• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sasulla tak to je mi líto, protože vaše" familia " mi byla sympatická a škoda, že s váma nemůžu zůstat :frowning2: ,ale je to vaše rozhodnutí....
27. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí,tak můžeme klábosit tady,když nás nechcou :slight_smile:
27. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dnes samá návštěva až jsem s toho unavená :pensive:
27. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby obrovská gratulace :slight_smile: přeju hodně štěstíčka a zdravíčka. A pojď za náma do soukromé diskuze :wink:
27. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekáme návštěvy zítra. :slight_smile: Venku jsme zatím nebyli,protože jsme moc malí. A ani asi podle předpovědi počasí nebudeme moct jít, protože má být pod nulou až -5 a to se prej nemůže. :frowning2:
27. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Gratuluji, Domča je nádhernej!!
27. lis 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujemeee :slight_smile: sem tupon, ale jak se dostanu do soukrome diskuze? :slight_smile:)
28. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby gratulace!!!!
28. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěknou neděli všem, my asi vyrazíme odpoledne ven, ještě než začne víc mrznout, stejně musíme se psem na prochajdu, večer je tu rozsvícení stromu na náměstí, tak uvidím, jestli se mi s prckem bude chtít, kdyžtak vyrazí jen táta s malou :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Jeeej gratuluji :slight_smile: Přeji hlavně zdravíčko a hodně mlíčka :wink: Ty jsi v naší tématu ještě když jsme ji zakládali, máš přístup :slight_smile: Pojď už se na Tebe tešíííííme :sweat_smile:
28. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes mi nějak nešel koník :angry: jinak my chodíme ven každý den alespoň na chviličku. Do -5 stupňů si myslím,že klidně můžeme.Holky budete něco péct na Vánoce? :wink:
28. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby gratulujeme :slight_smile:
28. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepeču, peče tchýně, sama se nabídla
:grinning:
28. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný zasněžený ráno!

jak to u vás vypadá? manža mi naštěstí ometl auto, tak až pojedu s malou do školky, tak to budu mít jednodušší :wink: , ale docela mě vystrašil, protože jsem ho viděla ometat ho před barákem a teď tam to auto nestojí.....fuj..přeparkoval ho na druhou stranu, abych nemusela vyjíždět namrzlej kopec.... :grinning:
29. lis 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí nemusím nikam je :slight_smile: maximálně odpoledne s kočárem,jestli se to bude dat a jestli nebude moc veliká zima. Kdyžtak dáme řetazy na kolečka. :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde všechny jste? když vás nevzali do skupiny,tak už nebudete psát? :confused:
29. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já psát určitě budu, jen jsme měli náročnou noc i ráno, a ještě teď u počítače usínám, dala bych všechno jen aby ty prdíky malýho už přešly, ale všude se píše, že do konce třetího měsíce, tak to si ještě užijem :angry: , ale jinak bych ráda sem přispívala, i když to nevyšlo k připojení se k ostatním, tak si uděláme samotnou skupinu :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás také jen sněží, sněží, sněží....., tak nevim jestli se dneska vůbec dostanem ven :frowning2:
29. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabsi u nás je prozatím každá noc originál :slight_smile: dneska se budil po třech hodinkách,napil se a spinkal :slight_smile: ale včera to byla hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám pocit,že jsme naspali tak 2 hodinky max. Taky prdíky :frowning2: a to už raději ani nic nejím !!! musíme to s těma našima prdíkama vydržet :slight_smile: ono se to určitě zlepší :dizzy_face:
29. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli bobovat, teda ale brodit se tím sněhem s kočárem a ještě malou s bobama, opravdu zážitek...ještě, že s námi byl děda

taky prdíme..děs běs, ale vydržet, nic jinýho nám nezbývá..malýmu je nejlíp na bříšku, to asi uchází dobře :grinning:
29. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to znám, teď zrovna se ho snaží uspat dědeček, ale malý si vede svoji :frowning2: , u nás je to stejný, jeden den či noc je to docela dobrý, druhou noc už zase začne kolotoč a to mi dřív vždycky po jídle krásně usnul, od druhého týdne spíš po nakrmení pustí rotyku :confounded:
29. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabsi tak to mame stejny problem, my ted v patek mme zatim jenom 3 tydny ale ja uz jdu zitr akoupit ty probioticke kapky.........a vyzkousim je....bo je to peklo kdyz zacne
29. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to zase skončí na rource do prdky, Terka ty problémy měla taky a rourka byla jediný, co zabralo....
29. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
basska: kapičky už nějaký ten den dáváme, ale zatim žádný moc výsledek, ale asi to musíme dávat dýl, snad to zabere, rourku sem tam taky použiju, s tim peklem plně souhlasim :frowning2:
29. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima @gabsi no my rourku zkouseli, ale to by ji musel mit v prdelce asi trvale...........
co se kapek tyce tak pisou ze po tydnu uz by melo byt zlepseni, my zatim mame plynolapy Sabsimplex a lefax.........a uz se tesim na ty probiotika, jim je ajj ja v tabletkach tak snad to brzo zabere .....jinak drzim palecky je to peklo nekdy :slight_smile:
29. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se na net dnes dostala až teď. Pročítám si vás. Mám pro vás jeden tip.My na žádné prdíky zatím netrpíme. Já beru lactobacily už od konce těhotenství a teď v tom pokračuji. Jednak to má dobrý vliv na moje zažívání a četla jsem, že to má mít vliv právě na ty prdíky miminek.Tak nevím,jestli to je tím a nebo možná prdíky ještě přijdou... Ale za zkoušku to stojí. Taky nemáme široké balení. Třeba to prokopávání taky pomáhá.Je fakt, že dcera měla problémy s prdíky hodně, lactobacily jsem tenkrát nebrala a široké balení taky měla...sab symplex jí tenkrát vůbec,co si pamatuji,vůbec nezabíral... Tak nevím,...chce to vyzkoušet.
29. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky, dotazek, co ockovani? rotavirus? je to drahy, ale nevim jestli to ma cenu, prosim poradte..dekujuu
30. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my si taky popláčeme, zklidní se jedině na rukách, nebo u prsu (což taky nejde pořád). Sab máme, probiotika jím už měsíc před porodem, ale efekt nic moc. Sice u první dcerky to bylo horší, tk možná... Jenže máme právě široké balení a chuďátko je vždycky šťasná, když ji rozbalím a může si protáhnout nožičky.
30. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jaký byl u dětiček výsledek kyčlíků, měl jste někdo 1a u obou kyčlí ?? Matýsek měl 1b a musíme balit na noc, jenomže do toho ty prdíky, takže nejsem moc poctivá :cry:
30. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek