• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Taky jdu na cukrovku za necelý měsíc.. a děsím se hlavně toho být tak dlouho na lačno, abych pak nezvracela a nebo s sebou nesekla, až mi budou krev, což se mi v dětství a ještě i v pubertě stávalo docela běžně. Jinak u nás taky UTZ rychlovka. Nebýt přítele, tak jsme se ani to pohlaví málem nedozvěděli, protože Dr. prohlásil, že má mimi nožičky moc u sebe a že to není moc vidět a začal kontrolovat ledviny atd. a nevypadalo to, že by se k tomu chtěl ještě vracet. Museli jsme ho víceméně donutit.. :o)))
2. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste někdo doma na neschopence? Já mám teď docela peklo v práci, s jednou kolegyní, co na nás donáší šéfové a taky se šéfovou, která je fakt "magor". Tak přemýšlím, že budu muset zůstat doma na neschopence, abych z toho stresu neublížila mimču, ze stresu nemůžu ani jíst :frowning2: Ale bojím se, jestli se doma nebudu do porodu nudit.
2. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem doma z koupáku. Byla to paráda :slight_smile: Jo Adelinko, cestování busem nic moc, ale auto potřebuje můj na cestu do práce, takže já mám smůlu. Ale dá se to.
Gratuluju k odhalení pohlaví miminek :slight_smile: Závidím, taky bych to chtěla vědět... Snad za 14 dnů na velkém utz.
2. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Alushko já jsem na neschopence a teda nic moc. Teď to snáším líp, protože dcerka má prázdniny, takže jsem zabavená. Pořád lepší být doma v létě, kdy můžeš vypadnout ven, než přes zimu, teda myslím :wink: Stresovat by ses příliš neměla, říká se, že se to přenáší na mimi, ty pocity. Teda já jsem si prožila ve stresu min. těhotenství a je fakt, že Kity mi pak pořád řvala. I když doteď si nejsem jistá proč. Tak to možná taky mělo vliv, nevím....
2. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak u mě zatím všichni doktoři tipují holčičku, a vypadá to, že otec už se s tím taky smířil :wink: , tak jsem ráda, moc jsem si ji přála. Ale zjišťuju, že mi to začíná být tak nějak jedno, hlavně ať je zdravé. Jinak já pohyby cítím už od 18 tt, nejvíc když sedím v práci - celý den za stolem čumím do PC, to se malé moc nelíbí... :sweat_smile: naopak mám pocit, že nejvíc v pohodě je, pokud jedu na služebku :slight_smile: . no a pak taky vyvádí večer, když si lehnu před spaním na záda... tak se musím přetočit na bok, protože to dloubání je fakt nepříjemné :confounded:
2. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten UTZ - byla jsem tento týden a taky to byla taková rychlovka. mimi se pořád dr. schovávalo, tak začala být nervózní a pak už jen frk, frk - nosík, ledviny, nohy, ruce... a bylo. na cukrovku jdu už za 3 týdny.
2. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja dala petanka do postele a snad uz drimka od rana v bazene tak uz je K.O.

tak ja se testu na curk uplne desnim..u petana me bylo zle asi tak ja ted a kdyz jsem sla na cukr tak jsem to vydrzela asi 30 min. a pak vsechno vyzvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vitam novou tehulku :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka díky moc za odpověď:slight_smile: Právě že já jsem takový aktivní člověk a moc se mi doma nechce zůstávat, ale taky jsem četla a myslím, že je to i pravda, že stres se přenáší na mimi a že pak z toho může mít i alergie a je více plačtivé a neklidné. Tak já na tu neschopenku radši půjdu a budu mít klid:slight_smile: Stejně teď v létě to dojíždění do práce není nic moc a celkově mi neí moc dobře v těch vedrech
2. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alushko já jsem taky doma na neschopence. Měla jsem proto vcelku identické důvody, šikana ze strany vedoucí ekonomky. Minulý měsíc dostal můj šéf padáka, tak jsem teď ráda, že už tam nejsem. Sice se mně vůbec nezastal, když jsem se mu svěřila ohledně mířených útoků ze strany ekonomky, ale i tak to byla aspoň nějaká spřízněná duše, která má doma od Vánoc čerstvé mimi a má ještě v živé paměti, co to těhotenství obnáší. Kromě něho jsem měla pocit, že mi to mimi spíš nikdo nepřeje. Teď jsem doma 2. měsíc a díky rekonstrukci se nenudím, protože i když nemůžu dělat všechno, pořád toho i tak zbývá ještě dost, co dělat můžu.. :-P A Dr. mi řekl jednoznačně, že v těhotenství mám řešit úplně jiný věci a nad neschopenkou nepřemýšlel ani 5 minut.
2. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dneska to vypada zase na pekny paracek..

pred obedem dojde kamoska a donese nalozene masicko a budeme cely den s deckama v bazene a budeme grilovat..mnam..a zitra zacina pout to zase bude humbuk...zase se nikde ven nedostanem budou u nas zavrene silnice 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen na povolenku se k nam dostane

peknou sobotku :dizzy_face:

lucbuc..ja jsem u petana byla taky na neschopencea dodelaval se domek tak jsem se nenudila...ted to tehu ani nestacim moc sledovat jak u maleho..ted se porad venuju malemu tak neni cas..
3. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Tak to jsme na tom stejně :frowning2: Taky mi připadá, že mi mimi nikdo v práci nepřeje, nikdo se ani nezeptá, jak mi v těch vedrech je. A ješte mě šikanují a taky to není přímo šéf, ale naše ekonomka:slight_smile: Při představě, že bych měla být v práci ješte 3,5 měsíce do mateřské mě jímá hrůza:slight_smile: Půjdu na neschopenku, sice už máme rekonstrukci za sebou, ale budu upravovat byt taky:slight_smile: A chodit po procházkách a výletech:slight_smile:

Hezkou sobotu i prodložený víkend
3. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky přeju hezký víkend všem..!!! A Alushko ty se drž a hlavu vzhůru, ekonomky nám můžou.. :wink:
3. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme pořád někde venku, tak nepíšu :grinning: :wink: :slight_smile:
5. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,nápodobně :grinning: taky pořád někde venku.....a zítra stěhovat kuchyň na své místo,tak to bude den pracovní :unamused:
Jinak vše v pohodě,včera jsme byli na muzice a malej docela dost kopal,tak nevím zda se mu to nelíbilo a nebo bude tanečník :grinning: :wink:
5. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme byli včera v zoo na Lešné. Tolik lidí jsem tam ještě nezažila. :unamused: Ale zřejmě všichni slováci, co se rozhodli jet na výlet, tak jeli k nám. Slovenština byla slyšet víc než čeština. Kromě dlouhého čekání na lístky se to ale dalo. :slight_smile:
Včera se mi udělala na břichu parádní červená vyrážka. Ale nevím teda z čeho. :confounded: Dnes to vypadá, že snad zmizela.
U nás teď teda parádně prší a hned tak asi nepřestane :cry: Ale tak asi bylo potřeba, co už....
6. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jen nakukuji :dizzy_face: same navstevy a pout uz me to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dneska to konecne konci..fotky hodim az ve ctvrtek az budu doma od mamky :dizzy_face:

vcelar..mam jit ve ctvrtek na velky UTZ do UH..kam chodis ty??ja nevim kam nam jit :grinning: je to v nove porodnici?
6. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko buď ráda za společnost a výletíky na pouť. Mně už hrabe z toho, jak jsem furt zavřená v bytě a krom oběda a procházek s pejskem makám a drhnu jak nevolník.. :-P Zejtra mi to naštěstí taky končí a budu mít 2 dny na oddech.. Aspoň že malej se začal tak nádherně hemžit v bříšku, tak mi to zvedá náladu a pomáhá mi, abych to šílenství vydržela.. :o)))
6. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, já jsem na velkém utz ještě nebyla. Dr. mi nakázal se objednat až na 22 tt., aby prý bylo všechno dobře vidět. Takže já jdu až příští středu. Ale myslím, že to určo bude v nemocnici na té nové budově. Protože když jsem byla na tom kurzu, tak Dominiková mluvila v tom smyslu, že je to tam. Jinak normál mi děla můj dr.
Tak ať dobře pochodíš :wink:
6. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jdu ve ctvrtek pac v sobotu jedu na dovcu a pak k mojemu dr. on chce uz videt UTZ
tak snad to na novem najdu :dizzy_face:
6. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc..no taky bych te navstivila ale jsi daleko :wink:
6. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer po prodlouženém víkendu :slight_smile:

http://pantomima.rajce.idnes.cz/ZOO_6.7.10/ pár fotek z dnešního odpoledne v Plzni v ZOO, je tam i aktuálně vidět pupík :grinning:
6. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu pupicek :dizzy_face: krasny
6. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holky, super prodlouzeny vikend, ale trocha nevyspani, neznate nejaky lek na chrapani? :slight_smile:))zvladli jsme i zoo Dvur Kralove, hafo lidiii ale spousta zviratek :slight_smile: koupala jsem se v prirodnim koupalisti, tak snad nebudou zadne nasledky, v patek velky ultrazvuk :slight_smile: a bude i DVD..no jeste ze tento tyden je tak kratky :slight_smile:)
opatrujte se ..konecne neni takove horko
7. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
sunny ja jdu ve ctvrtek a uz se nemuzu dockat :dizzy_face:
pekny pupik :dizzy_face:
jj pocasi konecne na moje gusto :grinning:
7. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem zvedava, pohlavi sice uz vim, ale nejak me trapi ze necitim pohyby....chjo...tak mam i docela strach...
7. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den přeji,tak se nám má zase oteplit na víkend.........zatím mě ty vedra moc nevadili....tak uvidíme-prý mají být ještě horší :unamused:
Sunny-ja myslím,že ještě není tak pozdě.Někdo je cítí až 22tt,a kdyby byl nějakej problém,tak už tě dávno bříško bolí či krvácíš nebo něco podobného-bude to asi jen hroznej lenoch :wink: :grinning:
7. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby klid, s malou jsem je cejtila až pořádně ve 22tt a smalým vlastně teď taky, jen už dřív jsem cejtila i ty letmý, lehoučký, vydrž, včas poznáš :dizzy_face:
7. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já pohyby cítím, ale zase mi neroste pupíček. Pantomimo závidím, jseš krásná těhulka.. Mám malinko obavy, jestli je malej OK, ale podle Dr. je spíš malinko větší než by měl být, takže se u mně asi nemá špatně. Není mi ale jasné, jak se tam může poskládat, když ani v 6. měsíci nevypadám jako těhotná.
7. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc když ráno vsatnu, tak mám taky pupík jako oteklá nit, odpoledne a večer jsem hodně nadmutá, tak pak ten pupík vypadá takhle, hodím vám sem foto z rána, když jsem si dneska fotila břicho :wink: , mmch při prvním těhu jsem před porodem měla břicho jako má plno mamin tak v sedmým měsíci, tenkrát mi akorát narostly kozy, zadek a stehna, druhý bříško bejvá větší :wink:
7. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mu dam lenochovi :slight_smile:)))az bude venku :slight_smile:)jej lucbuc vyfot brisko at muzem kouknout...:slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek