• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@nilika tady je jak v ruským filmu zima
16. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tady už 2 dny není vidět skoro ani na krok,říkají,že to to ten smog,no je to šílený :rolling_eyes:
16. lis 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monapink Tak u nás v roce došlo k rapidní změně. Prcek se nám do té doby strašně budil, plakal a pomáhalo jen potulení, ráno od pěti spát nechtěl, tak jsme ho měli kolikrát v posteli a stejně už málokdy usnul...Přišlo mi, že prcka v noci budíme (chrápání, pes když jde k nám do ložnice do pelíšku, když jdeme v noci na záchod apod...). Tak jsme vyzkoušeli prcka dát do dětského pokojíku. Hned od první noci spí jako dudek od půl osmé, kdy ho ukládáme, do sedmi až osmi ráno. Vstávám k němu tak jednou, max dvakrát za noc (spíš výjimečně a to kolem 11 večer, takže než jdu spát a nebo když ho tráí zlé sny). Ale je fakt, že ten týden už nevím, co to je probdělá noc. PRcek i my jsme krásně vyspalí. Přes den mi spí cca hoďku a půl dopoledne před obědem a pak většinou tak hoďku (spíš necelou) kolem druhé třetí hodiny.
25. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkastrobachova U nas doslo take k velke zmene,vstavala jsem i dvacetkrat v noci k male a dosly mi sily a trpelivost,dali jsme ji do vlastniho pokojicku a je klid :slight_smile:)) Neuveritelne,ale je to taaaaaak..maminka je vyspala a dcerka take :dizzy_face:
25. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monapink :slight_smile: Taky jsem tomu nevěřila a je fakt, že jsem z toho měla strach, večer mi bylo "smutno", že nemám toho našeho raubíře u sebe, ale vyplatilo se... Navíc když pro něj ráno jdu a on men vidí ve dveřích, ty rozzářený oči a ten úsměv, to je nad celou noc v jedné ložnci :slight_smile: Tak doufám, že nám to vydrží :slight_smile:
25. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ostatně, nejste tu někdo z Tábora a okolí???
25. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkastrobachova Ani mne se nechtelo malou davat pryc,nyni ale nelituju,ba naopak..celou noc ji mam na chuvicce,verim,ze kdyby se neco delo,ze se ozve a ta prospana noc dela dobre nam i ji :wink: Presne tak neni nad to,kdyz rano otevru dvere a ona si tam spokojene povida a kdyz mne uvidi cela se rozzari :dizzy_face: Take doufam,ze nam to uz vydrzi..
26. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak už je po Štědrým dnu.Jak jste prožili včerejší den.Malej dostal plno hraček že nevím kam to vše dáme.Jinak jsou tu maminky z Brna a okolí na procházky a pokec.Napište
25. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 ahoj,u nas byl letos stedry den ten nejkouzelnejsi,v tomto veku jsme si to uzili my rodice i nase dcerka na stopro :dizzy_face: od rana az do vecera to bylo moc prima,stedry den uz je a bude jen o nasi dcerce,je to kouzelne..U Vas tomu asi enbylo jinak,ze?
Jinak vsem ostatnim,jak Vase deti,spi odpoledne,pokud ano v kolik vstavaji,kdy odpo spi a kdy chodi vecer spat? U nas je to celkem drina odpo malou uspat,lezim na posteli,ona v postylce a hodinu ji trva nez zabere,tak jsem ji odpo spanek chtela zrusit a to s ni bylo pak do vecera k nevydrzeni,vecer padla kolem sedme a do minuty spala,coz by bylo fajn,jenze budicek v sest a to odmitam,vydrzela jsem s ni taak tyden a byl to des..a myslim,ze 11 hodin spanku ji nestaci...s odpo spankem a nocnim mi spi okolo 12 az 13 hodin..
Budu rada kdyz nekdo pisne,jak to maji doma :wink:
4. únor 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monapink Ahojky, koukám, že to tu taky žije :slight_smile: Holt děti povyrostly a není čas na krafání :grinning: Ale co se týká tvého dotazu se spánkem. Náš Pepíno (2roky a 3 měsíce) spí po obědě (od cca 12-13hod) asi 2-3 hodinky. Usne teda docela v pohodě, je utahaný z ranních činností, i když občas nechápu z čeho :slight_smile: Ale prostě usne a spinká 2 hodiny určitě. Večer je to horší, dáváme ho spát mezi osmou, devátou... Vždycky vymýšlí, co ještě potřebuje, že chce napít a zazpívat od táty, pak od mámy a zase od táty... Prostě zkouší. Většinou ale usne třeba až kolem 11. Musím říct, že u nás je striktně poslendí písnička, poslední napití atd., protože jinak si vymýšlí víc a víc a to bychom kolem něj lítali do půlnoci. Takže se zavřou dveře, řekne se dobrou noc a konec... Jdeme pryč, necháváme svítit velké světlo (začal to prcek vyžadovat a my to zase tam moc neřešíme) a prcek je v posteli, případně si do ní vezme nějakou hračku a pomalu usne... Máme v děcáku kameru a tak "šmírujeme", co to naše zvíře dělá a tak máme klid a víme, co tam vyrábí...
Ale nic není pravidlo, prostě když se mu nechce spát, straší do 11, když je utahanej víc, usne do 10 minut... No a ráno ho v sedm budíme do jeslí (3x týdně a nikdy se mu nechce vstávat) a když jsme doma, necháváme ho vyspat, dokud nepřijde za námi (kolem osmé) a pak ještě chvíli koukáme v posteli na pohádky a užíváme společné chvilky v pelíšku :slight_smile:
Tak je to holt u nás, není to idylka s pravidelným režimem, ale když se nechce spát mně, tak je to taky děs... Tak nenutím v přesnou hodinu ani to dítě... Plus minus ano, ale pravidlo nemám...
20. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :0)))
Byva tu jeste nekdo ???
Nemate nekdo bilingvinniho broucka, pro sdileni zkusenosti ? :0)
21. lis 2013 ve 02:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek