• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
vcelar..budes do UH k dominikove?
15. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka tak to bude super :slight_smile:. uz se tesim. ja se porad nejak nemuzu k prihlaseni se do nejakeho kurzu rozhoupat. ale lakaly by me brisni tance pto tehotne. taky me jeste ceka par sluzebek, tak se mi jeste nechce hlasit nekam, kam pak budu chodit jen obcas :(
15. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Adelinko, k Dominikové. Ještě dělá kurzy Dr. Obdržálková, ale nějak to není dle mého přesvědčení. Aspoň se zabavím a třeba zjistím něco nového:slight_smile: U dcery jsem nechodila, jen na cvičení.
15. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno

dnes mám v jednu ultrazvuk, tak snad už budem vědět, co to bude :grinning:
16. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Preji vsem krasne rano..
Pantomima - tak drzim palecky,at je vse vporadku a at je to videt, ja byla ted v pondeli na UTZ a videt to nebylo... za tri tydny jdu ale na 3D, tak tam mi reknou... :wink:
16. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

vcelar...ja chodila k dominikove...ale proste co nam rekla tak v porodnici nejak nefungovalo...jako ze kdyz budem chtit epidural tak na ho daji a pomuzou a na me vsichni sral.....ale treba to bylo datumem...31.12 :grinning:
ja jsem zase dostala u gyn.cislo na tu obdrzalkovou
16. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno:slight_smile:
Adelinko já stejně nepočítám, že by to nějak fungovat mělo, protože stejně půjdu pravděpodobně rodit do Zl. U prvního jsem tam byla spokojená. Spíš si budu jistějtější v tom, co mám dělat já. Ta Obdržálková má na netu stránky, tak se mrkni. :wink:
16. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
das me odkaz? :dizzy_face:
16. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak nám se narodí první miminko 24.11. :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.sige.wbs.cz/
Snad to nesmažou.
Peeta vítej! Vidím taky z okresu UH :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem doma! je to kluk!!! :dizzy_face:
16. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej gratuluju pantyyy :slight_smile:) ja to chci taky vedeeet, jeeeeej, supeeer
16. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No blahopřeju Pantomimo:slight_smile: A to jsi měla jako ten velký utz co se dělá ve 20. až 22. tt., nebo normál?
16. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
u nas prsi a ja jsem letala o meste..bracha ma dneska narozky tak nejaky darecek :dizzy_face: a mela jsem nutkani na ruzove dupacky ale jeste pockam na velky UTZ...

panty..je gratuluji k parecku :dizzy_face:

vitej peeta :dizzy_face: kde bydlis?
16. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky budete nektera chodit na kurzy ?
ja u maleho chodila a ted premyslim o tomhle...http://www.sige.wbs.cz/Uvod-a-aktuality.html
16. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím.....tiše závidím k párečku :sweat_smile: tak nějak podobně jsem to tam viděla,takže zítra na velkém utz moc velkou naději,že mi řekne,že by to mohla být holčička,nečekám :fearful: No,ale hlavně ať je všechno,jak má být :wink: že jo?!?!?!
K těm kurzům-nikam se nechystám chodit,ani se mi moc nechce a bydlím na vesnici,tak aji skrze dojíždění....apod.
16. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za blahopřání,jj bylo to v rámci velkýho utz, všechno je, jak má být :dizzy_face:
16. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj spolutehulky,
muzu se k Vam pridat? Taky cekame miminko v listopadu.
17. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám tě Cattinko:slight_smile: Co Emička, už se těší na sourozence? Já jen, že starší děti už mají z toho trošku víc rozumu :slight_smile: Moje Kity má 8 a už asi rok se pořád vyptává, kdy budeme mít mimi.
17. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak Vás po dlouhé době zase zravím. Nějak nám nešel internet a taky pořád nestíhám. Teď bojuju s nějakou virozou, takže mi teče z nosu a pobolívá v krku :frowning2: . Jinak já jdu na velký utz od pondělí za týden a už jsem docela natěšená, že nám řeknou pohlaví, tak doufám, že mě prcek nezklame a ukáže se. Jo, už přes týden cítím pohyby, jsou teda ještě strašně nízko, ale už jsou nezaměnitelný.
Vcelaranko, to máš dobrý, že se Kity těší na souroznece. Náš Patrik tomu ještě asi vůbec nerozumí, ale když se ho zeptáme jestli by chtěl bráchu nebo ségru, tak řekne, že NE :frowning2:
Jinak samozřejmě vítám nové spolutěhule
17. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Niki, Patriček je asi fakt malý, aby tomu rozumněl. Ale o to víc si budou rozumnět, když tam není takový věkový rozdíl, myslím teda. Budou mít společné zájmy. :slight_smile:
Já jdu na ten velký utz až ve 22 tt :angry: myslela jsem, že půjdu dřív, ale dr. říkal, že až v tom týdnu, než půjdu k němu.
17. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dekuju za mile privitani. Emicka uz se moc tesi na sourozence, ale trva na sestricce :grinning: No a vcera nam zrovna pan doktor rekl, ze to vypada spis na chlapecka :confounded: . Ale zrovna se tam motala pupecni snura, tak je to zatim predbezny tip. My bysme radi dalsi holcicku, ale asi to bude broucek. Ted se Emicka tesi, jen aby pak nedorazila zarlivost. Jinak na velkem utz rekli, ze miminko je v naprostem poradku. No a ja z velke radosti koupila dalsi hadrik - bodycko s napisem Jsem vase kotatko :slight_smile:
A jak vam je devcata? Me bylo prvni 4 mesice strasne, kazde rano zvraceni a nevolnost. Ted uz se mimi umoudrilo a konecne si to uzivam, huraaaaaaa
17. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:. Moc vítám další příchozí :slight_smile: .

Už jste si teda vybraly nějaké ty kurzy? A jaké? Já jsem začala minulý týden chodit na plavání...ale bude jen 5 lekcí - o prázdninách se nejede...a to je bohužel problém i se všemi cvičeními a tak :frowning2: .

Teď je přesně období, že se všechny dozvíme to krásné tajemství s pohlavím :slight_smile: . Já už se tak nemůžu dočkat. Jdu na UTZ příští týden ve čtvrtek. A necháme si i 3D, takže to snad bude vidět určitě. A hrozně se těším na fotečku :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@cattinka mně nebylo vůbec špatně. Jen jsem nemohla po 18. hodině do sebe dostat už žádný jídlo, bylo mi těžko a divně. A návaly horka. Ale jinak celý den úplně v pohodě. A nezvracela jsem ani jednou. A teď se cítím uplně normálně, já to nemít černé na bílém, tak ani nevím, že jsem těhotná :grinning:
17. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Teo - me bylo spatne i pri prvnim tehotenstvi a ted jsem si naivne myslela, ze to bude jine. No ani omylem. Nejhorsi bylo ranni zvraceni, protoze pak byla pro me cesta s malou pesky do skolky jak peklo. Ale uz je mi fajn. A navaly horka mivam obcas taky :grinning: Ja zatim na zadne kurzy nechodim, protoze letime zase za manzelem. Tak nejak neni kdy :slight_smile: Preju ti at se ti mimisek ukaze v cele sve krase. Ten nas mel pupecni snuru zrovna mezi nozickama, tak toho klucika doktor jen tipoval.
17. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu chodit do klasických předporodních kurzů skládajících se ze 6 lekcí. Jinak plavání mám smůlu, protože se u nás přestavuje aquapark. I při Kity se zrovna opravoval, mám to smůlu :confounded: A cvičení zatím stejně nemůžu.
17. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky taktéž vítám nové spolutermínovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Niki vždyť je to ještě malej piškot ten tomu rozumí asi tak jako moje Kačenka :grinning: Ale určo to bude v poho. někde jsem četla, že je právě lepší rozestup dva roky než tři, protože dvouletý piškoti nemají ještě nutnost žárlivosti :wink: Jo a gratuluji ke zjištění pohlaví. Co jsem zatím stihla přečíst tak to tu vypadá na převahu clapečků, že?
17. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno(nové) mamky,tak včera jsem na utz čekala hodinku a čtvrt,měli nějakej vážnější případ a řešili to dlouho,pak vylezla uplakaná paní-bylo mi ji líto :frowning2: u mě všechno v pořádku kluka potvrdil,tak abych si udělala radost,tak jsem koupila žlutomodré botičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Několikrát mi řekl-špatná viditelnost-no trošku sádla a jakou to nadělá paseku....... :sweat_smile: ale všechno jak má být :sunglasses: to je hlavní....ještě k těm chlapečkům,zdá se mi,že i kolem mého okolí se rodí více chlapečlů :wink: než holčiček.
18. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tak dneska je venku zase docela hnusně a Patrik se stále nechce probudit ....ne, že by mi to vadilo, ale jsem zvědavá v kolik půjde v poledne spát :confounded:
Jinak jako Jusino, gratuluju k ušpěšnému utz, ale přede mnou tam být taková maminka, tak bych byla asi docel vynervovaná taky, to neni příjemný někoho takovýho vidět. Včera jsem koukala na dvojce na to Nejtěžší volba, o maminkách, které se museli rozhodnout jestli donosí postižené dítě a fakt to neni uplně to nejlepší na psychiku těhule :unamused: ....ale mě to nedalo :sunglasses:
Casiopea, ty máš ještě o něco mladší dítě než já nebojíš se jak to budeš všechno zvládat?...Já docela jo :frowning2: ....Doufám, že za ten půlrok aspoň zrušíme přes den pleny :unamused:
18. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dneska jsem tu poprve tak se rozkoukavam ja mam termin 24.11 2010 uz mam doma jednu 8 letou skolacku a nevolnosti mam od prvniho dne zvraceni atd a v noci nemuzu spat takze si to uzivam se vsim :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek