• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@linalina tak jsem koukala, ze tvoje Ninuska je uplne stejne stara jako muj Stepanek (rodila jsem 26.11.2010) a mame ted to samy, taky mame dneska rustovy spurt, dneska mi Stepanek pul dne proplakal a porad by jen pil, skoro kazdou hodinu, tak jsem zvedava, kdy se to konecne spravi. Ale cetla jsem v knize, ze snad behem par dnu
16. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima krásné video. :slight_smile: U nás je taky nějaký klub maminek,tak až bude drobek starší. :wink: Jinak u nás vše OK. Musím to zaklepat,ale pěkně papáme,pupínky nemáme a ani ty prdíčky. A dnes mi kamarádka nabídla práci. Rozjíždí malinkatý obchůdek,tak že jen nějaké faktury doma. Tak si to mám promyslet. Uvidíme. :slight_smile: Jinak na Vánoce napečené, jen zabalit dárky. Moc jich není,protože nejsou penízky. :unamused: Ale aspoň něco tam bude. Tak zatim pa :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka takže spokojená mamina se vším všudy :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima pěkné video Terezka je šikulka,pěkně si to užila a snad jste i něco pěkného stihli vyrobit. :slight_smile:
Chudák paní učitelka v růžovém,sama si dala si přetěžký úkol, :confounded: překřičet spoustu dětí a získat si pozornost těch dvou kluků co tam neustále pobíhali a naráželi do ostatních dětí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtělo to asi jinou organizaci, ale v závěru je to jedno. Besídka byla podařená. :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka
Ahoj :slight_smile: Jak se mate ? My aktualne kolektivne peceme... Jedno dite se mnou resi prijimacky na SS, druhe se mi houpe na noze a treti asi desatou rukou prikrmuju... Jinak docela fajn... :o)
20. pro 2010 ve 03:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

tak dnes konec šestinedělí!!! s prckem na kontrolu a očkování...to to letí!!! :slight_smile:
20. pro 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Potom dej vědět jak ý jste měli průběh po očkování. Budeš řešit s gynekologem už antikoncepci a jakou?Má te někdo dobrý tip??Sice zatím ji asi potřebovat nebudu ,ale někdy do budoucna až bude chuť.. :slight_smile:
20. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
55cm a 4850g, očkování jsme nedostali, že prej mu ještě není šest neděl, co na tom, že před půlnocí bude....máme přijít příští pondělí

na vyrážku nová olejová koupel a mazat suchý místa Lipobází :angry: , to jsem zvědavá na efekt :angry:
20. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Jaká olejová koupel..?? Alexek je taky v jednom kuse osypaný.. :confounded:
20. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada Mně cpal dneska gyndař nějakou antikoncepci na bázi estrogenů ( pouze ) - prej vynikající.. ale jméno nevím, asi 5x jsem jí odmítla, přestože mi ji neustále tlačil.. jestli můžu doporučit, tak pohledej po netu na diskuzích, např.: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=333098&orderby=pristup nebo http://www.kosmetika.cz/forum/akne/antikoncepce-yaz-27772/?stranka=
Já měla problémy s YAZ ještě před těhu, tak jsem to jen uvedla jako příklad.. :wink:
20. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc 14 dní měl Balneum Hermal, dneska napsala Linola fet, tak uvidíme

http://www.lekarna.cz/balneum-hermal-liq-1x500ml/

http://www.lekarna.cz/balneum-hermal-liq-1x500ml/

po tom prvním to bylo spíš horší, tak uvidíme, co udělá tohle

20. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ten Balneum Hermal teda zkoušet nebudu, ale ta Linola fet by mohla být dobrá, co jsem tak četla.. počkám 3 dny a pisni jak jste na tom.. :wink:
20. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se tedy na ty červené pupínky s tou bílou špičkou osvědčil ten líh. Jakmile se nějaký objeví,vezmu vatovou štětičku a potřu to. Do večera to vybledne a zmenší se to a druhý den ráno už tam nic není. Pupínky se sice udělají zase na jiném místě, ale tímto způsobem rychle mizí. Jinak používáme dětské výživné mléko Nivea baby senzitiv hypoalergenní na celé tělíčko i na tvářičku. A spokojenost veliká!! Malej se už není vysušený,neloupe se a má kůžičku pěkně vláčnou.
20. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada melj má vyrážku po obličeji, uších a valstně celý hlavě, to jsem mu už vysušila řepíkem, zmenšilo se to, ale je samej miniaturní pupínek a vyrážka se přestěhovala na hrudník a mezi lopatky a postupuje na bříško a na paže, tak zkusím tohle, co dr doporučuje, ale asi dojde jen na ten řepík, ta lipobase snad zahojí ty suchý pupínky, co má na tvářích
20. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata už párkrát jsem vám tady vpadla na radu. Měli jsme taky problémy s pupínky a už jsme se jich zbavili. Tak vám napíšu co pomohlo nám. Takže asi týden tvrdá dieta a mazat pupínky krémem NIZORAL. Pak jsem postupně do jídelničku zařazovala všechno možné a je to ok. Doktorka mi říkala, že novorozenci jsou strašně choulostiví a můžou se obsypat i z vody. Takže asi tak nějak :grinning: Ale naštěstí to není nic vážného a prý to dřív nebo pozdějí stejně zmizí :slight_smile:
20. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá,takže dnes přišel poslední balíček s objednaným dárkem...takže dobalit a dnes mě čeká ještě nákup posledních drobností. A potom už zbývá jen nazdobit stromek(ale to až ve čtvrtek večer, aby děti měly v pátek ráno překvapení)...jak to probíhá u vás???
21. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada Ahojky,tak u nás to letos ještě bude jedno,ale už jsme to trochu řešili,co příští rok. A jelikož máme obývák s kuchyní propojen,tak to bude probíhat asi jako u Vás.Stromek se bude zdobit večer před Štědrým dnem. :wink:
21. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby @slavicky @linalina Holky brňačky, nepodniknem zítra nebo pozítří třeba tu společnou prochajdu nebo krátké setkání někde..?? Tepleji už letos snad prej nebude.. :grinning: http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=686186
21. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zdobíme stromeček dneska, cukroví jsme nějaké dostali, krom toho jsem napekla 4 plechy lineckého ale z toho zbylo jen posledních pár kousků.. vánoční výzdoba jakeš takeš zmáknutá.. a hlavně, dostali jsme od mojí mamči dupačky "vánoční skřítek".. takže dneska přeperu a zítra budem fotit na pF.. :wink:
21. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ahojky, jejda, my nějak nestíháme :frowning2: musím ještě poklidit, nakoupit, vyzdobit a spol. a do toho nám asi příjdou ještě spravovat parapety u oken, plesniví nám zeď pod tím, je to děs, tak doufám, že se toho do svátků zbavíme. Ty jsi šikula, že už všechno máš, já se nějak nemůžu do ničeho dohrabat...
21. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @slavicky jejda s tím plesnivěním je to pech.. nám zas takhle zlobí zeď pod balkonovýma dveřma.. přítel už to vystříkal Savem a přetřel Primalexem a musíme do jara vydržet - na jaře slíbil domácí, že to pořeší, tak snad.. :angry: Zrovna vyrážíme na prochajdu, tak snad se časem teda někdo přidá.. :grinning:
21. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc no to je přesně to místo co u nás !!! taky zed pod balkonovkama... prý je tam blbě vsazenej ten já tomu říkám parapet...musí se to vysekat a dát tam nějaká paruvzdorná páska nebo co. Taky jsme ted byli chvilku venku, je tam celkem hezky...
21. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný odpoledne, jsme doma z kyčlí a žádná sláva...jadýrka nejsou, dvě pleny navíc a kontrola v 16.týdnu :frowning2:

vyrážka se zhoršuje, už to má i na bříšku a na ručičkách :angry:
21. pro 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
abdukční balení máme dvě hodiny..dvě hodiny řve..to bude noc!!!
21. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima u nás vyrážka taky přetrvává.. spustilo se nám to minulý pondělí po babiččině obědě a ne a ne se toho zbavit kua.. :angry: máme olezlé krom obličejíčku i uši a krk, dál se nám to zatím nerozlezlo.. ještě mám teda podezření, jestli se nám ta vyrážka nedrží proto, že jsme začali používat fusak s ovčí vlnou, co nám podarovala potencionální tchýně.. jinak jsem na dietě od propuštění z porodky.. už mně napadají jenom mléčné výrobky ( mlíko samozřejmě nepiju ) a pak už nevím, co by to mohlo vyvolávat.. :confounded: Jsem zvědavá, jak dopadnem my s kyčlema.. jdem 3.1. ..
21. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavicky to skoro vypadá, že řemeslníci neumějí pořádně utěsnit balkón coo..??? :grinning:
21. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to malej krásně spinkal, když byl zabalenej jako kokonek v zavince (dle Karpa), což teď nebude technicky možný :frowning2: , tak jsem na ty noci zvědavá

@lucbuc á jím skoro všechno, krom opravdu dáždivých jídel, to bych pak musela bejt jen na chlebu a vodě...., nemám ale vypozorováno, že by se to po něčem vyloženě zhoršovalo...
21. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no je pravda, že v těch kalhotkách se jim nelíbí :frowning2: hlavně malá se vůbec s něma nevyprdí :frowning2: nevíš, jak dlouho se nosí to široký balení? Jako nejdýl? Kamarádčina malá má řemínky, tak si říkám, že to široký balení ještě nic není...
21. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek