• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
my máme taky nějakou vyrážku asi dva dny, jenom na obličeji a je to taková krupička. Nic hroznýho zatím, tak uvidím, kdyžtak máme v baráku pediatra...
21. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.marwell.cz/

asi zkusíme tohle, viděla jsem je tady u nás v bazaru za 90kč
21. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima my nemáme přesně tyhle, ale taky máme ortopedické kalhotky a dávám do nich jen jednu plínu. Určitě je to pohodlnější něž trojuhelník. Z toho se malá hlavně vždycky vysoukala.
22. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuliza Ahojky, nejak nestiham :slight_smile: Mame prdiky, tak je to narocnejsi :slight_smile: taky prochazky nic moc v tom pocasi:slight_smile: Co vy?
22. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka ale počasí je celkem fajn, máme 5stupnů v Brně :wink: my se vydali na prochajdu k doktorce, malé se zanítila kůžička okolo nehtíku, tak jsme vyfásli mastičku. A za dva týdny jsme přibrali skoro půl kilča, tak mám radost :slight_smile:
22. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavicky jojo, i v Praze je dneska teplo, na prochazku jako delany,ale ty chodniky jsou tady sileny, tady to snad vubec neuklizi, holt Praha :slight_smile: To krasne rostete, uplne tabulkove :slight_smile: My taky docela pribirame, tak jsem taky rada, ze jsem se tak dobre rozkojila.
22. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my se dnes podruhé od porodky vydaly na procházku a malé se to dost líbí, ještě teď mi chrní v postýlce :slight_smile:. škoda, že byla na dlouho asi zase poslední. jinak pupínky teda máme na krku, sem tam na tvářičce a na ramenách, podezřívám čokoládu - bohužel jsem neodolala a dala si :sweat_smile:. kyčle nás čekají taky 3.1.
23. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@linalina pročpak nechodíte na procházky..?? Já neprocházkovat každej den aspoň hoďku, tak už mi dávno hráblo.. :grinning:
23. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@linalina proč teprve podruhý?
23. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my taky byli venku jen asi petkrát..:frowning2:malá má pořád rýmu,byl mráz a vojta minulý týden chyil nějakou virozu,tak jsme byli pět dní zavřený doma :frowning2: ale snad bude líp:wink:od ledna půjde do školky,tak sem zvědavá kolik toho domu přitáhne... :confounded:
23. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak všem krásný Vánoce a bohatýho Ježíška!!!!
24. pro 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky přeji krásné Vánoce,hlavně pohodu a lásku :grinning: Poprvé máme Vánoce sami,tak to musím jít všechno nachystat, dokud prcek spinká. :slight_smile: Užijte si to :wink:
24. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji vám všem pěkný Vánoce a hodně dárků pod stromečkem!!!
24. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Veselé Vánoce plné pohody, povedenou Silvestrovskou oslavu a do Nového roku jen to NEJ přeje Alexek s maminkou a tatínkem.. :o)))
24. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný první svátek vánoční..

foto v albu....

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, konečně se dostávám k počítači a všem Vám přeji krásné svátky a do nového roku jen to nejlepší :slight_smile:
25. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...............všem přejeme krásný a šťastný rok 2011.
27. pro 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,taky přeju vše nejlepší do nového roku a hlavně zdravíčko a ať nám ty děti pěkně rostou.
27. pro 2010 ve 21:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
27. pro 2010 ve 21:22  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
všem všechno nej do nového roku! :grinning:

na procházky moc nechodíme, protože je malá furt zachlazená a po každé prochajdě se to bohužel zhorší :frowning2: a zima jí přitom není. pořád odsáváme, kapeme libenar a pořád je to stejné :confounded:
28. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky přejeme vše nej do Nového roku. :grinning: Hlavně ať nám prcci rostou a jsou zdraví :slight_smile:
Malého občas zlobí prdíky,ale jinak je zdraví :slight_smile: Zato maminka má zánět v prsu a musí jíst antibiotika,ale už se to naštěstí zlepšuje. :slight_smile: Tak se mějte krásně a na Nový rok to pořádně zapijte (rychlýma špuntama) :grinning:
28. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky se připojuji k přání do nového roku....hlavně všem hodně zdravíčka( miminkám, maminkám i zbytku rodiny) ,spokojenosti,štěstí, které je potřeba mít na každém kroku....a hlavně splnění všech "předsevzetí" :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnešní budíček ve 4:51, to měl Oskárek hlad, za půl hodiny přišla Terka, ta se naštěstí ještě nechala přesvědčit....když konečně malej v 6:10 znovu zabral, Terka se probrala a už čumíme na pohádky.....
29. pro 2010 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda holky, na klouby dem taky 3.1., sem zvedava, nejaky siroky baleni mi nic nerika :slight_smile:ale vypada to podle popisu ze to asi nebude zadna sranda...jej, a lucbuc kam jdes? my jedeme na olomouckou 8.20 snad vstanem :slight_smile:)
29. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc krasna fotecka skritka, malej ma stejnej dudl a uplne ho zboznuje :_)
29. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne vanoce a stastny novy rok opozdene vinsujeme :slight_smile:) D a D
29. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a holky z panelaku, mate chuvicku? ja zvazuju ze koupim ale nevim jestli to neni uplne zbytecny, je fakt ze kdyz se pere atak tak nejde moc slyset jestli place
29. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Sunny my jdem na kyčle do Bílého domu.. na netu jsem si našla, že je to snad Žerotínovo náměstí, Brno - Veveří nebo co.. jako nerodilá brňačka mám mezery ve znalostech.. :grinning: Naštěstí nás poveze přítel, vzal si na to volno.. a v autě má GPS, tak to určo zvládnem nějak pohledat.. :wink: Jo a ten dudlíček je fajnovej.. Alexek jinej nechce.. :grinning:
Dominiček je taky kráááásnej Santa..!!! :grinning: Jo a co ta prochajda..???? :grinning:
29. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě se musím pochlubit, že už asi týden umíme pást koníky, nebo jak někdo říká hříbátka.. :grinning:
29. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lucbuc bily dum najdete, je to kousek od Český zastávky :slight_smile:)vedle socialky, budu drzet pesti, dyztak se zeptejt, vsici brnaci radi poradi :slight_smile:)prochajda jasneee plati, jak bude teplejs trosinku, navic jeste chodi navstevy tak trochec nestihame :slight_smile:)jee uz umite past koniky? my zatim jen zaklanime hlavu kdyz nosime na grgnuti :slight_smile:)
29. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek