• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Taky jsem to slyšela ohledně toho porodného. No nadšená z toho samozřejmě nejsem, každá koruna dobrá. A upřímně jsem s porodným i počítala. Ale jak píše Adelinka - máme snad nejdelší mateřskou a jsou na tom o dost hůř. Zase ale jsou na to ty státy lépe připravené(jesle, školky, firmy vycházejí vstříc).
12. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak u nas desna bourka az jsem se i bala :confused:
rano jsem mela total blici od 5ti na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jak se máte? Mě zase začalo nějak pobolívat bříško. Teda spíš podbříšek, docela dost to píchá. :frowning2: Netušíte co to může být? Myslíte, že je to od toho jak se zvětšuje děloha?
13. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Casiopeia: mě taky občas píchne v podbřišku, jakoby mi tam někdo bodl nůž, ale za chvíli to ustoupí. Z čeho to je nevím. Když jsem se tehdy ptala dr., ale to už je měsíc, tak mi říkal, že asi zvětšováním dělohy. Tak snad jo.
13. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás teda byla v noci šílená bouřka. U nás i v okolních vesnicích jsme byli bez proudu. Nám to na zachradě teda zlomilo jen vrbu, sousedům trnku, ale na opačné straně obce jsou lidé bez střech :frowning2: Foukal šílený vítr, že jsem ani okna nemohla zavřít. Do toho déšť, semtam kroupy.
13. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
casio..me taky obas pichne..snad je vse ok :dizzy_face:

ted jsem lezela a cely den nic nejim jsem uplne mimo jen jsem si dala loka pac jse mela zizen a tak rychlo jsem letela na wc jak nikdy..vyzvracela jsem snad kybl :frowning2: :frowning2: :frowning2: kuwa kdy tohle prstane
13. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
vcelaranka - no tak to je fakt hustý, tady se nic nedělo. Jestli spadlo pár kapek tak je to moc.
Adelinka - a neni to spíš nějaká viroza?
13. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
casio..no ja tohle mela i u petana..nekdy horsi nekdy lepsi..a cca 11tydnu zvracim tak to viroza nebude
13. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo aha, já to pochopila, že zrovna teď je ti takhle špatně. No tak to je mazec. Já zvracela maximálně 2x za den :grinning: . Tak to doufám, že tě to nějak rozumně přejde. :wink:
14. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem na tom taky podobně termín mám 17 listopadu a doma mám 2 ,5 ročního divočáka mám z toho trošku strach jestli to všechno zvládnu. Teď jsem byla na amniocentéze a 25 čekám výsledky měla jsem v tripltestech nějakou vysoukou hodnotu tak jsem zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak je to teda s tím porodným ?
14. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak u nás taky bouřka jak hrom v sobotu v noci a dneska pršelo a bouřilo,před chvilkou přestalo,ale v baráku je dusno- :frowning2: taky mě ještě píchne v podbříšku.......větší starost mam s výtokem-bez vložky nedám ani ránu :rolling_eyes: štve mě to a mam i mastičku,ale nic moc nepomáhá....budu muset na příští kontrole se zase zmánit.......Jinak každý se mě ptá co to bude :sweat_smile: stále říkám,že NEVIM :wink: :grinning: O konec týdne a víkend jsme si to vedro užili u bazénu,který nám koupil taťka(hodnej tatínek) :sunglasses:
14. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
-porodné mají teprve schvalovat-vláda,tak zatim nijak......se uvidí :sweat_smile:
14. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba se nám změna porodnýho ještě vyhne, když ještě nemáme ani vládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holkyy :slight_smile: ta bourka v sobotu byla mazec, byla jsem kamosce na svatbe a prislo to behem minuty, uplna apokalypsa...ohledne toho pichnuti, taky se mi to obcas stava, ja myslela ze sou to pohyby miminka :slight_smile:)))
jak se vlastne pozna ze jde o pohyb miminka nebo o neco jineho? :slight_smile:
a to porodny, jsou to magori, a to chcou zkrouhnout i materskou...to se jim to vsechno rusi kdyz berou obrovsky platy a jejich zeny nemusi ani makat :slight_smile:)
jinak holky myslite ze vadi jezdit na bobodraze? kousek od Brna v Němčičkách je super bobodraha :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. V noci byla zase parádní bouřka, naštěstí tentokrát to prošlo bez škod. Já jsem byla dnes na kontrole, prý všechno dobré, jen srdíčko se mu nedařilo kontrolovat, že bylo mim skrčené. Tak až na velkém utz ve 22 týdnu. Jo a ptala jsem se na pohlaví a tentokrát to nebylo moc vidět a říkal, že když nic moc tam nevidí, tak že asi holčička. Tak to už to mám 1:1. :grinning: Min. kluk, teď holka. Ještě že jiná možnost není. Tak uvidíme příště. :wink:
Sunny, na tu bobo dráhu, nevím no. Zkušenosti s tím nemám, tak neposoudím. Ale obecně by se těhu měli vyhnout větším otřesům, nárazům a tak.
14. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, gratuluju k úspěšné prohlídce... já jdu ve středu odpoledne a už se nemůžu dočkat... jen doufám, že ten mrňousek bude spolupracovat a ukáže, co je zač :grinning: ... nevím jak to chodí u vás, ale tady u nás musíme povinně na amniocentézu... myslela jsem že tam musím jen tehdy když testy dopadnou špatně, ale kamarádka, která je v 7. měsíci, říkalaže te´d se chodí povinně nehledě na výsledky testů... tak jsem zvědavá, co mi ve středu řekne...
14. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...a je to tu zas - já vás vždycky dočtu a než se dostanu na konec, tak zapomenu na co všechno jsem chtěla regovat...hrůza :angry: :grinning: .
No s tím pícháním a dloubáním v podbříšku se mi to taky stane. V průběhu dne a nebo třeba když se v noci nějak protahnu nebo tak. A cítím takové pnutí a to je asi od toho jak děloha roste...jj, jen ať pěkně roste :wink: .
Holky s tím porodným je to zofalý!! Já mám taový strach a vztek, že o to přijdem!! To je tak ohromná ztráta, takových peněz :frowning2: . Tak moc by nám to pomohlo ! No hlavně že když nejaké dávky zavádějí, vchází to v plastnost div ne na presrok ...ale jak nám mají něco sebrat, to vejde v platnost hned ! Proč to nemůže platit až od nového roku?? V ideálním případě, by to měli dostat ještě všechny maminky, které jsou už v současnosti těhotné.

jo a taky chodím od minulého týdne na plavání pro těhulky. je to moc fajn :slight_smile:. A příští týden už budeme vědět jestli čekáme holčičku nebo kluka :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí

iff_kov - to je divný s tou amnio. Já vím, že se nějak doporuče v určitém věku (myslím nad 35 nebo 40 let) nebo když dopadnou špatně výsledky. Nutit nebo nařizovat ti to nemůžou. Já jsem s Káťou byla kvůli špatnýmu UTZ. A teď i když jsem vedená rizikově kvůli VVV tak mi bylo řečeno, že počkáme ať zbytečně na amnio nejdu. Si neumim představit, že by mi to někdo jen tak nařídil. Bez podnětu bych tam určo nešla. :angry:
14. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
iff_kov- nutit tě do amnio nikdo nemůže :confused: , je doporučována nad 35 let, ale povinná není nikdy, prostě pokud nechceš, tak tě nikdo nutit nemůže- měla by si podepsat souhlas s vyšetřením a když to nepodepíšeš, tak ti to nesmí dělat :wink:
14. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Když není problém,taky bych nešla :unamused: pořádně se radči dr.poptej......
14. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@iff_kov já si toho s amnio vůbec nevšimla... přesně jak píšou holky ! - nechápu, jak tě tam může posílat někdo bezdůvodně... nad 35 let se to dělá, ale jen s tvým souhlasem. Opravdu se na to raději poptej, abys tam nešla zbytečně.
14. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..muzu se k Vam pridat ? :slight_smile:
15. čer 2010 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka27 : Ahojky Anet... že se ptáš, vítej :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko všem starým i novým :slight_smile: :wink: dneska to u nás vypadá na pěkné počasí.
15. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dekuji za privitani...u nas to ted vypada na dest... :unamused:
15. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Anetko, taky tě vítám:slight_smile: U nás teda svítí sluníčko, ale dusno je dobré. Snad zase nepřijde bouřka :unamused: Ty Anetko, máš z nás asi první termín, pokud se nepletu:slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky kocenyy :slight_smile: vitam novou clenkuuu nas teda jeeee, to bude stat zase rad .-))))
15. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak dnesni kontrola ok :dizzy_face:
ted jsem volala na tr.testy a vse je dobre...dalsi kontrola je az 20.7. a tyden pred je velky UTZ a dr.rikal ze sulinka to zatim nema tak snad ani nenaroste :dizzy_face:
15. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Adelinko, tak to asi fakt už nenaroste :grinning: Blahopřeju k dobrým výsledkům:slight_smile:
Já vzhledem k tomu, že kvůli neschopence sedím pořád doma, tak jsem se rozhodla, že budu chodit do kurzů. Ať se dostanu mezi lidi:slight_smile: Tak vám pak můžu předávat moudra :wink:
15. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek