• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sunnybejby Ahoj sunny, ja mam v panelaku chuvicku a jsem moc rada, ze jsem si ji koupila. Kdyz malej spi, tak ho zavru do loznice a muzu si v obyvaku nebo kuchyni pracovat a nemusim ho kontrolovat kazdou chvili. Kdyz ji dam nejvic nahlas, tak je slyset, jestli place i pres pracku nebo mycku
29. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečka z mých prvních vánoc.
29. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem já a moje tři velký ségry.
29. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linalina ahojky,kup sterimar bébé mořskou vodu..ta nás z toho dostala..stříkala sem třeba pětkrát denně a ani sem občas nemusela odsávat,protože se jí to rozpustilo a steklo to asi dolu..a nebosem střikla do každé dírky a po pěti až deseti minutách odsála..
29. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka Ahoj :o))
Tak jake byly Vanoce ? U nas asi nejvetsi zazitek bylo lezeni pod stromeckem :o)
Lezel, koukal, a asi 2 hodiny ani nedutal a koukal po svetylkach...
Zato ty moje dalsi dve cacorky... to bylo jine kafe. V 9 vecer jsem mela hlavu jako skopek a jedine, z ceho jsem mela radost na konci dne byla postel...
Jinak take porad prdime ...
29. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:11 • agenturaberuska
@spartanek díky moc, zkusím to koupit. už tu rýmu má přece jen dost dlouho, aniž by se to lepšilo. ale ani se to naštěstí nehorší.
30. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!
hurá, zase normální tejden, vezu malou do Mašinky, mám před sebou tři hodiny volna..když ony vždycky tak strašně rychle utečou...

všem krásný den :slight_smile:
3. led 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytili jsme rýmečku, ale kyčle máme v pořádku.. :sunglasses: taky máme prej potírat jazyk genciálou, ale mně to přide divný.. :sweat_smile: na lahvičce je totiž napsaný "neužívat vnitřně".. :grinning:
3. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc klidně můžeš, hlavně nepít!!! :wink:
3. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já jsem si hned říkala, že to bude tak nějak myšlený.. :grinning:
3. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se ještě pochlubit, jací už jsme buclíci.. od porodky máme nahoře 1,6 kg což je asi o 30% navíc oproti původní váze.. už mu říkám "Sašík pašík" a nebo "pan starosta".. :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc náš malej je taky pěknej cvalda, aktuální váhu nevim, ale určitě má už přes pět kilo...
3. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima my byli právě dneska na kyčlích a i u dětské ( takže celkem honička hned při pondělku.. :confounded: ) a tak vím aktuální váhu.. 5,22 kg.. ale já jsem to tušila, ty 3 brady mi byly hnedka nějaké podezřelé.. :grinning: Hlavně, že se má u nás mimi dobře.. třeba z něho bude jednou poříz, jako je můj otec - 120 kg na 1,90 m.. :grinning: :grinning: :grinning: tatínek Sašíka je asi o 2 cenťáky větší jak já, zato hubenej jak lunt.. to bude ještě švandy kopec.. :wink:
3. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: @lucbuc tak brady má malej jen dvě,ale taky tu váhu tak nějak tipuju!
3. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima hezké fotky :wink:
taky už máme kyčle za sebou, jediné, co musíme, je masírovat kotníčky :slight_smile:
když jsem tu naši otesánku vážila sama, tak měla 4,9 kg, tak jsem zvědavá, co se dozvíme ve čtvrtek v poradně. taky máme 2 brady a navíc zátylek :grinning:
4. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska na poradně dopadlo všechno dobře.. vážíme 5290g a měříme 57,5cm... a byly jsme pochváleny, že paseme jako 3měsíční mimi ..to mi udělalo radost ... :slight_smile:
4. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, hledam nekoho, kdo odstrikava hodne mlicka a mohl by nam nejake podarovat. pokud o nekom vite, napiste mi prosim do schranky. Diky a hodne stesti
5. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Příští týden se chystám konečně na prohlídku po šestinedělí. Chtěla jsem se vás zeptat jakou užíváte antikoncepci při kojení??Mirenu(tělísko) už nechci,mám s ní špatné zkušenosti.Prosím,poraďte,pročítám si diskuze,ale pořád nevím...
6. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamada Už mám po kontrole,mudr mi doporučil CERAZETTE.Včera jsem vzala první bobuli,no tak uvidim.
6. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to jsem měla po minulém těhotenství.myslela jsem, jestli se vyrábí už i nějaká jiná šetrnější antikoncepce....ono jich moc druhů při kojení nejde brát,že?
6. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
když začínáte brát prášky, čekáte až dostanete menses?? nebo prostě začnete brát kdykoliv??
6. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když kojíš,tak kdykoliv.
6. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou antikoncepci užíváte ,když kojíte???jaké máte zkušenosti?Co se vám osvědčilo? :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. mě dr včera napsal cerazette :wink: , ale zatím neberu..měla jsem problém vůbec otěhotnět, tak se rozmejšlim :wink:
7. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen upozorneni na podvodniky www.obchodrodinka.cz, nenakupujte, nechaj si poslat penize a zbozi nikde, telefony nefunknční žádné odpovědi na emaily
7. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima bacha,zákon schválnosti funguje dost spolehlivě. :slight_smile: :grinning: Jdu na kontrolu v úterý.tak jsem zvědavá, jestli skončím taky na cerazette,nebo na mě vybalí něco jiného.. :confounded:
7. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Nechala sis poslat něco na Vánoce a nepřišlo to?Kdyby člověk věděl dopředu,že? :angry:
7. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,konečně jsem se za Vámi dostala. :slight_smile: Neměla jsem internet. Nevím jestli jsem Vám přála do Nového roku,takže raději ještě jednou hodně zdravíčka. Hlavně těm malým prckům. :grinning: Jinak u nás byla hrůza. Koupili jsme dům a tak máme plno starostí. Ale malý je zlatý. Občas ho tedy ještě trápí prdíky,ale už se to dá vydržet. Já musím odstříkávat mléko,protože ho mám tak pro další 2 děti :slight_smile: malý nestačí polykat. :grinning: Jinak jsme zdraví, nemáme jen dorostené jadérka,ale pan doktor říkal,že to nic neznamená,že jeho syn je měl až v 11 měsících. Tak si z toho hlavu nedělám. Tak se mějte krásně,nevím kdy se za Vámi zase dostanu. :unamused:
8. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek