• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2010 č. 2

21. listopadu 2013 
ahojky
vcelar..uz jsi byla na tom UTZ?ja jdu na ten opakovany ve ctvrtek tak se chci zeptat na ten 3D..nevis kolik stoji?

tak se mejte pa
18. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelaranka Jj, taky jsem četla že se ma začít až 6 týdnů před termínem porodu. Našla jsem i nějaké další myšlenky, jak se připravit na porod, ale to toho určo nejdu. Spočívalo to v nacpání tenisáku do kondomu a poté.. no však to si každý domyslí. A pak že se snad dá koupit nějaká pomůcka, která se nafoukne až tam.. a tu se pak máš pokusit vytlačit. Jakože průměrově je to všechno menší, než hlavička miminka. Tomu nastřižení bych se ráda vyhla, ale zas co je moc, to je moc. Mazat a masírovat začnu asi už 8 týdnů před termínem. Pro jistotu. :sweat_smile:
18. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Máš krásné fotečky z Apaluchy, už jsem na to mrkala. :wink: Věřím, že jste si to užili, dětičky vypadají podobně staré, tak to musel být rachec jak se dovádělo.. :grinning:
18. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rána řežem, vrtáme, ničíme a vztekáme se..a pořád nejsme hotový....doděláváme podlahy, poličky, obrázky...no děs
18. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko byla jsem ve středu. Ale jak jsem tu psala, mimi nespolupracovalo. Hlavu mělo narvanou u placenty a dr. říkala, že aby byl dobře vidět obličej na 3D, že musí mít tu vodu nějak okolo, aby se odrazily paprsky nebo co. Takže 3D nedělali. Jinak by se myslím nemělo doplácet nic. Bylo mi řečeno, že se můžu taky objednat znovu, pokud chci zkusit ty fotky.
Lucbuc: tak do tenisáku taky nejdu. Nebo že bych se měla snažit vytlačit něco jiného... To masírování asi taky zkusím a zajdu na cvičení, kde učí přípravu na porod, dýchání a tak.
18. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak my máme za sebou taky UTZ a všechno máme v pořádku.S pohlavím se přidáváme k většině :grinning:.Prcek se ukázal ve vší kráse :slight_smile:.Chtěli sme si malého i nahrát, ale zrovna jim mašina jaksi stávkovala,tak pudem ještě jednou.Platí se za foto (cca 100,-) a za dvd (400,-), alespoň u nás.
18. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha, jak vidím už jsme teda 3 z UH, co by měli jít na utz znovu. Tak nevím, jestli je to náhoda :wink:
18. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbuc..no rachot to byl :grinning: :grinning: ale bylo dobre :dizzy_face:

aha..tak uvidim 23 co me reknou :confused: cetla jsem tam ze foto 100 a dvd 400 o 3D nic psane nebylo :confused:

tak dobrou :pensive:

kacenko..ty bydlis kde?nekdy muzeme dat srazik v UH i s vcelkou :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno

už se zase otepluje....
po včerejšku mě bolí celý tělo...to byl tedy odpočinkovej víkend :confounded:
19. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda holkyyy :slight_smile:) jej nejak nestiham cist :slight_smile:))ten vikend je dycky tezke dohnat :slight_smile: v patek bylo i v Brne na chcipnuti..ale ta bourka v sobotu, nadheraaaa a ted je mi dokonce i zima :slight_smile: chtelo by to pridat tak pet stupnu :slight_smile:))jen to nezakriknout :slight_smile:
tak se holky drzte a uzivejte si chladecku jinak kamoska maminka budouci za chvilku nedoporucuje nakupovat pres web rajpromimi, ...je s nima desna komunikace, tak posilam dal :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak hlásím, že dneškem mám za sebou test na cukrovku. nakonec to tak hrozné nebylo, akorát ta přeslazená voda teda trochu drhne v krku :slight_smile:. výsledky se ale dozvím až za 10 dní na poradně...
19. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Adelinko: ty ceny jsi četla dobře a pokud ses mrkla na ty fotky u nich, tak ty byly až na jednu z 3D. Zkus se zeptat, až tam budeš. :wink: Třeba ti taky řeknou, že nejsou dobré podmínky (možná to totiž dost dobře neumí).
Já jsem byla dnes na kontrole. Tak jsem říkala, že mimi na velkém utz moc nespolupracovalo, tak mi dr. udělal taky utz, aby se podíval i na to pohlaví. Sice zase to nebylo moc dobře vidět, ale fakt to vypadá spíš na tu holčičku.
19. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
liny tys uz byla na cukrovce?? me jeste dokturek nic nerikal..divne...
19. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby... mně dala doktorka to doporučení na poslední poradně s tím, že se mám objednat co nejdřív. ten test se dělá mezi 24.-28. tt, mně teda zbývají do 24tt ještě 2 dny - a to jsem jim i řekla, ale prý o ty dva dny nejde... tak už to mám za sebou a teď už jen aby dopadly ty výsledky...
19. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Sunny to vyšetření není podle zákona ještě stále povinné. Takže záleží, jestli ho Tvůj doktor považuje za nutné. Každopádně pojišťovna ho plně hradí, takže záleží i na Tobě, jestli ho budeš vyžadovat po doktorovi, pokud Tě tam nepošle on sám. Dělá se ale do max. 28. týdne takže šup šup.. :wink:
19. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
achaaa ...a myslite ze je to nutny?
19. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny, já myslim, že je :wink:

http://www.levret.cz/texty/casopisy/mb/2003_2/roztocil.php
tady pár odborných informací :wink:
19. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že je lepší si nechat ten test na cukrovku udělat. Já jdu už tento týden v pátek, sestra na diabetologii mě objednala už takhle brzo, ale složitě to počítala, asi tam mají v sr¨pnu dovolenou, tak snad to nevadí, že tam půjdu takhle brzy
19. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnybejby Já myslím, že je taky lepší prevence a případně to řešit včas, než pak řešit důsledky..
19. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
achaa ..diky, tak to pak jo...ale divny ze ten muj doktor nic nerikal ale jdu na kontrolu pristi tyden tak pokud nerekne sam tak se zeptam ..
19. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla, že posílají hlavně maminky starší 25 let. Tak pokud máš Sunny míň, tak možná proto nic neříkali. Já jsem u dcerky taky tehdy nebyla. I když to možná bylo všechno jinak, je to už dost dlouho.
19. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska jsem mela rozletane u kamosky na navsteve pak jsem doma malicko slavila a pak jsem jeste pomahala malovat kamosce obyvak..teda jen tak zlehka batiku na zed a jeste jsem stihla aj kadernici..

zitra jdu na kontrolu tak uz se tesim a snad tam holka zustala :grinning: pak jeste valim na prodlozeni ras :dizzy_face:

vcelar..no uvidim ve ctvrtek :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko: bydlím ve Staráku, ale v UH su pořád :slight_smile: .Určitě se můžem sejít, jen dejte vědět kdy a kde......jem asi budu muset vzít malou sebou,ale jak sem si všimla, tak máš stejně starého prcka.Na náměstí v UH je prima dětská kavárna, kde by se dítka zabavily a my měly klid třeba na kafčo :grinning:.Jinak nás zítra taktéž čeká kontrola :slight_smile:.
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenko a ke komu chodis?
jo starak super....ja bydlim v pisku ale z 90% jsem u mamky na modre coz je do staraku 4km
20. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko: chodím k Červinkovi v Hradišti vedle Slováckého Divadla.

Dneska mě doktor obdaroval žádankou na tu cukrovku,už se teda těšín na ten přísun cukrů :frowning2:.Lituju maminy,které třeba málo sladí, já sladím hodně.....ale ta glukoza, co tam do vás lejou, je i na mě silné kafe.
20. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny,ja nesladím a sladký taky moc nemusim,takže na ten test,který mě čeká za týden,se vůbec netěším :frowning2: a ted ve čtvrtek mě ještě čeká zubař :angry: .................a do toho mě poslední dny docela dost začlo trápit pálení štítné žlázy :rolling_eyes: a mam to spíš večer,když lehnu nebo v noci,když se vzbudím,tak mě to začne třeba ve 3 ráno-no naštěstí mi pomůže Rennie :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusina to tě ale nepálí štítná žláza :grinning: , ale žáha...nejsi v tom však sama, mám to taky :grinning: :wink:
20. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooo.....žáha......mě to přišlo nějaký divný,když jsem to psala :grinning: :grinning: :grinning: ......ale je to v těch místech taky :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, koukám, to se nám cukrovka taky pomalu blíží. Nějak moc rychle to letí... Příští týden razím zase na kontrolu, k zubaři a na první těhotenský kurz. Musím přiznat, že vás obdivuju, jak jste aktivní. Já o víkendu plela trávu co nám prorůstá chodníkem a v neděli v noci jsem si nadávala, protože mně pěkně bralo břicho... Takže se holt musím šetřit asi víc.. Chjo, připadám si jako bez rukou, bez nohou. Teď tu mám na prázdninách dva snyovce, 16 a 13 let, a řeknu Vám, tohle mít každej rok, tak jsme do dětí nikdy nešli :slight_smile: Kdyby je člověk nevyhnal do práce (mají u nás slíbenou malou brigádku při úpravách na domečku), tak sedí celý den u kompu. Cokoliv jim člověk nabídne, to je nebaví a už zase běží ke kompu. Tak tohle doufám moje děti nebudou,.. Fakt výborná antikoncepce. Je fatk, že o nich člověk neví a stačí jim dát kus žvance, ale už mi z toho hrabe... No nic, doufám, že ta naše zlatíčka budou aktivnější a dokáží i něco víc než jen střílet z brokovnice ... (díky bohu jen na PC)...
20. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenka..jj taky cervinka :dizzy_face: se na cukrovce zase pobleju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek