• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahoj holky, diky moc za blahoprani :slight_smile: mam pocit, ze s mimcem nestiham krome kojeni a prebalovani vubec nic :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka mám úplně stejný pocit, malý se budí po třech hodinách, já nekojím, malý se špatně přisává, takže do to frmolu ještě odstříkávám MM a dávám mu to lahvičkou, je to fakt kolotoč, ale doufám, že se to časem zlepší :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabsi ty jo, tak to te lituju, to je teprve ten pravy kolotoc. Ja nastesti kojim, ale malej se taky budi po 2-3 hod, takze mam pocit, ze porad jenom kojim :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,od 22.11. máme klučíka Lukáška............po třech holkách super dárek k vánocům.Měl 2,98 kg a 47 cm.Porod od první kontrakce 2 hodiny,z toho na sále 15 minut.Úžasně rychlý.
4. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika velka gratulace :slight_smile: ja jsem mela taky rychly porod, ale teda takhle super rychly teda ne:slight_smile:
4. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika tedy gratulka a závist k rychlýmu porodu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika také gratuluji. Hodně zdravíčka a mlíčka. Minulý porod jsem také měla extra rychlý. Málem jsme to nestihli do porodnice. 10 minut po příjmu byla malá venku.Teď to bylo také docela rychlé, ale mohlo být rychlejší.Malý se rozmýšlel jestli chce nebo nechce už jít ven...A když se rozmyslel,že jo,tak to šlo potom rychle. Menší děti jdou zkrátka rychleji...každý to má jinak.
4. pro 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika přidávám se ke gratulantům :slight_smile: tak u nás to probíhalo podobně, taky rychlé a malý byl taky drobek,takže to jde pak asi lépe. :grinning:
4. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno

měli jsme šílenou noc, jsem doma jen s prckem, celou noc ho asi bolelo bříško...nevim, po čem, nejsem si vědoma, že bych snědla něco, co by mu mělo dělat problém, ale byli jsme pořád vzhůru, malej se děsně kroutil..no děs

nejdou mi sem dávat fotky..nevíte čím to je?píše mi to- chyba při zpracování fotky....

pěknou neděli
5. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima tak my jsme v noci spali jak zabiti, ale behem dopoledne malyho chytly prdiky a taky se kroutil jako zizala a desne brecel, ach jo :frowning2:
5. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
malej usnul teprve teď, ale pořád se kroutí, do toho se mu udělala v obličeji a ve vlasech vyrážka, asi mu nesedlo kuře s česnekem, co jsem včera snědla, ach jo, zase skončím je na chlebu a ana vodě, aby prcek byl bez problémů :confounded: ...ale chleba alespoň den staej, aby ho nenadýmal :angry: :confounded:
5. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, tak to mame uplne stejny, taky se mu udelala vyrazka na obliceji, Vcera jsme meli svickovou (od maminky :wink: a vecer zavitky (taky od maminky :wink: , tak nevim, je mozny, ze to ma po jednom z toho, ach jo, pul roku na suchym chlebu :frowning2: Ale aspon po porodu zhubnu.
5. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Omlouvám se, že vám tu lezu, ale mám úplně stejný problém jako vy. Malému se udělaly vyrážky na obličeji a vůbec nevím z čeho. Má je od pátku a nějak to nemizí. Tak nevíte náhodou co na to, jestli to nechat v klidu nebo něčím mazat a co mám jíst? Hlavně mi neříkejte, že nic :grinning:
5. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasamin tak to neporadi, nekořenit, ne dráždivý jídla, čerstvý pečivo, kysleý, nadýmavý, tropický ovoce....já to měla u prvního dítěte taky tak, pak jsem fakt měla pocit, že můžu jrn vodu....zítra jdu do poradny malýho převážit, tak se na to dr zeptám, ale nic se asi nedozvim...taky to můžou dělat hormony v MM, prcci se s tím snad nějak vypořádají, nemažu to ničim
5. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima -Děkuju za odpově´d. Tak to fakt nevím z čeho se mi osypal. Já jediné co jim je sladké a mléčné výrobky. Ale nemůžu říct, že bych do jídelničku přidala něco co jsem od porodu ještě nejedla. Ach jo. U dvou dětí jsem s tímto problém neměla, tak teď napotřetí si to užiju. Nějak nemám te´d na nic chuť, ale jestli nebudu moct jíst sladké a jogurty, tak asi umřu hlady :grinning:
5. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jasamin taky ujíždím na sladkým a na jogurtech
5. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
5. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Matysek je taky celý opupínkovaný, mažu to Holtovou mastí, trochu to pomáhá, mám podezření, že to je hormonama co jsou v mateřském mléce, protože právě kvůli prdíkům nejím skoro nic, počem by se mohl ještě i osypat. nejhorší je, že jeden den už to jakoby mizí a druhý den to má nanovo, ještě se mu navíc udělala taková žluto šupinatá vyrážka na čele mám podezření na seberoickou dermatitidu :frowning2: Jinak co jsem tak četla, tak se nedoporučují ani mléčné výrobky, na kravskou bílkovinu i když přefiltrovanou od matky může být taky nějaká negativní reakce :angry:
5. pro 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenkka fakt to bylo superrychlý.............otevřená jsem byla na 8,ale slabý kontrakce,tak mi dali oxitocin a šup šup,bylo to
5. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Prdíky nás trápí taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci vůbec nespíme :angry: Já mám teď ale asi problém jiný. Začíná se mi zřejmě dělat zánět v prsu. :cry: Jdu si udělat zelný zábal. Jestli máte nějaké vyzkoušené rady,tak dejte vědět. :wink:
5. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Na zánět prsu je dobrý studený obklad z tvarohu, nebo obklad se slivovice a nebo to smíchat.Pomohlo mi to několikrát. Jinak mezi tím nahřát prsa a odstříkávat ať se to přebytečné mlíčko dostane ven a prso se vyprázdní.
Při horečce můžeš paralen a když to nepomůže tak ke gynekologovi ať ti píchne oxytocin ať se ti to tam uvolní. A když nepomůže ani to, tak pak přichází na řadu antibiotika(v nejhorším případě) Ale věřím tomu,že když začneš s těma obkladama co nejdřív, tak ti to pomůže.
5. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenkka tak co, jak se cítíš?Zkoušela jsi dát ten obklad?Já vím, je to strašně nepříjemná a bolestivá záležitost.Je to už aspoň lepší?
6. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste dnes všechny? kojíte??Nebo běháte po procházkách s kočárkem,když se nám trošku oteplilo?
6. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, byla jsem na prvni prochazce s malym a na dlouho asi i posledni,chodniky jsou rozsolene,ale neodklizene, takze se vubec nedalo projet :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenkka ahojky,nevím teda koik let je tvému manželovi.........................postupem věku se zapojuje líp a líp.Můj manžel nikdy holky nepřebalil,když byly pokaděný....a léta běží a teď nestíhám zírat.Přebaluje,koupe,nosí na krknutíˇno prostě všechny věci,který nikdy nedělal teď dělá úplně automaticky a je na něm vidět,jak je šťastnej,že to může dělat.
6. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tady

byla jsem s malým na očním, dělali mu sondáž slznýho kanálku, jízda autem je lehce adrenalínová, venku je to děs, nevim jak u vás, ale tady celej den padá sníh :confounded: :angry:
6. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima taky u nás padá a padá...
6. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka Ahoj Alushko :slight_smile:
Ja porodila nakonec 23.11. - Jak se dari Vam ??
Drzim palce !
6. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, taky u vás dnes tak prší a je mlha? My dnes jdeme poprve do poradny na zvážení a měření, tak jsem zvědavá kolik jsme přibrali.Asi pojedu autem, protože kočárem by to asi byla fuška v té majdě co je na chodníkách.
7. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek