• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Jj holky. Já taky při prvním měla menší bříško. V tomto týdnu na mě ještě nebylo nic vidět, zato teď to teda přehlédnout nejde. Až se vyfotím, taky přihodím fotku. :wink: A též se mi teda s průběhem dne zvětšuje :slight_smile: Dokonce včera jsem měla pocit, že mi to břicho porostlo snad ze dne na den :grinning:
7. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to máte :grinning:
7. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pěkně děkuju :sweat_smile: U maliho jsem měla pupek strašně velikej.....tak to mě čeká-ani nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tohle není aktuální, že ne? :grinning: , taky prej u holčiček a u kluků je rozdíl, Terka se mi vrauila do zadku, no, Oskárek jde asi víc do břicha :grinning:
7. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo-kluci jsou dopředu a holčičky prej do boků(do stran) no tak to by odpovídalo :grinning: fotečka je z víkendu,jak byly ty vedra :slight_smile: no proto píši,že nechci vidět kam až to pude :slight_smile: ale někomu to houpne ke konci těhu a mě to houplo asi už teď :grinning:
7. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina tý jo, tak to se ti nevyrovnám, ale fotit to možná takhle z nadhledu v sedě, tak taky bude větší

moje foto z víkendu zde...
7. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny..ja jsem u petana citila az ve 22tt a ted v 18tt :dizzy_face:
me u petana narostl az v 7 mesici :dizzy_face:

just..teda to je brisko :confused: :confused:
7. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však uvidíme na průběžných fotkách :sweat_smile: v leže je zase o něco menší a i oblečení dělá hodně-v některém jsem jak sud a v jiném zase nic moc-nebo mi to tak aspoň přinde :dizzy_face: Ostatní taky přihoďte- ať se kouknem na bříška.
Mam kačenu v troubě,tak se na ni musim jit kouknout.....mňam mňam
7. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina kačena je v mrazáku, ale včera jsem dělala labužnický kuře a to taky byla ňamina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej krasny briska holceny...:slight_smile:)a je mazec ze kazda to mame jinak...panty oskarka? .-) jee me se to nedari doma prosadit, ted je ve volbe Oliver :slight_smile:))a dekuju za uklidneni s pohybama, uz i mati me zacina strasit...a dneska po praci pujdu hezky na tri kopecky zmrzky jen at to brisku trocha nadzvednu :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oskárka si prosazuje tatínek, já bych chtěla Matěje, Oskar se totiž jmenuje, švagrový papoušek :confounded: , ale už se s oskárkem sžívám :grinning:
7. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám fotečku, ale jak jsem psala, bříško je malinké.. Sunny taky vyrážím za chvilku na zmrzku.. :grinning:
7. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej lucbuc, co toje za pidi brisko :slight_smile:))fihaa...tak to zavist :slight_smile: dobrou chut ke zmrzceee si posmaknem :slight_smile:))
panty Matej je peknyyyyy...kdyz ja bych moc Oskarka ale netusim jak toho svyho bejka presvedcit, furt tam vidi vodafone :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunny a to jsem se schválně fotila až po obědě, resp. po tom, co jsem snědla misku polívky a celou pizzu.. Tak nevím, co dělám špatně.. Ale Dr. mi na to přibírání nic neříkal a plodové vody mám dost a malej je prej spíš trošku větší než by měl být.. je to záhada.. :grinning:
7. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc :slight_smile:nedelas urco nic spatne :slight_smile:)je to zahadaa...ja zase sice pupik uz nejaky ale zhubla sem kilo a raficka se nehne, mimi asi papka tuk ze zadku a z noh :slight_smile:))cekam kdy se zacnu prevazovat dopredu :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mi stalo něco, o co se musím podělit.. Před chvílí volala mamča na přítelův mobil, jestli se mnou může mluvit ( můj se vybil a já si toho nevšimla ) a zeptala se mně, že se právě dozvěděla od nové asistentky na původně mém služebním mobilu, že jsem na rizikovém těhotenství, tak jestli prej jí nechci něco říct. Tak jsem jí to všechno vyklopila a teď už 20 minut brečím.. Koledovala jsem si o to, já vím, ale že se to dozví od úplně cizího člověka přes telefon, to jsem teda nečekala.. :cry: :cry: :cry:
7. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc- tak to je mi líto, mamča to poví dál,nebo bude držet tajemství? a nechá to na tobě???
7. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mi líto lucbuc.......ale ta první reakce je vždycky přehnaná.....ono se to uklidní,určitě a nakonec bude mamka ráda :wink: no,ale 23tt to už je přece jen dlouhá doba,možná mamku našvalo víc to,že si to neřekla než že jsi vůbec těhotná........držím pěsti ať mají všichni okolo radost a NÉ smutek z vašeho početí :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamča byla právěže strašně hodná a že ať nebrečím, že je to přece skvělé, že čekám miminko.. To já si připadám jako úplný blbec, že se to nedozvěděla ode mně, třeba z nějakého hezkého přáníčka, ale od úplně cizího člověka přes telefon. Mamča navrhla, že bude do víkendu dělat jakože nic neví, a můžu jim to přijet oznámit osobně.. Jenže to není totéž, jako kdyby to pro ni byla fakt nečekaná novinka.. ach jo :cry: Tak aspoň že je babi nadšená a než jsme se rozloučily tak prohodila, že teda začíná šetřit na výbavičku.. A já už zase brečím.. dneska se mi o tom bude snad i zdát.. :cry:
7. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za podporu.. :sweat_smile:
7. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak,já myslela,že mamka nebyla ani ráda :slight_smile: a u tebe to chápu....to jsou hormony(pláč)......a to že se to nedověděla od tebe-promiň-ale za to si opravdu můžeš ty..........musiš si říct,že aspoň ostatním to můžeš zdělit ty :wink: :slight_smile: :wink:
7. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, když jak jsem psala nějakej ten den zpátky, chtěli jsme to oznámit tento víkend.. 5 měsíců se to neprovalilo ale posledních 5 dnů do víkendu už to tajemství vydržet nemohlo..
7. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
"zákon schválnosti".....se tomu říká :wink:
7. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina jj, tomu věřím.. :grinning:
7. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak si prohlížím fotečky od syna-začátky-a našla jsem pro vás pupendo s ním :grinning: fotečky jsou tak +-37tt
7. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc...to je me lito..moje mamka se to taky dozvedela od cizi...taky me to mrzelo :frowning2:
7. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc Klííííd hormonku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždyť to je super hlavně, že to vzala takhle. V prvním momentě jsem se lekla, že to vzala špatně :astonished: to je super, že je ráda.
7. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jusinko, to byl teda pupík:slight_smile: Já mám pocit, že u Kity jsem určo takové bříško ani u konce neměla. Jenže to jsem byla si rozjetá i do stran.
Lucbuc, no je to blbé, že se to takto profláklo, ale co už. Buď ráda, že se raduje mamča s tebou :wink: A aspoň se dozví od tebe třeba co to bude a tak. Nějak jí to aspoň trošku vynahradíš. :slight_smile:
Holky nebolí vás v zádech? Já sice mám problémy i normálně, ale teď mě bolí už tři dny v kříži, už když ráno vstanu:frowning2: A to houby dělám.
7. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelar..ja mam taky problemy uz od 8 tridy :frowning2: kdyz jsem cekala petana nemohla jsem dychat..hruza..ted me taky boli ale da se to vydrzet :confused:
7. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko: Jo taky držím :grinning: Člověk si za ty roky tak nějak zvykne, že prostě bolí. Jenže mě štve, že už sotva vstanu a ještě si je ani nenamáhám :angry: Právě mám obavy, že to bude jen horší. Dřív jsem si i zacvičila na míči, jenž jak jsem měla ty problémy, tak jsem měla veškerou aktivitu zakázanou. Tak se to určo bude projevovat. Musím se s dr. na kontrole domluvit, jestli teda můžu cvičit, nebo co mám jako dělat...
7. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek