• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
taky bych si mela dat zakaz..ja jsem zase vyhrala na ukci cca 35 overalku..dneska dosly pak dam foto :grinning:
24. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky aukce i dávám, buďte v klidu, závislost děsná :grinning: :grinning: :grinning: , já jdu zejtra obejít několik sekáčků s pidi věcma, tak se pak pochlubím, co jsem nakoupila :wink:
24. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak ja dneska nakoupila přes net v Tchibu,mají tam mít příští týden miminkovské věcičky a mají je moc pěkné.........a zdají se být i kvalitní,ráda nakupuju v tomto obchodě,když mají dobrou nabídku....kdo nezná :wink:
http://www.tchibo.cz/
24. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
komoda stala 1690 myslim a prebalovaci deska 600,- bylo to zvlast :slight_smile:si sikulaaaa :slight_smile:))
24. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..dekuji..no ja mam prebalovak po malem velikansky ale chci mu ho nechat jak sklrinku tak uvidime..byl na zakazku aby se nam sem do podkrovi vesel stal 5500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady je muj ulovek 46 overalku za 300 :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-miminko/
24. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fihaa super ulovek, jak se ti to povedlo?:slight_smile:))ja vubec nemam tucha jakou velikost :slight_smile:))
24. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vse namichane.par je 0 az 3, pak 3 az 6.,pak 6 az 9 a 9 az 12mesicu od kazdeho neco :dizzy_face:
24. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se sem zase dostala,ještě nejsem na mateřské až asi od září,tak když mě sem děti pustí,je to fajn.Mám dceru 14let,další je 12 a nejmladšímu 9let.Rozvedla jsem se a s nynějším manželem jsme si přáli mít mimčo.Moc se na něj všichni těšíme,je to taková odměna za to co bylo před tím a moc si to užíváme. :sweat_smile:
24. čer 2010 v 16:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já taky občas neodolám a něco nakoupím:slight_smile: Tento týden mi došla zimní zavinovačka od Emitexu a riflíky, jo ještě šatky pro mě, z mmb.
S oznamováním rodičům... No u mě to bylo jasné, byla jsem podezřelá, proč jsem na neschopence :wink: No a u prvního neplánovaného (bylo mi 18, když jsem do toho vlítla), taky jsem vyčkávala, neboť jsem nevěděla jak na to a máti to na mě poznala. Prý teda podle prsou :grinning: Vůbec některým nezávidím, ono ty reakce v první moment nemusí být úplně super, ale ono se to srovná :wink:
24. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky......jsem tu dneska poprvé.Doma máme 3 slečny(17,15 a 10) a na konci listopadu přibude miminko.Jestli to bude holka nebo kluk nevíme...nechámese překvapit
24. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Niliko, vítej mezi námi:slight_smile:
24. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hezké pořídit si mimi, když už slečny jsou odrostlé. Myslím, že člověk s malým dítětem hned omládne. :slight_smile: Tím nechci naznačit, že by snad někdo byl starý :grinning: Co holky, těší se?
24. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těší se,no hlavně na to,jak tady bude mimi bulet.Ta nejmenší se samozřejmě těší,jak bude drandit s kočárkem,pomahat mi....ty velký se viděj tak někde venku s klukama
24. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín máme 30.listopadu
24. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ráda bych nakupovala.....nebaví mě kupovat jenom neutrální barvičky....já chci kupovat růžovou nebo modrou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, ty starší už mají "svůj život" tak nějak. Discotéky, kluky a jiné zájmy. Nebyly jsme jiné :wink: Ty mladší to berou ještě jinak. Já mám osmiletou a taky se těší. Ale kdovíjak dlouho jí to pak vydrží :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to znám, taky mě to štve :confounded: Jednou mi dr. řekl, že asi kluk, podruhé že asi holka. Tak si vyber, no :grinning: Takže vyčkávám na utz ve 22.tt. Snad bude mimi spolupracovat :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se to měla dozvědět už ve středu.....ale tatínek to vědět nechce....já bych se asi podřekla...tak se to ve mě pere:mám si to nechat říct,nebo nemám____no do středy je moře času......tak nevim
24. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ono to u chlapečků jde mnohdy i vidět, tak to třeba zahlédneš :wink: Já bych asi neodolala a nechala si to říct. I když ono se nemusíš ani podříct, stačí když tvůj uvidí jaké barvy oblečky kupuješ. Tak nevím. Já jsem zvědavá jak opice :grinning:
24. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel to vědět nechce.....ja to vím a zatím se držím :grinning: :grinning: :grinning: tak snad vydržím :wink:
24. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych to chtěla vědět....strašně moc,ale já bych to určitě nevydržela
24. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Justýno a jak dlouho už se držíš???
24. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu Justýno....ale chci napsat jusino..........přemýšlím:říct/neříct...omlouvám se ti
24. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravíme tak mi máme termín 17.11., tak se pridáváme k Vám:slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-miminko/
hele co jsem ted vyhrala a za 250kc se trema novyma naplnema..kuwa to byl kup..jsem si ho prala :dizzy_face:

ahojky vitam nove tvare :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to je desneeeeeeee..u nas tak chlap vezl na skanzenu decko a prevratil ho..chudacek :dizzy_face: nechapu kdo tyhle hruzy vymysli
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/u258/luxusni-kocarek-stoke-xplory/
24. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bina77 to je hezký..já mám termín 18.11. :slight_smile:

nejste tu nějaká z Českých Budějovic..
24. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

Dopoledne frčím do města, tak snad něco naskoupim, malá bude u našich, tak bude klídek se podívat po krámech a po sekáčích.

mmch, včera jsem na mma vyhrála kompletek pro Oskárka :dizzy_face: , pak dám odkaz
25. čer 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek