• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
JJ holky. Já jsem se taky otvírala ke konci na 4 cm a taky jsem nakonec přenášela jako Adelinka. Tak snad to bude Pantnti OK.
Zítra asi vyrazím s Kity na koupák do Staráku (nic lepšího blízko není), protože dnes jsem vyhrabala malý bazének, co měla jako mimi a vypadala v tom metrovém plivátku dost směšně :grinning:
30. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

já v tom taky nevidím žádnej extra problém, věřím, že z toho nic nebude :wink: , prej jako druhorodička na to mám nárok... :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojkyy :slight_smile: dekuju za gratulacee...ja si prala holcicku :slight_smile:) ale tatka je stastnej jak blecha...:fearful:))uz se tesi jak to bude hokejista kometak :slight_smile:)a samou radosti mi povolil jakekoliv jmeno .-))to nemel delat :slight_smile:)panty drzim pesti at to dobre dopadne a uklidni se to...
1. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby u mě to bylo stejně, taky jsem chtěla holku, ale taťka se úplně rozplývá :grinning: , už jsem se s tím smířila a koukám po klučičích mimi oblečcích :grinning:
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
po delší době taky nakukuju co je novýho. :o))) U nás stále rekonstrukce před přestěhováním zpět do Brna, takže plán na prodloužené volno máme opět jasnej.. Teda pokud nepřijede potencionální tchýně s tchánem na výpomoc, jsou do toho nějací hrrr.. Pak by dost možná prasklo to moje těhu, jinak to dostane tchýně jako dárek příští víkend k narozeninám.. :o))) Sunny gratuluju ke chlapečkovi..!!!! My podle Dr. čekáme taky klučinu a jsme teda oba šťastní jak blecha protože jsme si vysnili malýho "vybijokno".. :o))) Damiánka porodila před 14 dny spolužačka z SŠ. Podle mně je to krásné jméno, neokoukané a originální. My chceme Jonáška, i když přítel sem tam ještě předhazuje Rostíka. Jenže by měl těch "R" nějak moc - hlavně i v příjmení a mně to příjde moc tvrdé.. Tak užijte volna a dinopark ve Vyškově je fakt skvělej, docela Vám závidím..!!! Panty držím pěsti, ať je vše OK.. :wink:
1. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jseš dobrá, že těhu tajíš, máme stejnej termín, ale na mě už je ten pupek docela vidět...zvlášť večer, já už ho nezapřu...i když včera jsem měla těhu šaty a stejně mi pár lidí říkalo, že to není vůbec vidět a v tramvaji mi taky nepustili sednout :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte......tak jsme tři se stejným termínem :wink: no taky obdivuji,že to ještě tajíš lucbuc,já už teda dlooouho nezapřu pupek a v pozdějším odpoledni mám pocit,že mi prasknu a to jsme teprve za polovinou :sweat_smile: No,ale s mladym sem měla taky pěkný banděro-dopředu :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dneska bude opet krasne :dizzy_face:
petan jde ted s babickou do obchodu tak mam klid hodku :dizzy_face:

vecer jdu do kina..je u nas letni kino tak se tesim :dizzy_face:

odpolko jeste musim do mesta pac muj drahy bratr dal malemu auticko a on si sedrel nove sandale a u nas je pout tak at nejsme jak cigani :confused: :sweat_smile:

vcelar..nemas to do staraku daleko?

pant..sak budes mit parecek to je super :dizzy_face:
1. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee letni kino...to bych chtela taky, jen me desi ti komari :slight_smile:))slysely ste to pocasi?? vypada to ze se hezky uvarimee..dneska si zkusim plavky jestli se do nich vlezu a nebudu moc poburovat :slight_smile:)
1. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nastrikam a snad nepolezou na me :angry:
ja byla vcera v bazene doma na zahrade tak dobre :grinning:
1. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , tak koukám, jak se nám to tady pochlapilo...my už taky známe pohlaví a je to TAKY KLUK :grinning: :grinning: ... taky jsem si přála holčičku, ale to klučičí oblečení je tak suprácké :wink: .
@sunnybejby ja se do svých plavek ještě vlezu, ale na prsou už je to znát... celé léto v nich asi nevydržím, ale zase si kvuli pár koupání kupovat plavky :frowning2: jejej :rolling_eyes:
1. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já už v plavkách pobuřuju, jak poprsím, tak pupkem :grinning: , ale pohybuju se v nich jen u nás na chatě nebo u tchánů, takže to neřešim :grinning: horší to bude v září, kdy budu s malou zase chodit do bazénu :confounded:

malej dneska děsně kope a to už tak, že je to na pupku i vidět...asi je mu taky vedro :grinning:
1. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem si dnes s Kity parádně užila na koupáku. Voda sice poněkud studená, ale byl hic. Naštěstí jsme vlezly pod strom do stínu :grinning:
Adelinko do Staráku to jde. Busem do UH (cca 18 min) a pak pouličkou co nejblíž (8 min) a tak do 10 min. pěšo. Takže v poho :wink: Ještě uvažujeme, že někdy vyrazíme do Hluku na koupák.
Jo, ale v plavkách teda vypadám... Pupek mi trčí dobře a prsa mi teda málem lezou ven. Navíc mám zavazování za krk, tak mě ta váha docela tíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co už, až mi každý vleze na hrb :wink:
1. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma plavkama je to boj - já mám vršek vystužený (protožě už normálně jsem měla 4 prsa... :confounded: ) takže zatím mi to ještě všecko drží...a spodek mě naštěstí neškrtí...ale budu to muset asi řešit, protože v nich bohužel asi celé léto nevydržím... a i když mi nevadí neschovaný pupíček, ty prsa mi z toho brzy asi stejně vypadnou :grinning:
@pantomima : taky jsem dnes odpoledne cítila pkné dloubání... taky jsem říkala, že je mu asi chudáčkovi pěkné vedro :grinning: :frowning2:
1. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mně normálně děsíte.. mně vůbec ani v nejmenším nenapadlo řešit, jestli někoho pobuřuju tím, že mi leze pupíček.. no aspoň už vím, že se na to okolí kouká.. :grinning: Jinak Jusino já už to svoje bříško taky vidím jako klasické těhotenské, které nejde zapřít. Ale ostatním to podle všeho ještě pořád přijde, že jsem prostě jenom přibrala a mám pupek.. Nejlíp to jde vidět po obědě, to je z toho vždycky přítel u vytržení.. :o)))
1. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vstupuji, ale mám dotaz ohledně UTZ v 20tt. Předpokládám, že už ho máte za sebou :slight_smile: co vše vám doktor kontroloval a jak dlouho utz cca trval??
Ptám se, pže jsem byla včera a byl to teda fofr cca 10min víc určitě ne a styl tady je žaludek, tady jedna ledvina tady druhá..atd pak měřila hlavičku a asi stehenní kost, ale nic k tomu neříkala, vůbec nevím velikost miminka ani váhu...to jsem myslela že mi řeknou :frowning2: že zkontrolují jestli má všechny prstíky a tak no, jsem zklamaná...jo pak ještě nějakej průtok krve pupečníkem jsem někde četla, že se dělá a to si myslím, že taky nedělala nebo aspoň nic takovýho neříkala. Ještě jsem ležela na lehátku a doktorka už mizela ve dveřích, takže asi měla fakt naspěch :angry:
2. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holkyy :slight_smile:)no plavky ani nemluvte sem jak dolly buster s pupkem :slight_smile: pupik vypada furt jak spek nez tehu brisko...jeste ze jedem na vikend nekam kde nebude moc lidi :slight_smile:))no tatka bude mit zakazano fotit :slight_smile:))a ja zadne pohyby necitim , jakto??, kurnaa mohlo by to byt tim spickem ? nebo ze mam v brise lenocha? :slight_smile:)
2. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby sunny klid, před tejdnem taky nic výraznýho :wink:
2. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobros panty tak ja si pockam. :slight_smile:)))))
2. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cítím pohyby intenzivněji poslední 3 dny. Předtím jsem cítila vždycky jen večer, nebo když jsem ležela úplně v klidu. A asi mám taky lenocha, protože na UTZ mám vždycky pocit, že se dohromady vůbec nehejbe. Kamarádka mi líčila, jak tak její malej dělal vždycky pomalu kotrmelce a ten můj tak akorát počítá prstíky nebo si cpe nohu za hlavu. Spíš mám pocit, že furt spí..
2. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcera jsem byla cely den venku u bazenu a vecer v letnim kine :dizzy_face:
natacela jsem aj petana jak se koupe v bazene tak se kuknite na FB kdo chcete..ja to sem neumim dat :grinning:
Adéla Zásmětová je FB

dneska asi stejny program v bazene :grinning:

vcelar..no tak ja to mam autem 5 min :dizzy_face: cestovani budem by me zabilo..

tak na me to poznat jeste nejde pac ja jsem tlusta a nejak se to zatim neukazuje..doma v bazene jsem v triku pac ja mam 8cky prsa a plavky mam male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mám za sebou utz...všechno je v pořádku a čekáme holčičku :grinning:
2. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee gratulace k holcicce :slight_smile:))
2. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuu :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gratuluji :dizzy_face:
2. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se taky přidat do diskuze? Taky čekáme listopadový miminko. Zatím ještě bohužel nevíme, co to bude:slight_smile: Ale za 14 dni jdeme na UZT, tak už to snad bude vidět.
2. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné parné poledne,tak ja mam po poradně,zaskakovala pí.doktor,páč muj má dovču :sunglasses: tak dělala mi termín podle utz-3.11. mimčo leželo bokem,takže nic nového.Napsala mi magnézko-trnou mi prsty na rukou(převážně v noci) a za poslení 4týdny jsem přibrala 1kilo-čož mě těší :grinning: takže celkem +2,2kilo.
Dneska vyklízím kuchyň budem spravovat podlahu pod ní :frowning2: ale odpoledne pujdem do bazénu,malimu jsem koupila kruh a rukávky ať ho nemusim tak moooc hlídat a pořád držet :wink:
Jinak k holčičce gratuluji a tiše malinko závidím :sweat_smile:
Ještě k tomu velkému utz,taky docela rychlovka...."tady je to a tady to a to odpovídá ....a to taky".....a bylo hotovo.
2. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej :slight_smile: alu......
Jo a ještě za 4 týdny jdu do poradny a taky na test cukrovky-což se vůbec netěším :rolling_eyes: bojím se abych to navyhodila a nemusela to pít znovu-to bych vážně nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina já budu mít test na cukrovku cca za 14 dní, udělám si to u nás v práci...ale už teď se na to morálně připravuju, ten roztok jhe fakt hnus :confounded: :rolling_eyes:
já mám podle utz termín až 10.11., tak jsem taky zvědavá, kdy toho prcka vyprdnu :grinning:
2. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu na cukrovku až za měsíc, ale prý je to fakt hnus. Hlavně vydržet ráno na lačno, nic moc :frowning2:
2. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek