• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
U nas zase prsi...tak to bude zase den.. :confounded:
19. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. U nás teda zatím neprší, ale je pod mrakem. Dcera má jít na akci jakoby dětský ven s táborákem a tak, tak nevím teda. Pokud bude pršet, tak asi nic nebude :cry:
19. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi si chteli maleho vzit take na vylet..ze pry tu pobliz neco je pro deti odpoledne...ale vypada to,ze tohle vydrzi az do vecera...
19. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem po O a delala jsem piskotovou buchtu....mnam mnam
odpolko budeme zase grilovat :grinning:

petan je s mamkou na tresnich tak mam klid chvilku :dizzy_face:

jo ja jsem vcera citila prvni pohyby...jsem byla uplne mimo uz jsem zapomela jak je to krasny pocit :dizzy_face: :dizzy_face:

u nas je hezky :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš Adelinko, to je podstatně dřív, ty pohyby, než u Petříka :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se rika ze u druheho drive :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu teprve poprvé,ale doufám,že ne naposled.Jsem(18.tt),termín mám na 13.11.2010 a bude to mé čtvrté.Už se moc těšíme. :sweat_smile:
19. čer 2010 v 15:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
medousek...ty blaho uz 4te..hm si dobra :dizzy_face:
19. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....vítám vícenásobnou maminku :wink: obdiv -čtvrté,v jakém rozmězí jsou děti??
Tak u nás dneska prší,včera neprselo,ale bylo jen 14'C -je to tak akorát na nasrání :frowning2: polovina června a taková zima-tak nevím zda za to může ještě ta sopka,jak se psalo............to bych asi raděj měla kolem těch 30'C než takovou zimu.....ideální počasí a ještě celé prázdniny,to bysme chtěli asi moc :rolling_eyes: :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
u nas taky pocasi nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
me staci tak 20 az 25 vic nesnasim..mam radej zimu :dizzy_face:
21. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne,

taky vítám Medouska a klobouk dolu pred tebou. Ja jsem realista a obcas cholerik, tak bych ctyri deti nezvladla.

U nas je taky kosa a rano prselo. Jeste ze uz nejsou ty tropicky vedra, bylo mi docela spatne. Taky mam radeji chladneji jako Adelinka.

Holky uz mate vybrana jmena? Me se vzdycky nejake zalibi a manzel mi ho zatrhne :frowning2:
21. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím zasloužilou matku:slight_smile: Fakt obdivuju. :slight_smile:
Cattinko jména ještě nevybírám. Čekám až budu vědět, co to bude. I když samozřejmě občas nad jmény přemýšlím :wink:
21. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holkyyy :slight_smile: pocasi v Brne, pekna kosa :slight_smile:))a teda klobouk dolu 4 deti, me bude stacit to jedno :slight_smile:))jinak jmena uz mam holcicka Izabela, klucina Oskar nebo Damina, ani jedno u pritele neproslo .-))))tak sem udelala kompromis, holku vyberu ja a kluka on, tak se modlim at je to holka :slight_smile:)
majte saaa
21. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás bude ten Oskar...na 99% :wink:
21. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim co se tem lidem na jmenu Oskar nelibi (jako v mém okolí), furt jen slysim spojeni s vodafonem, ale ja mam zafixovany Oskarek sluníčko :slight_smile:)))
21. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny já jsem si zase vzpomněla no toho dr. Oskara z Ordinace v růžové zahradě :wink: Kašli na lidi, oni si vždycky něco najdou :slight_smile: Hlavně, aby se to líbilo vám. Mě se třeba líbí jméno Mikuláš. Jenže příjmení nám začíná na Š a navíc svátek blízko narozenin... Takže bohužel.
21. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás Oskar proto, protože tatínkovi se říká Oskar, prý podle těch bonbonů Oskarek, co kdysi vyráběli. Já chtěla Adama, možná na něj ještě dojde, jen má svátek na Vánoce..tak nevím, jak to budem dělat,Adam se taky tatínkovi líbí, pak ještě Matěj :wink: , mě by se líbil Tadeáš, ale taky nám začíná příjmení na Š
21. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky nápodobně :grinning: též nám začíná příjmení na Š.Holčička by byla Jiřinka(jiná jména Ema nebo Barbora) a kluk(což je pravděpodobnější :unamused: ) jak jsem psala chtěli by Huberta(po pradědovi) ale má se to kolem něho narodit,tak moje vybraná jména Václav,Karel-ten sám problém,jako u Huberta,kdybych měla jít do více jmen,tak se mi ještě líbí Viktor,Jindřich,František.............no prostě česká jména :wink: ale tatínek se ještě o tom nechce bavit-je čas- a je teda dost přesvědčenej,že to bude holka a když já vím co to bude tak je to hrůza :sweat_smile: ale neví,že já to vím :wink:
21. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jinak Oskar se mi líbí :slight_smile: též mě napadne Oskar z Ordinace-koukám na to.Adam se zrovna dneska narodil kamarádce(3,70kg)Mikuláš též pěkné.....
21. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem prave dozavarovala tresne pro petana :dizzy_face:

jinak ja mam Tomašek to jsem chtela i u petana ale muj chtel petrika po sobe a mela jsem terezku..ted mam teda Tomáška a Elenku ale libi se me i Sofie,Nicol,Sára...muj chce Natálku ale to mam spojeno s jednou obludkou u nas a to bych nedela ani za milion :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee holky koukam ze se nam debata o jmenech pekne rozjela. My mame pro holcicku jmena Alexandra nebo Elena. Pro kluka Richard nebo Vitek. Doma uz mame holcicku Emu, ale ta se nam bajecne hodi k prijmeni protoze je docela dlouhe. Me se prave libi spojeni kratke jmeno-dlouhe prijmeni a naopak. Takze ta Alexandra asi padne :frowning2: Kamaradka ma Saru a kdyz jsme tehdy vybirali tu Emu, tak byla taky ve vyberu. Z klucicich se mi libi i Oliver, ale to jsem asi jedina na celym svete :grinning:
21. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo- Vítka bysme dali určitě,ale sestřenice ho dala dřív ,tak bohužel,bydlí totiž docela blízko a často se vídáme,tak by to asi dobrotu nedělalo :sweat_smile: U syna jsem měla ještě Michal,ale to se mi už tak nelíbí.
21. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vidím, některá jména jsou fakt v kurzu :slight_smile: Elen se mi taky líbí, Izabela, pak Elizabeth, ale ta se narodila jedné známé. Kluka jsme chtěli Matýska, ale toho dala švagrová, takže smůla, byla rychlejší :grinning: Mě se líbí i Michal. Ale kalendář jsem zatím nestudovala a s mojím to bude taky diskuze za všechny prachy, takže zatím vyčkávám.
21. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si jmeno napisu do papiru a schovam tak bude mit smulu..on to tak udelal s petanem :grinning:

valim spat pa pa :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holkyy :slight_smile: to je jmeeen :slight_smile:))adelinko to je dobry napad s tim papirkem, vyzkousim taky :slight_smile:))dneska to vypada venku na slunicko jupii
22. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
u nas to zatim na slunicko neni tak uvidime co bude :confused:

no s papirem to vyzkousej :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Adelinko já jsem někde ale četla, že teď musí být na tom papíru podepsáni oba rodiče. Asi jako že souhlasí. Tehdy nemuseli? Já už si to nepamatuju.
22. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ja vim :confused:
asi jsem to podepsala kdyz uz tam bylo jmeno,,,me se petrik libil ale nechtela jsem aby byl dalsi doma :grinning: muj je petr :dizzy_face:
22. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se musim pochlubit, vybojovala sem si v jedny aukci mimibazar kolotoc nad postylku..teda byly to nervy :slight_smile:)castka sice vyssi..ale ten pocit z vyhry :slight_smile:) navic to vypada ze to bude hracka spis pro me...sumeni more, hvezdickyy...
22. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jo pocit z výhry znám. :slight_smile: Ten mam doma po malim,ho moc nezaujal :frowning2: tak uvidíme co na něj "řekne" druhy miminko.
U nás zatim svítí sluníčko :sunglasses:
22. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek