Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
alushka
29. pro 2010
@sunnybejby Ahoj sunny, ja mam v panelaku chuvicku a jsem moc rada, ze jsem si ji koupila. Kdyz malej spi, tak ho zavru do loznice a muzu si v obyvaku nebo kuchyni pracovat a nemusim ho kontrolovat kazdou chvili. Kdyz ji dam nejvic nahlas, tak je slyset, jestli place i pres pracku nebo mycku
nilika
29. pro 2010
Fotečka z mých prvních vánoc.
nilika
29. pro 2010
Tak to jsem já a moje tři velký ségry.
spartanek
29. pro 2010
@linalina ahojky,kup sterimar bébé mořskou vodu..ta nás z toho dostala..stříkala sem třeba pětkrát denně a ani sem občas nemusela odsávat,protože se jí to rozpustilo a steklo to asi dolu..a nebosem střikla do každé dírky a po pěti až deseti minutách odsála..
kuliza
29. pro 2010
@alushka Ahoj :o))
Tak jake byly Vanoce ? U nas asi nejvetsi zazitek bylo lezeni pod stromeckem :o)
Lezel, koukal, a asi 2 hodiny ani nedutal a koukal po svetylkach...
Zato ty moje dalsi dve cacorky... to bylo jine kafe. V 9 vecer jsem mela hlavu jako skopek a jedine, z ceho jsem mela radost na konci dne byla postel...
Jinak take porad prdime ...
agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
linalina
30. pro 2010
@spartanek díky moc, zkusím to koupit. už tu rýmu má přece jen dost dlouho, aniž by se to lepšilo. ale ani se to naštěstí nehorší.
pantomima
3. led 2011
pěkné ráno!
hurá, zase normální tejden, vezu malou do Mašinky, mám před sebou tři hodiny volna..když ony vždycky tak strašně rychle utečou...

všem krásný den 🙂
lucbuc
3. led 2011
chytili jsme rýmečku, ale kyčle máme v pořádku.. 😎 taky máme prej potírat jazyk genciálou, ale mně to přide divný.. :-N na lahvičce je totiž napsaný "neužívat vnitřně".. 😃
pantomima
3. led 2011
@lucbuc klidně můžeš, hlavně nepít!!! 😉
lucbuc
3. led 2011
@pantomima já jsem si hned říkala, že to bude tak nějak myšlený.. 😃
lucbuc
3. led 2011
Musím se ještě pochlubit, jací už jsme buclíci.. od porodky máme nahoře 1,6 kg což je asi o 30% navíc oproti původní váze.. už mu říkám "Sašík pašík" a nebo "pan starosta".. 😃 😃 😃
pantomima
3. led 2011
@lucbuc náš malej je taky pěknej cvalda, aktuální váhu nevim, ale určitě má už přes pět kilo...
lucbuc
3. led 2011
@pantomima my byli právě dneska na kyčlích a i u dětské ( takže celkem honička hned při pondělku.. :-S ) a tak vím aktuální váhu.. 5,22 kg.. ale já jsem to tušila, ty 3 brady mi byly hnedka nějaké podezřelé.. 😃 Hlavně, že se má u nás mimi dobře.. třeba z něho bude jednou poříz, jako je můj otec - 120 kg na 1,90 m.. 😃 😃 😃 tatínek Sašíka je asi o 2 cenťáky větší jak já, zato hubenej jak lunt.. to bude ještě švandy kopec.. 😉
pantomima
3. led 2011
😃 😃 😃 @lucbuc tak brady má malej jen dvě,ale taky tu váhu tak nějak tipuju!
linalina
4. led 2011
@pantomima hezké fotky 😉
taky už máme kyčle za sebou, jediné, co musíme, je masírovat kotníčky 🙂
když jsem tu naši otesánku vážila sama, tak měla 4,9 kg, tak jsem zvědavá, co se dozvíme ve čtvrtek v poradně. taky máme 2 brady a navíc zátylek 😃
iff_kov
4. led 2011
tak dneska na poradně dopadlo všechno dobře.. vážíme 5290g a měříme 57,5cm... a byly jsme pochváleny, že paseme jako 3měsíční mimi ..to mi udělalo radost ... 🙂
vlasta23
5. led 2011
ahojte holky, hledam nekoho, kdo odstrikava hodne mlicka a mohl by nam nejake podarovat. pokud o nekom vite, napiste mi prosim do schranky. Diky a hodne stesti
adamada
6. led 2011
Ahoj holky. Příští týden se chystám konečně na prohlídku po šestinedělí. Chtěla jsem se vás zeptat jakou užíváte antikoncepci při kojení??Mirenu(tělísko) už nechci,mám s ní špatné zkušenosti.Prosím,poraďte,pročítám si diskuze,ale pořád nevím...
nilika
6. led 2011
@adamada Už mám po kontrole,mudr mi doporučil CERAZETTE.Včera jsem vzala první bobuli,no tak uvidim.
adamada
6. led 2011
jo,to jsem měla po minulém těhotenství.myslela jsem, jestli se vyrábí už i nějaká jiná šetrnější antikoncepce....ono jich moc druhů při kojení nejde brát,že?
iff_kov
6. led 2011
když začínáte brát prášky, čekáte až dostanete menses?? nebo prostě začnete brát kdykoliv??
adamada
6. led 2011
když kojíš,tak kdykoliv.
adamada
6. led 2011
jakou antikoncepci užíváte ,když kojíte???jaké máte zkušenosti?Co se vám osvědčilo? 🙂
pantomima
7. led 2011
Ahoj. mě dr včera napsal cerazette 😉 , ale zatím neberu..měla jsem problém vůbec otěhotnět, tak se rozmejšlim 😉
sunnybejby
7. led 2011
ahoj holky, jen upozorneni na podvodniky www.obchodrodinka.cz, nenakupujte, nechaj si poslat penize a zbozi nikde, telefony nefunknční žádné odpovědi na emaily
adamada
7. led 2011
@pantomima bacha,zákon schválnosti funguje dost spolehlivě. 🙂 😃 Jdu na kontrolu v úterý.tak jsem zvědavá, jestli skončím taky na cerazette,nebo na mě vybalí něco jiného.. :-S
adamada
7. led 2011
@sunnybejby Nechala sis poslat něco na Vánoce a nepřišlo to?Kdyby člověk věděl dopředu,že? ]-(
alenkka
8. led 2011
Ahoj holky,konečně jsem se za Vámi dostala. 🙂 Neměla jsem internet. Nevím jestli jsem Vám přála do Nového roku,takže raději ještě jednou hodně zdravíčka. Hlavně těm malým prckům. 😃 Jinak u nás byla hrůza. Koupili jsme dům a tak máme plno starostí. Ale malý je zlatý. Občas ho tedy ještě trápí prdíky,ale už se to dá vydržet. Já musím odstříkávat mléko,protože ho mám tak pro další 2 děti 🙂 malý nestačí polykat. 😃 Jinak jsme zdraví, nemáme jen dorostené jadérka,ale pan doktor říkal,že to nic neznamená,že jeho syn je měl až v 11 měsících. Tak si z toho hlavu nedělám. Tak se mějte krásně,nevím kdy se za Vámi zase dostanu. :-|

Začni psát odpověď...

Odešli