,tak si mě tam nechali. Ve tři odpo to začalo a v pět se malý narodil,takže mi to přišlo poměrně rychlé :wink: trošku mě nastřihli,ale ani jsem to necítila,takže ani šití nebolelo. :slight_smile: Prostě si myslím,že jsme měli pohodový porod. :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka TO jsi měla rozhodně parádní porod :wink: Myslím,že takový by si přála každá mamina!!!!!!!!!!!Přítel jde dnes na pivko,tak doufám,že to na mě zrovna přijde:slight_smile:nejde daleko a má dovolený jen tři...Tak uvidíme:slight_smile:
26. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak rozebírali jsme to v tématu, pojďte k nám(do soukromné) :slight_smile:
(kdybyste některá neměla přístup tak mi písnite IP)
26. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky, poˇjď :slight_smile: te k nám :grinning:
26. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Já pořád nevím jak se do té soukromé dostat, už jsem ti dvakrát psala :frowning2: tak nevím?
26. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla já bych ráda šla,ale nevím jak :slight_smile:
26. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky bych se ráda přidala, ale taky nevim jak :slight_smile:
26. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ještě něco řešíme, dáme Vám vědět protože nastala taková zajímavá situace :wink::grinning::sweat_smile:
26. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla bych se přidat do diskuze , čtu si všechny vaše přispěvky, a chtěla bych se taky zeptat. čekam sice druhe mimi,ale první porod jsem měla celý vyvolaný,takže jsem nezažila žadne posličky atd.Prostě si teď připadam jak prvorodička Prosim tak se zeptam, jestli mate někdo zkušenosti. Asi 14 dní mam nepravidelne (tzn.asi 2 x denně) bolesti v podbřišku,takovy pocit,jakože tam mam kamen či co.A mimčo strašně talči tlači na spodek.Celkově.Někdy mam pocit,že když vstanu ze židle,tak zadek necham na židli .Termín mam 25.12, a mimi neni ještě otočene hlavičkou dolů.Myslite že by to taky mohli byt nějkaci posličci?Fakt mam někdy problem i chůze,takže častečně jdu v předklonu Děkuji za reakce
26. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miklice myslím si, že to určitě ještě nejsou poslíčci, spíš ti mimi tlačí na močový měchýř, je to nepříjemné :slight_smile:
26. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky / těhulky :slight_smile: Rozhodli jsme se takto: my jsme vlastně kvůli čtení a "soukromí" odešli do soukromé :wink: Ale jelikož jsme tam taková jedna família víme co to o sobě, tak vy zůstaňte v tomto tématu, snad se zaobítede i bez nás, zůstaneme v původní sestavě ... přeji hodně zdravíčka a čekatelkam rychlý porod :slight_smile:
27. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno! Budu s Vámi debatit i tady :wink: :wink:

V Plzni nasněženo a stále chumelí!
27. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte někdo zkušenost s vyrážkou na obličejíčku, Matýsek se nám osypal a trvá to už docela dlouho, nechce se mu to lepšit, přechází mu to i na krk a hrudníček. Myslela jsem, že to je klasická nov. vyrážka a že to zmizí, ale spíš se zhoršuje???
27. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandysek děkuji za reakci, mužu byt aspoň klidnější :slight_smile:
27. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky, tak malej domca uz je venku, 21.11. 5:55, 52 cm 3770g, porod 6 hodin, ale myslela sem ze umru:_) ale to asi kazda :slight_smile:))majte saa
27. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek