• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
16. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima moc krásné video :grinning: to náš je úplný lenochod podle Vás :slight_smile:
Kde jste všechny?Venku krásně,tak není čas sedět u toho krámu. :wink: Já teda musím :angry: Jo,co jsem si uvařila,to si taky musím sníst. Jinak malý je teď strašně hodný. Nic ho netrápí, v noci spíme. Jen se dvakrát zbudí,cucne si a pokračuje. Tak konečně úleva. Přes den spíme jen v kočárku,doma v postýlce mi nechce vůbec usnout,tak doufám,že to nebude problém ho to naučit. Doufám,že jste všichni zdraví a máte se krásně. Užívejte sluníčka a hezké Velikonoce.
20. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný nedělní večer!
my si víkend užili, foto v albu :wink:
25. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny zdravím

nejen, že noc stála za prd, protože malej dostal rýmu a celou noc prochrochtal, ale i den má tedy grády

dopol jsme šly s malou na cvičení, v půlce, že jdeme domů, že jí bolí pravý ucho, než jsme došly dom,- k našim, kde byl malej, že jí bolí obě, tak jsme jeli na uší..má píchlý obě :frowning2:

a před chvílí poblila celej obejvák, tak už mám vyčištěnej koberec a snad se jí ulevilo, spí tu vedle mě nahá, jak jsem z ní všechno sundala, tak padla a chrní

malej konečně aky vytuh, neměl dneska klid, kapu mu do nosu, sotva funí

jaká asi bude dnešní noc????
28. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak snad se vam to rychle spravi, my mame zase kasel, teplotu nema, ani rymu, tak davame sirupy, sna to bude rychle lepsi
29. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme u dr, malá je ok, malej má děsnou rýmu a kašel, kapky a sirup......
29. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem zase po delší době tady.
@pantomima Když koukám na ty fotečky,je hrozný jak to utíká,ale je s nima daleko větší sranda a zábava co? Naši kluci jsou od sebe čtyři dny,ale náš ještě neleze ani necouve.Oskárek je šikulka.Taky jsme měli dokonce zánět průdušek,měl antibiotika,ale teď už je zase vše v pohodě.Hlavně ať se to počasí umoudří a je hezky.......
Máme za sebou (9.4)vítání občánků foto v albu :slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme mladsi a jeste vubec nelezeme:slight_smile:) Jen na brisko uz si poklada hlavu a zveda zadecek, tak mozna za ten mesic vas dozeneme:slight_smile:
4. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ty jo, tak to je teda fakt šikovný! my jsme právě ve vašem věku a zatím jen válí sudy na jednu stranu a na bříšku má teda natažené paže a zkouší zvedat zadek, ale nějaký přesun teda ani náhodou :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskárek v půl roce 7550g a 66cm :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima sikulka, my pujdeme na 6. mesicni prohlidku az za 14 dni, tak uvidim, zatim Stepanek vazi 7,1 kg, tak jsem zvedava, jestli vas dozeneme:slight_smile:)
10. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v půl roce 8190g a 65cm. A jak to máte s příkrmy? My baštíme zeleninku s masíčkem a brambůrky no a rýžové kašičky no a pak jsme jak prasátka oba dva. :sweat_smile:
10. kvě 2011 ve 22:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem poškrabaná, poštípaná, nasraná a stejně jsem do malýho ani mrkev ani brambor nedostala, teď tu vztekle ječí a nepolkne a nepolkne!!!
11. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikoz mi doslo mliko:frowning2: a uz asi mesic nekojim, tak jsme zacali uz taky s prikrmama, bastime zatim jen zeleninu, 150 g, ale dr. dneska rikala, ze uz mame dat maso a pomalu zacit s 2. prikrmem-ovoce na svacinu. Stepanek ze zacatku snedl jen nekolik lzicek, nastesti to neplival, ani nejecel, ale moc nevedel co s lzickou, ale ted uz je to dobry. jen s pitim bojujeme, caj ani nahodou, max do nej dostanu po lzickach, tak to snad casem bude lepsi a bude to pit s lahvicky:slight_smile:
11. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dnešním souboji zavádění příkrmů odkládám na neurčito, nevzal na lžičku ani moje mlíko a brambory jsou všude, nepolyká :@
12. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten blog o materske dovolene jsem cetla taky, je to super a souhlasim se vsim. Taky si rikam, ze jedno dite zadny dite, to teprve s 2 detmi zacina ten pravy mazec. Ale rikam si, jestli vlastne chci 2 deti, Maly uz cely duben spal ukazkove do 7 hod rano, spal celou noc, obcas se max. 1 za noc vzbudil na jidlo, ale ted zacal vstavat v 5,30 a nepomuze nic, ani davat pozdeji spat, ani spat malo nebo moc pres den, ani budit v noci na jidlo, aby nemel rano hlad (tim jsem docilila akorat toho, ze se zacal pravidelne budit v noci na jidlo a jeste k tomu k nemu vstavam tak 5x za noc mu nacpat do pusy dudli. Ach jo, me snad jebne
13. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se s Váma poradit o příkrmech, my jsme taky začali s příkrmem, ale je to boj. Hold stejně vždycky dojde na prso a čaj ten nechce vůbec. Zkouším dávat kašičky od sunaru, tak něco málo sní, ale žádná hrůza. Jinak jiná strava a okamžitě zácpa, poraďte jak to řešit?
13. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anty tak my uz jimev pohode zeleninu a ted uz i maso. My jsme s tim problem nemeli. Prvni tyden snedl pokazde asi jen 2-3 lzicky a pak jsem mu dala jeste mliko,ale ten dalsi tyden uz snedl vic a za 3 tydny uz jsme byli na plne davce zeleninu, takze v tom, jak na nej ti moc nepomuzu, jen jsem vsude cetla, ze to chce trpelivost a zkouset to denne nekolik lzicek a pry to potom prijde, je fakt, ze ja uz bohuzel nekojim asi mesic, takze na flasku uz je zvykly, ale s tekutinami bojujeme, z flasky si cajik ani vodu vubec nevezme, to se sklebi, max do nej dostanu trochu po obede lzickou, tak doufam, ze casem si na tu chut taky zvykne a bude to dobry

posilam odkaz na hodne dobry rady
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
13. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky alushka, mrknu na to.
13. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme ještě s příkrmama nezačali,ale už se chystáme. Jen mám dotaz. Vaříte zeleninku doma nebo dáváte skleničky? Díky za odpověď a všem přeji,aby dětičky hezky papali. :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkka ja to kombinuje, nekdy davam sklenicky, nekdy varim, nasi maji zahrdku, takze vim, jak to hnoji, tak davam domaci. Nekdy uvarim domaci brambor a bio kure a k tomu primicham pastinak nebo mrkev ze sklenicky.
Davat jen sklenicky leze do penez:slight_smile: a porad varit se mi moc nechce a taky to ne pokazdy stiham, takze mi prijde smysluplny to stridat:slight_smile:)
14. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen vařím. S tím papáním už je to trochu lepší dneska měl cuketu a mooc chutnala.
15. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda maminky, chtela bych poprosit o radu, prcek ma uz dlouho olezly ksichtik, takovy jakoby struhadlo, zarudly, i cely krk, zkousela sem vysusit lihem a pak gencianku,ale to mam pocit ho vydrazdilo jeste vic, tak jen omyvam a necham schnout, obcas natru sebamedem..ale jak se toho zbavit?nebo to mam nechat byt?navic ma hodne cerveny pod kolinkama zezadu,asi se moc poti a tam bojujem imazolem,ale je to beh na dl ouho, nemate nejakou radu prosim? dekuju moc...
17. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby ahoj sunny:slight_smile: nemohl by to byt ekzem? nesvedi to broucku? nebo by to mohla byt seboroicka dermatitida, ale ta se projevuje zvysenou cinnosti mazovych zlaz a deti se osypou po mastnych kremech (napr. bepanthen), ale podle toho co pises, to byt nemuze, protoze mastnym jsi ho nemazala. Takze to vypada spis na ten ekzem nebo alergicka reakce, jestli davas prikrmy, tak to muze byt po nejake nove potravine a nebo po necem, co jsi snedla a dostal to v mlicku. Kazdopadne to chce ty mista hodne promazavat, co nejcasteji to jde, napr. Excipial lipolotio je super nebo si nech v lekarne navazit cisty mastovy zaklad Pontin (ale maji ho v maloktere lekarne:frowning2: Nebo cokoliv, co je hodne mastny (ne cisty oleje) a kdyby to bylo nejaka alergie po jidle, tak vyloucit tu potravinu. Kdyztak pisni na FB nebo do IP a ja bych ti k tomu poslala vic informaci
17. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ekzem asi jo uz...fakt netusim, zniceho nic se to objevilo, ikdyz je fakt ze sem jedla krabi tycinky, tak mozna z toho, ale ze by se to drzelo tak dlouho?, seboreu nebo jak se to pise mame na hlavicce, ale to uz vypada skoro zdrave...jinak to excipicial mame a ma¨zeme, no a svedeni, az dneska se omylem poskrabal, oki tak vydrzim mazat a nebudu zrat ty tycinky :slight_smile:)a taky ted hodne ujizdim na sladkym, ale to jim uz hodne dlouho :slight_smile: dekuju moc Ali :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavne aby to pomohlo, to promazavani, ekzem vpodstate chce mazat, mazat, mazat, cimkoliv mastnym i obyc.indulonou, vypada to, ze by to mohla byt jen mirna forma a ta bude brzy OK:slight_smile:) jo a nevim, jestli koupes kazdy den, ale je lepsu koupat ob den nebo ob 2 dny, aby se pokozka zbytecne nevysusovala. My mame vecerni ritual, ze v koupelne bud jen otreme zinkou a namazeme a nebo koupeme a mazeme mlekem:slight_smile: a zvlada to usinani dobre. Tak drzim palecky, at se to rychle zlepsi.
Co prikrmy? Uz jste zacali? Ja tim ze uz bohuzel mesic a pul nekojim :frowning2: , tak dr. uz pred mesicem rikala, at zacneme prikrmovat a ted papkame na obed maso a zeleninu a za chvili zacnu zkouset ovoce
17. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby My máme ekzem od druhého měsíce,měl taky olezlý obličejíček a ne a ne se toho zbavit,tak nám napsala paní doktorka holtův krém,takže když se nám to objeví,tak to namažeme dvakrát denně a ono to postupně zmizí.Je to atopický ekzém(teda alespoň to co máme my).Bývá to i na krku a děti si to škrabou,protože je to svědí.Imazol máme taky,protože jsme zase měli problém po plínkách,nějaká plíseň nebo co,alespoň to říkala doktorka.
17. kvě 2011 ve 21:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek