• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@monapink chodí spát většinou po osmé, snažím se, aby do devíti spal, většinou si ještě brebentí v postýlce :slight_smile: Tak ta Tvoje princezna má asi přehozený režim :confused: Jak jsem četla, tak v jejich věku by měli spát asi 15 hodin denně. Nevím co Ti poradit, asi se jí přes den co nejvíc věnovat, ať je večer unavená, ale ono to jde těžko, sama si řekne jak dlouho bude spát :frowning2:
1. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, Terka se mě budila na kojení co dvě hodiny do roka a půl, takže buďte v pohodě :grinning: , malej usne v osm, probere se o půlnoci a pak do rána tak po dvou hodinách, po hodině, v šest má vyspáno..... :grinning:
1. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima dnes jsme meli stejnou noc uz po druhe jako u Tebe malej..Ja jsem v naprostem klidu zatim :grinning: mlicko ji odepirat nechci a nebudu,ale v noci ona po te hodine nema hlad,jen si cucne,stejne tak po tech dvou hodinach,cucne si,uklidni se a zase spinka,jinak se neuklidni,dokud ji nedam cucnout..bojim se,ze si z toho udela,mozna uz udelala jen zvyk..u nas se stava stejne v sest a drive,dele to nehrozi :angry: a ja jsem byvala takovy spac..jo co bylo,to bylo :grinning:
2. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink tak to ...bych asi odbourala....ale netusim jak. at se ti to pak nevymsti, ale zase je to porad mimisko zejo :slight_smile:
mlicko bych ji neodpirala ba naopak :slight_smile:

v 6? ani nahodou, muj se taky tak budi ale ja mu dam napapat, prilehnu ho rukou a spime jeste, sic me vzdy pofackuje, nekdy se rozciluje, ale ...vetsinou se tak do 8mi udrzime v posteli. ja jinak nejsem schopna provozu :slight_smile:
2. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma z kyčlí a hurá, už nemusíme dávat dvě pleny!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima tak to je super, velka gratulace
2. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink Ahojky,a ty kojíš,nebo jste na flašce?Asi bych zkusila na noc kašičku a vytrvat...vzbudí se,dát dudlík,pohladit,nemluvit,odejít,třeba desetkrát,dvacetkrát.....vydržet a čekat na vytoužený výsledek,nevim,ale myslim si,že je potřeba hlavně nepolevit,ani jednou jedinkrát,držim moc palečky,dej vědět,jak pokračujete :sweat_smile:
6. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika ahoj,kojim..jsem ted uz vazne znicena,nevyspala :angry: Sotva vyresime jeden problem,nastane dalsi..Beruska chodi spat o pul osme,v osm a od jedenacti nekdy i drive zacne houkat a dozadovat se me pritomnosti,nestaci pohlazeni,dudlik,chce si zkratka cucnout,ale hlad nema!cucne si,uklidni se a spinka dal..ale za hodinku,za dve zase a takhle jedem az do rana,nekdy ji trva se zabrat,usina hodinu,ja pak take a to ona uz je opet vzhuru :confounded:
Tohle mi ted vyvadi pres tyden,mlika mam dost,tim jsem si jista..nepomaha ani kdyz ji zkratim spani pres den!
Nevim zda mam podat uz kasicku,jsme alergici na bilkovinu kravskeho mleka,takze bych musela vybrat nejakou bezmlecnou a netusim,zda ji tim nejak neublizim,zacinat uz ted..vim,ze nekojene deti zacinaji s prikrmama uz od ctvrteho mesice,muzou i kojene? :astonished:
Myslela jsem si puvodne,ze treba zuby,ale nic,brisko ji take neboli,teplotu nema...jinak je spokojena,ale samo se to v noci asi neupravi...take nas tento tyden ceka odlozene prvni ockovani,tak se desim,jestli i to s ni zamava..
Ja uz si taaak moc preju,aby jsme se konecne aspon trosku vyspali :pensive:
7. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink a tak zkus si odstrikat mliko a dat ji na noc takovou 150 a uvidis jestli se budi touhou po tobe nebo ...hladem. asi bych ji nafutrovala a a....uhusala aby usnula a .......u mojeh to tak fungovalo a ted fakt staci mu dat vecer napapat, pohladit a ulozit, chvili si tam brble ale vetsinou usne :slight_smile: nastesti. ¨
no u nas ockovani byl boj 3 dny, byl takovy nevrly, porad chtel byt na prsu, ne pit ale jnom prisaty, horecky atd.....ale prejde to neboj, a za mesic znovu :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska bude to touhou po mne :grinning: Mame kojeneckou vahu a tak vim,ze vytahne i 180 ml a budi se stejne..kasema zacinat nechci,neco jsem si procetla a u nas je to jeste brzo..ale nevim jak ji donutit spinkat,s usinanim problem neni,ten jsme jiz vypilovali,usina sama :wink:
7. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink tohle já měla s malou víc než do roka, tak vydrž :wink: kaše bych nedávala, jestli kojíš a dobře přibíráte, vydrž, nic jinýho ti nezbývá :grinning:
7. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,vůbec nemám času.Pracuji a ještě rekonstrukce bydlení,takže ve stručnosti. Malý už je celkem v pohodě. :wink: Bolení bříška je jen občas. Ale konečně alespoň 4 hodiny spánku večer v kuse. :slight_smile: Přes den spí tak 3x někdy hodinku,někdy 2,ale má i dny kdy zaspí i 3 hodiny.Ale zásadně venku v kočárku, v postýlce nechce. Večer v osm ukládáme do postýlky a bez problémů usíná sám. Kolem 11.- 12. papáme a pak ještě kolem 3. - 4. V sedm vstáváme. Nějak už jsem si na ten koloběh zvykla. Očkování v poho bez reakce. :slight_smile: Mějte se všichni krásně :grinning:
9. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a máme nadbytek mlíka,tak kdybyste potřebovala,tak pošlu poštou :slight_smile: :grinning:
9. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenkka hele zkus ten baby calm, ja ho koupila malemu a zaprve je chutny, neni v nem cukr oproti sabsimplexu a davam mu ho na uklidneni a krasne po tom usina :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink Příkrmy a kašičky bych já osobně klidně dala i při kojení,ale co bych udělala zcela určitě:v noci bych se na její cůcnutí vyprdla,nechala bych jí bulánkovat,jednu noc klidně celou a další už jí to tak dlouho bavit nebude a další bude bulet ještě míň.....až toho nechá,ale nesmíš polevit.Je to ale fakt šílený,to tě upozorňuju a zkus na noc ty kaše a uvidíš,sama jsem zvědavá,jak to s vámi dopadne :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika jj budu muset to nocni cucani nejak odbourat,mlicko ji upirat nechci,kojeni by mi v noci nevadilo,kdyby tak dvakrat,trikrat a rano kdyby spala aspon do sedmi...ale ona je v noci vzhuru skoro co hodinu a v pet je vyspala a ja totalne grogy :unamused:
Kasicky zatim davat nebudu,doktorka rikala at vydrzim,alespon do ukonceneho ctvrteho mesice..
9. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink ja bych s kasema zatim pockala, me taky tvrdi ze ..bych mela zacit pomali ale jsitl bude mlika dosti tak az v pul roce nejakou tu bramboru ci mrkev, ale .....kase neeeeeeeee
9. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink Myslela jsem ,že už vám 4 m byly,jj,s kašičkami počkej,ale fakt jí nedávej,pokaždý,když zakníká,fakt to vydrž,bude plakat jako blázen,ale TY musíš být statečná a vydržet.
9. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojik vsem,tak u nas je to v noci o neco lepsi,ale mala se stale budi celkem casto,nekdy po dvouch,jinak po trech hodinkach,asi s tim nic nenadelam,tak aspon tak,spime silou vule do sedmi :wink: Nemam na to nechat ji vyrvavat v noci a prikrmy jsem zatim take nezavedla,asi vydrzim az do sesteho mesice..Mudr rikala,ze u nekoho to buzeni po trech hodinach je normalni,takze budu muset vydrzet,snad to nekdy prejde :wink:
Ale co mne zajima a na co mi doktorka neodpovedela,jak dlouho v kuse ma vydrzet me ditko pres den byt v kuse vzhuru? Jak to je u Vas ostatnich?
22. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink ahojky no maly se budi okolo 7-8 pak jsme cirka 2 hodiny vzhuru, pak mame tak 40 minut dopoledni spanek, pak jsme vzuru a usiname az okolo 2 hodiny tak na hodku a pul a ....pokud ho utaham nejakou hrackou nebo hrazdickou tak da jeste takovych 20 minut okolo 6 ale jinak je vzhuru :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@basska moc dekuji za odpoved..mne totiz mala nevydrzi byt vzhuru dele jak dve hodinky,tak jsem si rikala jestli to neni divne a proto,se mi treba casteji v noci budi..Kamaradce holka pres den nespi skoro vubec,hodi si sem tam dvacet minutek,ale v noci se nebudi..Mame to vlastne podobne jako vy,akorat,ze rano vstava v tech sedm a v devet uz knoura a zdrimne si v lehatku ci na dece,jinak rano chodime ven od deseti do dvanacti,spinka,pak usne ve dve v postylce,ale jen na 45 minut,vic ne,v kocarku by dala dve hodinky..no a pak se ji chce spinkat kolem pate,ale to mne uz vsichni presvedcujou,ze ji nemam nechat,ze proto v noci se budi,tak nevim :astonished: Kdyz ji nenecham tak je pretazena,breci,pri koupani vyvadi a pak uz nema silu se poradne napapat,kojim,jde spinkat nenajedena a pak to v noci dohani!
Ted jsme dospeli do faze,ze ji nechavam spinkat,tak jak pisu,okolo sedme uz lezi v postylce a usina..nekdy vydrzi do pulnoci,nekdy ne a jedem po trech hodinach kojeni..doktorka mi tvrdi,ze je to normalni..
22. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, monapink jestli můžu přidat náš režim, tak my jsme v noci taky každé tři hodiny vzhůru, někdy i po dvou. Vstáváme mezi šestou a sedmou, pak kolem půl devátý na dvacet minut usne, do oběda spí ještě jednou taky dvacet minut, odpoledne jdeme do kočáru, a když se vozí tak spí klidně i čtyři hodiny. Spát chodí kolem sedmé, a klidně v deset je už zase vzhůru, a abych se trochu vyspala, tak ho třeba od půlnoci mám v posteli :unamused: , takže si z toho nic nedělej, máme to na stejno :cry: Jo a když ve dne nespí, tak musí mít pozornost jinak brečí. Už se těším, až se to všechno zlepší. :wink:
23. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwiki ahoj,no to potesi,ze nekdo je na tom stejne jako my...ne,ze bych Ti to prala,ale prijdu si jako exot,v okoli maminy to maji daleko pohodovejsi a mne pak napada,zda si za to nemuzu sama a zkoumam,co delam spatne,zatim jsem k zadnemu zaveru nedosla :angry:
Ono je to vse asi ditetem,kazde je jinaci,ja mam skoro od narozeni nejaky rezim nastaveny a snazim se jej dodrzovat,ale mala si stejne dela co chce :grinning: Ostatni,ani rezim nemaji a decka jsou v pohode a v noci spi..pritom vsude ctu,jak je rezim a ritualy potrebne dodrzovat,jak pak bude mimco spokojene,u nas to nejak nefunguje a ze jsem toho precetla a vyzkousela..jen vybrecet ji nikdy nenechavam!Nemam na to nervy a srdce a stejne si myslim,ze to by nepomohlo :wink:
Take se moc tesim az se to alespon trochu vylepsi..u nas to neni jednoduche od zacatku,vsim si musime projit,tak nejak sloziteji,ale zase jsem rada,ze mam jinak zdrave ditko a ze resim ptakoviny :slight_smile: a take se utesuji tim,ze vse si ted mala vybira a az nekdy dojde na druhe,tak to bude pravy opak a vse pobezi v klidku :grinning:
23. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monapink ahoj, já ho taky nenechám brečet, to nějak nezvládám, to mě je ho líto, i když je mi jasný, že je to největší chyba :cry: , taky jsem si říkala, že bych mu na noc dala příkrm, ale stejně si myslím, že by to nepomohlo, protože on nemá hlad, ale chce jenom kontakt se mnou, chce si podudat, dudák vůbec nechce, a to mu ho vnucuju od začátku.
p.s. dnešní noc se budil po dvou hodinách :cry:
24. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurá máme školku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
30. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
malá má píchlý ucho, je ukňouraná, že jí to pořád bolí, smrká, chrchlá, je zahleněná....uvidíme ráno, kdyžtak dojdem k naší dr.
31. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima
jee, to me mrzi, snad to rychle prejde a budete zase zdravi a pohode:slight_smile:
31. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka snad, včera řádila jako blázen na bruslích a dneska tu leží celá chcíplá a vyřízená :frowning2:
31. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek