• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
taky aukcim na mimibazaru :grinning:
kolik te vysel kolotoc...

no ja prave mela kolotoc a ted asi neporidim pac petana nebavil :confused:

a co kocarky uz premyslite ja jsem ase zamilovala do tohoto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33146216&tab=1
22. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám po synovi-inglesinu-a byla jsem spokojená,je i stále v dobrém stavu,takže to mam bez starostí :wink: Jinak kdybych měla pořizovat nový,tak bych si určitě vybrala.....teď je tolik možností,ale mě se líbí kočárky se 4mi koli.Na naše cesty by ani moc trojkolka nebyla :unamused:
22. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave nemam pac jsem kocar prodala..uz jsem druhe nechtela tak ted musim vse nakoupit znova :sweat_smile: celou vybavu :grinning: a tento je ctyrkolka dokonce ma 6kol :grinning: :grinning: :grinning: mela jsem trojkolu a desne u nas v terenu :grinning:
22. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, kočárek vypadá moc hezky. Teď je tak velký výběr, že se mi to ani nechce řešit. Než člověk nastuduje všechna pro a proti, co kdo doporučuje a tak... to pak jde hlava kolem. :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

kočárek bude po Terce, je červenostříbrný, tak snad Oskárkovi vadit nebude :grinning: a koupila jsem mu next teplákovku, je boží, mám z ní radost :grinning: tady u nás v bazárku :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kolotocek vysel na 800kc, ale dyztak to bude relax pro me, kdyz se malymu nebude libit, a nebo se proste zalibi za ty prachy :slight_smile:))))pokud bude aspon trocha po me..:slight_smile:))kocarek..to je pro me totalka spanelska vesnice...to bude hodne slozity
22. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Adelinko, ten kocarek je moc pekny. Pokud bydlis ve meste tak uplne idealni. My budeme vyrazet i do mesta, tak radsi vyberu neco s nafukovacima vetsima kolama.
Libi se mi Jane Slalom Pro a Bebe confort High Trek. Ja jsem ten puvodni po Emicce taky prodala, byl to sice obycejny Deltim ale byl paradne houpaci cili uspavaci.
Sunnybejby-kolotoc je moc krasny, urcite se bude mimiskovi libit
23. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon chtela jsem napsat, ze budeme vyrazet i do terenu a do lesa obcas. To uz je asi tehudemence :grinning:
23. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak u nas to vypada ze bude hezky :dizzy_face:

catt...no bydlim na vesnici ..sice skarede chodniky ale jezdil taky dobre golfac tak myslim ze to bude dobre :dizzy_face:

no ale do listopadu je jeste casu a to bude jeste nejaky kocar :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. U nás taky svítí sluníčko :dizzy_face: , ale fouká vítr. No aspoň mi dobře uschne prádlo :grinning: Taky bych potřebovala nějaký koč "teréňák" na ty naše cesty ve vesnici.
23. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tenhle a bude stašit, do terénu super i do hlubokýho sněhu a na led :wink:
23. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)) panty to je normalka kocarek obojzivelnik :slight_smile:))mam holky dotaz, co rikate na vaky? mate nektera s nim zkusenost?satek mi prijde moc slozity na motani ale ten vak mi prijde v poho
23. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme klokanku a krosnu na záda
23. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Ahojky, používala jsem vak od Pechů, ale jen na doma na uspávání - ten byl boží. Sousedka měla skoro ten samý a chodila s ním normálně venku. Pak mám šátek a ten byl boží. Uvazování se dá zvládnout v poho. Jsou na to různý návody na netu.
23. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
šátek jsem použila jen párkrát, ale moc mi nevyhovoval, ale každej upřednostňuje něco jinýho, asi to chce vyzkoušet
23. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki dekuju mooc .-))tak uvidime, stal se ze me zavislak mimiaukce .-)))))
23. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby to já už jsem dávno a už tam i prodávám :grinning:
23. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela klokanku..ale petan mel ve 2 mes.uz 6 kilo a to byl unor a v lete se nadal nosit me bolela zada jak prase..tak se nesl jen jednou..mela jsem klokanku womar
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34722554&tab=5
tuhle jen bezovou
23. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla taky klokanku, ale stejná zkušenost jako u Adelinky. Bolela mě z ní při nosení záda, i když malá nebyla tak těžká. :frowning2: Možná krosnička by byla lepší řešení, když se nosí na zádech.
23. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Můžu se taky přidat? Termín mám 6.11.2010 a potřebovala bych hned i poradit.. Zatím jsem se ještě pořád nedokopala k oznámení těhotenství rodičům. Pokud někdo řešíte stejný problém se zauzlováním pusy při každé návštěvě rodičů, budu ráda za jakýkoliv tip. Už by to asi pomalu chtělo nějak pořešit, ale zatím to spíš vypadá, že to holt budou muset poznat sami.. :-/
23. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucbuc, a kolik ti je?? Já jen, že mám stejný problém..
23. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje mamka se uz tesi a tch.jsem to nerekla az pozna tak pozna..ju nejak nemusim za chovani k malemu a me..no hold tady chtela jinou nevestu asi :confused: :frowning2:

a holky proc se bojite nebo nechcete rict??
23. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holceny, no ja to doma rekla hned jak sem to zjistila, protoze su nezodpovedna a vlitla sem do toho neplanovane a i s pritelem mame hole zadky takze nasi mi musi pomahat, teda musi, oni chteji a bez nich bych byla asi ani nechci rikat kde, sice me to samotnou stve ale snad za tri roky vypadnu a budu mit konecne vlatni rodinu, sama jeste nejsem srovnana s tim ze cekam miminko a vidim jen starosti zadne radosti..tak snad to brzo prejde, jinak adelinko tchyni mas zrejme ukazkovou, nechapu proc tchyne takove jsou,zrejme chteji dostat tem recem co se vseobecne povida o nich :slight_smile:tak pevne nervy...nejen tobe ale vsem :slight_smile: a jeste mimo - ten vak, premyslim se na to vykvaknout, protoze kdyz budu rodit v listopadu tak si ho moc neuziju jen doma, nebo mate jiny nazor holky? sly byste do toho? bojim se ze zacnu kupovat zbytecnosti
24. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
no a jsem hodila pracku a ceka me velky uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nevim bych se na vak vyprdla pac si myslim ze na doma je to zbytecne
24. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem používat tu klokanku, je už i na m,alý mimčo a je do 11kg, ale to už je fakt makačka, to už spíš dojde na tu krosnu, používala jsem to, když jsem musela rychle vyběhnout se psem a nechtělo se mi malou dávat do kočáru a dobrý to je třeba i na nákup a podobně, v zimě se mi v pohodě vešla pod bundu :wink: , pak jsme ji využili hodně na jaře, chodili jsme na výlety, hrady, zámky a malá v tom prohlídku většinou prospala, využívali jsme ji fakt hodně..no a od půl rřoka došlo na krosnu, na šumavu na výlety je super
24. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,tak k vaku a šátku-ja bych to nevyužila,ale asi bych počkala a pak až bych zjistila,že bych ho nějakým způsobem využila,tak bych pořídila pak.V dnešní době se to dá sehnat za jeden den nebo přes net je to doma taky "coby dup".Ještě ke zbytečnostem(pro mě byly tyto) -lehátko do vanečky na koupání,spací pytel.
Jo a to říkání rodičům-my měli plánované obě děti,takže se to trochu čekalo a ja to řekla až jsem měla jistotu a potvrzeno od doktora.Jinak se vám holky divím,že to ještě nepoznali,ikdyž u někoho to poznat nejde třeba až do porodu,že.No myslím si,že vám tady moc nepomůžem,protože ono hodně záleží na vaši situaci a vztazích doma.Budu držet pěsti ať vám to dobře dopadne :wink: a sunny to přejde a přijde ta pravá "mateřská láska" a starostlivost :sunglasses:
ještě na okraj-vyhrála jsem krásnou čepičku,tak už se těším jak ji oblečem :grinning:
24. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasna cepicka... :dizzy_face:
tak u me to jeste videt neni pac jsem tlusta tak se to tak nejak schova :grinning:
24. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinka ono aji na těcj hubenejch to kolikrát nejde dlooouho vidět......myslim,že v mnoha případech,už teď mam větší břicho než některá před porodem :grinning: Jo,ještě z těch hodně,nebo co jsem aspoň já využila jsou chůvičky.....
24. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki jusi budu cekat a doufat ze to prijde :slight_smile:))gratuluju k cepicce, sem si dala zakaz tento tyden lezt na jakoukouliv aukci :slight_smile:)snad to vydrzim :slight_smile:)jeste sem se chtela trocha pochlubiti :slight_smile:)toto sme vyvadeli doma o vikendu tu komodu s pultikem sem poskladala sama :slight_smile: zlata ikea :slight_smile:)))
24. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem doma z venku...
byla jsrm neco nakoupit a na poste pro overalky :grinning: jsou pouzite z mimibazaru ale mam jich asi 35 za 300 :grinning:a jsou moc pekne
ale petan co delal po ceste za sceny jsem myslela ze me jebne..jeste ze jsem mela v jedne ruce balik a v druhe tasku jinak by mu uz davno jedna pristala :angry:

jj ja taky hoden chuvicky pac petan strasne zvracel a pak sel v 9ti tydnech na operaci tak to byla jistota kdyz byl treba v kocarku :dizzy_face:

sunny..krasna komoda kolik stala?ja si doma delam vse..maluju,skladam skrine atd...muj je kamoinak a tak jsem mama i tata :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekdy toho mam plne brejle
24. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek