• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
no koupu az po trech dnech a tedkom radsi jen omyvam,kvuli tem nozickam, oblicej tedy stale promazavam, uz se zacina skrabkat...dekuju snad to bude brzo ok..prikrmy jeste ne,ale nejak mi ted blbne u kojeni,odpoji se a kouka :slight_smile:)mrzi me to nekojeni ali ale co uz,hlavne ze je malej ok a chutna mu :_)ja se tech prikrmu docela bojim, moje vareni je na urovni bleble....jinak medousku holtovku mame taky ale cetla sem ze se to nema moc pouzivat protoze to obsahuje cpavek,uvidim co rekne jeste pani doktorka...no holt ted bude malej mastnak :slight_smile:)dekuju moc holky za rady, uz me z toho zacalo hrabat,krasny miminko ale olezly desbes
18. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby No tak to jsem zase nevěděla já,ale je fakt,že když se tím namaže ten ekzé,že ho to zřejmě chvíli jakoby pálí,manžel to zkoušel na sobě jelikož má problémy se suchou pletí a říkal,že to pálí,natož mimčo.No ale v lékárně mi dali mastný krém bez parfemace aby malému kůže tolik nevysychala.Taky ho koupu po dvou až třech dnech kvůli tomu ekzému.
18. kvě 2011 v 08:25  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme byli u pani doktorky, je to atopicky ekzem..mame pouzit nejakou glycerinovou mast a endiaronovou mast nebo jak se to pise :slight_smile:tak snad to zabere chudinka moje olezla, jinak mame 7920gm a 69cm, je to hubenour,zadny spravny mimi mishelin :slight_smile:tak pry mame zacit uz ted pomalu s prikrmama :slight_smile:
20. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby houby hubenour, pekny je:slight_smile: Stepanek ma teprve 7,30 kg:slight_smile: Ten je hubenour. jestli je ta glycerinova mast takova delana v lekarne, tak ta je super, jen je s ti pekna matlacka, tak nevim, jestli ti to nekde udelaji, ta mast trva 2 hod:slight_smile:)Ale mozna v Brne budou mit nejaky jiny rozpis:slight_smile:Tak hlavne mazat a bude to v pohode
20. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka a kolik stepanek meri?..jojo glycerin v lekarne, nahodou ho meli, tato mast je docela v poho, zato endiaron je hnus zlutej,to uz dolu nedostanu :slight_smile:)ale tak hlavne at to pomuze....jinak ohledne prikrmu budu tedy kupovat,jen se ted nedostanu do obchodu, tak zatim uvarim mrkvicku a v pondeli zacnem kupovanyma :slight_smile:a simta kolik toho do nej mam narvat? :slight_smile:))
20. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby jeste nevim, kolik meri, na kontrolu jdeme az za 10 dni, tak uvidim. Ja jsem mu poprve dala jen tak asi 3 lzicky, moc mu to nejelo a nevedel, co s lzickou v puse, takhle to bylo asi tyden, kdy chtel jen par lzicek. ten dalsi tyden uz jedl 50-70 gr. a za dalsi tyden uz jsme se dostali na 150 g. Takze postupne:slight_smile: Doufam, ze Domca bude taky tak v pohode a ze to nebude plivat a bude to OK. Jen s pitim bojujeme, nechce z lahvicku vodu ani caj, tak mu zatim davam na zapiti obeda jen nekolik lzicek vody:slight_smile: Tak snad az budeme mit vic prikrmu, tak bude mit zizen a vezme si to i z lahvicky. Sem nekde vycetla, ze se ma postupovat mrkev, brambory a brokolice, jeste dyne je dobra, je sladka a detem chutna a taky pastinak, maji to v DM od firmy Alnatura, ten Stepanek miluje, dyni taky, zatim mu moc nejede spenat a brokolice:slight_smile: Drzim palecky, at prvni lzicky probehnou dobre a bastite ostosest:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju ali, domca nechce vubec lahev,zkousela sem to ale prd, ale pry az bude zizen ze se napije..tak uvidime..tak budem pomalicku po tech lzickach jeste blby dotaz,tos davala cely tyden tu mrkev?nebo ikdyz spapal jen par lzicek tak uz i tak menit zeleninu?a davat zvlast nebo pridavat, se omlouvam sem totalka blb :_))
21. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby no ja jsem davala 3 dny mrkev a pak 3 dny brambory a 3 dny brokolici a pak uz jsme dala cuketu s bramborem a pastinak, pak jsme zjistila, ze Stepanek je v pohode, tak uz jsme mu to michala. Muze se to i michat, nejdriv dat samotnou mrkev 3 dny a kdyz uvidis, ze je Domca v pohode, tak pridat k mrkvi brambor a kdyz i na ten brambor je v poho,pridat dalsi zeleninu, tak uvidis jak se ti to bude vic hodit. Vzhledem k tomu, ze ma Domca ten ekzem, tak ho hlidej, jestli se po zelenine neosype nebo nebude neklidny nebo nebude mit prujem nebo tak neco, ale nemusi to byt pravidlo.
Jinak si taky rikam, ze az bude mit vic prikrmu a bude mit zizen, tak se z te lahve napije, doufam... :slight_smile:
Tak drzim palecky, at prikrmy jsou v pohode, ja jsem se na zavedeni prikrmu strasne tesila, protoze jsem zacala ztracet mliko a Stepanek brecel hlady, tak jsem musela prikrmovat a tak jsme se strasne tesila, az budu mit pod kontrolou kolik sni:slight_smile:
21. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej dekuju moc za uzitecny info, budu radej davat zvlast, horsi je to sledovani, osypanej je, prujem nepoznam :slight_smile:furt to ma tekuty :slight_smile:))))))))ja se spis tech prikrmu bojim vareni neni moje parketa :slight_smile:tak hlavne at stepanek krasne roste a papka krasny vikend :slight_smile:bez zlobeni
21. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby no nakonec to vareni neni tak strasny, ja taky normalne moc nevarim, moc me to nebavi, max o vikendu, ale pres tyden se pro sebe nedokopu neco uvarit, ale nastesti pro malyho to neni tak strasny. Nevim, jestli to delam spravne, ale dam do hrnce 1-2 brambory na drobny kosticky nakrajeny (brambory mam domaci od nasich, takze vim, ze hsou bio:slight_smile: a pak dam 20 g masa (kupuju bio kureci nebo hovezi v Albertu a kdyz to koupim, tak do mrazaku si rovnou pripravim pytlicky po 20 g:slight_smile: nakousky nakrajeny a varim to do mekka, pak to rozmixuju a pridam vetsinou nejakou zeleninu ze sklenicky Hami nebo Alnatura a je to:slight_smile:) Ted jsme koupila biodyni hokaido v Albertu a hrala jsme s tim hodinu, nez jsem to ocistila, nakrajela na kosticky a podusila do mekka a pak jsem to dala do sacku po asi 70 g do mrazaku.
Tuhle jsem to pocitala a zase o tolik min to domaci vareni neprijde asi jen o 8 kc min nez sklenicka a to nepocitam energie a cas.
Takze neboj, urco to bude v pohode, myslim, ze smysluplny je to stridat, vareni a sklenicky.
Preji, aby ekzem byl co nejdrive v poho, kdyz budes jak pises mazat, mazat, mazat, tak to bude dobry, tak preji kraasny vikend a hezke narozeniny Domcovi:slight_smile:
21. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já si s Terkou vařila do zásoby kuřecí se zeleninou a měla jsem to ve skleničkách s bramborem, rejží a těstovinama, rozmixovala jsem a dala do mrazáku, nesolený, jen s petrželkou a olivovým olejem, střídala jsem jeden den moje doma vařený y druhej den kupovaný (hovězí, telecí....)
21. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima jj, to je dobry napad, asi si to taky uvarim takhle dohromady do zasoby
21. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ali fakt moc diky za moc cenny rady -))jeste teda musim sehnat vahu :slight_smile:a budu muset navstivit dm :slight_smile:zatim budu varit z domacich zasob :slight_smile:taky si myslim ze to koupeny vyjde nastejno s varenym,az se bude varit trochec normalnejs tak budu bastit s malym a to bude lepsi, ikdyz kdyz si vezmu co si varim za blafy :slight_smile:)mazem mazem mazem ale ted nam vytuhnul :slight_smile:)Domca dekujee,slavime kazdy den, porad tomu neverim ze ho mam doma :slight_smile:ikdyz toho mam nekdy nadhlavu a rikam si ze uz to nezvladnu,usmeje se a energy je dobita :slight_smile:)
21. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hurá, Oskar snědl 4 lžíce bramboru!!!úspěch po 14ti denním snažení
24. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima no vy jste sikulky:slight_smile:!!! Tak ted uz to pujde jako po masle
24. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
sedíme!! sice nakřivo, ale sedí, no... :grinning:
25. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno z Plzně
tady slunečno a vypadá to na pěknej den, půjdeme na Apetit festival- obdoba kdysi probíhající EX- Plzeň, ochutnávky jídel, pití, vína, piva, prezentace kaváren, cukráren, pivovarů....

no a malej, příkrmy nic moc, včera jsem koupila pastiňák, tak uvidíme, dneska zkusíme, jíst mu tedy moc nejde, ale leze tady a stoupá si u stolku v obýváku, musím už dávat bacha, kde co mám, no, je po klidu, takže si užívejte, dokud to jde..právě se leze podívat za manžou do kuchyně, jak dělá vajíčka k snídani :grinning:

koupili jsme novou tv a přidělali ji na zeď, snad ji někdo hned tak nezničí :confounded:
29. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak jak se všichni máte? Konečně nám přišel objednaný bazén :slight_smile: a budeme se moc koupat-jen aby bylo pěkně.No dneska to vypadá na tropy,ale zítra už zase chladněji.Počasí akorát tak na chřipku :frowning2: .Tak se zatím mějte fajn a užívejte si počasí.
22. čer 2011 v 11:32  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
hojda holky, mam takovy dotaz, malymu uz konecne lezou ven dva zuby, a dela mi ted problem pri kojeni, dneska byl docela parak a nakojit sem ho zvladla pouze rano, jinak nechtel a jenom rval, ovoce zeleninu maso kasi vecir to joo, ale odmital mi prso, je mozny ze je to tema zubama a tim ze mam menstruaci?sem z toho docela spatna a nechci aby mel zizen, horsi je ze mu ani nemuzu podat nahradni mliko, protoze neumi chudacek pit z lahve, zkouseli sme to ale nic, navic nam pani doktorka rekla ze z lahve uz ho ucit nemam, ze uz je na to stary ze mam davat z hrnicku..prosim moc o radu dekuju moc
3. srp 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..................strašně to letí,koukám,že tu není ani moc příspěvků..............musím s epochlubit:už máme 7 zoubků :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika tak my vas zdatne dotahujeme, mame 6 :slight_smile: a taky sedime a lezeme:slight_smile:
18. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka a my sedíme,lezeme ,stojíme a chodíme kolem nábytku.......šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani chvilku klidu...teď dva dny je "klid" máme čtyřicítky horečky,takže si to všichni užíváme :cry:
18. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a je, tak to nas taky za chvili ceka:slight_smile:
18. srp 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo....máme 6.dětskou nemoc....a venku je zrovna tak krásně :frowning2:
21. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jee, tak to je mi lito, doufam, ze se brzy vylecite! Ale venku je stejne 30 st. tak jsme taky zavreny doma, mame doma prijemneji
22. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcata,moc by me zajimalo,kolik hodin dohromady prospi vase ditka?jak dlouho v noci a kolik pres den? U nas je to asi dost malo,dcerka spi v noci asi tak 11 hodin,nekdy deset,budi se asi trikrat,nekdy i vecekrat,od peti sebou v postylce uz mlati,takze myslim,ze spi uz nekvalitne..dopoledne je uknourana,nespi,odpoledne po obede usne na hodinku,pak uz nespi a k veceru je pekne protivna..nevim,co s tim spankem delat..trapime se s tim od malicka,je to nespavec,ale je videt,ze ji to nestaci,to jak spi,teda spis nespi :pensive: Mate to nekdo stejne?
18. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpět a už budu hodná!!!
20. zář 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no to je venku počasí :confounded:
16. lis 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek