• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@gabsi Stepankovi se ta seborea udelala jen na hlavicce, tak nevim, ale myslim, ze by to melo vypadat stejne i na telicku. Taky se nam delaji vyrazky, cervena mista s bilym pupinky v prostredku, ruzne se stehuji po telicku. Detska dr. rikala, ze to je tzv. novorozenecka koprivka, ze je to normalni, nic to neni a neni potreba s tim nic delat, tak mozna by to mohlo byt ono
13. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Chichi my na to tež kašlem..!!!! :grinning: Ale pneumokoka očkujem na sto-péro.. :wink: Hele nedáme taky někdy scuka v centru..?? Holky z Hradiště se tu domlouvají co chvilku na pokec u kafe a já tu v Brně moc kámošek s mimčama nemám.. :slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jojo taky se na to asi vykaslu, snad mi to pak malej odpusti kdyz bude mit prujem :slight_smile:))))pneumokoka urco taky, ten prevenar 13 :slight_smile:))no je fakt ze nam brno nejak vazne :slight_smile:)) ale ja zatim do centra vyrazim max. bez malyho a to je dycky fofr, stve me ta kosa ze nemuzu poradne ven s kocarkem...ale urco sa muzem domluvit po novym roce uz bude i prcek vetsi tak ho budu moct vytahnout,co ty nato? :slight_smile:)a z jake casti Brna ses?
14. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka ja takovy vyrazky potrela lihem a pak gencianou a byly za chvilku pryc, teda takovy ty co vypadali jako akne :slight_smile:
14. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby nad tím lihem jsem taky přemýšlela,ale říkala jsem si ,aby sem mu tu pokožku nějak nepodráždila.Ale za pokus to stojí. Díky za tip.
14. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyrážka seschla díky řepíku, udělám to ještě dneska a zítra to budu muset asi namazat, má ty tváře děsně suchý a hrubý.....
14. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby jsem z Líšně.. letos jsem Vánoční trhy ještě neviděla.. furt něco, chjo.. :angry: Tak super, kdyžtak po Novým někdy.. :grinning: Ty jseš odkaď..??
14. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. gratuluju všem maminkám a miminkům :wink:

ty pupínky teda krom jiného řešíme taky. malá je má jakoby na krku mezi bradou a tělíčkem a zatím to teda nechávám být. ale asi zkusím ten černý čaj...
14. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada nene to nepodrazdis, trosku tycinkou s lihem prejet pupinek nejlip kdyz praskne a pak tu fialovou vodicku, sice to nevypada moc hezky ale fakt to pomaha, doporucila mi to porodni babka :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc heej ja taky z lisne :slight_smile:) naproti renaultu jak je billa :slight_smile:)svet je malej..ja uz na nich byla, utekla sem na hodinku hnedka po kojeni :slight_smile:)dneska se pokusim taky ale docela mrzne, je fajn obcas vypadnout ven..tak to muzem nekdy vencit kocarky z lisne :slight_smile:) ma byt na vanoce obleva :slight_smile:)
14. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc, @sunnybejby tak to já bych se k vám taky někdy přidala, pokud mě přizvete :grinning:
14. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina @lucbuc, @sunnybejby Holky tak koukám, že jsme všechny z jednoho konce :grinning: my bydlíme v Juliánově, takže nás spojuje 45 třema zastávkama :slight_smile: svět je malej... na trzích jsem taky nebyla a letos to asi už ani nedám...
14. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc @sunnybejby @slavicky když jsme se tu tak sešly :wink: žádaly jste už o porodné? a pokud ano, nesly jste ten formulář na gajdošku nebo na mojmírák?
14. pro 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee super hojda brnacky, tak to budem vyrazet do marianskyho ne? :slight_smile:)jasny uz zazadala dokonce mi je uz poslali, tady je odkaz kde jsou vsechny formulare a jde se stim na gajdosku
http://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome;jsessionid=0ae0058a30d88cb30478c37941ae9683b6c5deab9d95.e34Tb38PcheMbi0LaxqObhqNahyPe0

tady jsou vsechny formulare a super lehce se vyplni a pak tatinkove nebo nekdo muzou supnout na gajdosku, jinak si holky vyridte i salinkartu pro svy prcky, do trech let jezdime zdarma :slight_smile:)
a na ty trhy pojedeme vsechny urco pristi rok i s kocarkama, nebo uz pujdou prckove po svych :slight_smile:)
14. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby @linalina @slavicky Tak super, budu se těšit na společnou prochajdu.. :o))) Jinak já bydlím na Kotlanové, 2 zastávky od Novolíšeňské.. :o))) Na trhy se snad dostanu zítra a nebo příští týden.. :grinning: Tak kdy něco spácháme..?? My chodíme na prochajdu v každém počasí.. :wink:
14. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc jej tak to je fakt kousicek :slight_smile:)tak to trebas stihnem driv :slight_smile:)vy chodite ven pokazdy? me nechteji pustit protoze tam prej mrzne...:slight_smile:tak zkusime neco spachat po vanocich?ale to budou asi chodit navstevy :slight_smile:
15. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby my chodíme pořád.. teď jsme taky byli a za chvilku vyrážíme ještě pokračovat - dneska je tam fajn.. :wink: Tak dej vědět, jak budeš mít čas, my máme návštěvy tak 2-3 dny za týden a zbytek fungujem sami.. :grinning:
15. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky doktorka procházky pod 0 zakázala, takže vůbec nevím, kdy se ven dostaneme :unamused: . holky kde jste byly nebo kam půjdete na vyšetření kyčlí v 6 týdnech?
15. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina nám řekli v porodce, že procházky do -5 stupňů. ale byli jsme i v -6 stupních a v pohodě.. ono kolikrát víc záleží, jestli fouká/ nefouká, sněží/ nesněží.. :wink: Na kyčle jdeme do Bílého domu..
15. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme dnes konečně byli taky venku, krásně svítí sluníčko... :slight_smile: :dizzy_face:
Už máte všechny dárky?A balíte je poctivě?Nebo je dáváte jen do ozdobné papírové tašky. Já se chystám od začátku týdne balit, ale nevím,jestli to do konce týdne stihnu. :unamused: Příští týden mám děcka už doma, takže přes den nic nezabalím a po nocích se mi nechce. :rolling_eyes:
15. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli půjdeme na vánoční zpívání u stromečku, tak doufám, že malej nezmrzne. Naštěstí to nebude tak dlouho trvat. :slight_smile:
15. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina ahojky, my jdeme na kyčle na Pellicovu. Jinak teda bojujem se širokým balením, doufám, že na kontrole bude všechno v pořádku a zbavíme se toho :wink:
15. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc @sunnybejby @linalina tak jestli budete něco spáchávát po novém roce, tak bych se přidala :wink: hlavně aby už bylo hezky. My sice ven chodíme, ale tak na 10 minut kolem baráku, no víc času nám zabere malou nachystat.... už bych brala jaro... :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada zatím to hážu do papírových tašek, uvidím, jestli mi ještě zbyde čas na zabalení, když ne, tak ne, no... hlavně si dávám bacha abych někomu nedala dárek do darované taštičky :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jdu na kycle az 3.1. a jdu na olomouckou, tak uvidime...jojo slavicko to chystani zabere desne casu, dneska sem malyho hodila jen k oknu a vybehla ke kadernici a jupi stihla sem to prcek spal spokojene asi 3 hodiny ..a darecky se chystam balit, moc jich neni ale nejak nejsem schopna tak snad zitra, dneska mam kopr :slight_smile:)tak holky brnacky dame stopro scuka po novym roce a jakmile bude pekne predtim tak dame echo a zkusime spachat neco driv..opatrujte sa
15. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme byli na kyclich dneska, ve 3 tydnech. Vse OK dle SONO, jen preventivne mame cvicit "zabaka" pri kazdym prebalovani, ale nastesti se to malymu libi :slight_smile: Tady v Praze cely den desne snezi a moc chodniky neuklizeji. max to rozsoli, takze je na chodniku 20 cm vrstva brecky se soli a kaminky, no desny, na prochazky to moc neni :frowning2:
15. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám kontrolovali kyčle už v porodnici, ale prý se musí jít v 6 týdnech znovu, tak teď googluju nějaké ortopedy.
navíc si teď procházíme růstovým spurtem, tak je malá celkem protivná, furt by jenom pila a když pije, tak sebou u toho šije tak, že mě to bolí :angry:. a když nepije, tak brečí. chjo, už aby to bylo za náma... :frowning2:
15. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na kyčle v úterý, do fakultky, kde jsem rodila :wink:
15. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina to jí přejde neboj:wink:malá byla taky pár dní taková žravá a plačtivá..teď už je líp.přes den většinou spí,což se o minulém týdnu rozhodně nedá říct..my jdeme na kyčle až po novém roce,ale my jsme mrňouskové ještě..Dnes je nám 14 dní :dizzy_face:
16. pro 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím se pochlubit....včera jsem zabalila úspěšně půlku dárků.No a druhou půlku zkusím dnes,a když to nestinu,tak to mrsknu do dárkových papírových tašek a bude klid :grinning: Ještě jsem nervózní z pár dárků, které jsem objednávala přes internet a ještě mi nepřišly :angry:tak doufám, že brzy dorazí!!
Dnes u nás mrzne až praští, takže máme zase domácí vězení..... :confounded: chjo :frowning2:
Ale za oknem je nádherně,...sluníčko svítí :dizzy_face: malýho jsem dala do košíku trošku na sluníčko,, aspoň už přestane mít tu žloutenku :slight_smile: pořád je ještě trochu dožluta... :unamused:
16. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek