• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
dobre ranko
ja tady mam pana co nam dela v kotelne pripojku aby se konecne napustil bazen :grinning:

pant..je ten bude frajer :dizzy_face:
25. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adelinko,
mně je 27, v únoru mi bude 28. Kolik je Tobě? :o)))

25. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska večer jedu po měsíci zase na víkénd k rodičům. Čeká mně svatba tety, narozeniny od kamaráda a v neděli narozky mojí ségry. Tak jsem zvědavá, jestli to moje tajemství o těhu praskne, nebo se zase nic nepozná. Jinak já to na sobě vidím hrozně moc, že se mi udělal pupíček a taky jsem musela nakoupit nový podprsenky a dlouhý trika protože z těch dosavadních mi už leze břuško.. taky už se vejdu jenom do 4 sukní a 1 kalhot. Ale přítel i lidi v práci pořád tvrdí, že kdyby to nevěděli, tak by to na mně nepoznali. No nějak to dopadne.. :o))) Jinak závidím, že už pořizujete věcičky pro mimi. My teprv dáváme dokupy byt - stěhování je nutné a nový byt není v takovém stavu, aby se dalo hned nastěhovat. Takže malujem, opravujem kachle, drhnem.. a naákupy musí prozatím počkat.. :frowning2:
25. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucbuc třeba to praskne díky tomu, že budeš odmítat panáka :slight_smile: Já jsem sice taky byla na oslavě v době, kdy to nikdo nevěděl, myslela jsem, že to právě díky tomu praskne a ono ne. Pilo se totiž i nealko z decáků, takže to vypadalo, jako bych pila víno :wink:
25. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to znám. Při poslední návštěvě rodičů bylo zrovna i akce Kácení májky a taky jsem to úspěšně ustála na džusech. Holky pily kofoly s rumem a nebo džusíky s vodkou tak se to v tom úspěšně ztratilo..:wink:
25. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nilika-vím to tak od 18tt a zatím to ví jen sestra co má dvě holky,kvůli schovávání či neschovávání oblečků po nich.Manžel ani netuší,že to vim a moc se nestará o to co nakupuju a kolikrát ani neví,že něco kupuju :wink: a když se přeřeknu "on" tak buď se bavím o "ten" prcek a nebo ja od začátku tvrdím,že to bude kluk.Nevěřila(-ím) jsem ,že by se nám povedla holka :unamused:
adelin-mooooc pěkný kompletek..........
Víkend vypadá na pěkny počasi,tak budeme sjíždět :slight_smile: jsem "slaměná vdova" tatínek si sjíždí řeku na lodičkách :wink: sama doma se mi nechce být :wink:
25. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc..me bude v cervenci 29 :confused:

just..taky jsem slamena vdova a porad muj jezdi kamionem :cry:
25. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky...tak sem si vas docetla..at jsem malinko v obraze....vitam nove tvare...nebyl ted nejak vubec cas...davame do kupy nove pokojicek...stukovani,malovani...tak je plno prace.. :unamused:
Vypada to na krasny vikend...aspon tady u nas... :slight_smile:
26. čer 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pěkný ráno, tady je zatím mlha!
26. čer 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pekne ranko
u nas to dneska vypada na pekny den..slunicko sviti..vecer budeme grilovat :dizzy_face:
26. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasili pekne pocasi na vikend...tak snad to vydrzi....
26. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dnes je fakt hezky. Rychle peru co se dá, abych toho využila, aby to uschlo. :wink:
26. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja byla po O s petanem v cukrarne i s kamoskou...na namesti maji decka hasicske zavody tak se tam petan machal ve vode :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak u zname na domaci nudle a natankovat a 1000 v riti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ted jdeme grilovat klobasy :dizzy_face:

pekne odpoledne :dizzy_face:
26. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Co dnes kuchtíte? Ja pečené kuřátko.Taky se chystáme na dovolenou.Tento týdan odjíždíme v sobotu na slovensko do Velkého Mederu.Razíte taky někam? Tak zatím a zdravím všechny :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2010 v 11:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..ja mam dneska zavitek se zelim a nove brambory :dizzy_face:
je dovolena..taky bych jela nekam s rodinou k mori ale :dizzy_face: ja jedu jen s petanem do Or.hor na tyden cervenci :dizzy_face:
27. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás uzená polívka a pizza :grinning:

my pojedem na přelomu prázdnin na týden na Šumavu na jednu chaloupku bez elektriky a vody...občas docela dobrodrůžo, ale je tam krásně
27. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dělala rybu a bramb. salát, mňam :slight_smile: Dovolená asi bohužel s tou mojí neschopenkou, navíc chybí finance. Takže asi jen nějaké jednodenní výlety.
27. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,dneska bude moooc pěkně :slight_smile: O víkendu hasičské závody a v neděli pouť...........tátá se nám vrátil v pořádku......dovolená-jen jednodenní výlety :wink: plánuji Vyškov dinopark,Lešná zoo a možná ještě nějaký,uvidíme po domluvě s tatínkem :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska bude opet krasne :dizzy_face:
ja sice jedu na hory v cervenci ale jen s kamoskama a decka ale jinak dovca nehrozi pac muj nedostane dovcu...
jen asi nejaky den..tak u nas taky dinopark a lesna a mozna jeste neco :dizzy_face:

jusi..kde bydlis?taky chceme do vyskova a lesne..mas to tam daleko?
28. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsem od Olomouce......do Brna jedem zhruba hodinku.......neni to taková hrůza..........ve Vyškově jsem byla asi před 4 roky a bylo to moc fajn,teď už tam jezdí aji ten vláček,tak to bude pro maliho zážitek :slight_smile: my ještě jeli busem minule :unamused: a v Lešné tam jsme jednou jeli na velikonoční pondělí a když jsme viděli tu frontu,tak jsme se otočili a jeli zpátky dom,po cestě jen někde na jídlo a to byl výlet-teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsme byli taky ještě bez maliho.....tak přemýšlím jestli si taťka nevezme dovču a nepojedem tam raděj ve všední den :wink: nemám ráda moooc lidí a ještě když už máme dítko a ja už těhubřicho :confounded:
28. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holkyy...dovcu zavidim..ja pojedu max. do prace :slight_smile:)))))))))....bych potrebovala nekde vyhrat ve sportce :slight_smile:))
rodinu velkou nemame a kdyz tak to jsou panelaci :slight_smile:))no ted premyslime co s prodlouzenym vikendem, no asi nekde koupak a treba chatka..nevite o necem nekde u Uherskyho hradiste? jinak ve stredu bude doktor a snad uz budem vedet co to budeee jupii
28. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jak vidím, Lešná a Vyškov letí :slight_smile: Taky se tam chystáme. Na Lešnou jezdíme každý rok. I když Vyškov nevím, protože dcera tam byli teď se školou. Ještě nás láká zoo na Svatém kopečku u Olomouce. Kity se tam před 2 lety líbila místnost s netopýry a jsou tam přeci i jiné zvířátka než na Lešné. No a není špatný výlet na Slovensko, kousek za hranice, na zříceniny hradu Beckov a Čachtice.
28. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes jsem byla na první lekci předporodního kurzu. Tak jsem si vyslechla hlavně moudra o tom, jak mám zdravě jíst :grinning: Ale bylo to docela zajímavé. Třeba, když se pak kojí, že by se měla jíst strava bohatá na probiotika, aby mimi nemělo větry :wink:
28. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době vás zdravím, nějak nestíhám častěji nahlížet. Dneska jsem po UZ, je všechno ok, čekáme druhého chlapečka - přála jsem si holčičku, ale bohužel :frowning2: , no nic, hlavně, že je mimčo zdravý, že ano :slight_smile: .
Největší radost má Jakub, že bude mít bráchu. Jenom jsem zvědavá, jaký vyberem jméno, ty co se mně líbí, tak jsou v kalendáři na konci roku, a to mu nechci udělat, aby měl narozeniny, svátek a jéžíška najednou.
Na prodloužený víkend jedeme do Maďarska, tak snad všechno bude v poho., a cestu zvládnu :grinning: , až pojedem zpátky, tak taky plánujem se stavit ve Vyškově v dino parku, tak snad to dopadne.
28. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas je dneska krasne
vezu moji babcu na hrbitov a k dr. a na leky se me moc nehce no ale ma 80let a bez me pomoci to nezvladla...

taky jsem kazdy rok v lesne...v trom dinoparku jsem jeste nebyla tak jsem zvedava co petan :dizzy_face:

sunny ..taky bych chtela vyhrat aspon 5 milionu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky tak sem zpet od doktora a hadejte co..zazrakem mu narostl sulinek takze cekam kluka :slight_smile:))
dilema se jmenem...muj Oskarek ani Damianek neprojde, zkusim Dominika :slight_smile:))
uff teda ale malem me kleplo kdyz mi ukazal pan doktor tu mrnavou vec na monitoru :slight_smile:zvetsil mi to protoze sem blb zapomnela brejle
30. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,gratuluji ke klukovi......ja jdu k doktorovi v pátek,tak se ještě optám zda to platí u nás,ale pochybuju že by se ztratil :frowning2: to spíš naroste :wink:
Sme venku u bazénku a bazénu....malej se zase napil,ale rozdýchal to :sunglasses:
30. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska taky po poradně, mám trochu otevřený hrdlo- minule na špičku prstu, dneska skoro na celej, takže nemám přehánět aktivitu a za 14 dní kontrola, magnesium na křeče a tvrdnutí břicha :confounded: , snad se to uklidní :wink:
@sunnybejby - ke klukovi gratulace!!!
30. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja byla cely den venku a ted jsem ulozila petana do postele konecne :dizzy_face:
sunny..gratulace..ty jsis prala kluka?

pant..ja byla na dve prsty asi 3 mesice a prej porodim driv a pak jsem jeste 2 tydny prenasela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek