• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@adamada ja rpbiotika jim taky, siroke baleni nemame, jedine co pomaha je sviceni s nozkami.........a dneska jsem uz nasadila probiotika malemu, nejdriv jsem koupila bififlor a objednala jsem si ty bio Gaya co se daji koupit levneji na slovenku tak snad to bude ok.
Uz se nemuzu dockat.

kycle, no my problem nemeli, a oznaceni jsem si ani nevsimla :slight_smile:
30. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To očkování by mě taky zajímalo. Doktorka mi na první návštěvě dala letáky s tím, že se mám rozhodnout a v první poradně ji říct pro jaké očkování jsem se rozhodla něco se platí a něco hradí pojišťovna. Dala mi letáky na Preventar13, rotavirus( Rota Req) a Synflorix. Tak prosím poraďte!!!
30. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dávat Rotarix na rotaviry a Synflorix na pneumokoka, v 7. měsíci tbc a taky pak ještě Priorix tetra(spalničky, zarděnky, příušnice, neštovice)
30. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima můžu se zeptat které očkování ( z těch co jsi uvedla, že budeš dávat) hradí pojišťovna popř. kolik přibližně stojí? Od 1. listopadu bylo očkování protí TBC zrušeno. Naše doktorka říkala, že je to dobře, protože to stejně bylo k ničemu. Nechránilo to prý proti lidské tbc ale proti prasečí. Prý za to doktoři bojovali už několik let, aby to očkování zrušili. My jsme v porodnici vyplňovali akorád dotazník o rizicích tbc v rodině.(Vy jste ještě v porodnici očkováni byli?)
1. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada očkovaný jsme nebyli, psala jsem, že teprve půjdem....no, že proti prasečí??to je pěkná pitomost, podle mě, proč by to dělali? jsem zdravotník a nikdy nás tohle nikdo neučil, že by to bylo proti prasečí....a co jsem mluvila s lidma z toho plicního, tak to nechtěli zrušit, ale právě jen posunout z porodnic na ten sedmej měsíc až rok...

http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/TBC.htm tady o čem to očkování proti TBC je

co kdo hradí za očkování se musíš podívat na stránky svý zdravotní pojišťovny, rotarix se platí, ale pojišťovny přispívají, Synflorix je myslím zdarma apak ten priorix TETRA se taky platí
1. pro 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Díky za info. k tomu TBc: doopravdy jsem jen citovala naši dětskou doktorku. Tak se jí budu muset ještě více poptat a nenechat se odbýt.
1. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konečně jsem se dostala k internetu. Tak co se týče nožiček,tak jsem si žádného označení nevšimla,jelikož jsme neměli žádný problém. A očkování - v tom spoléhám plně na dětskou lékařku, všichni si ji tu chválí, takže si nechám poradit. Jinak už jsme se trošku o tom bavili a myslím,že říkala to co pantomima.
1. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak proti Tbc taky očkovaní nejsme, ještě v porodce jsem podepisovala papír, že nikoho s Tbc neznám, nebo v rodině. Malýho bych určitě chtěla naočkovat Preventarem 13, švagrová to měla u malý a byla spokojená, ještě hodně přemýšlím o Rotarixu.
1. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proti rotavirům(Rotateq) naočkovat malýho určitě nechám. Akorád teď přemýšlím (co se týká pneumokoka) jestli se rozhodnout mezi Synflorixem a Preventarem13. Asi to vyhraje Preventar 13??
1. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný zasněžený ráno!

to je mazec venku, co?jdeme s malou na mikulášskou, máme to sice kousek od baráku, ale než se tam dobrodím s kočárem a dotáhnu tam Terku, tak aby jsme vyšli o hodinu dřív :grinning:
2. pro 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás taky nasněžíno. :grinning: U nás je zítra mikulášská,ale nevím jestli půjdeme. Malý z toho ještě nic mít nebude,tak uvidíme podle počasí. :slight_smile:
2. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak konečně už to taky máme za sebou a včera nás pustili z porodnice domu.Budulínkovi se nechtělo ven,rodila jsem až na po třetí,ale stálo to za to.Malý měl 4.20 a 52cm.Mějte se všechny moc pěkně a užívejte si se svýma pokladama
2. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle gratulace!!!a velikej obdiv!!!
2. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle Gratuluji, malej je pěknej macíček. Hodně zdravíčka!!
2. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle Blahopřeji, ať jste zdraví :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes bylo krááásně. Vyjely jsme s kočárkem a cáraly se přes 2 hod. Dokud se jede, malá spí :wink: Na sluníčku bylo příjemně, starší dcerka mi nechtěla kočárek ani půjčit :slight_smile:
2. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulle přidávám se ke gratulaci :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka.
2. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim, ze uz se nam Stepanek narodil, v patek 26.11.2010 vazil 3210 g a meril 50 cm. Porod jsem mela super rychly, 5,5 hod :slight_smile: V porodnici jsme byli od prijmu po porod 2 hod:slight_smile: Tim padem jsem nestihla epidural ani klystyr, ale nakonec jsem to zvladla i bez toho :slight_smile: V utery nas propustili a ve stredu jsme byli na kontrole u detske dr.
2. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulle a alushka: moc vám gratuluji k narozeným dětičkám, ať se jim i vám dobře daří :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
alushka: krásnej porod, taky bych chtěla někdy zažít :wink:
2. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka gratuluju!
2. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka gratuluji a taktéž hodně zdravíčka!!§
2. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodíte ven s mimčama v takové zimě? U nás dnes celý den bylo -8 stupňůC
2. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada já musim..nakoupit, se psem a hlavně s malou, ta chce bobovat :confounded:
2. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka gratuluji, krásný porod :slight_smile: jinak u nás dnes na sluníčku bylo jen -2, tak jsme na chvíli vyrazili. :wink:
2. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=9Z6WgIANJUE

včerejší ohňostroj, jen jsem to blbě natočila a je to o 45°, tak kdyby jste někdo věděl, co s tím, tak poraďte :sunglasses: :angry: :confounded:
3. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima pěkný ohňostroj a pěkně dlouhý. U nás to vždycky odbydou. Malá si to pěkně užívala,že?
3. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to muselo stát peněz takový ohňostroj :slight_smile:
3. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
po třetí jdu odhazovat nájezd. Hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka jj městskýmu obvodu asi ke konci roku zbylo hodně peněz :grinning:
3. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek