• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Pěkné ráno!

Vypadá to zase na parádní pařák.
Záda mi bolí večer dost nesnesitelně a hlavně a co mi otravuje mi bolí nohy a mám je děsně slabý, v noci v nich mám až křeče, beru to magnésko, ale efekt tedy nepozoruju skoro žádnej, tak uvidíme :angry: ve středu jdu na kontrolu, na zítra si asi domluvím ten test na cukrovku, abych to už měla za sebou :confounded: , snad tam nevrhnu, musím si ale sehnat hlídání na malou, nebudu jí tam tahat sebou
8. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

pant..ja mam taky krece v pravem stehne a levem litku ale takove ze vzdy skoro brecim bolesti...
kdy se chodi na tu cukrovku?

vcelar...no taky se zeptam na nejak cvico..me pomahal vodni aerobic :dizzy_face:
8. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct, že já to vedro strašně špatně snáším. Bolí mě v zádech, nohy a taky mi tvrdne břicho, beru taky magnézko, ale taky mám pocit, že to moc nepomáhá a to chodím ještě do práce. Ach jo:frowning2:
8. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
test na cukrovku by měl být kolem 24 tt, já jdu příští týden na kontrolu, jestli se víc neotvírám- posledně jsem zase o kousem měla pootevřený hrdlo děložní, tak mě chce dr vidět dřív než za měsíc při poradně a já už mu chci ten výsledek přinést, dojdu si k nám do práce, dělám ve špitále a běžně to tam provádíme

a břicho mi tvrdne taky, zvlášť večer, asi je to taky únavou, včera mi ty nohy bolely tak, že jsem nemohla skoro chodit, nejraději bych je narvala někam ke stropu, aby nebolely :grinning:
8. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jdu na kontrolu 20.7.tak me pak rekne...asi :dizzy_face:
8. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsme se na cukrovku objednala, sestra na diabetologii strašně dlouho počítala, na kdy mě objdenat podle týdnů těhotenství a pak mě objednala na začátek 23.tt:slight_smile: myslím, že pak v srpnu mají dovolenou, tak to snad nebude vadit. Četla jsem, že ten test na cukrovku se má dělat 24.-28.tt
8. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mamky,se zády mam problém též i normálně-chodím jednou měsíčně na masáž-baňky-to mi pomáhá.Teď si masérka zlomila nohu,tak nechodím :frowning2: manžel mi sem tam namaže alpou záda-aspoň něco.Magnézko beru taky.Na cukrovku jdu 27.7.a to bych měla být 26tt.U mladýho jsem byla dokonce 27tt.Nooooo pěkně to letí :sweat_smile: ani se nenadějem a budem rodit :grinning: ale jsem ráda že budu rodit listopad,kdybych měla rodit teď nebo mít pár dní staré miminko,tak nevim nevim v těch vedrech-to by asi spíš trpělo to mimčo :astonished:
8. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojkyy maminky :slight_smile:)ja byla dneska na prvnim tehu cviceni..tak nejak si pripadam nemotorna, pritom sme skoro nic nedelaly :slight_smile:)a jusi nestraaas :slight_smile: rodit jeste neee, ja jeste nic nevim a nic nemam :slight_smile:))))))na tu cukrovku sem zvedava, taky sem o tom slysela same fujky..tak uvidime :slight_smile:)krasny slunecny deen vinsuju
8. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jaký cvičení chodíš? Já se chci přihlásit na těhotenský plavání, kámoška říkala, že na bolesti zad jí to moc pomohlo, tak jsem zvědavá
8. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem doma
no UTZ nic moc..miminko je tak zabalene a zaborene do bricha ze musim dojit znovu na velky UTZ 23.7.
8. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alus ja nasla v brne cenap, cviceni pro tehotne v druhem trimestru, balon, atd..je to zadarmo..a sef me necekane pustil tak chodim, plavani maj taky ale to uz by me sef nepustil.....adelinko, takze pohlavi nemohli potvrdit?
8. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny ..ne nic..ani oblicej nebyl videt :confounded:
elenka je asi stydlivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, tak to jsem Adelinko zvědavá, jak pochodím já příští týden. A jak to proběhlo, rychlovka, nebo se ti docela věnovali? A dělali normál nebo 3D? I když já myslím, že ten 3 D má smysl, když je mimi otočené obličejíkem, aby se něco vidělo.
8. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi 15min jsem tam byla
normalni nevim jestli se tady 3D dela
8. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani oblicej?fiha to je velka stydlivka :slight_smile:ja mam objednany i dvd, tak doufam ze pujde neco videt a nebude jen cerna obrazovka :slight_smile:)
8. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela dvd u petana a ted uz za nej davat 400 nebudu..necham si jen fotecku za 100 :dizzy_face:
8. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko 3D v UH je. Já jsem se totiž ptala, když jsem se objednávala. Mají ho tam asi rok, i sestřička od mého dr. mi to říkala. Ale asi si člověk musí říct. Protože, když jsem se objednávala a ptala se, jestli ho mají, tak mi sestřička řekla, že ano, když ho budu chtít a zrovna se mě taky ptala na to dvd a fotku. Asi si taky nechám jen fotku. A hlavně mi zdůraznila: ručník s sebou:slight_smile: To je snad specialita UH, nebo i jinde si holky na utz musíte nosit ručník?
8. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakdyz jsem se obj.tak me nic nerikala o dvd ani fotce ani rucniku a ty jdes na normalni?
8. črc 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako ona se neptala, jestli chci 3D nebo normál. Já jsem tam prostě volala, že se chci objednat na sono. A domluvily jsme se na termínu. Pak jsem se zeptala, jestli mají 3D nebo jen 2D a ona, že mají i 3D, když ho budu chtít. Víc se mě neptala, pochopila jsem to tak, že to se řeší až na místě. Hned na to se mě totiž zeptala, jestli budu chtít foto za 100 Kč nebo Dvd. Tak jsem jí řekla, že asi foto a zeptala jsem se, jestli můžu vzít s sebou manžela. Na to mi řekla, že ano, ať vezmu manžela, průkazku a ručník a přijdu.
Tak já nevím. I ta Dominiková mluvila na kurzu, že když je tomu mimi vidět do obličeje, že jsou z 3D ultrazvuku hezké fotky.
8. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejdyk na co rucnik? :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme doma z prochajdy, je tu děsný vedro!
Ručník asi na utření po ultrazvuku ne? používá se ten kontaktní gel, někde i jen nějaká tekutina, tak na utření :wink:

Už mi zase začínaj bolet nohy hlavně jak jsem seděla s malou u pískoviště, tak jsem si tlačila na pupík, malej zase děsně kope, jak je vedro, tak víc a břicho mi docela bolí, tak se teď natáhnu a budu odpočívat :grinning:
8. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to sme se museli vidět, ani o tom nevíme...Já byla jediná mamina,která tam měla dítě :grinning:
8. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mě zradil počítač,předchozí příspěvek měl patřit jako odpověď pro Vcelaranka ze dne 28.6.2010
8. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje Kacenko, no vím, že tam byla mamča s dítkem, ale že jsi to byla ty, to by mě nenapadlo:slight_smile: Já jsem seděla v řadě u stolu, růžové šaty s barevnýma kytkama. Ale bylo nás tam hodně, tak asi nevíš... Třeba se ještě uvidíme na některém kurzu,nebo ve cvičení, pokud mi to dr. schválí:slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sunny, ten ručník pak na utření. Můj dr. mi poskytuje papírovou utěrku, ale v nemocnici asi šetří :grinning:
8. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojkyy ahaa tak na to rucnik :slight_smile:)ja predtim dostala papirovy ubrousek .-)))ja se lekla ze rucnik na to ze potecou krokodyly slzy :slight_smile:))sem na dnesek nemohla ani dospat, sem z toho trocha nervez...hej holky nemate problem s jidlem?nejak trpim nechutenstvim, nemam na nic chut hlad nic...
9. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcelar..tak me dala ty papirove ubrousky na rucnik se ani neptala :sweat_smile:

dneska dojede muj manzel konecne...tak odpolko bude velke pradlo a nakup a chystani..zitra rano jedem s petankem do orl.hor :dizzy_face:
9. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Jé kam jedete do Orliček, já je zbožňuji. je tam nádherně :wink:
9. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jede nas tam 4 zenske a 5 deti :confused: :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek