• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
@sunnybejby Sunny díky, ale já myslela spíš link konkrétně na to cvíčo. Stránky jako takové jsem našla taky, ale žádnou info o tom jaké cvičení a kdy už jsem tam nenašla.. :frowning2: Jinak Brno je OK, tady v Práglu to doklepem do konce července a finíto..!!! Zpátky na Moravu!!! :sunglasses:
14. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkus toto :slight_smile: http://www.cenap.cz/terminy.php
Brno je nejlepcii :slight_smile:))
14. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Super, už to mám v oblíbených!!! 2. trimestr už nestihnu, ale na 3. se možná potkáme, pokud budeš chodit.. :grinning: Jen to doporučení lékaře, ach jo.. Budu tam muset teda zítra vyrazit.. :unamused: Tady v Praze to nikdo nechce tak v průkazce nic takovýho nemám.. :confounded:
14. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Děkujíííí!!! Jsem zapomněla poděkovat.. :sweat_smile:
14. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Sunny ještě dotaz. Našla jsem u toho cvičení nějaký formulář na registraci, ale nejsem si jistá, jestli když tam napíšu trvalé bydliště v Ostravě ( páč já jsem podle papírů stále ještě Ostravačka, i přes svoje neustále úlety se stěhováním po republice tam a zpátky ) tak jestli mně tam třeba neodmítnou zaregistrovat. To nepředpokládám, že bys mohla vědět. Spíš se chci zeptat, jestli někdo chtěl vidět Tvoji občanku nebo tak něco? Jinak bych tam totiž napsala jako trvalé bydliště adresu v Brně.. A možná ještě jestli mi pisneš co Ti tam napsal gynekolog, že můžeš cvičit. Pro jistotu - kdyby se mně na to ptal zejtra můj doktor.. :grinning: Díky. :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu, zprávy docela OK, jako že se čípek nezkracuje, měřil to ultrazvukem, jinak nic jinýho, magnéskomám snížit na 2 tablety denně a za dva dny vysadit, tak snad se mi ty křeče nevrátí

jinak mě zase dneska asi blbně tlak,vždycky se mi zamotá hlava a musím si sednout, jinak bych sebou sekla, snad už se to nebude opakovat

malá usnula, tak mám chvíli klid, dám si nohy nahoru a budu relaxovat
14. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz chodim tedkom, a prej si me nejak prehodi ..tak netusim, chodim ve ctvrtek 9.00-10.00...pockaj v prukazce je malym pismem nekde telocvik ano-ne, ty to tam nemas? ja myslim ze ta karticka je stejna....neni vubec zac :slight_smile:)chci tam chodit i na predporodni, tak se urco potkame :slight_smile:)tak ten formular je potreba vyplnit, oni ti pak poslou smlouvu a ta je potreba podepsat osobne na miste, ale to az nejpozdeji pred zacatkem cviceni, ono jak je to zadarmo diky EU tak je spousta papirovani vis :slight_smile:nee adresy sou jim fuk.....obcanku videt nechteli jen tehotensky prukaz :slight_smile:)..muj doktor jen zaskrtl ze ano, jinak si napis sama papir ze muzes cvicit a doktorovi to supni jen podepsat, ale fakt by si to mela mit v ty prukazce, je to tam dost schovany :slight_smile:)tak drzim palce :slight_smile:)a fihaaa ostrava praha brno :slight_smile:)
14. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunnybejby Já tam žádný tělocvik v průkazce nemám.. :grinning: Ale myslím, že těch průkazek bude víc typů. Na zadní straně i na obálce mám reklamu na Calibrum, tak čert ví, kolik firem tyhlety těhu průkazky gynekologům dodává. Nechám si ten tělocvik napsat do poznámek.. :grinning: Jinak jsem ještě 1x koukala na ty termíny cvičení a budu se chtít registrovat na pondělí 9:30 ( 12.7. - 20.9. ). Červenec mně mine, tak aspoň srpen a větší část září se půjdu pohýbat.. :sunglasses: V pátek hodím foto místo té animované holčičky.. :grinning:
14. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima Já se Ti nedivím, že to s Tebou málem seklo. Teď jsem doobědvala a lije ze mně jak kdybych seděla pod sprchou.. :sweat_smile: Mně bylo takhle zle v pondělí, už jsem se možná snad asi aklimatizovala, tak to teď zvládám lépe. Ale musím převlíct triko.. :grinning:
14. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky...prej takto bude az do pulky srpna...tem nasim sefum by mel nekdo dat do pusy (slusne receno)...se varimee dvakrat :slight_smile:a lucbuc..tak si to hod do poznamek a jen tam napis telocvik ano a je to : -))
14. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem to četla, do tý doby zhebnu
:confounded:
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem se vrátila z velkého utz. No, to moje mimi prostě nespolupracuje. Hlavu narvanou u placenty, takže nešlo dělat 3D. Nohy za krkem, ruce před obličejem a pupeční šňůru taky. Sice orgány tak nějak zkotrolovala, ale foto obličeje nehrozilo. Pohlaví si taky jistá není. Prý možná holčička, že pytlík nenašla, ale že neručí za to, že ho tam nemá někde schovaný. Potvora jedna, asi se nechtělo fotit :wink: Ale hlavně, že vše vypadá ok :slight_smile: A to jsem si říkala, že si konečně koupím něco modrého nebo růžového... takto teda nevím...
14. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vcelaranka :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně je to mimi ve schovávání důkladné - když už něco dělá, tak pořádně.. :wink:
14. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jeejky vcelko..to je ale mazany mimi...ten muj tam lezel ukazkove na zadech a vesele kopal do placenty ruce skoro za hlavou...celej tatka :slight_smile:)
14. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
To moje právě řádí vždycky večer. Takže teď se semtam hýblo, ale svoji polohu i přes pošťuchování opustit nehodlalo :grinning: Dokonce mi dr. řekla, že pokud stojím o to foto, ať přijdu ještě jednou třeba za 14 dnů.
14. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,dlouho jsem se neozvala.......poležela jsem si v nemocnici,bolelo mě v podbřišku....dali mi magnézko,snad už to bude dobrý.Teď jsem 22.tt a byla jsem na vyšetření krve a mči na cukrovku....k mému zděšení mě hned poslali do dia poradny...v moči cukr po zátěžáku...a tam mi rovnou vystavili Průkazku diabetika,jsem z toho celá špatná,ale na kontrolu mám jít až za rok,tak si říkám,že to tak špatný asi není...no nevim.....nemáte s tím zkušenost?Díky.
14. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika Pane jo tak to je mi líto, že to tak dopadlo. :confounded: Já mám testík na cukrovku teprve před sebou a modlím se ke všem svatým, ať je vše OK. Ale jestli máš kontrolu až za rok, tak to asi opravdu tak vážné nebude.. hlavu vzhůru :wink:
14. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbuc Snad to nic nebude,myslim si,že kdyby ty výsledky byly jó šílený,že by mě pozvali na kontrolu ještě během těhotenství.Tobě moc držím palečky,ať jsou výsledky OK.
14. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika nebude to opravdu vážný, jinak by si tě zvali na kontroly, nasadili léky nebo dokonce píchání inzulinu...máš si hladinu cukru nějak kontrolovat sama doma?spíš tu průkazku nos u sebe, aby kdyby se ti náhodou udělalo někde špatně, tak se vědělo, že to může být právě hladino cukru v krvi :wink:
14. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima Nemám jíst banány,švestky a hroznový víno a nemám moc sladit.
14. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, no vedro nám vesele pokračuje a nevidím konce. Nemáme nějaký výhody v práci? :grinning: Ja mám v kanclu 32 stupnu (nestezuji si, jsou na tom zensky i hur), ale prijde mi, ze takhle to leto neprezijeme... V bazenu ma voda 30 stupnu a tak nam nezbyva byt zavreni ve sklepe nebo pod studenou sprchou. Jinak ten vcerejsi UZ byl supr, je pravda, ze jsem byla moooooc prekvapena, jak doktor na to bricho desne tlacil, az mne to chvilkama bolelo. Ale za ty dobry zpravy to stalo. Jinak plavco je skvely hlavne v tom, ze se tam cvici i dech a protahuji se kycle a podobne. Takze fakt doporucuju.
Co vybavicka? Uz nakupujete?
14. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@nilika tak to buď v klidu :wink: , to by mohla být klidně jen tzv porucha glukózový tolerance a třeba i po skončení těhu úplně zmizí :wink:
14. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkastrobachova Můj UTZ trval 70 minut,mimčo ne a ne se natočit tak,jak doktor potřeboval,celou dobu do bříška dloubal.....pěkně to bolelo no adruhej den,když mě 5 hodin v kuse bolelo v podbřišku,tak si mě nechali v nemocnicia říkali,že to možná mělo s tím UTY souvislost,no ale nevím,třeba to byla jenom náhoda
14. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima Doufejme,že to tak bude....hlavně,abyto nebyl obřík.Minulé těhu bylo vše v pořádku a i přesto měla kačenka 4,15 kg....a byla to docela zabíračka ji vytlačit ven........no tak uvidíme
14. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Do porodu 139 dní....to abych pomalu šla koupit metr,aby bylo co stříhat :grinning:
14. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno všem,konečně pod mrakem,tak větrám, co můžu a doufám, že ten pupenec za těma mrakama chvíli vydrží :wink:
15. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak vcera jsme byla na velkym UZT a cekame taky kluka:slight_smile: Tak se nám tady kluci docela množí:slight_smile: Jinak mimčo spolupracovalo ukázkově a hezky se natáčel, takže dr. mohl zkontrolovat všechno. Dokonce se natočil tak, že bylo krásně vidět pindíka:slight_smile: Bohudíky je všechno v pořádku.
15. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alushka gratuluju!
15. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to snad jenom my budeme mít holčičku :slight_smile: aspoň si bude moct vybrat :grinning:
15. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Alushko blahopřeji! To moje neposlouchá a to ještě není ani na světě... Tak jsem zvědavá, jestli to bude teda holčička jako u iff, nebo příště ukáže pytlíka a připojím se k většině :wink:
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek