• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Tak zatím vypadá vše v poho, tak doufám, že to tak bude pokračovat i nadále. A vypadá to že to je chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

casi- tak to je dobře!!!my se pohlaví snad už konečně dozvíme 16.6. na velkým UTZ
8. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,tak poradna za mnou :slight_smile: vše v pořádku i triply :sunglasses: příští týden 17. na velký utz.Jinak poradna zase za necelé 4 týdny.
8. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ještě informička váha miminka je cca 235g a rozměry odpovídají 19tt.
8. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a ještě nahoru mam 1,2 kg
.................už je to všechno :grinning:
8. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zavidim jusino :slight_smile: ja uz chci taky vsechno vedet .-)))a pohlavi jeste neurcili?
8. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no ptala jsem se ....................manžel se sem nedostane ani nikdo známej,tak vám to povim.....................vypadá to na kluka,nevim na kolik % si byl pan doktor jistej,ale ja to(ho) viděla :confused: no hlavně,že to bude zdravé miminko,že!!!
8. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky
tak ja rano byla na tripltesty tak snad bude vse ok :dizzy_face:

jusina..je ja uz bych taky chtela vedet :dizzy_face: prala bych si holku ale jinak je me to celkem jedno :dizzy_face:
8. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....no mě to bylo taky jedno,ale chtěla jsem holku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnee hlavne ze bude zdravoucke, taky si preji holcicku, no uvidime :slight_smile:))na testech sem bylaminulou stredu tak uvidime kdy mi zavolaj, pry pokud nezavolaj je vse v poradku :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se taky těším na příští týden na utz, konečně budu vědětm jestli mám schovávat výbavičku po Terce nebo shánět jinou :grinning:
8. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si volala na výsledky tripl testů. Jsou negativní, hurááá! :slight_smile: Zbytek mi prý řekne v pondělí na kotrnole dr., říkala sestřička, tak snad to bude všechno ok.
8. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
urco bude vsechno vcelko v poradku :slight_smile:)gratulace :slight_smile:))
8. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata. tak mne nakonec doktorka rekla, ze ty tripl testy nejsou treba, pokud jsem mela naprosto v poradku nt. ze maji pravdepodobnost na 64%. takze jsem je nakonec nemela. jinak jsem uz objednana na utz ve 20 tt, tak se tesim. a podle me dr by to stejne jako podle vlasina mela byt holcicka. ten muj sice porad doufa, ze se treba spletli, ale ja jsem rada :slight_smile:. ale kdyby to byl kluk, tak s tim zadny velky problem mit nebudu, ze... hlavne aby bylo zdrave...
8. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem volala doktorce a testy dopadly bez jediné chybičky :slight_smile: ... takže za týden kontrola.... jak přežíváte ta horka??
9. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to jsou dobré zprávy :wink: Vedra?no ještě nejsou zase tak dlouho,tak to celkem jde :sunglasses: Stěžovali jsme si,že chcem teplo,tak ho teď máme,že!!!! :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je super, že je hezky. :slight_smile: Ale bolívá mě teď z toho hlava. Nejlépe by bylo někde u bazénu:slight_smile: Dnes nám přivezli stavební materiál, tak jsem řídičem byla hodinu přes poledne venku a myslela jsem, že mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iff, gratuluju k výsledkům testů :slight_smile: Mě včera tak potěšili, že jsem si dnes z bazaru objednala těhu šaty a riflíky na mimi. Asi je to docela brzo, ale aspoň jsem si udělala radost :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holceny, vedra mi lezou totalka na mozek...nejradsi bych se prilepila na klimacku a sla dom az v zari : -))))cestovani mhd je o zivot :slight_smile:)taky gratuluju k testum, ja je snad budu vedet pristi tyden:slight_smile:)takovy tlak jako pichnuti v podbrisku, to jsou ty pohyby vetrelce? :slight_smile: nebo jak poznam ze je to od prcka? :slight_smile:))
9. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky už mám toho vedra plný zuby. Dneska mě po dvanáctý tak šíleně rozbolela hlava, že jsem myslela, že z toho až půjdu na pokec s toaletou :unamused: . Snažila jsem se to zaspat, ale sousedi začali něco vrtat. Fakt skvělý už se těším až se přestěhujeme na baráček. Ale to bude až na podzim :angry: ale alespoň někdy :wink: já budu mít výsledky až prvního co jsem zase objednaná do Gennetu. Všem vám gratuluju k super výsledkům testíků. A zbytku držím palečky :wink:
9. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jusi,

jak jsi to poznala? Ono je to tak dobře vidět? :slight_smile: Já jdu zítra, jsem zvědavá, jestli se něco dozvím :sunglasses:
10. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,když tam dr.zamířil,tak jsem sama řekla "kluk,že?" a on že to tak vypadá.......viděla jsem něco jako balónek(varlátka) a pak nad tím kolíček(pindík) :grinning: byl to pohled ze spodu........když se dívám tady na nějaké ty fotoblogy,tak to tam mají některé maminy vyfocené a přesně tak to vypadalo....... :unamused: no naděje umírá poslední,jak se říká....tak uvidíme na velkém ULZ. :wink:
10. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

tedy, už se to tu zase ohřejvá a to už mám zataženo, zabedněno.....t obude děs :confounded: , ale teď povídal Jančařík, že by snad v Plzni MOHLO večer i trochu sprchnout :sunglasses:

11. čer 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
gratulace k uspesnym testum a kontrolam :dizzy_face: ja budu vedet vysledky az v utery odpoledne :dizzy_face:

jinak to vedro je desne..pac ja mam nejradej zimu :dizzy_face: tak ja uplne zdecham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
11. čer 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já snad už budu ve středu vědět, jestli bude kluk nebo holka :dizzy_face:
11. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holcenyyy..o zdechani mi povidejte..mam pocit ze se rozpoustim a zaroven natikam :slight_smile:)))no ale ma se pocasicko zase zhorsit..takze sluneni o vikendu asi nebude :frowning2: tak pekny poklidny vikend vinsuju plny relaxu
11. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tu teď nějak dlouho nebyla.
Užívala jsem konečně krásných dní... teda krásných jen v případě, že člověk může ležet na zahradě a co chvíli se schladit...a nemusí nijak zvlášt fungovat... ovšem završil to dnešek, kdy jsem jela na zkoušku do Brna (mého milovaného Brna :wink: ) , hrozná byla už sunny zmíněná MHD, ale navíc jsem jela vlakem zpět v katasrofálních 12:30 hod. No ale přežila jsem to :grinning: . Ale nevím, co budu dělat s rostoucím bříškem. Já i normálně, netěhotná, celoročně snáším horko špatně (ostatní mají v místnosti svetr a já tílko)...a teď venku tohle...!! Teď o víkendu by to mělo spadnout na 24, tak snad bude líp, i když to je na slunci pořád 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak já byla na triplech 31.5....takže to bude po víkendu v pondělí 14 dní. To už by měly být výsledky ne? Myslíte že by mi volali, kdyby nebyly v pořádku? Já mám jít ke svému doktorovi na kontrolu až 15.7. ...protože teď mám mezitím ten velký UTZ ve 20. ...tý jo - já se tak těším na to pohlaví :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska fakt desne vedro..v podkrovi mame 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani petanek nemuze spinkat tak jeste se vali semnou na luzku :confused: :angry:
tea..to jsi mela zavolat ..jsou vysledky tak do tydne
11. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Teo, jak píše Adelinka. Já jsem volala po týdnu. Ale myslím, že kdyby něco, určo by volali, tak buď v klidu :wink: Hic je všude, na zítra hlásí bouřky, tak doufám, že nepřijde nějaká hrůza. Tady na Zlínsku to má prý pořádně bouřit, ale kdoví....
11. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné horké odpoledne, :sunglasses: tak jak se všechny máte?Už se má od zítra ochladit,tak bude líp :wink: Už jste slyšeli tu zprávu co má vláda schvalovat????? :confounded: :unamused: :frowning2: chtějí zrušit porodné úplně a to nejhorší pokud to dchválí,tak nám už nedají nic :astonished: :rolling_eyes: Co na to říct,nic,že!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Jak se malej vzbudí,tak se jdeme slunit pod deštník na zahradu a schladit do bazénku :sunglasses:
12. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda dneska je zase hic ale muj dosel a rika uz se chladi v obyvaku uz je jen 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem byla s klukama u znameho v bazenku tak docela dobre ale doma hic jak svina a tch.me zase pije krev :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tak me to porodne nejak moc nevadi>.jako penize by se hodily ale jsou staty kde jsou na tom hur..kamaradka bydli v americe a materska je jen nejak 6ti nedeli a pak bud do prace a mit chuvu nebo si na materskou nasetrit a bejt doma :confounded: u nas jsme na tom jeste dobre..
12. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek