Listopad 2010 č. 2

Děvčata, tak jsem založila nové téma, abychom se v tom starém neztrácely 😎
adelinka
24. čer 2010
taky bych si mela dat zakaz..ja jsem zase vyhrala na ukci cca 35 overalku..dneska dosly pak dam foto 😃
pantomima
24. čer 2010
Holky aukce i dávám, buďte v klidu, závislost děsná 😃 😃 😃 , já jdu zejtra obejít několik sekáčků s pidi věcma, tak se pak pochlubím, co jsem nakoupila 😉
jusina
24. čer 2010
...tak ja dneska nakoupila přes net v Tchibu,mají tam mít příští týden miminkovské věcičky a mají je moc pěkné.........a zdají se být i kvalitní,ráda nakupuju v tomto obchodě,když mají dobrou nabídku....kdo nezná 😉
http://www.tchibo.cz/
sunnybejby
24. čer 2010
komoda stala 1690 myslim a prebalovaci deska 600,- bylo to zvlast 🙂si sikulaaaa 🙂))
adelinka
24. čer 2010
sunny..dekuji..no ja mam prebalovak po malem velikansky ale chci mu ho nechat jak sklrinku tak uvidime..byl na zakazku aby se nam sem do podkrovi vesel stal 5500 :-p

tady je muj ulovek 46 overalku za 300 😃
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/albu...
sunnybejby
24. čer 2010
fihaa super ulovek, jak se ti to povedlo?🙂))ja vubec nemam tucha jakou velikost 🙂))
adelinka
24. čer 2010
tady vse namichane.par je 0 az 3, pak 3 az 6.,pak 6 az 9 a 9 az 12mesicu od kazdeho neco x-)
medousek
24. čer 2010
Ahoj holky,tak jsem se sem zase dostala,ještě nejsem na mateřské až asi od září,tak když mě sem děti pustí,je to fajn.Mám dceru 14let,další je 12 a nejmladšímu 9let.Rozvedla jsem se a s nynějším manželem jsme si přáli mít mimčo.Moc se na něj všichni těšíme,je to taková odměna za to co bylo před tím a moc si to užíváme. :-N
vcelaranka
24. čer 2010
Ahoj holky. Já taky občas neodolám a něco nakoupím🙂 Tento týden mi došla zimní zavinovačka od Emitexu a riflíky, jo ještě šatky pro mě, z mmb.
S oznamováním rodičům... No u mě to bylo jasné, byla jsem podezřelá, proč jsem na neschopence 😉 No a u prvního neplánovaného (bylo mi 18, když jsem do toho vlítla), taky jsem vyčkávala, neboť jsem nevěděla jak na to a máti to na mě poznala. Prý teda podle prsou 😃 Vůbec některým nezávidím, ono ty reakce v první moment nemusí být úplně super, ale ono se to srovná 😉
nilika
24. čer 2010
ahojky......jsem tu dneska poprvé.Doma máme 3 slečny(17,15 a 10) a na konci listopadu přibude miminko.Jestli to bude holka nebo kluk nevíme...nechámese překvapit
vcelaranka
24. čer 2010
Ahojky Niliko, vítej mezi námi🙂
vcelaranka
24. čer 2010
Je to hezké pořídit si mimi, když už slečny jsou odrostlé. Myslím, že člověk s malým dítětem hned omládne. 🙂 Tím nechci naznačit, že by snad někdo byl starý 😃 Co holky, těší se?
nilika
24. čer 2010
Těší se,no hlavně na to,jak tady bude mimi bulet.Ta nejmenší se samozřejmě těší,jak bude drandit s kočárkem,pomahat mi....ty velký se viděj tak někde venku s klukama
nilika
24. čer 2010
Termín máme 30.listopadu
nilika
24. čer 2010
Tak ráda bych nakupovala.....nebaví mě kupovat jenom neutrální barvičky....já chci kupovat růžovou nebo modrou 😞 😞 😞 😞
vcelaranka
24. čer 2010
No jasně, ty starší už mají "svůj život" tak nějak. Discotéky, kluky a jiné zájmy. Nebyly jsme jiné 😉 Ty mladší to berou ještě jinak. Já mám osmiletou a taky se těší. Ale kdovíjak dlouho jí to pak vydrží 🙂
vcelaranka
24. čer 2010
JJ, to znám, taky mě to štve :-S Jednou mi dr. řekl, že asi kluk, podruhé že asi holka. Tak si vyber, no 😃 Takže vyčkávám na utz ve 22.tt. Snad bude mimi spolupracovat 🙂
nilika
24. čer 2010
Já bych se to měla dozvědět už ve středu.....ale tatínek to vědět nechce....já bych se asi podřekla...tak se to ve mě pere:mám si to nechat říct,nebo nemám____no do středy je moře času......tak nevim
vcelaranka
24. čer 2010
No tak ono to u chlapečků jde mnohdy i vidět, tak to třeba zahlédneš 😉 Já bych asi neodolala a nechala si to říct. I když ono se nemusíš ani podříct, stačí když tvůj uvidí jaké barvy oblečky kupuješ. Tak nevím. Já jsem zvědavá jak opice 😃
jusina
24. čer 2010
manžel to vědět nechce.....ja to vím a zatím se držím 😃 😃 😃 tak snad vydržím 😉
nilika
24. čer 2010
taky bych to chtěla vědět....strašně moc,ale já bych to určitě nevydržela
nilika
24. čer 2010
Justýno a jak dlouho už se držíš???
nilika
24. čer 2010
píšu Justýno....ale chci napsat jusino..........přemýšlím:říct/neříct...omlouvám se ti
bina77
24. čer 2010
Ahoj,zdravíme tak mi máme termín 17.11., tak se pridáváme k Vám🙂
adelinka
24. čer 2010
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/albu...
hele co jsem ted vyhrala a za 250kc se trema novyma naplnema..kuwa to byl kup..jsem si ho prala x-)

ahojky vitam nove tvare x-)
adelinka
24. čer 2010
hele to je desneeeeeeee..u nas tak chlap vezl na skanzenu decko a prevratil ho..chudacek x-) nechapu kdo tyhle hruzy vymysli
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/u258/...
iff_kov
24. čer 2010
ahoj bina77 to je hezký..já mám termín 18.11. 🙂

nejste tu nějaká z Českých Budějovic..
iff_kov
24. čer 2010
??
pantomima
25. čer 2010
Pěkné ráno!

Dopoledne frčím do města, tak snad něco naskoupim, malá bude u našich, tak bude klídek se podívat po krámech a po sekáčích.

mmch, včera jsem na mma vyhrála kompletek pro Oskárka x-) , pak dám odkaz

Začni psát odpověď...

Odešli