• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
Díky moc holky:slight_smile: je zajímavý, že je čekáme skoro samý kluky. Vcelaranko náhodou je dobrý, že máš mimčo takovýho kliďase, aspoň až se narodí, tak bude hodňoučký a bude často spinkat: :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kliďase ani ne. Ono se jen prostě odmítalo hnout ze své polohy při utz. Jinak řádí dost, ale stupňuje se to s přibývajícím dnem a nejvíc si teda užiju večer. Prostě se asi odmítlo fotit :grinning: I když po dcerce by se něco hodného hodilo. :wink:
15. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo:slight_smile: Ale hlavně ať je to zdravý a je vše v pořádku. Můj malej je taky nejaktivnější večer, když si sednu k televizi, tak začne kopat jako blazen. Dokonce už se mi stává, že když je na jedně straně břicha, tak tam mám úplně bouli:slight_smile:
15. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka taky gratulace! :wink:
@sunnybejby tak už mám v průkazce "těhotenský tělocvik je možný" :grinning: Takže pokud mně vezmou už teď v pondělí do té III., půjdu si hned i poprvé zacvičit.. :slight_smile: Jinak budu mít asi smůlu, protože v úterý už v Brně zas nebudem.. :unamused:
15. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Alushko, taky jsem včera sledovala, že mi víc trčí pravá strana břicha :grinning: No a dnes zase levá, než se přestěhovalo :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cviceni zdar :slight_smile:)ale prijde mi to docela nuda..takovy pomaly a nic..:slight_smile: no neni to zadny aerobic :slight_smile:)
jinak pridavam dalsi fota pupiku :slight_smile:)
16. črc 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Jééé tobě ten pupíček krásně roste.. :slight_smile: Taky spáchám přes víkend nějaký foto..
Holky jak dneska zvládáte? Mně přijde, že je venku totálně na padnutí. Teď jsem se vrátila z procházky s pejskem a myslím že jsme oba rádi, že jsme to ve zdraví přežili. Dali jsme si vlažnou sprchu a pro dnešek už mně ven dřív jak v 9 večer nikdo ven nedostane. Už by to chtělo pauzu tyhlety vedra.. :frowning2:
16. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je fakt krize..po celym tydnu uz melu z posledniho..jeste me ceka dneska kontrola u praktika pak kouknout na kocarek a asi padnu.....ty vedra sou sileny...sem mela jit zitra na svatbu..ale nezvladnu to...rano vypadnu na koupak a budu se chladit ve vode...a lucbuc no brisko roste ale pomaloucku....spis je to takovy spicek :slight_smile:)sem myslela ze v patem mesici to bude uz pupisko :slight_smile: kila nahoru taky nejdou...no nevim
16. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,dneska je to fakt síla-zdá se mi dnešek nejhorší :confounded: ale prej maji už přijit ty bouřky o víkendu,tak uvidíme :wink:
Jinak malej se den ode dne více projevuje a je to docela čipera......na kontrol.až 27.to je ještě doba :wink:
Mě se zdá,že se mi ted pupek v růstu zastavil,ale dobře tak :grinning: a sunny ono to pak skočí ani nebudeš vědět jak :grinning:
16. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Já jsem se teda od pondělka nevážila, ale myslím že žádnej extra váhovej přírůstek se asi taky tak nějak neodehrál. Bříško mi roste tím stylem, že vypadám, že mám pivní mozol. Navíc v těch vedrech nemám hlad, jak je mi věčně blbě, tak piju akorát litry kofoly a střídám to se slazenýma minerálkama. Podle teorie 1 paní z gravid yogy, kam chodím tady v Praze, to přibírání prej vypukne až v 7. měsíci. Prej to ale pak stojí za to a chce to hodně dobrej krém proti striím. Tak uvidíme.. :wink:
@jusina bouřky sem v jakémkoliv množství..!!!!!!!! :grinning:
16. črc 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo skušenost s krémy na masáž hráze? Na trhu je těch výrobků určo povícero, tak si nechám ráda poradit.. :wink: Kuji..!!! :grinning:
16. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc zkušenosti nemám nemasírovala jsem

mě tedy pupík roste, ale tak nějak přiměřeně, hlavně už čekám druhý, že jo :grinning: ,u Terky jsem před porodem měla pupík jako ostatní mají v sedmým..zato zadek a stehna jsem měla pořádný :confounded:
16. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
-taky jsem nemasírovala :confused: a ani teď nebudu.....
16. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.....jsem na chatě.Vedro k zbláznění a ke všemu tady má soused hovnocuc a cucá žumpu...tem šílenej smrad bych fakt nikomu nepřála.Co se týká mazání hráze,tohle je 4.těhu a nikdy jsem nemazala a mazat nebudu a ani bříško proti strijím jsem nikdy nemazala a dobrý.Kámoška si bříško mazala poctivě snad už od 1.měsíce a břicho má šílený.Tak nevim nevim..................
16. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, teď jsem trochu poklidila byt a cáká ze mě pot, to je děs, fuj a hnus :grinning:

masáž hráze taky dělat nebudu a břicho mažu tak jednou tejdně, ale v těhle vedrech ne, někdo ke striím má dispozice, někdo ne, mě se neudělaly, tak snad ke mě bude příroda milostivá i teď :wink:
16. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... teda já vás tak moc zanedbávám :frowning2: . Vždycky sem nakouknu, docela vás dočtu, ale nemám čas reagovat :unamused: . No, na masírování hráze jsem se chtěla taky zeptat...tak na to koukám, že se na to asi vykašlu... a bříško a prsa teď mažu (úplně obyčejným tělovým krémem) - úplně se mi teď totiž (asi z toho horka) na pravé bradavce vysušila kůže, až mi v jednom místě praskla, tak jsem si teď prsa i bříško pořádně promazávala a po 3 dnech to mám skoro zahojený.
Ä bříško ? mně roste hezky :slight_smile: docela se začínám kulatit... dám sem fotku, ale asi až v neděli - teď jsem u mamky a nemám tu kabel na telefon. A nahoře mám asi 5 nebo 6 kilo.
Jo a včera jsem byla na kontrole a vše v pořádku :slight_smile:. Jupí
16. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o tom vedru mi ani nemluvte :frowning2: ... jsem ráda, že vůbec dýchám :confounded:
16. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad tím masírováním jsem taky uvažovala. U prvního jsem nemazala a byla jsem teda dobře pak seštupovaná. Jinak já mažu břicho, prsa, boky... U prvního mě šíleně popraskaly prsa, trochu boky, břicho nic. Ale to jsem to mazání dost flákala a začala jsem pozdě :confounded: Tak třeba teď to bude lepší.
V kurzu nám teda paní doporučovala přírodní kosmetiku, abychom se nemazaly "naftou". Takže já tělo mažu tělovým olejem zn. Alverde, koupeno v DM za cca 100 Kč, to by měla být přírodní kosmetika. Do drahých mastiček se mi nechce. Jinak doporučovala kosmetiku Nobilis, tam najdete i ten olej na hráz. Tak můžete mrknout. :wink: Osobní zkušenost nemám...
16. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka díky za tip! :sunglasses:
17. črc 2010 ve 02:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!

V pět ráno byla tedy krásná bouřka, koukali jsme na ní s manžou z okna a po hodině zase zalehli :grinning:
17. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pantomima: tiše závidím... U nás stále šílený hic. Asi mě klepne, u vaření obzvlášť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Praze sprchlo ráno, ale teď jsme se přesunuli asi před hoďkou do Brna a tady je opět na padnutí. Doufám, že nějakej ten bouřkovej mrak dorazí co nevidět i sem.. :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pršíííííííííí..!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
17. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky pár kapek a pořád nic.
17. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak jsem doma z dovci :dizzy_face:
bylo super ale desne horko

tady je par fotecek dalsi pozdej tak kdo chce at se jukne :dizzy_face:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=298358&id=1751619602
17. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Mně to nefunguje.. :unamused:
17. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka taky mi to nejde spustit
17. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravím po delší době z Jižních Čech. Právě se nám tu spustil krásný lijavec, tak to doufám chvilku vydrží. Konečně se dobře dýchá a dá se i něco dělat... I když dneska už mám všeho plné zuby - uklízení, pletí chodníku, vaření, praní a mám toho plné zuby. Jsem zvědavá, co budu dělat za měsíc a potom. Jinak o masáži hráze hodně uvažuji, sice jsem ještě nezačala, ale chystám se zeptat své porodní asistentky, ke které začínám za týden chodit na předporodní kurzy. Když vidím kamarádky okolo, jak jsou po porodu potrhané, tak asi asi risknu. Nic za to nedám a minimálně si pomůžu. Dám vám vědět, až něco vyzjistím od školené asistentky :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc..a pant tak ja si vas pridam mezi kamarady a to pujde Adéla Zásmětová jsem na FB :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdesi jsem četla, že s tou masáží se má začínat nějak 6 týdnů před porodem. Tak myslím, máme ještě čas :wink: Já jdu 26.7. na 2 lekci kurzu, tak se třeba dozvím něco k tomu a dám vědět.
Tady je tady po nočním dešti, takže je příjemně. I když, že by byla nějak zima se říct nedá. :unamused: Stále chodím v šatkách na ramínka.
18. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek